Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, jó reggelt! :)

    Igen, a világítótornyos volt az eredeti kép, csak aztán lecseréltem, de a másik meg nem jelent meg valamiért. Viszont most már jó, szóval az erdős marad. :D

    Megyek én is szavazni. :)
     
    **jeje**, cili53, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Hatalmas széllel jött a meleg, szürkeség. Várom a napocskát. A reggeli sétámon szinte megizzadtam, pedig csak egy mellényt kaptam fel a kabát helyett. Az eventgazzal mindjárt mevagyok, de a felröpi....

    Megyek majd szavazni, ha engedi.

    Zene (egy kis halloween):


    Mamácskámnak volt ilyen bugyikája. Ő tundrabugyinak hívta. Nem biztos, hogy eltaláltam a napit. Reggel még alszok...
    Cicókám a 3.-ról ugrott egy légy után... Azt hittem meghal, de csak a lábát törte el.Aztán már nem engedtük felugrálni, nem is ugrott fel, ha ott voltunk ....:p

    Drakula a fácskákhoz.
     
    szellorozsa, **jeje**, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ne haragudj, hogy beleszólok, mert nyilván a Te cicád.
    Az nem lesz elég, ha megbünteted azért, hogy felugrott a korlátra...
    Egyébként is az állatok a kívánt viselkedés megerősítéséből jobban tanulnak, mint a büntetésből.
    A cica nem is érti, miért büntették meg. Hiszen ő csupán macskaként viselkedik.
    De ez most nem is lényeges.
    Ha hajlamos felugrani az erkélykorlátra, akkor máskor is fel fog, mert szeret magasban lenni, mint a cicák legtöbbje.
    És nem tudtok minden pillanatban ráfigyelni.
    Szereljetek fel macskahálót minél hamarabb.
    Tapasztalatból beszélek.
    Az egyik macskám kiesett pár éve a negyedikről, mert egy bogár után ugrott, de elszámította az ugrást és átesett a korláton.
    A szomszédokra kisebb szívbajt hozott, mert látták zuhanni... de a cica szerencsére csak kisebb sokkot kapott és a lába tört el; nem kellett műteni.
    Viszont ha fű helyett a betonra esett volna, meghal.
    Hát gondolhatod... rohantunk hálót felrakni.
    Ha Te is teszel fel, a cica és Ti is jól jártok.
    Ő élvezheti macskalétet, Neked pedig nem kell amiatt aggódnod, hogy mit művel őcicasága. :)
    Jónéhány éve macskákkal (is) élek.
    Ha segíthetek valamiben, küldj baglyot nyugodtan.
     
    apa9154, szellorozsa, **jeje** és 10 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Már négy cica van a cégnél. Mondta egyik ismerősöm, ha egyet befogadtatok, jön több is. Milyen igaza lett. :)
    Aki látja facén a történetemet, láthatja a legújabbat, paár napja keveredett oda. Nagyon kis heles. :D
    Képet majd hozok, ha egyszer felkerülnek a gépre.
    Jó sok teliholdas fát lehet most beszerezni annak, akinél megjelenik a naptár. :D Ők igazán lelkesen csónakázhatnak. ;)
     
    szellorozsa, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    szellorozsa, **jeje**, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    szellorozsa, **jeje**, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    Naptárnyitogatás" :D

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    szellorozsa, **jeje**, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  8. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazni...Itt esik az eső, de meleg van... Éjjel nyitott ablaknál aludtunk.
    -Gyöngy! Nagyon jó lett a lakodalmas képed...;)
     
  9. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, jó reggelt! :)

    Itt is elég meleg van, nálunk is nyitva volt az ablak éjjel. Nagyon szeszélyes ez az október :D

    Megyek majd szavazni is.
     
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nagyon meleg van itt is, az összes ablak nyitva van. Főzős napom van. Rántott laskagomba bulgur sali, zöldborsó leves. Jön Danikám segít eltakarítani a kaját :) A rántott laska uncsi csali. Kész vagyok az eventtel. A felhőt beüzemeltem.

    Szavaztam. Gyöngy nagyon jó a képed. Erről jutott eszenbe, szerintem van még aki emlékszik rá.

    Zene:
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.23
  11. Jane_Jeans

    Jane_Jeans Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Én személy szerint nem, de ha vissza tudnék öltözni, sok mindenre emlékeznék. ;) Mondjuk így is. D
    ma esküvőre megyünk, így csak nyomokban jelentkezek be innét - onnét - amonnét. :D
     
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szia, csak sejtem, hogy ki vagy, de szerintem még nem jártál közénk.
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én ezt a pályázati anyagot nem ismertem, csak dédelgettem magamban a dekorok miatt ezt a tervet már rég óta. Még szerencse, hogy ahogy elrendeztem arra nem hasonlít egyik kép sem, mert a végén nem mosom le magamról, hogy plagizáltam.:oops:
    A dicséreteket köszönöm, apjának is a figyelmeztetést, kicsit elrontotta az örömömet, de nem baj.
    Majd csinálok másik képet amiben talán mindenki örömét leli.:music::D

    PS: A tanulsága az, hogy ezután mielőtt képet készítek azt ne a saját elképzelésem szerint kezdjem el, hanem nézzem meg, hogy létezik-e már hasonló itt a topikban.
     
