Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Csak bekukk, meggyújtottuk Advent második gyertyáját,meghitt estét mindenkinek!
    [​IMG]

    Szavazás kicsit késöbb.
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 7 más kedveli ezt.
  3. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Ronda szürkeség van. Tegnap családoztam. Jót dumáltunk, eszegettünk. A lánykám sütött egy kis sütikét is. A reggeli hóböl pillanatok alatt pocsolya lett. Ma a húgommal kávézok egyet. Aztán valami kaja is kéne....
    A tanyán béke és nyugalom.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Köszi a híreket. Persze lehet nevezni a fórumosra IS. Persze azt nem írták, hogy mikor lesz hó a farmon.
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  4. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nálam a bal közép jobb széllel te vagy a nyerő. :)
    Cserekor küldöm az ajándékot!

    *******

    Eddig sem panaszkodtam már, de olyan gyors lett a játék, hogy kezd felháborítanimost már. :D ;)
    Jó ez a napi event. Rá jöttem, hogy csak olyan állatot lehet berakni a terepre, amelyik tenyészthető. :D
    Szép estét!!! ;)
     
    **jeje**, koko.54, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  6. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Ma is futkosok...Sosem érek a végemre...:wuerg:xD Szavazok. Éscsinátamújképet.:p
     
    -gyöngy-581, **jeje**, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ragyogó napsütés van és szinte tavasz. A reggeli sétámon ki kellett gombolni a kabátom, mert melegem volt. Tegnap futkostam, főztem, ma csak futkosok.A tanyán béke, még mindig lassú, főleg a gyopi.

    Szavaztam.

    Zene:


    Nagyon szépike lettél. Ügyi vagy. Mikor utaztok?
     
    cili53, **jeje**, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  8. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok! Most van egy kis időm...
    Anyuéknál nagy takarítottam... a fagyasztó kipakol, leenged, kitakarít, fenti hűtő szintén, mosás, takarítás...:sleepy:
    Itthon csináltam rakott kelt, akkora káposztát vettem,hogy a feléből ami megmaradt csináltam kelkáposzta főzit, a fagyóba meg találtam töltött káposztát...:wuerg:xDxDxD Mondtam az uramnak! Tibi! Egyed a káposztát!xD:p Nahhhh... Elfáradtam.
    Szijja drágasszág! 17.-én vasárnap.;)
    Remélem tudok majd farmozni....Picikét. Jön a csere is, és van tartozásom...Játékokra.:)
     
    cili53, **jeje**, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)

    Jöttem szavazni és kunyizni egy picikét, ha szabad. Ha van rá szabad küldési lehetőségetek, holnap 13 órától változik az küldhető dekor. Ez [​IMG] kerül be a betakarítási sárkány helyett. Kérlek szépen Benneteket, ha megtehetitek, hogy küldjetek nekem :inlove: , viszonozni fogom :)
    Előre is nagyon köszönöm :D Akár dekorral akár eventes felröpivel, ha azt kértek :)
     
    cili53, zsani_apja, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia Anyu..olyan finom a paradicsomos káposzta is...vigyetek magatokkal két adagotxD az útraxD. Szegény Tibi:oops:
    Nállunk meg a páromnak valahogy 3 nap volt véletlen rizs köretnek..persze minden nap friss főzés vót..xDcsak a főétel volt változatos.
    Az új fiu cicám tennap vittem ivartalanításra...ezzel nem volt olyan gond..mint a lány cicával. A férjem azt hitte kisebb műtétje lesz a cicának...xDmondtam nem a fiuknak így szokták...o_O Jól kijönnek már lassan..két hete itt van a fiucska..nem bántják egymást...lassan már egy kis játszás...külön tál eddig.. de már van amikor közös. Alom kell nagyon soko_O 1 hétig elég egy 10 kilós:sleepy: nahh mindegy de sajnáltam a cicót ..elhoztam faluról...eggyem meg 1 hétig aludt melegedett..meg evett.:inlove:
    Én nem nevezek a nagy farmos versenyre...nem úgy mentettem le a képet hogy alatta van a név..meg ID..:cry:
    Anyu nagyon szép képet készítettél..irány a verseny..
     
