Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ezeknek aztán hiába beszél az ember, hogy hajnalban ne versenyezzenek. :D :)
     
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Reggel ocsmány szürkeség, most langymeleg napsütés. Ma is tornázok, meg kanyarítok valami finomat ebédre. A gyerekeket elérte a filoxéra, nem tudjuk, hogy miféle, de vacakul vannak. Nem jöhet hozzám senki, nehogy elkapjak valamit.
    Amaránttal várom az eventet. Ne arassatok!

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Ezt a hangzavart!
     
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép napot! 1 kis frissítő...
    [​IMG] Jövök szavazni...Itt 1000 ágra süt a nap, még a kedvem is más 3 napos esőzés után.;)
    Betegeknek jobbulást, eventezek én is.
    Köszi a figyelmeztetést!;)
    Komolyan mondom apja! Erre kel az emberfia?!?? Szaladtam a kerítéshez, mi ez a robaj...:wuerg:xD
     
    **jeje**, jófarmerlány, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  4. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eventet en is csinalom,sok sikert mindenkinek.
     
    **jeje**, jófarmerlány, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  5. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Szavaztam ! 1 napja esik egy folytában ,ma délután hagyta abba ,most nagyon fúj a szél.
    Hideg is van,Dobogókőn havazott dél körül.
    Jó éjt mindenkinek !
    Ezt tegnap írtam !Elfelejtettem elküldeni !:p
    Szavaztam ma is !Vigyázzon mindenki magára mert most a sima megfázás átvált hörgő gyulladásra majd homlok üreg ,aztán tüdő gyuszi is kialakulhat.Unoka tesóm dec közepétől így váltogatja hol ez hol az ,ráadásul van egy kis asztmája is.Most kezdi magát összeszedni.Kapott valami lórúgásos gyógyszit ami már hat neki.!Szóval ha süt a napocska azért ne lengén öltözzön senki. !!!
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.23
    **jeje**, jófarmerlány, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  6. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -Anyu-, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Süt a nap, kellemes idő van megint. A madarak csirregnek, a hóvirág virít, az erkélyen megjelentek a nagy bazi legyek és a büdösbogarak. Szerencsére csak 1-1, de nekem az is sok. Az eventtel mindjárt kész leszek. Fogalmam sincs hova tegyem a dekorokat, minden tele van.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Jobbulást mindenkinek.
     
    **jeje**, koko.54, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  8. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Az eventet reggel befejeztem,jól sikerült a forgatás, visszarendeztem a farmot!:)


    Ma délelőtt volt egy kis dolgom,nagy szerencsém volt, kb 5 kocsival előttem, egy kocsi alatt beszakadt a 4 sávos forgalmas úttest szinte teljes szélességben!:( egész nap káosz van nálunk a közlekedésben.
    [​IMG]

    Sikeres eventezést aki csinálja, a piccolókat kiraktam összesen 6db-ot majd hozom az eredményt!
     
