Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Event halad lassacskan,sok kedvem nem igen van,a versenyen is gondolkodom.
    Emese,Anyu es Szellöcske,az uj kepek nagyon jol sikerültek:)tetszenek,sok sikert az indulashoz,hajra MB-sek.
     
    cili53, -Anyu-, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  2. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szépikék lettek az új farmképek.;)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...nem volt mától a napi dekor küldhető...lehet majd holnap... jahh de most olvasom halasztják...

    Szia kedves Jeje! Azé nincs meg a karácsonyi a szavazón..mer megpróbáltam újból tölteni a régire hogy megmaradjon a szavazat.
    De nem.... maradt a régi kép az őszi...:( A karácsonyit meg azé töröltem hátha az a baj hogy kettő kép van...de maradt így..úgy hogy most megpróbálom újból
    hátha sikerül valami....
    Ti fel tudtok újat tölteni úgy ..hogy marad a szavazat ?
    Látom Anyu neked meg Emese sikerült..pedig én is úgy csinálom ahogy kell...
    Jajj nagyon sajnállak kutya dolog a fog..:oops:meg a szájsebészet:cry:..biztos jó lesz az antibiotikum és utánna kihuzzák...de a koronát előtte leveszik lehet vagy azzal eggyütt...én is annyit szenvedtem már fogászaton..tudom milyen rossz:sleepy:
    Remélem a jövő héten minden rendben lesz és kivétel után már jó lesz.:inlove:
    Nekem is elég lassú a gép..nem csinálom én sem az eventet..

    Szia... jóh rendben..nagyon szeretem a cicus képeket :)

    Szia nagyon szép lett :) gyönyörű...nekem is mégegyszer neki kéne állni...most már ebből tanultam mindig úgy mentem a képem
    hogy alul látszódjon a név és ID.:cry:
    Szavaztam :)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.12.23
    koko.54, cili53, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  4. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép napot!
    Szavaztam.
    Emese,csudaszép képet alkottál!:inlove:

    Sellőcske,most megint fent van mindkét kép,a téli újraindulva.Nem tudom mi lehet a bibi.:eek:

    Tulajdonképpen meg van repedve a felső állkapcsom. Tegnap délelőtt beírtam a googliba amit írt a leleten,innen tudom. Utána beszéltem a dokimmal...mondta,hogy érezte ő,hogy megmozdult. Még jó,hogy ilyen tapasztalata van és leállt időben.o_O
    -
    Eventet elkezdtem. Én nem is értem...event akkor úgy érzem csinálni kell. Pedig kéne kicsit lazábbra venni a dolgot. Mindig elcsábulok a felhő miatt vagy cuki dekor miatt...:oops:
     
    jófarmerlány, koko.54, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szürkeség, de nincs hideg. A tanyán béke és nyugalom. A kislányom szerint tegyek feljelentést, de még bízok, hátha előkerül anyukám gyűrűje.
    Szerintem akkor újévi versenyt rendezzünk, most elég lesz a Fóórumos. Mit szóltok hozzá?

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Gyöngyöm! Nem lehet még küldeniezt a dekort.

    Olyan szép képeket szoktál csinálni. Én várom a képedet.
    Annám! Te is nagyon szépikéket szoktál alkotni, ugye csinálsz ünnepi képet?
    Köszi a dícséretet. Várom a te gyönyörűségedet. Borzasztó! Nagyon együttérzek veled. Rohadtul nem hiányzik egy ilyesmi így karácsony előtt, de sohasem.
    Szellőcske! Valahol leírtam, hogyan kell berakni, valamelyik első hsz-ben. A lényeg, hogy amikor rákatt a kép módosításra, kiválasztod, hogy melyiket akarad cserélni, katt, aztán feltőlteni az újat, és lekicsinyíteni a képernyőt, mert a jóváhagyó gomb egyébként nem látszik. Katt rá, aztán kilépés, takarítás, F5 nyomkodás, újrabelépés.....
     
    Utoljára szerkesztett: 14.12.23
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    10 fok van. Biztos elolvadt a sárkány út közben. :D

    Raktam össze egy pihentető képet, egyenlőre. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.12.23
    -Anyu-, **jeje**, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  7. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok:)

    Nagyon szépek az új képek, csináltam én is csak eddig , nem volt időm feltölteni,a napokba tervezem...
    Nálunk a rengeteg családi, baráti ... névnap szülinap télen /december, január/ meg mikulás karácsony ......

    Szellőcske én elmentettem a feltöltést lépésről lépésre, mert én is sokat bénázok:)

    1. ...íme itt van...
    2. feltöltött farmképem kezelése
    3. katt a kiskép alatti naracs módosításra
    4. katt a nagy kép alatt a feltöltött farmkép módosításara, ekko egy új oldal nyílik
    5. katt a képre
    6. katt az új farmkép kiválasztása-ra
    7. katt a tallózásra (a gépedről is lehet feltölteni)
    8. katt a narancs új farmkép feltöltésere
    9. megjelenik "Az új farmkép sikeresen feltöltésre került! Bezárhatod ezt az ablakot. Az új farmkép egy frissítést (F5) követően megjelenik, (amennyiben nem, törölj gyorsítótárat a böngésződön belül)."
    10. ezt az ablakot bezárod
    11. kilépsz minden futó ablakból, de a kereső egy üres ablakkal legyen nyitva, és törlöd a gyorsítótárat (ctr+shift+del, minden)
    12 menj vissza a szépségoldalra, ott kell legyen az új képed.
     
