Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Aranyos vagy Szellőcske, jól esik a biztatás.
    *****
    Ne is mond, mi is benyeltünk a férjemmel valami vírust, magas láz, fejfájás, stb.....
    Ma már sokkal jobban vagyok, de ne tudd meg a fiókom úgy teli van gyógyszerrel, szurival, a patika kutya füle hozzá képest.
    No ez még hiányzott.
    *******
    Norbi!
    Én is csak a tenyésztőst csináltam meg.Nem volt erőm nekem sem többre.
    ********
    Vigyázzon mindenki saját magára, mert tényleg minden felé kering a levegőben valami vírus, vagy bacilus.
    *********
    2109b2bcc807497a02ae026a4bd7ad1a.gif Gyógyulást , a betegeknek, de gyorsan. Nem lazsálunk.:inlove::inlove:
     
    **jeje**, pecástündér, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Visszatért a szürkeség. Holnap kezdem az orvosozást hajnalban. Fogalmam sincs, hogy fog alakulni a helyzet.... Remélem megmaradok. Vigyázzatok magatokra. Körülöttem is csapkodott a covid, de eddig még megúsztam. Az influenzás védőoltást felvettem, de több covidost nem tervezek.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Szegénykém! Gyógyuljatok, és pihenjetek.

    Erzsikém! Remélem te is javulgatsz, nyomod a tornát ezerrel.
     
  3. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Hát most a láz, meg az erős köhögés elvitt minden erőm, de igen tudom hogy nagyon fontos, a gyógytornászom is lemondta a tornát, a vírus miatt.
    Saját erőmből eszemtől csinálgattam amit tanultam.:inlove:
     
  4. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eventek mar tegnapra kesz lettek,a tenyesztesnel nem vol nagy ugras.Nalunk is csunya hideg es nyirkos idök vannak,mar marad is igy.
    Olvasgatom. többen valamit össze szedtetek,vigyazzatok magatokra es jobbulast kivanok.Ejszakara egy kis tanyerba, karikara vagot vöröshagymat tenni:)
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jobbulást mindenkinek! Én is elkaptam valami kóbor vírust elég pocsékul vagyok, de majd elmúlik remélem. A legkimerítőbb a nátha, a szédülés és az erős köhögés ami vele jár. No meg az állandó orrfújás és a hapcik tömege.:eek::D
    Hová kell tenni a hagymát és a tányért?
    Elárulod a folytatást is? Köszönöm szépen :)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.11.23
    **jeje**, Galadriel, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nekem a táska füle szakadt le, amikor hoztam fel a krumplit. Azt kellett össze szednem. :D ;)
     
    **jeje**, Galadriel, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  7. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szia!
    1 fej vöröshagymat karikara vagni,tanyerra pakolni es a haloszobaban tenni mikor aludni mesz,segit a legzesbe es jo fertötlenitesnek.En sokszor hasznalom mikor megvagyok fazva,reggel dobod a szemetesben,masnap ujat csinalni 4-5 nap,közel az agyhoz ahol alszol.
     
    **jeje**, Galadriel, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, ki fogom próbálni, remélem segíteni fog nekem is :)
     
    **jeje**, cili53, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  9. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia ...hát mer biztos nájlon-szatyor vót...:D Hanyadik emeleten laktok..vagy földszintes..mondjuk a 2 -ik emeletről szépen gurulgat a földszintre..;)
    Szia ..igen ezt én is olvastam...csak az a lényeg reggel kidobni egyből a hagymát mert magába szívja a bacikat méreganyagot.
    Hagymát sem lehet tárolni ha kettévágod mert szintén magába szívja a dolgokat. Én lefóliázom és be a hütő..de azé csak elfogyik;)
    nállam 1 fej ...van amikor több.
    Még Gyöngy ezt is kipróbálhatod ....meg más is hogyha csúnyán köhög...bekkeni mellkasát disznózsírral lefedni erősebben...és reggelre sokkal jobb lesz garantáltan. Édesanyám régen Ricóban dolgozott és ott készítették melltapaszt...le kellett húzni felragasztani a mellkasra...disznózsírból állt egy ilyen kámforos vagy mi oldatot tettek még bele. Nem tudom van-e még ilyen. Szóval disznózsír !.
    Én is elég sűrűn el kapok ezt azt...szeptember elején valamit...torokfájás stb...nehezen kijöttem...nekem is 1000 kés érzés volt...mint Anyunak. Nem voltam covidos mondtam telon dokinak..de már azt mondta nem kell rá antibiotikum...mondtam nem vagyok az... de nem jól vagyok meg minden..arra sem kell?... Nem --mondta.. Nagy nehezen jöttem helyre.

    Na ami a lényeg lesz! Mindenszentek előtt megint előjött hasonló..nahh mondom megint beteg leszek nem tudok menni sehová.
    Én meg tudom nekem az antibiotikum használ. Imerősömtől kértem..mer mondom doki úgy sem ad.
    Beszedtem jó lett azóta is sokkal aktívabb vagyok remélem így is marad.
    Jó tudom így az antibiotikum meg úgy...de én tudom mikor azé kell...hogy ne legyek 3 hetente beteg.
    Remélem orvos nem farmeramázik.:p Ez persze csak az én véleményem...tudom nem szabad feleslegesen szedni.
    de....na jóvan...nem ragozom tovább.
    Anyu ...Gyöngy...Erzsike...gyógyuljatok..próbáljátok amit koko meg én írtam. Emese neked is sok sikert holnapra meg utánna is.
    Event még nincs kész ráhúzok holnapig tart....rakosgatni is kell van mit...meg ültetni:sleepy:...Szavazok..
     
