Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nekem neurológusra lenne szükségem, persze államilag, az éven már nincs időpont :sleepy:
    1 hónap és szinte karácsony, majd jövőre talán lesz időpont, november végén kell telefonálnom:wuerg:
     
    koko.54, -Anyu-, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  2. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

    Sziasztok !

    Nagyon rég nem jártam erre , de talán még emlékeztek rám .
    Ha pedig már a gyermekeim voltak olyan rendesek és beengedtek lépni a játékba , gondoltam beköszönök ha nem baj .
    Több mint egy év telt el azóta..., mikor úgy döntöttem végleg itt hagyom a játékot. Elszánt voltam ,és tényleg kiszálltam volna.
    Gyermekeim megelőztek , és megváltoztatták a belépési kódomat és a farmhoz tartozó email címét is. / szerintem az email már nem is él / Régebben ők is farmoztak , persze messze nem olyan "fanatizmussal " mint én .
    ők néha beléptek a farmomra /mint most utóbb kiderült /, nehogy inaktívítás végett törölve legyen , de engem a közelébe nem engedtek
    azt mondták majd ha lenyugszok.
    Most annyira kis kedves "gyerekek " ők, 21 és 19 évesen , hogy kezembe adták a döntés jogát , feltéve ha nem azzal a szándékkal jövök , hogy töröljem magam.
    Pár napja néztem be , Annának írtam privátba , kicsit több mint egy év alatt mennyi minden változott ..mintha nem is az a játék lenne mint amit itt hagytam
    Óóó, hát láttam a mosómaci tenyésztést kapott annyira cuki ..,egy tápos tenyésztés volt ..hát tenyésztettem

    Láttam megy a Top ügyesek vagytok , sok sikert mindenkinek
    Remélem Mindenki jól van , vigyázzatok magatokra
     
    koko.54, -Anyu-, **jeje** és 10 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon hiányoztál nekem :), de most örülök, hogy minden rendben van :) Nem szeretnélek a játékhoz láncolni, csak örömömben írtam Neked :)
     
    koko.54, -Anyu-, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  4. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Emese!
    Nagyon szépen köszönöm:inlove:
     
    koko.54, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Drága Tina! Örülök, hogy hallok rólad. Jobban vagy ugye?. Örömmel látunk viszont errefele. Kell valami segítség, bizton számíthatsz ránk.
     
    koko.54, szellorozsa, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  6. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, szellorozsa, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szürkeség, rondaság. orvosozás. A szívultrahangász úgy megnyomorgatott, hogy tiszta kék-zöld vagyok. Azt hittem kijön az a kütyű a hátamon. Megyek futkorászni. Vigyázzatok magatokra.

    Hajrá Topolók!

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Nem irígyellek. Szorítok, hogy addig legalább ne romoljon a helyzeted.
     
  8. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Siasztok:)

    Nálunk ragyogó napsütés, de majd felborít a szél:)xD

    Ma éjfélkor:inlove: vége a ToP-nak, nem kell tovább toppon lenni:D

    Hajrááá aki indult:)

    Megyek szavazni:)

    Szia:)

    Remélem sikerül :) Ismerős a helyzet, nekem évente kell menni az endokrinológiára kontroll vizsgálatra , tegnap akartam időpontot kérni, és közölték, hogy a március már betelt az április meg nincs megnyitva>:(:cry: jövő héten própáljam újra.:inlove:
     
  9. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép napot! Sziasztok!
    Jöttem olvasni, szavazni. Már meggyógyultunk hál'istennek, már a napi 8 km is lazán megy...;) Gyönyörű napsütéses idő van, szinte meleg a levegő...
    De jó,hogy benéztél! Örülök neked. Hiányoztál.:):inlove:
    Örülök drágasszág, hogy minden oké. Vigyázz magadra.:inlove:
    És hajrá az összes magyarnak. Énmár kicsúsztam az 500-ból,de nem érdekel.:sleepy: Nekem nem ér meg több 100 milliárdot a felhő...
    Nézem a sok egyforma német farmot, miatta csúszik mindenki lefelé... Ezt is leszabályoznám, de hát a BP. dönt...:eek:-.-
    Hoztam azért egy kis szépséget...
    Erzsikénknek utólag is boldogságos névnapot!:inlove:
    [​IMG]
     
    koko.54, cili53, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia Tina! Örülök hogy benéztél :) Hát látod a gyerekeid csak vitték azért tovább ha nem is olyan aktivitással...látták ám terajtad akkor mennyirre szeretsz farmeramázni. Ha van néha kedved benézel...ha nem akkor nem...de azért csak meg van a farmocskád..nem dőlt össze. ;)
    Örülök hogy jól vagytok...te is vigyázzál magadra és családra is :)