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Köszi, aranyos vagy.

    Te is gyönyörűséget alkottál. Gratula!
     
    -Anyu-, **jeje**, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  9. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok:)

    Feltöltöttem a karácsonyi képet, ide a havast változatot de nem látom ....frissítést is megcsináltam...ki- be léptem...

    [​IMG]
    Szavaztam:)
    Jó éjt :)
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép estét kívánok mindenkinek.
    A betegeknek jobbulást és gratula karácsonyi képekhez is amik meseszépek lettek :) Kitetettek magatokért :)
    Nekem nagyon hiányzik a havas farm ahhoz, hogy megjöjjön a kedvem az alkotáshoz. :(

    Szavaztam.
    Szép álmokat, jó éjszakát kívánok. :)
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  11. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Gyönyörűek az új képek!:D;)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  12. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...hát még az hiányzott volna ne álljon le vele..nekem is egyszer jól szétverték az arcberendezésem...:(:cry:
    Vigyázzál vele...az a lényeg akkor csak jó kezekben vagy.
    Van mán ott nekem minden csak az nem ami kéne:oops::D
    Szia igen tudom írtad...szerintem én így csinálom de lehet a végén elszúrom...ezt nem értem lekicsinyítem a képernyőt...jóváhagyót nem látok..csak azt sikeresen feltöltöttem..meg nekem nem kell megkeresni az új filét...az új képet mer az automatikusan ott van...
    Szia..köszi..nahh nekem kb. ez a felállás ....egy cirmos tigris...meg egy fehér.... kis cirom a fején meg háta végén.
    Aranyosak :) köszi..
    Szia én sem látom ott a szavazón ezt a gyönyörűséget:sleepy: nagyon szépre sikeredett...:) Szia már látszik a képed a szavazón....:)
    Szia köszi hogy hoztad...megpróbálom mégegyszer...de így csinálom ezt a gyorsítótárat megcsinálom..ezt nem csináltam...
    Szia...fog az menni tessék csinálni :)
    Nahh úgy csináltam ahogy írtátok..feladom nem tudom az őszit törölni..és rá a karis...nem érdekel...>:(
     
    Utoljára szerkesztett: 14.12.23
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szürkeség, de tavaszi idő van. Az eső tisztára mosta a levegőt. Tegnap voltam babanézőben a húgoméknál. Nagyon "gyorsan öregszik" ez a gyermek. Már álldogál, de semmi veszélyérzete nincs, így aztán mindenhova fejjel indul.... Frászt kaptam. Jól megnyunyáltam, most még lehet. Voltam sétikálni, Kigombolt kabátban. Később még futkosok egy rakatot. Vigyázzatok magatokra, ez az új kovid sem leányálom.

    Szavaztam.

    Zene:

    Sajnos én sem látom. Frissítettem a képfeltőltés leírását, és beraktam a szavazőba. A rövid verziót. Próba. ;)
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  14. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Óhó! Szia Apja!
    Köszi a képeket, jók.
    Erről jut az eszemben , ismered a sámánt??,
    a kérdő.jpg
    Ó dehogy nem, simogass sámán.
    ***********
    Szépek A képeitek amit feltöltöttetek. ügyesek vagytok, gratula.
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Ma kaja rendelős az ebédem, káposztás tésztát rendeltem, a főzelékházból :p
    A párom délutános, neki is rendeltem 1 adagot...igaz úgy váltunk el, hogy főzök valami egyszerűt xD
    Hogy ebből mi fog kisülni...:cry:xD
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  16. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok:)

    Szia:)
    Imádom a káposztás kajákat, nálunk most lett kész a paradícsomos, kapros töltött káposzta [​IMG]

    Jó étvágyat:)

    Szia Emese:)

    Reggel megnéztem az Edge böngészőn már az új kép volt, a chromen a régi........... :oops: :inlove: ..itt is töröltem a gyorsítót és már látszik a téli kép :)

    Szavazni még nem engedett , majd később...
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nálam már tegnap este is az új képek jelentek meg, szavaztam is rájuk :), nagyon szépek lettek, gratulálok hozzájuk.
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Csajok sütik a mézest, islert és valami diós kifli félét. :D
    Ez a két torta van valakinek a farmján? Úgy értem, hogy valamelyik. Fura lenne, ha mind kettővel rendelkezne valaki. Egyből hátast ugrok az erkélyről. :D
    Szülinapi csodatorta 2009
    [​IMG]
    Szülinapi csodatorta 2010
    [​IMG]
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  19. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia:)

    Csak 1 van:) szerintem, nem kell hátast ugrani.....:):inlove:

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 15.12.23
    -Anyu-, koko.54, Galadriel és 6 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ennek örülök. :D Tegnap próbáltam keresni, hogy anno a paarzsanival mikor regiztem, de nem találtam meg. Szerintem az általad hozott torta tulajdonosa lenne. Talán egyszer majd eszembe jutnak a sok mentett mappák.

    Mindjárt jön Tündi és csinál nekem... :D ;)
     
    -Anyu-, koko.54, Galadriel és 4 más kedveli ezt.