Mutasd a Birtokod

Discussion in 'Törzsasztal' started by Galadriel, Aug 25, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Köszi Toma, akkor nem is keresgélem, de legalább jól emlékeztem :)
     
  2. jófarmerlány

    jófarmerlány Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
  3. tina07141983

    tina07141983 Fórumfelvigyázó

    sziasztok !


    Ne keresd a miérteket , annak úgy kellett történnie ;):inlove:



    Köszönöm szépen ...orvos szerint , hosszú folyamat , ...de ennyire :oops:


    Ezekről lemaradtam .
    Amit írtál dekor én már nem láttam a listán -így - , nem is foglalkoztat
    Szomszédhely , ahogy látom megoldódott :)

    Én dekorok közül Fagyöngyös puszit gyűjteném -ne kérdezzétek miért - , kár - mondta a varjú- , hogy csak egyet lehet venni belőle :(

    Legyen szép napotok ...később szavazok :)
     
  4. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szia. Ha szeretnéd én veszek neked szívesen és cserenapon küldöm. Írj baglyot ha érdekel. És jobbulást.
    Igen, cili szomszédja lettem, de szerintem fog még hullani belőlük a csík alapján.
     
  6. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    mb 2 adv.png Ünnepeljünk a 2. Adventi vasárnapot
     
  7. tina07141983

    tina07141983 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !

    Óó..., hát nagyon szépen köszönöm ...viszont ..., írok így a többit privátban :)

    Karácsonyi vásáros eventnél kiszedtem a dekorokat , az egész feladatsort nem vittem végig ,ellazáztam :D
    Ingriddel még mindig nem békültem ki , csinálgatom sokszor az sem tudom miért

    Na és akkor most megyek szavazni .
    Jó pihenést Mindenkinek :inlove::inlove:
     
  8. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Szép napot
    Süt a nap, a kedvem is jobb. Angolozás után megyek csavarogni. Még hiányzik egy-két dolog. Tegnap megfőztem. Pár napra jó vagyok, kivéve, ha besáskásodok. Ez a libás event szörnyű lassú, mindig elfelejtek aratni. Ja a hétvégi kész lett.

    Szavaztam.

    Zene
     
    Last edited: Dec 8, 2025
  9. tina07141983

    tina07141983 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !

    Ködös , párás nem szeretem idő.
    Fülem nagyon nehezen javul , nem kellemes .

    Tegnap volt Fiam születésnapja , de sajnos ezen a hétvégén nem igazán tudtuk ünnepelni , szombat -vasárnap dolgoznia kellett .
    Így eltoltuk jövő hétvégére :)

    Ebben a baltás eventben az a jó , hogy termelhetem a hiányzó növényeket gazdakörbe ...már talán látom az alagút végét :D, hogy elérjem célom :music:

    Szavaztam
    Szép estét Mindenkinek :inlove:
     
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szavaztam!:)
    Ha valaki szeretne valamilyen Dekort a Retrós kínálatból, szívesen megvesztem neki, majd bagolyban lerendezzük. :)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
  11. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Szép napot
    Borongós az idő, fáj a fejem. Tegnap nem mentem sehova, majd ma. Este jön a pesti barátosném, ittalvósnak. Holnap már megy is. A baltás nagyon lassan halad, nem szeretem ezt a helybenjárást.

    Szavaztam.

    Zene


    Aranyos vagy!
     
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Sziasztok.
    Engem is elkapott a nyavaja, vasárnap délután kidőltem :) Szerencsére csak fejfájás, nátha, ég a szemem, köhögök, gyenge vagyok, csak lézengek. Az idő mára megjavult, süt a nap végre. Szerencsére a baltással ma reggel végeztem.
    Vigyázzon magára mindenki.
     
  13. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumfelvigyázó

    Mosolygós szép napot!

    Kedves Dóri! Mielőbbi teljes gyógyulást!
    Mindenkinek örömteli sikeres játékot.
    szavaztam
     
  14. koko.54

    koko.54 Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Eventek keszek,igen unalmas volt.
    A betegegnek jobbulas,nalunk plusz fokok vannak,megint nem lesz feher Karacsony.Na,mar megint sokat irtam:pEn is vettem dekorokat es elkezdtem egynek a gyüjteset.
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nem tudom, hol kezdjem, majd alakul. :)
    Van ez a Koch. itt egy fogalmam sincs smiley :D Sok mindent ettem már, de a rizsfelfújt mindent visz. ezért nem kell affektálni :D
    Hozok egy képet, láttam már, hogy elvileg javítják, de szerintem ez a reklám helye.

    [​IMG]
    Egy dolog, hogy nem tudom aratni, holnap lesz egy hete, hogy írtam. Figyelem a Tp alakulást, szerintem a matek sem stimmel, de azt hiszem ezt már el kell engednem. Látszik is a múzeumon, hogy mínuszban van. ;)
    Valami pozitívat is kellene írni, de az már nem a farmról szólna. ;)
     
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
  17. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó


    Szia:) Sziasztok:)

    Nálam is ua. helyzet csak a kerge kertben:(
    Holnap fogok matekozni:):inlove:

    [​IMG]

    Sok sikert aki még dobálja a baltát:)
     
  18. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Cilikém matekozzál ha van még erőd hozzá.
    A baltát meg dobálja aki akarja. Én belefáradtam:music:8)
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Engem már nem érdekel. Esetleg, ha nem tudom learatni, onnét megy nyugdíjba. :D Lehet megsértődtek rám, hogy az új bank kártyámat ne töltöttem fel. :D Részt vettél az Item vásárban?

    Nagyon rossz idő van felénk. Eső, köd, paára, sár, latyak, koszos gatya,... ;) Héten hosszú hét van, szombat is meló, utána ebédre vagyunk hivatalosak. Jövő hét péntek leltár, záró buli, aztán pihi. :)
     
  20. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumfelvigyázó

    Mosolygós szép napot!
    Sajnos ezt az eventet sem tudom teljesen befejezni...... Buta fejjel még 17 órakor mindent újból elültettem, de már nem tudom learatni időben, tény, hogy még ez is kevés lenne.
    Vannak a játéknál fontosabb dolgok.
    A szépséges farmképekre szavaztam.

    Örömteli estét!