Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..majd fogok tippelni én is ..:)

    Szia... hát téllleg lesz min izgulnod...nyerek nem nyelek ? ;):D
    Itt is egész délután esik :(((...hegyekben már hó van....hogy aztán merre megy?? :)
    Eventem még nincs kész...ültetni kell 4-5 gazdaságos szatyor még hiányzik...:sleepy:
     
    **jeje**, farmercsaj, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    A pici nem sok, de annyit sem izgulok. :D Ennek ennyi kellett lenni. ;) Mármint, amit leírtam. :)
     
    **jeje**, farmercsaj, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  3. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.

    Feljöttem olvasni , és látom lehet tippelni.
    Az én tippem, 1 234 567 890.
    Szép álmokat Marika
     
    **jeje**, farmercsaj, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)/ Ma csak 1 x.:)/
    Mesike, itt Farkas levele a szavazás változásáról:

    "Egy kisebb könnyítés, változás: mostantól 17 óránként lehet szavazni. Ennek azaz előnye, hogy ha pl. ma szavaztok 16:00 órakor, akkor holnap már 09:00 órakor tudtok szavazni. Gyorsítótárat érdemes törölni a szavazás előtt."
    (8/151)

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, farmercsaj, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szééééééép! Végre! Süt a nap, gyorsan ágyneműt mostam kiterítettem az erkélyre. Imádom az illatát, ha kinn szárad. Termelgetek, rendezgetek, piacolok.

    Megyek szavazni.

    Event
    Segítség Wolf[Black]tól

    Zene:


    Köszi, ezt olvastam, csak számolni nem (mindig) tudok.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.23
  6. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A képek frissítésére nem igazán van mód jelenleg. A farmkép törlésével pedig nullázódnak a szavazatok.
    Mivel eléggé zsúfoltak a napjaim (kivéve a mai...), ezért azt tudom egyenlőre felajánlani, aki szeretné a képét módosítani, az info@farmgazdak.hu e-mail címre írja meg a kérelmét, farmkép linkkel, pontos adatokkal (milyen néven szerepel az oldalon). Megerősítésképp az e-mail elküldését követően a (WF)Glopers farmnévre is egy pár szóból álló levelet is várok.
    Hétvégén (vasárnap este) rá fogok nézni a postaládákra.
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Köszi, aranyos vagy. Úúúúúúúú...ú...ú...u.
     
    -Anyu-, jófarmerlány, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    A tippem 3.600.555.555 :)
     
    **jeje**, -Anyu-, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  9. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Szavazatom leadtam. Jó éjt mindenkinek.
     
    koko.54, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, **jeje**, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  11. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Sziasztok, az én tippem: 2.864.528.384

    Még sosem vettem részt ilyen tippelős játékban, így nem tudom, hogy elég-e csak ideírnom a tippem. Kell-e még valami egyebet is tennem?


     
    koko.54, **jeje**, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  12. cili53

    cili53 Fórumelemző


    Szia!Sziasztok!

    A játékok legtöbbször topiklakóknak és az idejáró ismerősöknek írjuk ki , szívesen látunk bárkit, készítsetek farmképet és töltsétek fel a szépségoldalra ,a feltöltött képekre naponta lehet szavazni, így a további csak topiklakóknak kiírt játékokon is részt tudtok venni!:)

    Akik nem tippeltek, @jófarmerlány,@farmercsaj, @szellorozsa, @**jeje**, van még idő,..... csak szólok!:)

    Aki eventezik ne arasson 14-ig, nagy csalódás nekem ez a szülinapi event bár módosítottak "picit" a nyereményen de...még nem döntöttem...
     
    Utoljára szerkesztett: 18.1.23
  13. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazni. Nekem is csalódás ez a szülinapi...:sleepy: Nem hiszem, hogy csinálom.:oops: A 33 tétel 1 sárga gekkó?????? :eek::wuerg: Nem termelek éjjel-nappal, ezért...-.- Boldog szülinapot!>:(
    Köszönjük a lehetőséget! :)
     
    koko.54, **jeje**, farmercsaj és 4 más kedveli ezt.
  14. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Köszi a felvilágosítást. Régebben többször kukkantottam be ebbe a topikba, de sosem értettem, hogy hogyan lehet szavazni. Most megtaláltam a farmagazdak.hu-ra vezető linket, regisztráltam, és szavaztam.

     
    koko.54, **jeje**, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Rondaság van, eső. Brrrrrr. Hátha kisüt még a nap. Jó lenne. Naná, hogy learattam, pancsálhattam a szupert. Eddig minden szülinapit csináltam, kizárólag ezért kezdek bele. A felhő és az ajándékok nem igazán vonzóak, bár kicsit igazítottak rajta.

    Megyek szavazni, ha tudok.

    Zene:


    Szia! Ahogy cili53 leírta, a játékok topiklakók, szomszédok és ismerősök szórakoztatására vannak kitalálva. DE!
    Írj pár sor bemutatkozót, és nagyon szívesen látunk. Gyere, csinálj farmképet, töltsd fel a szépségoldalra, és akkor tudunk rád szavazni, és te is szavazhatsz ránk.A szépségoldal linkjét megtalálod néhányunk aláírásában.

    Aki előbb arat, utána olvas..... Learattam.:wuerg:
     
    koko.54, **jeje**, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  16. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Szia, köszönöm neked is az útbaigazítást. Mindketten kihangsúlyoztátok, hogy ezek a játékok a topiklakók, szomszédok részére szólnak. Úgy tűnik, összeszokott társaság vagytok, hisz nem láttam bemutatkozó leírást a topik lakóinak részéről. Jó érzés nézegetni az általatok készített farmfotókat, sokat megcsodáltam, és ilyenkor látom, hogy mennyi olyan játékelem van, amiről halványlila fogalmam sincs, hogy mire jó. Nincs időm farmképek sorozatos készítésére/feltöltésére, ha ez is feltétele a játékban való részvételnek, akkor részemről ennyi volt...

     
    koko.54, **jeje**, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  17. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Szavaztam ! Tippem :547 459 245 !
    Jó éjt mindenkinek !
     
    Utoljára szerkesztett: 19.1.23
    -Anyu-, **jeje**, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Sorozatos??? Mi kb negyedévente, vagy alkalmakra szoktunk képet csinálnl. Azért ez nem egy drámai mennyiség, és főleg nem rengeteg ldő- Mindannylunknak ebből van a legkevesebb. Bemufafkozásul sem várunk részletes életrajzot, csak, pl. fiú vagy esetleg lány, mióta játszol, meg amit még elárulsz magadról. Tényleg összeszokott társaság, és szívesen látunk.
     
    koko.54, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  19. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia!

    Valóban összeszokott társaság , korábban én is nagyon sokat olvastam a topikot,csodáltam a képeket , szinte biztos voltam hogy én nem tudok ilyet csinálni... kb fél vagyok rendszeres tagja a csapatnak, természetesen ha van időm mindig bekukkantok , farmképet is még csak egyet csináltam, itt mindenki szivesen segít mindenben akár cserenapon ha valamit keresel... és hidd el midenki szeretettel fogad, tapasztalatból tudom:)
    .
     
    koko.54, -Anyu-, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Apja vagyok, születési nevem Géza, már többen lelepleztek. :D Van egy lányom, Zsani. :) Képet én sem nagyon szoktam csinálni, félek a kudarcoktól. :D Most hirtelen nem is jut eszembe más. ;)
     
    pecástündér, cili53, koko.54 és 6 más kedveli ezt.