    **jeje**, Galadriel, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  10. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Igazag van Szellöcske,en is hallottam a disznozsirrol.A hagyma meg jo meregtelenitönek,este agyba meneskor zoknit huzni a labra,es 1-1 fel hagymat beletenni a vagott resze felfele a talphoz.
     
    **jeje**, Galadriel, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sajnos a disznózsír nem házi, hanem venni szoktam. Borogatásra nem alkalmas, mert gyárilag sós és só marja a bőrt. Olyankor szoktam kicsit kunyizni a rokonságtól, ha tudtam, hogy veszik a zsírszalonnát vagy vágják a disznót és megkérem őket, hogy ne sózzák be :D
    Szóval marad a hagyma azt ki fogom próbálni, ártani nem árt :)
    Köszönöm szépen a tanácsot, sok sikert az event véghajrájához :)
    Szavaztam :)
    [​IMG] Nyugodalmas szép álmokat kívánok mindenkinek :)
     
    **jeje**, Galadriel, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Négy és egy fél. Mi vagyunk legfelül. 2.- on szakadt ki. Viszont számítottam rá, mert ahogy megemeltem már nyúlt a füle. :D
     
    **jeje**, Galadriel, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    zsani_apja, **jeje**, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  14. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jóreggelt!
    [​IMG] Jövök szavazni... Szerintem aki akart tippelt a játékomra... Nem sokára hirdetek.;) Én kicsit jobban, de még közel sem 100 %! Jövök megyek a házban, és hamar elfáradok...:oops::sleepy:
    Ti készültök a TOP-ra?
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.23
  15. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Játékra hívlak titeket...
    Tippeljétek meg mennyi XXL Cukorjuhar fát sikerült bontanom 172 titkos-ból...
    Mindenféle titok fát kiraktam, ebből kell megtippelni, hogy mennyi XXL cukor juharom lett...:wuerg:
    A képet most mentettem.
    A tippeket:
    2023.11.17-ig (Péntek) várom, hirdetés azonnal.

    Aki eltalálja, vagy a legközelebbi tippet adja annak cserenapkor 1 Pocoklégyfogó az ajándéka...
    Tippek:
    ********

    Koko: 25 db.
    Kuzdern: 8 db.
    Emese: 49 db.
    Tündikém: 33 db.
    Vízöntő Erzsike: 65 db.
    Apjuk: 9 db.
    Cilikém: 55 db.
    Gyöngy: 75 db.
    Annám: 47 db.
    Rózsám: 15 db.
    Jeje: 20 db.

    Nos hozom a képet!
    Bekarikáztam nektek, összesen 36 db. xxl juharom lett, így a győztes Tündérkém!
    És hoztam ahol nincs bekarikázva...
    Gratulálok! Cserenapkor megy a pockos! :);)
    Köszönöm, hogy velem játszottatok!
    És minden induló kap valami nyalánkságot...:p
    Hogy Apjuknak mikor fogom tudni elküldeni?????!?!?:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.23
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Esős szürkeség. Ez az orvosozás továbbtart, mint gondoltam. Minden másnap programot adnak, ilyen-olyan vizsgálatok... Az uncsim játszik, szóval össze-vissza fogtok ajándékot kapni, vagy nem kapni.... Én nem topolok Ezt az eventet is csak kapirgálom, ahogy hozzáférek, jó lenne a felhő.

    Gyógyuljatok!

    Event óltörténet
    Segítség, cili53tól

    Top event
    Segítség, kukori80tól.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Köszönjük a játékot és a finomságot is.

    Tündérke! Gratula a jó tipphez!
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.23
  17. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Halihó!
    Hát...., nem találok szavakat... Ja de.... Menek lottót venni, úgy tűnik elkaptam a tippelési fonalat. :D
    Köszönöm szépen a lehetőséget. :inlove:

    Jobbulást kívánok minden betegeskedőnek, és csodás délutánt mindenkinek.
    Én összeszedem magam, és elballagok dolizni. :)
    Pusziiii
     
  18. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Anyu,köszi a jatekot es az ajcsit,a nyertesnek meg gratulalok ügyi.
    Emese,köszi az infot,eventeket csinalni fogom,Top indulast meg gondolkodom.
     
  19. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok:)

    Gratula Tündérke a jó tipphez a lottószámokat meg írd meg privátba ;) Anyu kösz a játékot:)
    A TOP-ra nem készülök, már kész vagyokxDxD:D természetesen indulok:p

    Sikeres eventezéseket és sok sikert a TOP-ra aki indul:)

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Minden betegnek mielőbbi gyógyulást:)

    Szavazok.
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia! Sziasztok :)
    Köszönöm szépen a nyalánkságot és magát a játékot is. A kérdésedre a válasz az, hogy a küldés-fogadás esélye éjfélkor a legnagyobb én mindig akkor küldöm le apjának a napit :D
    Nagyon nagy gratula neked, jól megfogtad a kismalac farkát el ne ereszd, csak tartsad jó szorosan még sokáig. xD
    Én is készen vagyok azóta, hogy elolvastam az eventismertetőt. A bedobálással még várni fogok és utána döntök, ha csak nem kap el a harcihév előtte :D (ismerve magamat elképzelhető, hogy nem bírok magammal :D és az egeremmel).xD:cry:xD


    Megyek szavazni.:inlove:
     
    -Anyu-, jófarmerlány, koko.54 és 4 más kedveli ezt.