Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bocsánat, igen, így jó lesz, remélem sok találatot sikerül majd elérned vele.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.11.23
    zsani_apja, HéricsBáró, koko.54 és 8 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Talán elektromos hajó még nincs a vízen, mert a gőzhajót még csak meghallanám, ha jön. :D ;)
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Néma apjának Gyöngy sem érti a szavát. Nem értem mi a gondod... Segítenék, ha tudnék...:oops:
     
    Kuzdern, HéricsBáró, koko.54 és 7 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Reggel korán sütött a nap, de mostanra beborult. Megint futkosok. Kacsát, vagy libát szoktam sütni, de irdatlan ára lett. Ez a hortobágyi elgondollkodtat. Előre el lehet készíteni, aztán sitty-sutty kisütni.... Töltöttkáp. biztos lesz. Telót kell vennem. Elképesztő különbségek vannak az árakban.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Köszi a játékot. Miért 10 és nem 12? 4x3?
     
  5. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Szia!
    Mivel ez nem a hagyományos társas torpedó, így itt nem cél a hajók elsüllyesztése.
    Elég minél több találatot elérni a pályán. 12 tipp 25 kockányi területen viszont már majdnem a pálya 50%-a lenne, ami nagyon növelné a holtverseny lehetőségét. Kevesebbet sem akartunk a 10-nél mert kérdéses volt, hogy hány játékos játszik majd a játékkal, hány játékosnak tetszik egyáltalán. Pár játékosnál a 10 tippelési lehetőség még belefér, hogy ne legyen holtverseny. 20-30 játékosnál meg már túl sok lenne az esélye a holtversenynek. Az objektumok száma is a több találatot segíti. Próbáltuk a topik lakók számához igazítani a játékot, mivel az egész ennek a topiknak készült.
    :)
    Ez pedig egy lehetséges objektum elhelyezkedés, egy bemutató kép, miként kell elképzelni az egészet:
    https://kepkuldes.com/images/5d3809374232294e23fa4a328c5f1710.png
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.23
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Halo!
    Köszi! Haza érek, beélesítem az ágyúmat, ha eszembe lesz. :D
    Szia!
    Prémiumnál látod az időt. Nálam folyamatosan a Prémium kezelése van elérhető állapotban. :( Most megvettem a pluszt, semmi változás.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.23
    jófarmerlány, -Anyu-, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Értem, köszönöm.
     
  8. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok Szia Gyöngy)

    Rengeteget torpedóztunk régen..tesómmal suliba..... fel kellett eleveníteni , jó hogy hoztad, ma játszottam a lányommal , hát nem én nyertem....:cry:
    Csináltam 2 variációt, hát az egyik pont olyan lett mint az Alex bemutató képe...még jó hogy megnéztem:inlove:
    Remélem, jó lesz és..... 9 elsüllyed xD


    [​IMG]

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Karácsonyi menű nálunk: halászlé, sült hal, sült kacsacomb párolt káposzta ......és a kedvencem a hízott sült kacsamáj sült almával ami szerintem elmarad ....az egekben az ára és nem is lehet kapni......

    Szavazok...
     
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    NEMTipp: A1-A2-B1-C3-C4-B4-D1-E1-E2-E5
    upload_2023-11-28_9-24-53.png upload_2023-11-28_9-24-53.png

    Lehet a kacsacombok nálunk is befigyelnek.
     

    Csatolt fájlok:

    Utoljára szerkesztett: 28.11.23
    alex0824, cili53, zsani_apja és 7 más kedveli ezt.
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    alex0824, Galadriel, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ragyogó napsütés, de hideg van. Tegnap a gyerekeknél voltam, marhapöri, nokedlival, káposztasalival. Most megyek a konyhába szambázni.

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    alex0824, jófarmerlány, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  12. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Sajna egy hetig nem voltam itt,vasarnap reggel a korhazba vittek,levegö problemaval.Ma delelött engedtek haza,aszma es gyengebb copd,kb:50ev dohanyzas.Ha lesz idöm vissza olvasok,keresem a Top eredmenyt,nem is tudom hol landoltam,pedig meg a felet sem adtam be.:(
     
    alex0824, szellorozsa, Galadriel és 2 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Bocsánat, de ezt nem fogom tetszikelni. Sajnálom, hogy nem voltál jól, remélem gyorsan túl leszel rajta.
    Kereslek a listában hozom az eredményedet, ha megtalálom :)
    Addig is gyógyujál gyorsan sokat :)

    PS: [​IMG]
    Nem is olyan rossz, gratulálok hozzá :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.11.23
  14. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Köszönöm,gyors voltal,az 1000-ben szerettem volna maradni,nagyon sok minden lett volna meg beadni,majd jövöre.
    Dohanyzas befejezve,ugy is hidegek vannak,ki kell jarni a balkonra.
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nagyon gyilkos volt a vége a TOP-nak. Az indulók nagy része sem ott állt meg ahová az elején szeretett volna kerülni. Az egészséged fontosabb, mint a játék. Amit nem dobtál nem kér enni jó lesz a következőre. Most jönnek az ünnepek, készüljél arra, aztán jöhet újra a verseny, meg a szép képek :), eventek :)
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    A 1-5 , B 1-5 .:inlove:

    Ha nem jó , így jártam . :cry::inlove:
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ezt úgy kell értenem, hogy benne van a a/2, a/3, a/4 is és ugyanez a b-re is vonatkozik?
    Bocsi, de ez a tipp eléggé Jancsikásra sikerült és én vagyok teljesen értetlen vele szemben? [​IMG]
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tudom . Ha nyerek akkor igen . :D
     
    koko.54, alex0824, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  19. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét! 2 napja nálam sem jó valami...Olyan ízületi fájdalmaim vannak, szerintem a hidegre...-.- Ma is volt séta a jéghideg szélben, mikor beértünk a lakásba, pirossak voltunk mint az almák...:wuerg::p
    Koko-kám! Én sem tetszikkeltelek,:sleepy: gyors gyógyulást, a cigit engedd el. Borzasztó egészségtelen. Meglátod nélküle is van élet, méghozzá sokkal jobb. Kitartást.:inlove: A top-os eredményhez gratula... Jövőre majd belehúzol.
    Neki kezdtem ennek az eventnek, csak még jó sok növény kell...:oops: Mindig van valami. Most jöttünk haza a temetésről, a barátunk anyukája költözött az angyalokhoz. :cry: Nagyon szép kort élt meg 86 éves volt...Nagyon nagyon hideg volt átfagytunk.:(-.-
    Szavazok. Vigyázzatok magatokra.
    Szia Gyöngy! Hozom én is a torpedós tippem, a tesómmal rengeteget játszottunk.;)
    Torpedó! -Katt!
    A 1-2-3
    B 5
    C 1-2 4-5
    D 2
    E 4
    Hajrá! Hajrá!
     
    Utoljára szerkesztett: 26.11.23
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Hozok egy képet én is a hajók elhelyezkedéséről, gyöngyike. :)

    frissítettem a képet :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.11.23
    koko.54, alex0824, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.