    Utoljára szerkesztett: 12.12.23
    cili53, zsani_apja, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  11. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eventet csinalgatom jo nagy veszteseggel,lassan kezd az idegeimre menni a jatek.Vigyazzatok magatokra,betegeknek jobbulast.
     
    cili53, zsani_apja, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  12. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia johh rendben küldök :)
     
    -gyöngy-581, zsani_apja, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam, tegnap is, csak elfelejtettem írni.:(
    Anyóca, szépséges lettél! D
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    cili53, -gyöngy-581, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  14. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Jó reggelt!

    Szavaztam!
    Anyu,nagyon szép lett a téli képed!:inlove:
    Szellőcske,a tiéd is! :inlove: Viszont a szavazósba azt nem láttam. Az őszi képed van,de a téli kép címmel. Korábban írtad,hogy mindkettő felkerült,de most nincs ott...legalábbis nekem nem jelent meg.
    -
    Elkészült a feltuningolt laptopom már múlt héten. Minden szuperül működik,kivéve a farmot. Ezen nem segített. Már annyira utálok a farm ikonra kattintani,hogy belépjek...annyira lassú,akadozik...ez már tényleg csak bosszúság. Pedig én aztán türelmes vagyok.-.-

    Annyira fejleszt az arra szakosodott csapat,hogy sikerült nekik teljesen tönkretenni egy jól működő játékot,amit rengetegen szerettek.>:(
    A páromnak asztali gépe van és van mikor kénytelen vagyok átülni mert az enyémen minden lefagy,elakad...mint írtam,csak is a farm. Az asztali gépen se hiperszuper,de jobb mint nálam. Úgy látszik a fejlesztők a pénzes játékosokra gyúrnak akik meg tudják venni a legfelturbózottabb asztali gépeket,direkt játékra fejlesztve. Nekünk meg utóbb elegünk lesz végleg. Panaszkodjunk a panaszkönyvbe? Semmi értelme. Bocsi,hogy dühöngök,de már totálisan elegem van ebből a kínlódásból. Van,hogy másfél-2 óra kell míg learatom a farmomat...megjegyzem munkásokkal. Még gyopira is megvettem mert kézi aratás lehetetlen...na elmondom,munkásokkal se lehet,mivel minden akad. Pff,nagyon dühít!-.->:(
    -
    Amúgy Anyu,a kérdésedre válaszolva...fiamnak van egy bőrbetegsége,pikkelysömör. Ez nem gyógyítható...esetleg lehet enyhíteni a panaszokat. Rohadtul viszket,fáj és az ízületekre is rámegy a fájdalom...naná,hogy a fiamnál is ez van. Úgyhogy még reumatológiára is jár. Mivel nem igazán segített eddig egyik kenőcs se,úgy döntött a doki,hogy feküdjön be kivizsgálásra,hogy biztos az e a baja. Legalább foglalkoznak vele...én azt mondtam. Laborokat csináltak,szövetmintát vettek,röntgen,ultrahang, fülorrgégészeti és fogászati szűrés,fényterápia...ilyeneket csináltak. De csak 3 napot kellett bent lenni. Most majd februárban kell mennie kontrollra,akkor beszélnek az eredményekről.:eek:
    -
    Én mg hétfőn és tegnap szabin voltam,mától pedig táppénzen. Hétfőn laborba kellett mennem,azért kértem szabit. Délután pedig elmentem fogorvoshoz,mert már szörnyen fájt..nem is a fogam,hanem körülötte a fogíny. Ez egy gyökérkezelt koronás fog. Időpontom nem volt,de gondoltam ha akut eset,hátha ellát. Jó sokat vártam..több órát mire kezelésbe vett. Előtte röntgen,szuri. Végülis megpróbálta kiszedni,de úgy érezte mintha mozogna a csont is,ami a fogat tartsa és leállt..nehogy kiszakadjon az is.o_O
    Kaptam beutalót a szájsebészetre,oda tegnap reggel mentem...immár bedagadt képpel,a foghúzási próbálkozástól. Na a szájsebészeten megnézett egy diák,az is elküldött röntgenre.Ezután más is megnézett,az ct-re küldött. Azután telefonálgattak,majd felküldtek egy szinttel feljebb. Ott is megmozgatták az adott fogat,körbenyomkodták a fogínyt,akkorákat jajjgattam,hogy csuhaj. Aztán arra jutottak,hogy szdjem az antibiotikumot és fájdalomcsillapítót amit kiírt az én dokim és pénteken menjek kotrollra,aztán jövő hét elején kihúzzák...mivel már kijött egy pici pötty herpeszem is az idegtől.:wuerg:
    Hát jó mozgalmas napokon vagyok túl. Nincs több szabim,de még egy hétig dolgozunk a cégnél..így jövő szerdáig táppénzen leszek.Inkább mennék dolgozni mint ez...:wuerg:
    -
    Láttam a fórumos képversenyt,most lenne időm egy képet készíteni...de ilyen játékminőségnél nem biztos,hogy lesz türelmem.:wuerg:
     
