Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Azt hiszem,hogy én se írok ide minden nap 10-szer.. Sőt!
    Értem, hát akkor nem írok ide többé...Ha ez a szabály, hát ez a szabály. Én inkább a társaság miatt jöttem ide, nem nagyon farmozok, főleg nem csinosítgatom,így képeket sem nagyon tudok mutatni , jó úgy ahogy van. :)
     
    **jeje**, miklos4949, -Anyu- és 2 más kedveli ezt.
  2. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    Ninettkém, gyere csak bátran, akár minden nap vagy, ha az neked megerőltető, gyere minden másnap.Szinesítsd a Topikunkat, pár mondat beírásával, pl. hogy vagy, merre "lakol", hogy haladsz az evettel, mutatkozz be egy kicsit nekünk.Nem kell feltétlen Farmképet készíts/ bár nagyon szívesen vettük volna/, de 1-1 képet azért beilleszthetsz, miket termelsz-ültetsz, milyen fáid ólaid vannak, stb.
    Szóval, csak gyere bátran, itt nem "emberevők" vannak! :D;):p Hidd el, mindenkit szívesen látunk!

    Kokokám csudi szép a horroros farmod! :D
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Kedves Ninett...Emese nem rád értette hogy sokszor írsz meg miegymás...általánosságba értette...Gyere csak nyugodtan:):inlove:
    Nahh tippelni kellene meg nézem mire :) Koko ez is nagyon jó képre sikeredett.


    Cili: 8 000 naphalad lett :)) lehet nagyon kevésre méltatlak :)...de hát legyen így...;)xD
    Tündérke a tipp : 10. 17.
    Jóccakát..reggel folytatom a pakolást :D
     
    **jeje**, jófarmerlány, koko.54 és 8 más kedveli ezt.
  4. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazok. Elkezdtem az eventet, szeretem én is ezt a kirakóst. A bal oldal kész, a jobbon 18-on állok, völgyirózsa hiányom van...
    Holnap csere-bere. Kinek mi? :p Szép hétvégét.:)
     
    **jeje**, jófarmerlány, koko.54 és 7 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Annám!
    Már bemutatkoztam régebben, de ha kell, újra megteszem. :)
    Szóval Miskolcon élek a családommal. 2 lányom van. Az egyik 20 éves, most az egri egyetemre jár, televíziós műsorkészítő szakra.Remélem láthatjuk majd a képernyőn,stáblistán stb... :) A kisebb az 12 éves, most hatodikos, ő emelt angolos osztályba jár. Én pedig egy könyvelőirodában dolgozok. Hála Istennek a szüleim még élnek, de apumnak sztrókja volt, aztán a bal szeme lett rákos. Megműtötték, most fog visszamenni kontrollra, anyum kicsit jobb állapotban van, de ő is asztmás, cukorbeteg, de gyógyszeres, nem inzulinos.Ha van kérdés, tedd fel. :)
    *************************************************************
    Jah, és csereevent, ha valaki keres valamit, bátran keressen! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.23
  6. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Szeretem én is ezt a kirakós eventet azt este befejeztem:) maradt növényem ha valaki az 01-es piacon van.....

    Nagyon tetszik @koko54 Halloween-es képe:) mindkettő, most szavaztam:)

    Várom a tippeket : jófarmerlány,**jeje** , kicsicica!!!, Ninett79, koko.54, .....meg aki még szeretne...

    Sikeres eventezést, aki kész annak gratula:)
     
    **jeje**, jófarmerlány, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nagyon szeretem az illatos őszi napokat. Imádok mászkálni, rugdosni az avart.... Tegnap sajtos cukkini-tócsnit sütöttem, isteni finom. Még soha nem csináltam. Az event haladgat, de még nem vagyok kész. A felhő megvan. Csinálom, ameddig birom.

    Megyek szavazni.

    Zene:



    Húúúúú! Akkor van dolgod rendesen, szüleid támogatásával. Közel laktok egymáshoz? Gratula a lánykáidhoz!
     
