Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Az ólakat nem hozom, nagyon a sárga dominált. Viszont a csemeték szép zöldek lettek. :) Van ott most katyvasz rendesen. :D Nem is törlöm egy ideig. Várom a cserenapot.. ;)

    ***

    Köszi a játékot, cili! Tündi néninek gratulálok!
     
    kicsicica!!!, -Anyu-, Galadriel és 8 más kedveli ezt.
  2. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Köszi a jatekot.
    A nyertesnek gratulalok.
     
    kicsicica!!!, -Anyu-, Galadriel és 8 más kedveli ezt.
  3. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Nagyon szépen köszönöm Cilike a játékot, és a nyereményt is!!!! :inlove:

    A Denivetőt választom, de csak akkor, ha neked marad még belőle.

    Viszont....
    Segítsetek kicsit, ki volt az, aki annyire szeretett volna innen, mert nagyon nem jut eszembe, és nincs időm visszakeresni.
    Talán Zsani apja, de nem mernék rá megesküdni.
    Köszi előre is a helpecskét!
     
    kicsicica!!!, koko.54, -Anyu- és 8 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Sokáig kerestem igen. Cili küldött múltkor egyet. Már csak 71 db- ot szeretnék. :D ;)
     
    koko.54, kicsicica!!!, -Anyu- és 8 más kedveli ezt.
  5. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok nahh én is megjöttem szerencsésen...jó kikapcsolódás volt. Nem merem írni Tündér...de én biztos szerettem volna...de lehet más is...Zsani apjokra emlészem még...és Kokóra...de lehet neki is lett...szóval ...de ez a tiéd...te nyerted :)))) de gondolom nem emiatt kérdezted :)
    Köszönjük a játékot Cili:)) és Tündérnek gratuláció...
     
    zsani_apja, kicsicica!!!, koko.54 és 9 más kedveli ezt.
  6. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Még **jeje** neve merült fel. Nem tudom, Ő tudott e szerezni már.
    Ha nem, akkor kettőtök közül kapja valamelyikőtök. Még nem tudom hogyan születik döntés, úgyhogy izgi lesz. :)
    Mindkettőtöknek szurkolok.
     
    koko.54, zsani_apja, kicsicica!!! és 9 más kedveli ezt.
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...köszi...:) de én lemondok Jeje javára...:) nyugodtan küldjed neki...majd lesz nekem is .;) Jóccaka mindenkinek...:) eddig TV-tem mostmár alvás 8)-.-
     
    zsani_apja, koko.54, -Anyu- és 8 más kedveli ezt.
  8. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Végre én is befutottam, igaz a tegnapi napról már lekéstem, szaladok máris szavazni!:wuerg::oops:
    Cilike, köszönjük a játékot, Tündérnek gratulálok a jó tipphez és a szuper ajándékhoz! :DxD
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    zsani_apja, kicsicica!!!, koko.54 és 8 más kedveli ezt.
  9. **jeje**

    **jeje** Fórum hercege

    Jó reggelt!

    Köszönjük a játékot! :inlove:
    Milyen ügyesek vagytok,hogy ennyi állatot össze tudtok hozni...én csak pillázok mikor mutatjátok. :)
    Hát igen...amióta hoztad mutatóba a képed,azóta keresem...de senki sem adja a léghajón. Most úgy látom ez lett a legdrágább item.
    Jól felturbóztuk az árát,amióta hoztad mutatni és beszéltem róla...azóta az egész topic ezt keresi. xD
    Nagyon ügyik,akiknek már sikerült szerezni.:)
    Édesanyák szívét, Mézeskalácsot is kínálnak érte valamelyik lufiban, de nem adják még azért sem. :music:

    Viszont ahogy Szellőcske is írta,ez a te nyereményed...tartsd meg!:inlove:
    -------------------------

    A piacon 400 darab szúrós gomba csak 400 millió..ha valakit érdekelne...:music:

    Én a 66-os nyereményig jutottam a jobb oldalon, kifogytam a növényekből...ezért néztem a piacot...de ilyen áron nem kell.:wuerg:
     
  10. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    Sziasztok:)

    Szép napot:)

    Szeretném megköszönni mégegyszer, hogy velem játszottatok:)

    Szia!
    Nálam az egyik piacon az egekbe az event növény ára, és alig van, a másikon több mint 100 ajánlat és olcsó:)

    Az ól nullázáshoz kell rengeteg táp, ahogy @-gyöngy-581 írta sok bónusz, /ez most jól sikerült kb 900 pp-volt / sok idő és nem utolsósorban türelem :) és természetesen 5 virágfestés .......elég unalmas a sok kattingatás...
    [​IMG]

    Köszönöm mindenkinek az ajándékot, aki keres még bármit....hátha tudok segíteni...
    Mosz szavaztam, tegnap elmaradt ....
     
    jófarmerlány, koko.54, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok....igen nehéz találni...nállam nem is láttam még a piacon...már azóta tetszik nekem is mikor Apjok régen kereste...az pedig régen vót...az utolsó cserén is olyan aranyosak vótak keresték nekem is...xD. Tudod nem azé írom Jeje...;)de azt hiszem én hamarabb voltamxD. De ez nem befolyásol semmit...ilyenből nem kell vita...csak úgy megjegyeztem;):inlove:...nekem nem annyirra fontos. Látom esik kinn :(( ernyővel mendegélnek...én is megyek..szerintem fel kell öltözni rendesen... Szavazok.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.10.23
    cili53, jófarmerlány, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  12. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Na kislányok! szellorozsa és **jeje**

    Megtaláltam a módját, hogy részrehajlás nélkül adhassam valamelyikőtöknek a Denivetőt.
    Rábíztam a szerencsére....
    Mindkettőtők neve 10-szer szerepel a keréken, az esélyek egyenlőek voltak.
    Gratula a nyertesnek, nemsokára küldöm is neki. Cilikém, neked meg köszi még1-szer. :inlove:

    Pussza nektek.
     
    cili53, jófarmerlány, Galadriel és 8 más kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Rendesen lehűlt a levegő. Mentem mászkálni, bundabugyi-nagykabát-ablak-ajtó..., szóval hidegre fordult. Elmentünk a húgommal kávézni, hát kellett a takaró a kint ücsörgéshez.