    Szia Cili... azért úgy látom elég jól toppoltál...szép helyen állsz..látom elkezdődött a nyomulás...rakodnak befelé a játékosok ki tudja mi lesz még itt mire éjfélt üt az óra ;):music::D.
    Nekem is kell évente járnom ahová neked ...3-4 hónappal előre jelentkezem....:sleepy:

    Hajrá...Hajrá...Hajrá BM-esek....Hajrá Magyarok!!!!



    Szia Anyu ...örülök hogy meggyógyultál...azé mág vigyázzá...nehogy mán jelentkezzé a maratonra...még pihengessél..az ilyet ki kell feküdni..
    Nagyon szép névsort hoztál...nekem is meg mindenkinek tetszik. ide is hoztam...engedelmeddel :) Hoztam azért egy kis szépséget...
     
    koko.54, cili53, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  11. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Hajrá TOP-osok!!

    [​IMG]
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, cili53, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Még ne aludj, mindjárt lövik a tűzijátékot! :D
     
    koko.54, cili53, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia én még fenn vagyok...de nemigen várom meg :)) Gratulálok szép helyen vagy :)
    Szavazok.
     
    koko.54, cili53, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm! Szavazást is! :D :)
     
    koko.54, cili53, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  15. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Gratulálok a MAGYAR győzelemnek! Mindenkinek gratula aki indult a TOP-on!
    Ma jövök-megyek intézkedek...Nem tudom eventelek-e...
    Rózsaszálam! 10 napig feküdtem,lassan fel fekvésem lesz...:wuerg:xD már hiányzott a mozgás! Főleg a Hannának. Minden este rajtunk ugrált...:D
     
    Utoljára szerkesztett: 23.11.23
    koko.54, cili53, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Végre napsütés van, de kutya hideg. Bundakesztyűt húztam a sétához. Délután futkosok, most átváltok házirobotba. Még karácsonyozni is kell, meg megtervezni a kajákokat. Ezt az eventet kihagyom, pedig tetszik ez a kvízesdi.

    Gratula a topolóknak!

    Drágaszág: végre meggyógyultál! Azért legyél óvatos, fokozatosan terheld magad.

    Event
    Segítség, -gyöngy-581
    Kvíztár Wolf[Black]tól

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    koko.54, cili53, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  17. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    upload_2023-11-23_17-50-23.jpeg
    Akiknek sikerült bekerülni a TOP helyezésbe!
    Nagyszerűek voltatok mindannyian,akik küzdöttetek a kívánt célért ! :inlove:


    -
    Én is kíváncsiságból elkezdtem bedobálni ezt-azt és végül 2067-dik lettem. Nagyon tetszett a hintás dekor, de arról messze lecsúsztam. Nem baj, próbához képest,csoda..hogy egyáltalán benne maradtam a 3000-be. :D
    -
    Az eventmagokat elvetettem. Szeretem ezt a táblajátékot. Remélem lesznek frankó rejtett jutalmak is. :D
    -
    Szavazok. :)
     
    koko.54, -gyöngy-581, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  18. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Nagyon ügyesek voltatok TOP-posok, akármilyen helyezést is értetek el, gratulálok mindenkinek!!
    Nagyon sok magyar játékos előkelő helyen végzett, külön elismerésem nekik!!
    Jó volt magyar szurkolónak lenni!xD;)

    Holnap reggel-délelött ne felejtsétek el beváltani a Szezon zsetonokat, 13,59 órakor véget ér a Szörny szezon!!!

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, zsani_apja, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  19. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szürkeség, hideg. Mennem kell futkosni, és ebédet is kell kanyarítanom. Nem csnálom ezt az eventet, nincs rá időm. Adjatok tippeket, ki mit főz karácsonyra.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Köszi a figyelmeztetést.
     
    zsani_apja, koko.54, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! Nálunk már több éve a kirántott hús helyett, hortobágyi palacsinta van ilyenkor ;)
    A megtöltött palacsintát még megforgatja prézliben és kisüti...kicsit macerás de az ebéd fejedelmi :p
    [​IMG]
     
    zsani_apja, koko.54, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.