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Köszi, büszke is vagyok rájuk. :)
    Igen, Hála égnek 2 buszmegállóra lakunk, így könnyebb. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.23
    **jeje**, szellorozsa, _Ilona49_ és 6 más kedveli ezt.
  9. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, szép napot mindenkinek! :)

    Eventtel haladok, ezt a fajtát nagyon szeretem. Dilemmába vagyok, hogy piacozzak inkább vagy adjam be :oops::cry:

    Tudom, nem a meggazdagodás a cél, de jól jönne most egy kis csp, de a felhő is.

    Ti hogy vagytok? :)
     
  10. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Köszönöm a dicsiket:)kedvesek vagytok.
    Lehet jelenkezni ha,valaki valamit keres.
     
    **jeje**, szellorozsa, _Ilona49_ és 7 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez most egy picit jobban rakható volt, mint az eddigiek. :) Kár, hogy Jane nem eventezik. :( Felvásárolná az összes magodat. :D
    Szia!
    Nálam már ma is van, de az akkor lehet Bere - Csere. :D ;)

    ***
    Eszembe jutott, hogy nekem még mindig nincs Som XXL fám. Má som talán minden van, :D , az újakat leszámítva és paár nem küldhetőt. ;)
     
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    KINEK MIT?
    A felhőt szerintem érdemes megszerezni.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.23
    koko.54, **jeje**, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  13. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jóóóóvannaaa...:p Nekem holnap van...:wuerg:xD Sajna Som xxl-em nekem sincs.:(
     
    koko.54, **jeje**, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  14. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Julikám, nem kellett volna semmit törölnöd, örömmel olvasok mindenkitől mindent, ha jó vagy, ha kevésbé örvendetes, minden hozzánk tartozik, még ha nem is kellemes. Nem azért írtam, csak sajnálok mindenkit, amikor valami rossz történik valakivel.:(:eek:

    Cilike, a tippem a Naphaladra: 44444 db
    Tündérke, a te játékodra 2023 10.10.-ét tippelek.

    Szép álomkat mindenkinek!
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!Jó reggelt!
    Szarvasbogár lakot keresnék, ha van feleslegetek szívesen fogadom :)
     
    -Anyu-, zsani_apja, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  16. broza

    broza Fórumelemző

    [​IMG] Szép jó reggelt![​IMG] Benézek mán', mielőtt elfelejtetek.:music:Ki mit keresgél csereberén? :) Kuzdern: küldtem bogárkát:) Som xxl-m sajna nekem sincs....van egyáltalán a játékban?
    Eventet gyorsan letudtam....nem szeretem az ilyen pakolgatást, túl időrabló.

    [​IMG]
     
    -Anyu-, zsani_apja, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nálunk tovább tart a kellemes őszi idő. Mindjárt megyek mászkálni, aztán kavarintok valami leveskét. Az eventet befejeztem. Már csak 5-5 magos-zacsit ad, így nagyon unalmas. A felhő megvan, csak 1 piccoló marad bent. Ti hogy álltok? Aki kész, annak gratula.

    Megyek szavazni.

    Zene (egy ki zúzás):


    Kűttem. Használd egészséggel.
    Mi a helyzet Egérke? Előkerültél? Hogy vagyol? Létezik som xxl, nekem van is, de az a helyzet, hogy pont gyűjtöm az ilyesmit tudod. Fabolond vagyok.
     
    -Anyu-, zsani_apja, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Köszönöm mindenkinek a szarvasbogár lakokat...szép napos szombatot mindenkinek ;)
     
    -Anyu-, zsani_apja, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  19. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    Sziasztok:)

    Szétnéztem a léghajón egy két ajánlatot felraktam ..... és sikerült cserélni , remélem célba ért:)
    [​IMG]
    Most szavaztam:)

    Sikeres cserét és eventezést:)

    Várom a tippeket!
     
    -Anyu-, zsani_apja, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...tennap kicsit buliztunk...hát tudnak az biztos :) A DJ is elég jó volt. Most meg akarom nézni a wellneszt.
    Szép idő van és jó levegő a hegyekben:))

    Szijjjjjjjjjjjjjja Rózikám...kikukkantok a kis egérke..:))) gyere csak ....nézelődjél írkájjál.
    Én még nem néztem be a cserébe majd most...Cilinek köszönöm a juhart :))
    ,
     
    -Anyu-, zsani_apja, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.