Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok szép napot kívánok mindenkinek :), sok ajándékkal :)
    Nekem sikerült lekapnom, de ahogy számolok nem vesztek vele túl sokat...
    *************************************************************************************************************************
    Igyekeztem mindenki csizmáját megkeresni, aki kirakta az ablakba, remélem sikerült is :)

    [​IMG]

    Szakad a hó tegnap este óta, imádom, mert olyan szép és nagyon régen nem láttam már havas tájat. Reggel hólapátolással indultam neki a napnak, jól kirázta a párnáját Holle anyó :)
    Szóról szóra ezt mondtam én is, csak a márka nem talált, mert én a Milkát szeretem :D

    [​IMG]
     
    kasszás, **jeje**, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép napot!
    Járt nálunk a mikulás...és virgácsot nem kaptam :)
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Parancsolj hozok én neked, bár én nem vagyok a Mikulás :D upload_2023-12-6_12-12-17.jpeg
     
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Gyerekek itt keleten süt a nap, szárazság van...bocsánat, de én nem kérek a hóból 8)
     
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szürkeség, hideg. Brrrrrr. Ma torna, mászka....A tanyán béke és nyugalom. Ezeket a napi eventeket lehet kihagyom. Nem szeretem, nagyon időrablók, a kapományok nem hoztak lázba.

    Event
    Segítség, Enike**-től
    Számolás, -gyöngy-581-től
    Összefoglaló genka53-tól

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    Utoljára szerkesztett: 6.12.23
  6. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Déli frissítő...
    [​IMG] Gondolom mindenki megnézte a Csimmmáját!:p;) Cilikém, Gyöngyöm köszönöm a finomságokat! Szavazok. Itt havas eső esik, de intenzív havazást ígértek.
    :inlove:
     
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..köszönöm szépen a mikulási ajándékot..Cili...Koko..kuzdern...Gyöngy...Anyu...
    Én is röppentetek a Mikivel ha még nem késő:inlove:
    Gyöngy köszönöm szépen az egész heti ajikat ..:)
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  8. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Jövök itt is köszönetet mondani a ajcsiknak,köszönöm mindenkinek,egy kicsit kesve en is küldtem.
    Even nehezen de sikerült mara,igaz nem is hajtottam magam.Emese,köszi a infot,gondolkodom hogy lesz e kedvem csinalni.
    Kivansi vagyok, mikor lesz bekapcsolva a havazas,(dohanyzas meg szünetel)
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Még jó, hogy december 13. (kedd), nem péntekre esik. :D
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Az én Mikulásom is vitt mindenkinek egy ajit, remélem megkaptátok.:D;)
    [​IMG]
    Szép álmokat mindenkinek!

    Ui. Reggel nem learatni, csak úgy "vaktában", megvárni a 14 órát, a felröppenők miatt!! :D
     
    Utoljára szerkesztett: 6.12.23
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Jó reggelt Annácskám...:) a felröpi műfogsor lesz és a tenyésztésből jön :)
    Úgyhogy nem fog röpködni a műfog csak a szerelemkastélyba :);)
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  12. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok újra!
    Köszönöm Szellőcske!;):p
    Futottam is vissza, elnézést a "félrevezetésért" mindenkitől, pedig vagy 8x átolvastam az eventismertetőt :D:p Így jár, aki automatikusan "irogat".:D
    Pusszantás mindenkinek és jó eventezést holnap! :)
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Keletre is megérkezett a hó, havas-eső, nem nagyon szeressem :wuerg:
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 3 más kedveli ezt.
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ronda szürkeség, hulló darával, esővel... Nem szeressem. Már biztos kacsát-libát sütök párolt káposztáva karácsonyra. A combikák a fagyóban, a káposztát meg lehet előre csinálni. Szenteste a lányoméknál leszek, első napján nálunk, másodikon meg a húgoméknál leszünk. Ezt az eventhalmazt kihagyom, aki csinálja annak hajráááááá!

    Köszönöm a sok finomságot!

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Ne is cigizz! Ügyes vagy, hogy letetted. Csak kb 1 hónap vacak, aztán már jó. azt meg ki lehet bírni.
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  15. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Tyű a mindenit, nem semmi:music: ha erős akaratú vagy hát akkor a pénzed is megmarad, talán a köhögés, a levegő hiánya is megszűnik. Amit elrontottál eddig velem együtt, az vissza sosem jön sajna. De legalább stagnál. Csak csendben jegyzem meg, én is cigizek, már nagyon rég óta, sajnos. De neked szorítok hogy végleg abba hagyd.
    Emesém!
    igen sokáig vacak, a megszokott év tizedes szokások úgy berögzülnek, hogy észre sem veszi az ember hogy nyúl a cigiért, főleg a kávéhoz hát...
    De ti legyetek okosabbak, próbáljon a lehető legegészségesebben élni mindenki.
    ***********
    Nálunk is esik a hó, eső felváltva. Nagyon nem hiányzik most nekem , a mankóval való sétáláshoz. Így marad a benti séta fika.
    a cs.png Ettől azért szeretnék egy kicsit gyorsabban menni. de talán az az idő is eljön.
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Már megint nem lehet farmozni, csak pörög-pörög a virág.....
    Nem mondtam, hogy könnyű ;). Én pl. cigit fogdostam hétekig az erkélyen, persze meggyújtás nélkül. A mozdulat hiányzott, nem is a füst. A séta kötelező. Gyógytornász jár hozzád?
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 3 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Az a kedd jó szerdának is...mivel 14. csütörtök :p
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 3 más kedveli ezt.
  18. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Igen, jár a gyógytornász, azt mondta ügyes vagyok, de önszorgalomból azért még kínzom magam, nehéz elviselni ezt a gyámoltalanságot.
    Igazad volt sok sok türelem az kell.
    Hát a séta nem szeretek egyedül keringeni , de szigorúan szédelgek.
    Remélem te már teljesen fitt vagy.
    A cigi, ezek szerint te is bagóztál, mikor tetted le, ;)
    A játék nálam is borzasztóan lassú, így csak módjával farmozok,most nálam minden fontosabb mint a farm. Mivel2x annyi idő számomra minden. Aki rendesen tud mozogni, nem is tudja milyen öröm a szabad mozgás.
    No nem nyekergek tovább. 59597fb86e681cbe7b73b215c55fe99d.gif Vidám napot mindenkinek:inlove:
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  19. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..de super volt ez a feldolgozása a Beatles nótának. MIcsoda figurák voltak a tagok azzal a séróval..;):inlove: Nagyon tetszett.

    Vigyázzál magadra Erzsike..tavasszal futóversenyt rendezünk és mindenkinek részt kell venni..;):inlove: Csak szépen bent járkáljál és benn épitsd csak a hóembert..;)téleg kine menjél...csak ha teljesen rendbe leszel...ami legyen minnél hamarabb...:inlove:
    Azt hallottátok hogy szilveszter...jan. 15-re esik???

    xD:eek:8)xD
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  20. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Egy bottal kavarok, 54 lépcső le-, és fel is. Napi min. 30 perc séta, ha esik, ha fúj, + torna ás szobabicikli. A cigit kb. 6 éve tettem le. Mérgembe, hogy akárhányszor is lehet emelni az árát.... Úgy érztem rángatnak, nem vagyok ura az életemnek.
    Mi van????
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 4 más kedveli ezt.