Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Szia! Ha érdekel, bagolyban megírom, hogy melyik webáruházban lehet a legjobb áron macskahálót venni. Ha a férjed, vagy valaki a családban ügyes ezermester, akkor pár ezer forintért megúszod. Van erre szakosodott cég is, de nagyon drága.Nekem nagyon régóta vannak macskáim a lakásban,nagyon vigyázok rájuk, de tavaly rám is a frászt hozta az egyik, mikor megijedt valamitől , zuhanórepülésben kidöntötte a szúnyoghálót, és kiesett az udvarra. Hozzáteszem, itt álltam a macska mellett, soha nem volt tárva-nyitva az ablak, csak ha itthon voltunk, és mégis majdnem baj lett. Az udvaron kutyák vannak...Na , mindegy, négytagú családom segítségével Ella megmenekült:)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.10.23
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nagyon szép októberi nyár van. Örülök neki nagyon. Ma megyek a gyerekekhez. Tegnap este átjött az uncsim egy kis simire. Aranyos a 21 évével, egy nagy baba. A tanyámon béke van, a gyopin már sose lesz nekem orchideám.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    A 3.-ról ugrott a kis lüle, és sajnos egy fémm szerszámosra esett, azon gellert kapot, és a diófa tövében landolt. Ott van ám a fellelhető sok-sok videó a topik elején. Gyöngy képe juttatta eszembe nekem is.

    Aja! Remélem kidorbézoltad magad. Mesélj!
     
    **jeje**, Jane_Jeans, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  3. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, jó reggelt! :)
     
    **jeje**, Galadriel, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  4. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Event ma kesz lesz,hajra.
    Annacska,Tippem:1.111.111.111
     
    **jeje**, Galadriel, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  5. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Talaltam egy kepet a mi micikenkröl.
    Elt 18 evet,5-6 eve altattuk el,nagyon szerettük,nem kell uja,
    nagyon sok gond van velük,beton hazba.
    A sofan volt egy pokroca az volt a kedvenc hely,szokszor ment a szomszedba a erkelyi korlaton.
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/iJJO
     
    **jeje**, szellorozsa, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  6. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Annácskám!
    Az én tippem:987654321 az egyszerű számolás miatt, meg mivel fogalmam sincs,:music: így ex has:inlove:
     
    **jeje**, szellorozsa, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Csak bekukk, megnézni az új tippeket!:)

    Köszönöm Erzsike és Koko, Mesikét majd megkérem tegye a Beharangozóba.Köszi előre is!
    konerzsi58 987 654 321
    Koko 1 111 111 111

    JÁTÉK!!
    Tippeljétek meg, mennyi Tp-m hiányzik a 238.szintemhez!

    [​IMG]


    A Tippeket 2023.10.22./vasárnap/ 20 óráig kérem.
    Tippelhet, bárki, aki szeret játszani!


    Aki szeretne, 8 óráig még "jelentkezhet" a tippjével.:D

    Szavazás estefele.
    Szép délutánt mindenkinek!

    Mesike és mindenki, hogy nosztalgiázzunk egy kicsit, nemsokára aktuális lesz.:D;)
    *VIDEO14*
     
    Utoljára szerkesztett: 22.10.23
    **jeje**, szellorozsa, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  8. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép délutánt! Sziasztok!
    Gyönyörű napom volt... Délelőtt esett az eső, gondoltam nekiállok mosni, így Úr napján...:wuerg::p Aztán főztem ebédnek valót, (maradt még a ramenből, és csináltam bolognait, Rómából hoztam bolognai fűszert, olyan finom lett, hogy nagyon...);) közben elállt az eső, és a Hanna megbolondult, kimentem, és lesétáltam a 8 Km.-t, aztán vissza, teregetés, szárítás, mosás bepakolás, és elkezdtem nagytakarítani...o_O Most ülök az illatos, tiszta lakásban, és bámulok ki a fejemből...:wuerg:xD:) Elfáradtam.:p
    Megnéztem! De jó volt... Lehetne megint verseny... Találjátok ki, megszervezem.:) Szavazok.
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  9. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Köszi hogy hoztad,szep kepek.
    En benne lennek,ugy is mar regen volt, meg lennenk elegen.
     
