Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Talán már egyszer írtam valahol. Olyan csúnya, hogy már gyönyörű nekem. :D Semmi célom nincs vele egyébként, egyenlőre. Még a következőn próbálom gyarapítani a mennyiséget és leállok.
     
    cili53, -Anyu-, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  2. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Elnézést,ha nem válaszoltam most bagolyban ,köszönöm szépen mindenkinek a csereberés ajikat! :inlove:
    Remélem mindenki megkapta tőlem is a magáét! :D
    -
    Nem sokat voltam a hétvégén játékba, itt voltak a gyerekek.
    Szombaton egész délután a konyhába sürögtem. Bedagasztottam 2 kg lisztből kelt tésztát. xD
    Lett 2 tepsi nutellás kifli, 20 db virslis/pizzás (én csónaknak hívom :D ) és másfél tepsi pizzás csiga. :D
    -Az lett a jutalmam, hogy a gyerekek kiadták -vasárnap nem szabad főznöm mást..mert eszik ezeket akkor is. Úgyhogy vasárnap jó dolgom volt. :p
    -
    Viszont olyan hideg volt múlt héten és tagnap (17,8 fok) a melóhelyen, hogy már tegnap kezdett bajom lenni, mostanra pedig lázam is lett. Ha hajnalba is lázas leszek,nem fogok tudni menni dolgozni... Mondjuk ma már 21 fok volt,ami már jó volt.Vittem egy hőmérőt ,hogy le tudjam mérni mennyi az annyi...mert nem mindig árulja el a megbízott aki jön mérni minden nap. :wuerg:
    Köhögök is,torkom is fáj...ez nem hiányzott. Aztán lehet valami fránya vírus kapott el. Még nem vettem be lázcsillapítót...hagyom kicsit dolgozni az immunrendszeremet. :sleepy:
    -
    Emese, gartulálok a kincseidhez! :)
    Nekem is hasonló, csak én a téli ajándékdobozokat is odatettem. :)
    -
    Ám a Pixelfa árnyékában dekort én is gyűjtöttem. Mihelyt bekerült a játékba,megtetszett a színes kocka fa miatt. :D
    -
    Drága Erzsike,Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok utólag is! :)

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 6.2.24
    cili53, -Anyu-, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  3. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Szia!
    Már nem gyűjtöd? Én a fát nem is látom. :D
     
    szellorozsa, cili53, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Dórikánknak nagyon boldog névnapot kívánok!
    [​IMG]
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 6.2.24
    szellorozsa, cili53, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  5. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..nahh itt vagyok én is már..
    Emese ez a dal télleg csemege a Síriustól...hát nem is tudom anno ezt a dalt biztos nem sokat játszották médiába. Merész szöveg...
    nem hallotta még..de lehet nem véletlen. Szerintem itthon nem nagyon rajongott értük a rendszer..;) Pedig jók voltak...
    Nahh ezt már hallottam nem semmi volt...:)super még most is olyan jó volt hallgatni.
    Szia...hát igen böjt az mindenképpen...az lesz.. húsvét előtt;) akár hideg lesz akár nem.
    Szia hát Jeje nem semmi mennyiséget sütöttél...ügyes vagy. Vigyázzál magadra és minnél előbb gyógyuljál meg..
    Nekem még nincs kész az event...holnap vége..még 9-ik játéknál vagyok ..holnap belehúzok.
    Itt úgy fúj a szél hogy valami borzasztó...megyek aludni a macsek is olyan álmos fejjel néz rám:))):sleepy:xD
     
    cili53, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Gyönyörű februári tavasz van. Kigombolt kabátban róttam a körutamat. Annyira szép az idő, hogy mindjárt megyek megint mászkálni. A tanyán béke és nyugalom.

    Event
    Segítség Luminarytól
    Számolás -gyöngy-581-től

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Atya-gatya! Mennyi kaja! Elfogyott? A siserehad felfalta mind? Mindig öröm tyúkanyózni, igaz? Nagyon ügyi vagy, én nem vagyok jó sütkérezésben. Gyógyuljál gyorsan. Köszi a gratulát.

    Hát a Siriust nem annyira szerette a hatalom. Egyébként se slágereket játszottak, inkább jazzes hangvétel voltrájuk jellemző.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.2.24
    cili53, **jeje**, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Mesike, köszi az Event "beharangozót"!:)
    Nem aratni reggel a Főfarmon a felröppenők miatt, a szédültön csak fákból jönnek röpik!

    Szép álmokat mindenkinek!
     