    cili53, -gyöngy-581, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot.
    Szürkeség, eső, de szinte meleg van. Nagy bánat ért. Eltűnt a férjemtől kapottnaranyláncom és anyukám rózsás gyűrűje. Bele vagyok betegedve. Pakolok, mint a meszes, hátha megtalálom valahol. Én ezt a mai eventet is kihagyom. Annyira lelassulgat a játék, hogy agyhúgykövet kapok tőle időnként. Ha a gyopit is csinálnám, akkor előtte ki kell lépni, újra belépni, és egyből a gyopira menni. Ha lfelejtem, akkor merev lesz minden. Nem megy normálisan a váltás. Ha csak a farmon kapálok, akkor elviselhető. Nekiláttam egy ünnepi képnek, nem tudom milyen lesz.

    Megyek szavazni.

    Zene (is):


    Aranyosak lehetnek, így együtt. Szerintem sitty-sutty csinálj egy képet, van idő.
    Szétnézek.
    Ó, te szegény! Jól kiFOGtad. Próbálj meg a gyopi nélkül játszani. Hátha neked is elviselhető lesz.
     
    cili53, **jeje**, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Szia!
    Én farmaranyfát kérek. :D Esetleg, ha nem engedi, nem kérek semmit viszonzásul. ;)
    Szia!
    Holnap szabin leszek, ha eszembe lesz keresek paár macskás képet. Szerintem már közel 1000 db van a gépen. :D
    Szia!
    Asztali gép, firefox böngésző, semmi takarító gép.., nekem ez beválik. Ilyen maradi vagyok. :D
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ok apja, majd körül nézek, hogy mit tehetnék a kívánságodért :)xD:cry:xD

    Állítólag a szezon dekor csinálja a problémát, miatta rossz a játék, ezért a megjelenését/küldési lehetőségét elnapolta a BP. Lehet, hogy már előre félnek a FAfa napi szintű küldésétől? Ezért nem lehet még küldeni?:music::p:D
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jobb félni, mint megijedni. ;) Küldöm majd neked, ha berepül a helyére.
    Néztem, kérnek adatokat a probléma felkutatása céljából. gondolom...
    Mást is felkutathatnának, akár a központban is. Picit vissza is vehetnének a tempón.
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  19. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét!
    Elkészültem a képemmel:
    [​IMG]
    Beneveztem a topikba.
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  20. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Azta7mega8át.
    Mindent visz.
    Csodaszép.....
    Gratulálok! ❤️
     
    Galadriel, cili53, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.