    **jeje**, -Anyu-, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Sehol sem lett muflonom, így egyenlőre négy gazdakörim is lóg a levegőben, mint moly a lepkén. :D
     
    **jeje**, -Anyu-, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én is örülnék neki és szívesen csinálnám a képeket. Szavaztam.
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 2 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én különféle irányzatokkal próbálkozok. Mondjuk ez szavazat mentes, mint a rózsaszín kupakos ásványvíz. :D
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    KÖSZI a vidit. A következő évben


    Jó ötlet. Legyen verseny.
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  14. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...köszönöm szépen neked is a tanácsot meg az írásod is :)
    Jajj de jó hogy nem lett semmi baja a cicusnak..igen ilyen kiszámíthatatlanok ....de drágák nagyon...:)
    Írni fogok baglyot...mert szerintem kellene..de a családtagok kicsit gondolkodnak rajta...de tudják hogy így veszélyes....Köszönöm:))
    Szia..jajj de szép cica volt...:)...kár hogy volt :( Jajj de megnyomkodnám azt a kis fehér orrocskáját...körbe meg fekete..kis drága...:)
    Szia..jajj de jó volt ezt is nézni....régi emlékek...ügyesek voltunk akkor is ..:)
    Szia ez is milyen jó volt nézni :) persze legyen verseny..ebben Anyu már Pofi...;)Profi....:inlove:
     
    **jeje**, cili53, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  15. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Kissé elkésve, hozom a tippelős játék eredményét./Műszaki problémám akadt.:(/

    JÁTÉK!!
    Tippeljétek meg, mennyi Tp-m hiányzik a 238.szintemhez!

    [​IMG]

    A képet most mentettem el.
    A Tippeket 2023.10.22./vasárnap/ 20 óráig kérem.
    Tippelhet, bárki, aki szeret játszani!

    Az összesítés, ki-hogyan szavazott:

    Gyöngy:..... 500 000 000
    Zseni-apu:....99 999 999
    Anyuszi:.....676 702 127
    Mesike:........87 545 000
    Kicsicica:... 777 777 778
    Cili:...........444 444 444
    Jeje:..........616 712 925
    Pecástündi: 555 555 555
    Szellőcske:..350 000 001
    Knerzsike:.987 654 321
    Koko:.....1 111 111 111

    Sajnos kis hiba csúszott a képmentésembe.:( 2 képet mentettel el a játékkal kapcsolatban, de nem találom a "rendeset":) Az egyikben /amit hoztam/nem látszik a szintem és elmentettem egy jót is, de képtelen vagyok megtalálni, pedig nem először csináltam ilyet.:)
    Remélem elhiszitek nekem, hogy ennyi volt a TP állásom , amikor hoztam a játékot!
    [​IMG]
    Legközelebb 3 x is meg fogom nézni, mit is mentek el.:(:wuerg:>:(
    A győztes nem más, mint Szellőrózsa, 350 000 001 tippel.
    Szívből gratulálok a jó tipphez Szellőcske, majd egyeztetünk, mit is szeretnél.
    Köszönöm, hogy ilyen sokan játszottatok velem.:D
    ******
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, kicsicica!!!, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!:)
    Köszönjük a játékot és gratulálok a szintlépésedhez.:D

    Szellőcskének pedig gratula a kiváló tipphez :D

    [​IMG]
     
    **jeje**, kicsicica!!!, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  17. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Köszi a jatekot,mindenki hibazhat,Szellöcske,gratulalok ügyi vagy.Ja meg Annacska,gratulalok a szintlepeshez.
     
    **jeje**, cili53, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  18. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Nagyon köszi a játékot, neked gratula a szintlépéshez, @szellorozsa, neked pedig a szuper tippelésedhez! :inlove:
     
    **jeje**, jófarmerlány, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  19. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!:)
    [​IMG] Jövök szavazni. Rózsaszálam! Gratulálok a jó tipphez, Annám! Köszönjük a játékot! :inlove:
    A képversennyel még egy kérdés. Ha Halloween-i képversenyt szervezek, néztem a naptárt, és jön a Halloween-i event. Nem akarok bekavarni a teliholdasba, mert nem tudom hol kell eventelni, és a kép készítéshez gondolom mindenki teliholdas képet csinálna...Szerintetek?!
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos a halloween eventhez nem osztott meg még senki semmi pletyit, nagy a hallgatás pletykaszinten róla. Tehát nem ismerem a helyszíneket, de én benne vagyok, legyen az első játék a rémeskép. A jósok némasága megtörik még ma, vagy holnap, vagy csak az eventismertetőből, majd kiderül később.
    Viszont szerintem akár a rémesen akár máshol eventezünk ennek a témájú képnek lesz helye, legfeljebb a felhasznált elemek fognak változni, de a dekorokat is sajnálnám kihagyni, ha lehet.
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.