    **jeje**, jófarmerlány, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    apja vagyok és néha, igaz ritkán, de voltam már fent azzal is. :)
    Most viszont, hamarosan indulunk mulatni... :D ;)
     
    kicsicica!!!, Galadriel, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  15. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép délutánt! Ramen levest csináltam, isteni lett megint...:) Meg sütöttem tököt, ezen a héten már harmadszorra, csak úgy nasinak... Olyan finomakba nyúltam bele eddig, mind mézédes.
    Szia Gyöngy! Emesém csak nosztalgiából hozta a lakodalmas videót, nem azért mert te ilyen jellegű képet csináltál.
    Hisz megdicsértünk, hogy milyen jó lett. Apjának meg nem hiszem, hogy nem tetszik, ő kifordítva ír sokszor,:p szerintem arra célzott, hogy most ő megy lagziba...:) Nem kell mindent félre érteni...;)
    Olyan jó volt megnézni, az a sok ismerős, de rég volt...:sleepy::inlove:
     
    cili53, zsani_apja, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  16. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Event halad lassacskan,holnapra kesz leszek.
    Ma nalunk is szep idönk van,delutan voltunk setalgatni.Gyöngyi,jo sikerült a uj kep,tetszik mivel vannak regi dekorok is köztük.Mikor latom öket, eszembe jutnak a megszerzesük:)es milyen reg volt,
    Sajna,meg nem voltam köztetek,de sokszor nezegettem öket,meg ma is olykor:)
    Hüüüü,most olvasom mit irtal,nem is tudom hogy fogalmazzam,a kep reszemröl jo sikerült ezt irtam mar.Szerintem maradj mindig ugy hogy elsönek magadnak tetszen a kep,ha masoknak is tetszik, az exra dicsi.:)
     
    -Anyu-, cili53, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :D
    Köszönöm a kedves szavaitokat, azt hiszem igazatok van, és én vagyok túlérzékeny fázisomban :D:oops::music:
    Számomra ez a kép volt mindig az amire szívesen gondolok vissza, mert valakinek csináltam, aki már nincs közöttünk, mint játékos, és én nagyon szerettem őt. A kép címe Jó szelet kormányosom:inlove:. / amikor a kép készült akkor volt a zuhatagok szigete teljesen új terület, engem erre emlékeztetett a formája/

    PS: Sajnos akkoriban elég gyér volt a virágválasztéka a bahás vetőtáblának,
    Kékmadár és Nemzsu pályázatára alkottam meg virágokból a képet.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.23
    cili53, zsani_apja, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Kedves Gyöngy! Olyan képet csinálsz, amilyet akarsz. Meg lettél dícsérve. Az meg ne legyen már baj, hogy eszembe jutott a képedről valami. Itt senki nem rosszindulatú, támogatjuk, segítjük egymást.
    Na azéééé.... :p:inlove: Szép kép.
     
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  19. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia köszönöm szépen hogy leírtad..és a tanácsokat is...nekem még szept.-ben 1 éve hogy cicám van.
    2-ik emeleten lakunk és beton van alattunk:oops:...inkább csak azért ugrott fel többször mert benézett az erkélyüveg mögé...de légy után is...de kecsesen ugrott a korlátra...jól számítva. Megnézem a cicahálót milyen...most csak akkor mehet ki kicsit..ha ott vagyunk.
    Azóta nem ugrott :) Igen azt látom hogy szeret magasba lenni :) Befogadott cica...nagyon fél az emberektől..
    Mégegyszer köszönöm szépen a jó tanácsokat..és ha kérdezek majd írok baglyot :)
    Emese...neked fűre vagy betonra esett le?...
    Szavazok... megyek nézni Gyöngy képét :)
    Most hogy olvasom én többet írtam a cicákról...nem tudom hova lett.:oops:
    ****************************************
    Nagyon szép lett a kép Gyöngy :)) gratulálok !
    Emese olyan jó vót látni a videót a régi képversenyről :) nosztalgiáztam...:)
    Apjok jó mulatást...Bubamara ...meg a járása meg a nézése....legyen veledxD
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.23
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    A Halloween naptárt NEM elfelejteni kinyitni!!!;)

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 4 más kedveli ezt.