Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia igen...csak az a baj azon a fórumon nem vótam :( Itt meg nem írtad....hát ez már így sikerült:( Délután el shoppingoltam az időt....amiért mentem arra meg már nem jutott idő mer 7-kor zárás volt...:D
    Szavazok..
     
    koko.54, **jeje**, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Legközelebb ide is hozok infót, amikor az aktuális topikba. :)
    Ma megjött a modem. Elég jól pörgettem bónuszt. XPP + Y SZP= elégedett apja. :D Azért sikerült ezt überelnem, sokáig nem volt netem. Hívtam újra a szolgáltatót, háát, nem egy kedves kollegina volt a vonal túl oldalán. Pici megnyugvás után, bepattant és vissza kötöttem a routert. Majd holnap ismét neki futok a beállításoknak.
    Gyopit kedvelem. Mondjuk nekem picit sok így a magán dolgok mellett ennyi esemény. Majd megbirkózunk Karcsiékkal is. Annyi időnk van rá, amíg el nem tűnnek. :D ;)
     
    koko.54, **jeje**, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, **jeje**, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  4. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    Sziasztok:)

    Jó reggelt:)

    [​IMG]

    Szia!:)
    Tegnap sikerült teljesíteni a kívánságodatxD:p több mint 1000 szabad pörgetés ment a levesbe:inlove:

    [​IMG]

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Holnapra terveztem az ól nullázást, de lehet várok egy kicsit......... a hibamentes játékraxD

    Szavazok:)

    Sikeres eventezést aki kész annak gratula:)
     
    koko.54, **jeje**, -gyöngy-581 és 7 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nagyon kellemes őszi nap van felénk. Imádom. Ma főzős napom van, kelkáposztafőzeléket csinálok valami pörivel, meg túrós palacsintát. Az event haladgat, a gaz már majdnem megvan, de ez a rengeteg röppentyű....

    Megyek szavazni.

    Zene:

    Ne szomorkodj! Nem volt nagy buli a bolt.
    A szolgáltatók alapállása, hogy a felhasználó h*le. Sajnos, és tisztelet a kivételnek.
    Jajj! A múltkor én is egy rahedli pörit veszítettem így. Nem baj, gyorsan pótlódik, meg unalmas is ilyen sokat pörgetni még parancssorból is. Az ólnullázásból most nem jön röpike, ugye?
     
    koko.54, cili53, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  6. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    koko.54, cili53, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia... lehet én is ezt csinálom rengeteg zöld pörim van :)) Jó vót a leves ?xD
    Szia... jó volt ez a sok nagybőgős...tetszett :) rózsaszín párducka ;).
    Szia...jajj köszönöm a codot :) Jajj spohingolunk shoppingolunkxD...elmentem sógornak venni mackó alsót meg felsőt ( mer beteg ő nem tud )...de mire oda jutottam bezárt a bót...:) ma este el kellene menni.
    Mikor haza jöttem este a bótokból...egy hajintásra behajíntottam a szatyrot a sufnibaxD...hogy ne lássa meg a párom mit vettem MAGAMNAK :D egy nagyon jó hosszú zöld kardigán...egy őszi kabátot vagány nagyon...meg egy fekete tornacipőt még pár hétre.
    Mondom: nahh annyi fajta mackót néztem ilyet olyat hogy mire döntöttem volna záróra vót ;) De amugy lehet kapni?... kérdezi párom...mondom persze8)-.- Szép napot ! :inlove:
     
    koko.54, cili53, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  8. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

  9. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, szép estét!

    Köszi Anyu! :)
     
    koko.54, zsani_apja, cili53 és 8 más kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Köszi, ezt minden nap hozhatod...szép estét ;)
     
    zsani_apja, cili53, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  11. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Cilike, sose búsulj, mindenkivel előfordulhat, hogy nagy tételben kinyit valamit, én a jómultkorában kb 3500 Szépséges ládát nyitottam ki egyszerre, annyira meglepődtem a hülyeségemen, hogy még képet sem csináltam róla.:D:cry::wuerg:>:(
    Anyóca, köszönjük az infót!:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -gyöngy-581, koko.54, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Csípem ezt az időt, nem is tudok a fenekemen maradni, örökké mászkatúra van. Az event szinte kész, nég meg kell etetni az éheseket, és annyi.

    Megyek szavazni.

    Zene (hatalmas duettet énekelnek Jagger és Gaga):


    Köszi Erzsike! A hangsúly a "kis"-en van. Bár legalább most kaptunk valamit.
    Jó kis zene tényleg, meg érdekes volt a feldolgozás. Én is csináltam ilyet. Elmentem ajándékot venni a családnak és nekem lett köntös. Nekünk nincs sufnink. :( Bár a párom csak azt vette észre, amit direkt megmutattam. ;)

    Neked is köszike.
    Azért én mérgelődtem. Annyiminden h*leségre tud figyelmeztetni a játék, erre vajon pont miért nem.
     
  13. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Utoljára szerkesztett: 29.9.23
  14. **jeje**

    **jeje** Fórum hercege

    Sziasztok!

    Hajnalban már megint nem tudtam belépni játékba...:wuerg:
    A bónuszkód nem lett jó kárpótlás,hisz a kimaradt Tp-ket, egyéb kerekkerék , % bónuszokat nem pótolja. Persze örüljünk... jobb mint a semmi...:wuerg:

    Kirakták az októberi eseménynaptárt. Jövő héten cserebere is lesz. :)
     
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Köszi az infót. Már én sem veszem a szívemre. Annyi más van az életben!
    Valahol olvastam, hogy lesz még valami bónusz a Hírek oldalon, ha végre megszabadulunk a hibáktól. Jó, hogy mondod a cserét.

    KI MIT KERES?
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Reggel semmit sem tudtam csinálni, azért ilyen ritkán van. Akkor volt utoljára, amikor nyaraltunk és tudatosan nem léptem játékba. :D
    Ma leltároztunk, elég időben végeztünk, arra hazaértem, mint hét közben.
    Bertha végre elengedte a felhőt, el is indítottam a többi aktívval. Gyopáron egy kicsit elvesztem, de legalább van hova fejlődnöm.
    Most jut eszembe, Isten éltessen, HB!
     
    -Anyu-, -gyöngy-581, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  17. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, -gyöngy-581, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Szia!
    Most nézem, hogy felszólítottál. :D Nagyon szép bontás volt. ;) Még jó, hogy Sámános módszerrel 1 /c alatt eltűnik ez a mennyiség.

    Bertha etetése. 40- ből adott kétszer FA- t és egy bónusz ládát. Húszból háromszor FA és szintén 1 db láda.
     
    -Anyu-, -gyöngy-581, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  19. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nagyon szép, még mindig. Élvezem. Mindjárt megyek főzök egy kis jókai bablevest, meg citromos csirkecicit. Aztán huss, megyek mászkálni. Az event kész, befejeztem az etetést.

    Megyek szavazni.

    Zene (mindig megríkat):


    Mázlista! A teljesen kész event+pár etetés során összesen 1x kaptam FA-t. No, de már meglepne, ha szerencsém lenne.
     
    -Anyu-, -gyöngy-581, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Reggel már megjártam a várost, mindjárt indulunk ismét kocsi nézőbe Szombathelyre.
    A játék jól megy, picit időztem Renzonál, aztán látom, hogy este ő is elutazik. Remélem a matricát kitudom szedni tőle még este. :D
     
    -Anyu-, -gyöngy-581, koko.54 és 4 más kedveli ezt.