    **jeje**, koko.54, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  9. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia elősször azt hittem Magyarország térképét permetezed. :)
    Szia ...nahh ez még egy kutya jó dal...Rood Stewartól...A gitárosnak jó sérója van. A fiam legalább 4 éve nem volt fodrásznál.
    Már eltöredezett volt néha alányírt a párom...de jobb lófarkasan ha egyforma hosszú. Nahh szilveszterkor addig meddig könyörögtem..meg apjok is hogy nahh jóhh azt mondta vágjuk le...mer ő fodrászhoz biztos nem megy. ;):D Nagy vót az öröm. Apjok neki esett ollóval.. fogta mindenhol szépen a hosszúból rövid lett. Én még igazítottam rajta :D..utánna befestettem feketés-barnára...de nem sokáig rajta hogy természetes legyen..kicsi beszáritás...úgy nézett ki mint egy rocksztár:D...de tényleg jó lett...vagányul felöltözött...mert ezt is kértem...de szerintem bejött neki..irány a buli. Nahh és hasonló lett a mint a gitárosé Rood melett ..csak kicsit rövidebb formában..:)
    Szia..vigyázni kell..minden fajta vírus baktérium kering..:( Jobbulást a betegeknek.
    Szia ...hétvégén falun is bimbós volt a hóvirág...itt a gyepvirág is vírit.
    Ezt sem rossz Charlie itt még fürgébb:)bírom a táncolását meg a lépkedését....de közben inkább Rood Stewartot hallgatom nagyon jó nóta ...:)
    Eventet csinálgatom este szavazok.
    Szia Cili most olvasom ....hát még ilyet...még jó hogy hátrább voltál...ez nem Debrecenben volt ? ...mert ott olvastam...hát ez elég nem jó...de ott Debrecenben mindig olyan nagy forgalom van hogy borzasztó...régen pár lovas szekér haladt csak a pusztaságban. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.1.23
    **jeje**, koko.54, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  10. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép délutánt!
    Jövök szavazni...Nézegettem hogyan tudok új képet felrakni, de nem jöttem rá...:sleepy:
    Nemrég lettem kész a munkámmal, elfáradtam...:p 2 hét múlva neki áll(unk-nak) a háznak, lakásfelújítunk...:wuerg:
    Még jó hogy nem leszünk itthon...:p
    Én még eventelek, de holnapra megleszek. Gratula a végzőknek, a többieknek kitartást!;)
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Az volt a cél, csak Gyopárfölddel össze olvadt. :D
    Holnap péntek 13. Végre valami jó is történik ebben az évben.
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Teljesen beborult, szürkeség....
    Atya-gatya! Mondhatjuk, hogy mázlista vagy. Remélem senk nem sérült meg.
    Az a koma ott Rod mellett Ronnie Wood, a Rolling Stones gitárosa. :) Világéletében ilyen volt a frizuja, csak szerintem már festi. A fiadnak biztos jól áll ez a séró. Kis kócos. ;)
    Én sem tudtam rájönni, csak kitörölni tudtam az előzőt, és utána újat tölteni, persze az addigi szavazatok mentek a mosásba.
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..igen gondoltam hogy ő...de nem voltam benne biztos..
    még jó hogy nem írtam hogy még a Rolling Stones gitárosához is hasonlít:D.
    Szerintem nem lehet újat feltölteni hogy maradjon a szavazat...mer én is akartam újat csinálni..de csak még gondolat volt:sleepy:..és nem láttam olyat ..hogy szóval nem lehet csak újat :)...nem tudom jól elmondani..de nincs ott az a séma...ami azelőtt volt.
    Szavazok. Maradtak a szavazatok Anyu 74...Emese 62. Emese akkor megmaradt.
    Igaz Anyu te nem töltöttél.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.1.23
    **jeje**, koko.54, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  14. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  15. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Délelőtti frissítő!
    [​IMG] Event kinyiffantva, szavazok ha engedi... Mármint a 17 óra elteltével... Rózsám! Még én nem cseréltem képet, csak néztem, hogy hogy lehet cserélni, de ahogy látom nem vagyok egyedül aki nem találja hogyan kell...;):inlove: Jöhetne Farkasunk és segíthetne, mert a Karácsonynak vége...és raknék más havas, vagy téli képet.:) Szép 7 végét! Még nem enged szavazni, később visszanézek.
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Maradt a szürkeség. Orvosoztam egész délelőtt, nincs akadálya a műtétnek. A tanyán termelgetek, piacolok. Elkezdek készülődni, pakolászni.
    Jó hétvégét mindenkinek, vigyázzatok magatokra.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Én sem, csak néztem.
    Hátha megszán bennünket Farkasunk.
     
    **jeje**, janici, koko.54 és 7 más kedveli ezt.
  17. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Nagyon vigyázz magadra! És tessék jelentkezni! Szorítok!:inlove:
    Jöttem szavazni.;)
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  18. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Szavaztam ! Emese vigyázz a kórházban magadra és minél hamarább épülj fel !
    Jó éjt mindenkinek !
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  19. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!:)

    Reggel nyitottam a piccolókat .... péntek 13.. hátha szerncsém lesz... de nem lett [​IMG] , itt az eredmény: 1 Varázskalap 2 Levéltánc 1Tündér termálforrás 1 Élőholt kincs és 1 Pogó show.... hát lehetett volna jobb is!

    Emese vigyázz magadra és gyorsan gyógyulj meg!

    Délután szavaztam, tegnap sajnos kimaradt.... !
    Szép hétvégét mindenkinek!
    .
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  20. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szép estét mindenkinek.
    Minden este feljővök ide és olvasok. az event lassan halad nálam, mert egyre sürübben
    megtagadja a munkát a gépem. A Gyopárost sem tudom csinálni mert a videot sem tudom megnézni.
    Sürü szitaszövet eltakar igy sekép se hang nincs.
    Emesém nagyon vigyázz magadra, most a bacikat hagyd meg másnak.Én májusig nem megyek vizsgálatokra
    akkor kezdem ujból.
    szép álmokat Marika
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 4 más kedveli ezt.