Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Szia!
    Örülök, hogy itt vagy! :)Holnap várható az event, 14 órakor újra visszakapcsolják.
     
    koko.54, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  2. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia Gyöngy:)

    Nagyon örülök, hogy újra itt vagy, és minden rendben:) mielőbbi teljes gyógyulást:)

    Természetesen, ha úgy érzed hogy még pihenésre van szükséged az fontosabb:) de ha az egészséged engedi akkor csináld:)
    nem nehéz:)

    xxxxxxxxxxxxx

    Megyek szavazni:)
     
    koko.54, **jeje**, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  3. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Szia, szerintem még vígan elvégzed és még élvezni is fogod. Ha a szerver is úgy akarja?!:)xD
     
    koko.54, **jeje**, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Gyöngy szuper, hogy a gyógyulás útjára léptél és úira itt vagy közöttünk! :DxD
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, cemá2002, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ragyogó napsütés van. Már voltam sétálni, de még van futkosnivalóm. Megsütöttem egy birsalmát. Isteni finom csemege. Próbáljátok ki. Már megint event lesz, de nem tudom érdemes lesz-e nekiállni. Ha az is ilyen nyögve-nyelve megy, mint a szülinapi....

    Event
    Segítség
    -BombadilToma-tól

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Jó, hogy itt vagy, és minden rendben van. Ha visszahozzák az eventet... nézd meg mennyire lassul be. Engem kikészített.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.1.24
    koko.54, jófarmerlány, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  6. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia... örülünk hogy itt vagy...és gyógyulgatsz szépen :)...nem látom hogy visszakapcsolták volna az eventet..én sem csináltam csak az elejét. Holnap lesz a szentjánosbogár event.
    Vissza kaptam 15 FA..mert a szülinapi tortát egyszer nem tudtam nyitni.
    Vettem 1 Pankát...Panka vásár van. :)
    Tiszta dér minden fa....köd...hideg...megyek dógomra...holnap csinálom az eventet. Az eső erdő melyik a Bahától jobbra balra?
    Szerintem balra van...de minkét helyre ixorát ültettem ;) Beazonosítottam a balt meg a jobbot magamnál...ugyanis bal kezes vagyok..és sokszor tévesztem az oldalt. De jó járt sok ember hogy nincs jogosítványom.:wuerg:;).
    nahh megyek dógomra...kicsit olyan mintha megfázós lennék 2-3 napja:oops:
     
    koko.54, jófarmerlány, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Ha szembe vagy a monitorral, a bal oldal az esőerdő ;)
     
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Esőerdőknek az erősen csapadékos éghajlaton növő erdőtársulásokat nevezzük.
    Az Antarktisz kivételével minden földrészen van esőerdő. A trópusi esőerdő a Föld középső növényzeti öve.
    Farmon a Szentély alatt találod. :)
    Köszi a Pannit! :D
     
    koko.54, Galadriel, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  10. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét!
    Jött e-mail címre kód... 5 party, és 50 szupi kaka...Micsoda nagyvonalúság...Köszönjük BP.
    Jövök szavazok.
     
    Galadriel, koko.54, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  11. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép estét! :)

    Gyöngy...jó,hogy újra itt vagy! Gyors felépülést kívánok neked is! :)
    -----------------------------------------------------------------------------
    Mindenki készítse fel az idegrendszerét a holnap délutánra. Így is annyira lassú és akad a játék...hogy borzalom,erre holnaptól 2 event is futni fog + az ilyen olyan vásárlási akciók... Képzelem mi lesz megint...:wuerg:
    Sajnos ez már nem az a játék mint rég...nem lehet kikapcsolódni ezzel...csak folytonos szenvedés. Úgy látszik élvezzük a kínlódást, hogy még mindig itt vagyunk... :(

    Én az eventet péntek este éjfélig befejeztem...de,hogy mit szenvedtem...Na de tudja aki szintén csinálta...o_O
    -
    Munkahelyen most kokárdákat varrunk...xD Nem is tudtam,hogy ilyen szörnyű megvarrni ezeket a mütyülöket. Gyerekeknek még a sulira varrtam anno sok-sok éve...de 2 darabnál nem éreztem nehéznek. xD Egy hónapig ez lesz, azért 8 órába ezt csinálni..pff..senki se akarja! xD Mondjuk már mindenki össze vissza szurkálta a varrótűvel az ujjait , nekem még nem sikerült...úgyhogy mindenképpen menő vagyok. 8) xD
    -
    Én is vettem Pannit! 8)
    -
    Szavazok! :inlove:
     