    Megyek szavazni.

    Zene:

    Köszi a játékot!

    Tündérke! Gratula a jó tipphez.

    Én is eladom a felesleges cuccokat, de közel nem ennyiért ;)

    Nekem sikerült egyet szerezni. Kiraktam a lufiba egy virágos dallamot kínáltam érte. 5 perc alatt lett.
     
  14. **jeje**

    **jeje** Fórum hercege

    Sziasztok!

    Igen,igen...tudom ezt az 5 Virágfestéses módszert, Nekem is nemrég meglett az ötödik,viszont van köztük olyan ami még csak egyszer használható. Korábban azokat is arattam minden mással,akkor még nem tudtam mire való. Mióta írtátok,azóta őrzöm őket. Viszont mint írod is,hogy sok táp kell. Sajna nekem abból is kevés van. Gondolom abból is kell kb 5000-10.000 mindenféle tápból. :)
    Ügyikvagytok,hogy össze tud jönni! :)
    Elnézést, ebben a hozzászólásban úgy rémlett nem ismerted ezt a dísztárgyat...amikor válaszoltál arra,hogy én vadásztam rá. Bocsánat, félreértettelek.:oops: Kíváncsi lettem és visszakerestem.:oops:
    Aztaa,te nem vagy semmi!!! Szerencsekereket gyártottál! Profi! :D
    Nagyon szépen köszönöm :inlove:...majd küldök cserébe ezt azt. :)
    Mázlista vagy! Én már sokmindent is kínáltam érte,de senki sem adta. Jelenleg még kinn van az ajánlatom ami 3 darab pöttyös gomba,de próbálkoztam pannival is. Valaki 2 Pannit kínál érte és valaki Gesztenyegazdát..de napok óta kinn van az ajánlatuk.
    Jó lufi röpköd néhány ember felé. :)
    Én holnap délután megyek talizni volt munkatársnőmmel...lehet kell vinnem kabátkát is hazafelére.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.10.23
    -Anyu-, jófarmerlány, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  15. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, szép napot! :)

    Itt esik az eső, nincs túl meleg. Így ma ilyen kuckózós napot tartottam. :)
     
    -Anyu-, **jeje**, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Kedves Jeje...ebből nincs vita nállam...te érdemled:inlove:...még ha hozzám vágnák se kéne..xDxD...de komolyan.:p
    Itt mikor válaszoltam neked vissza volt benne kis irónia részemről...:) Látod viccből írtam hogy nincs haszna...meg nem is szép dekor ott voltak a fejek.:) úgyhogy már ismertem.
    "Ez a denevérvető látom nagyon menő:) nekem nincs de biztos nem is szép dekor:pnincs haszna a képen :)xD
    Látom jót csereberéltél...gratulálok az új óladhoz.."

    De valóban te kerested előbb...ne haragudj érte hogy rácáfoltam :)
    Majd legközelebbi cserekor átpasszolod:):D ....csinálok vele horrorképet...aztán következő cserén visszapattantom.
    Úgyhogy mégegyszer bocsi...De semmi harag kedves Jeje... :inlove::inlove:senkinek semmerről amarról meg emerről sem...:inlove::)

    Még csak most olvastam vissza mit írtatok délután..kedves Tündér nem kell itt a forgó...télleg Jeje írta előbb...úgyhogy röppentés neki :D;)
    Emese neked akkor szerencséd volt a piacon...de már télleg befejezem mert már sok vót az írásból...dorgálás lesz...
     
    Utoljára szerkesztett: 9.10.23
    -Anyu-, **jeje**, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Reggel raktam ki ólakat a farmra is. Elég színes lett. Legfőképpen a sárga tehenészetnek örültem. Ez még Tündi kerekéről hiányzott. :D ;)
     
    szellorozsa, -Anyu-, **jeje** és 8 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét
    A csere kezdetén volt ez a szerencse, de azóta sem Egyetlen másik ajánlatomr sem jott semmi. Pedig próbálkoztam som xxl-t apjának, denivetőt szellőcskének, neked. Se'baj. Majd legközelebb.
    Azta! nekem most narancs hódom lett egy zsákkal, meg sárga halásztanyám.
     
    szellorozsa, -Anyu-, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  19. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Hali!
    Sikerült.
    Cilike, Jeje, Jófarmerlány gratula!
    Elküldtem a nyereményeket.
    [​IMG]
    Rohanok melózni, jó éjt mindenkinek! :)
     
    koko.54, Kuzdern, zsani_apja és 7 más kedveli ezt.
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Köszönöm szépen mindenkinek az ajándékot!;)
    Pecástündi, köszönjük a játékot, a Légyfogók is megérkeztek.:D:p
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, Kuzdern, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.