Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Anyóca, Mesike, Erzsike, Norbi, gyors gyógyulást, sikeres kezelést kívánok nektek!
    Anyóca, 47 db cukorjuharXXL fád lett.
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, szellorozsa, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Rusnya, igazi késő őszi szürkeség. A napocska felhőbundába burkolózott, és elbújt. Itt van az ucsiöcsém, szóval megyek szambázni a konyhába.

    Megyek szavazni is.

    Zene:


    Köszi a jókívánságot.
     
    -Anyu-, **jeje**, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt... Borús-esős idő, nekem láz, hasmenés, torokfájás...:oops::sleepy::cry:
    Mindenkinek jobbulást!
    [​IMG] Kávé helyett 1 forró mézes tea...;) Valaki mondja már meg nekem, hogy a tenyésztős eventnek a Teliholdas részénél az utolsó 2 beadás más jelvényt kér? Mert nekem igen...o_O Már befejeztem a tenyésztőst még első nap, de az egyik szomszikám írt, hogy nem érti, és várja a javítást.:oops: Írtam, hogy adjon be más jelvényt de nem reagál...Madarak, és ízeltlábút-t kér.
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    upload_2023-11-11_9-58-6.png
    Igen, Anyu, kér itt minden finomat. :D
     
  5. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

  6. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    tipp javítottam65 db a taps.gif úgy látszik hülyülök is
     
    **jeje**, szellorozsa, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Én arra is kíváncsi leszek, mennyi XXL Juharszirup jött a csemetékből anyunál. :D
     
    **jeje**, szellorozsa, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  8. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    halihoó!
    Találtam paár ismeretlent. ;)
     
    **jeje**, szellorozsa, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Többet aztán nem írok, mert bele keveredek a karakterekbe. :D
    Szerintetek 3000 nap múlva itt leszünk? :D
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam volna, de nem engedte.:( Majd később még megpróbálom.:)
    Zseni-apu, én biztosan nem leszek itt! :(
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, szellorozsa, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ragyogó napsütés van. Kellett már a lelkemnek. Tegnap megfőztem a körömpörit. Szerintetek voltak rá kuncsaftok? ;) A sütire nem repültek ennyire. Ma rakott karfiol lesz csirkecicivel.

    Megyek szavazni. Tegnap kimaradt, mert először nem engedett, aztán meg elfelejtettem.

    Zene:


    Hát még jó!

    No, de Annám! Mi ez a szkepticizmus?
     
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Itt keleten még mindig esős az idő, talán délutánra javul...lassan indul az 1 tápos...most ezt várom ;)
     
  13. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Sziasztok!
    Balcsipart is csodás napsütéses, imádatos idő.
    Aki még betegeskedik, annak gyors gyógyulást kívánok!

    Lehet kicsit még kómás vagyok, de ezt a csirkecicit hirtelen 3-szor olvastam, próbáltam értelmezni. Már majdnem rákerestem, hogy milyen étel is lehet, mikor leesett, hogy miről van szó... :D
    Örülök, hogy jobban vagy, azt sem bánom, hogy rontod a bótomat az amarántoddal. :D:inlove:
    Vigyázz magadra!
     
  14. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...most már kicsit szemfülesebbnek kell lennem..nekem jobb oldalt az értesítő sokszor azt mutatja senki nem ír....közbe meg mikor bejövök látom hogy dehogynem írtatok.:)
    Anyu remélem már azóta jobban vagy..csúnya virusok mindehol jelen vannak...:sleepy:
    Tippem: 15 db. fa.
    Szia Erzsike...örülök hogy javulgatsz...a Mikulás után majd csak úgy szaladsz;) ...hogy a puttyonyából kivegyél egy jó kis csemegét :):inlove:
    Szia..már nekem is feltűnt hogy nem jársz erre :) ha lassú folyamat a gyógyulás nem baj..az a lényeg hogy elindult...és megy az útján.
    Reméljük minnél hamarabb a végére ér :)
    Annácskám ne szomoríjj bennüneket :( ...Apjok te mire gondoltál azt sem világos pontosan ..:) de ezen nem csodálkozom;)
    Hát itt is tennap is ma délelőtt is esett..de délutánra kisütött a napocska...de áll a viz a lapos területeken.
    Szia Tündér...hát mindig tanul az ember..:Dén mán hallottam ezt Emesétől:p
    Mire kell még szavazni az Anyuén kívül meg nézem.
    Meg Imivel mi van??? sehol sincs...nem látom...:eek:
    Én nem találok más tippelőst csak Anyuét...vagy nincs több.nem írtad valahol Tündér...
    Emese ez a dal is super volt...ez nem a Zabhegyező betét dala..már olyan régen láttam nem emlékszem pontosan
    Pink Floyd - Learning To Fly
     
    Utoljára szerkesztett: 12.11.23
    cili53, koko.54, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép estét kívánok mindenkinek :)

    Szerintem nincs is más tippjáték csak a juharok száma, amit anyu hozott. Persze lehet, hogy olyan ritkán tudok jönni, hogy nem vettem észre, akkor bocsika a figyelmetlenségemért.:)

    Amikor először olvastam Emesétől én is többször nekifutottam, mire elkaptam a fonalat. Ma én is csirke alkatrészt főztem, de én a futóművét jobban szeretem. Levest csináltam belőle és hozzá meggymártást pirított darával, nagyon finom lett :) Sajna csak a levesből maradt hétfőre, így kénytelen leszek hozzá főzni valami 2. fogást holnap :) Még nincs ötletem, hogy mi legyen az .

    A betegeknek gyors gyógyulást kívánok, megyek szavazni.
    Szép álmokat, és [​IMG] kívánok mindenkinek :D
     
    cili53, koko.54, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Anyu, Mesi, Szellőcske, gondoljatok csak bele, miért is írtam.:D
    Imiről annyit tudok, hogy sokat dolgozik!:(
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    cili53, -gyöngy-581, koko.54 és 7 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ronda szürkeség, szenerkélő esővel, DE kristálytiszta levegővel. Végül is megbékültem a szürkeséggel, ha ezzel jár. A hétvége lezajlott, uncsiöcsémmel kijöttünk, de nem tudtam kipiszkálni a lakásból. Édes volt, ahogy énekelgetett a kádban... Tiszta Öcsém.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Az Antonioni féle Zabriskie Point zenéjét írta a Pink Floyd, és adták ki a nótákból a Dark side of the Moon c. albumot. De jó, hogy írtad, régen láttam mind a kettőt, sőt a Nagyítást is, szóval megnézem mindet ismét.
    Tudom hát. DE! Fő az optimizmus. Muszáj.
     
    cili53, -gyöngy-581, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  18. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok! Szép hetet!
    Én nem kérdeztem, hogy miért, de azt hiszem sejtem...:oops:
    Hát drágám! Azért nem írtam, mert erőm nincs...:sleepy: Covidossak lettünk, párom ma kezdte, olyan rottyon voltam-vagyok, hogy nagyon kész vagyok.:oops: Saját magamat nem tudom elviselni. -.- A torkomban 1000 kés minden nyelésnél, a fejem ketté szakad, hányingerem van a fájdalomtól, hasmenés, láz, az ízületeim sajognak, zsong a fejem, étvágyam 0... Más bajom nincs...>:(
    Szavazok. Vigyázzatok magatokra.
    Jeje babám! Tőled várokmég 1 tippet...
     
    cili53, -gyöngy-581, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  19. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok! :)

    Jobbulást mindenkinek!

    Szia!

    A tippem: 20 db. :)
    -
    Szavaztam.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.11.23
    Kuzdern, cili53, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -Anyu-, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.