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Reggel szürkeség volt, de már kacsingat a napocska. Meleg van. Nagyot mászkáltam, majd később muszáj lesz valami kaját rittyenteni.Az eventet elkezdem, hátha normálisan működik a játék.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Jajjj! Hát persze, hogy elfelejtettem fákat kirakni.
     
    szellorozsa, cili53, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  9. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép estét kívánok mindenkinek!
    Ma orvoshoz menős napom volt, Az eventnövényt épp csakhogy fel tudtam szaporítani, de majd holnap ráhúzok pár lapáttal akarom mondani maffinnal :D.
    ****
    Szavaztam :)

    Szép álmokat kívánok mindenkinek :)

    A betegeknek jobbulást, a cukrászoknak sok sikert. :) Minden szabadba vágyónak enyhe tavaszi szellőt és napsütést.

    [​IMG]
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Borongós, de meleg idő van. Sétáltam egy jó nagyot, és töröm a buksim, hogy mit is főzzek. Az event halad, már csak játszani kell(ene).

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  12. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok! :)

    Köszi nektek,igyekszem gyógyulni. :sleepy:
    Hát halljátok...én úgy lerobbantam,hogy csak na. Az elmúlt két napba farmra is alig tudtam benézni.
    Szerda délelőtt elmentem dokihoz,onnan alig értem haza. A fejem szét akart robbanni,lázam felment,hányinger...még a gyógyszer is kijött. Akkor másfél órán át jegeltem a fejem majd utána sikerült bevennem a lázcsillapítót és elég sokára ment le a láz. Közbe be is náthásodtam. Tegnap alig láttam úgy könnyezett a szemem. De majd szépen ez is elmúlik. :)
    Szorgalmasan szedem a gyógyszereket! :wuerg:

    Szia! Nekem ami van,az elég (26db)...azért nem túlzom el mint egyesek...:pxD
    Viszont amim van,azt mind magamnak teremtettem...csak emiatt eventeztem akkor a kicsikéken isxD

    Nem sok maradt,azt elpakoltam nekik...vitték magukkal :D
    -
    -
    Tegnap estefelé elültettem az eventmagokat,most pörgettem 2x200 %-os termésbónuszt, aktiváltam 2 Jacket és szaporítom a növénykéket.

    Ne feledkezzetek meg a Valentin naptárról! :)
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én nem eventezek, csak ezen. Nem akarom még jobban leépíteni magam. :D
    Főleg nem 13 farmon, ha saccolok kb. annyin csináltad meg. Mondjuk más is lehet a matek, de az lényegtelen most.
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép délutánt
    Kész az event!
    Hajráááá mindenki!
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Csak el ne rontsad a gyomrodat és egyébként pedig vigyázz kérlek a vércukorszintedre is, mert könnyű elrontani, de nehezen lehet helyrehozni :D
    Szia!
    Gratulálok a kész eventhez :). Nekem is készen van, egész jól sikerült, csak ne lettek volna ilyen szembántóan csúnyák a sütik színei, sokkal jobban élveztem volna :D
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  17. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    NEM ELFELEJTENI A VALENTIN NAPTÁRT minden nap kinyitni!!!!!!

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Kicsit borongós, de meleg idő van. Mindjárt megyek csámborogni. Föztem egy kis paradicsom levest, sajtostésztával, megint húsiszonyom van. Az eventben eljátszottam a maradék gazt, lehet érte kapni ezt-azt.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Köszi a gratulát.

    De jó, hogy valaki figyel! Köszi!
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  19. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Gratulálok az eventvégzőknek! :)
    Nekem is már este le volt keverve a malomtermék...de már kifolytak a szemeim, így most fejeztem be.
    Úgy vettem észre,hogy amit az event kivégzése után játszunk,ott már 20 csillagos érmét kapunk egy sikeres játszma után.

    Aztán tegnap végre eljutottam nagy nehézkesen a 25 szintre a gyopárvölgybe, így birtokba vehettem a hőn áhított Napraforgódombot. Az,hogy az ottani területet mikorra fogom teljesen kitisztítani...pff...jelenleg lehetetlen küldetésnek gondolom. Ám nem baj mert így is van hely, kiraktam oda a terményt adó fákat (tojás,kecsketej,tehéntej,méz). :)
    -
    Jujj...elköltöttem az aranyaimat valentinos dekorokra... Hogy mindig kitalálnak valamit,amivel sikerül lehúzniuk... xD
    -
    Emese,köszönjük a muzsikát! :inlove:
    -
    Zsaniapu,inkább csak ne számolgassá te! xD
    Egyébként én sem eventezem kicsiken,meg is ütne a guta...főleg mióta bajok vannak a játékkal. :wuerg:
    Az egyedi eset volt,mivel csak az eventes területen zajlott és megtetszett az a pixeles fa na.8)xD
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  20. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    De jó, hogy említetted! Megyek szétnézek ezen a dombon.
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 2 más kedveli ezt.