    -Anyu-, koko.54, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Még az általános iskolába vett a párom a lányomnak, 168 divatnak hívták a boltot, kínai ruhák között talált rá :)
     
    -Anyu-, koko.54, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  13. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Persze, általános iskolába kötelező volt és szerintem most is az. :)
     
    -Anyu-, koko.54, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  14. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    Anyóca, köszi a kód jelzését és szuper lett a Valentinod! :)
    Mesike, köszönjük az eventismertetőt, jó indulást hozzá mindenkinek, és NEM learatni holnap-korán az Esőerdőt, mert onnan jönnek majd a felröpik!!!!

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, koko.54, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia... köszönöm..:) akkor jól gondoltam balra van.:)
    De azt sosem értem meg... a jobb oldalam miért van a tükörbe bal oldalon...xD;)...ha ráteszek pl. egy virágot a jobb oldali zsebembe...persze hogy a tükörbe a bal oldalon látom....de attól még az nekem a jobb oldalam...ezt hogy nem tudják megérteni:wuerg:xD

    Köszönjük :)

    Köszönöm szépen..teljes körű magyarázat volt...;):)Jó majd küldök két pankát ...a jubileumi cserenapkorxDxD.
    Szia... akkor el lehet mütyűrizni a kokárdákkal...de biztos amugy szépek..kitartást hozzá..:)

    Köszönjük Annácska...nem aratunk ha esik ha fúj akkor sem...;):D

    Én meg itt örültem mikor beléptem az ajándékoknak.. a 3 szülinapi felhőnek..megyek oda...hát rávalóm az nincs ...:(
     
    -Anyu-, koko.54, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szellőcske, ne viccelj, hogy nincs a 3 felhőre rávalód.:D
    Arra a 3 felhőre a tavalyi Rackó ajándékokat kell feltenni, azt biztosan meg tudtad szerezni minden hónapban!;):p:wuerg:
    >>ITT<< vannak.:)
     
    -Anyu-, koko.54, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ronda szürkeség, pedig reggel még kacsingatott a napocska. Kiszedték a varrataimat, de még 2 hétig vigyáznom kell, nehogy szétnyíljon. Torna nuku. Jól kinyúltam a mászkálásban, de legalább most nem töltöttem ott egy napot.
    Megpróbálom ezt a szigetes eventet, de ha ez is ilyen szörnyű lesz.... Ráadásul a másik is megy megint.... Uh.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    De jó már, hogy vagy! Én is félek, mit hoz a holnap.... Nemcsak nekünk kellene masinát fejleszteni.... A kokárdavarrás egy horror. Nekem legalábbis. Én anno rátértem a masnira. ;)
     
    cili53, -Anyu-, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  18. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Nos bejelentem én is, eddig sosem tettem, ma van a szüli napom pom pom pom, hát nem tináger .
    Olvasni olvasom , néha jelentkezem, de a VV- ban sok volt az elintézni valóm, az eventeket pont a bosszankodások miatt egyre jobban hanyagolom. Szép napocskás du. kívánok mindenkinek:):inlove:
     
    -Anyu-, Galadriel, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  19. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára


    :inlove: ----------(-----@ :inlove:

    [​IMG]

    :inlove::inlove:

    Sok Sok boldog születésnapot kívánok!
     
    -gyöngy-581, cili53, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Felértem a farmra én is, igaz picit nehézkesen. Lehet valami változás volt az oldalon, az lehetett az oka. :D
    Bogyókat elültettem, nincs semmi stratégiám az eventre, csak csinálom.
    Gyopira kiírtam, hogy üzemen kívül. :D Szezont befejeztem, elértem a végét reggel, részemről letudva.
    Nagyon Boldog Szülinapot! :)
    Nem is gondoltam volna, hogy ma születtél! ;)
     
    -gyöngy-581, cili53, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.