Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Anyu-

-Anyu- Fórumőrült

Jó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazni, olvasni...:)
    Drágasszág! Ügyesen az orvosozást. Én már lefutottam a köröm, még a fogászat van...:)

Édes Marikám! Jobbulást kívánok. Bár én is azt vettem észre, hogy hangosabban hallgatom a tv-t, és a szaglásom sem az igazi...Nekem nyár óta van ez...:sleepy:

2. Galadriel

Galadriel Fórumőrült

Szép napot
    Ragyogó napsütés van. Nekiálltam szekrényt pakolászni. Mosok.... Termelgetek, lazázok. Mindjárt jön a húgom, dumálunk kicsit.

Megyek szavazni.

Zene:

Igen, kevés az olvasnivaló. Sajnos. Annám mesélj, mi újság veletek?
    Marikám! Jó, hogy jöttél, örülök neked. A sok baj is végetér. Látod a füled is javulgat.

szellorozsa, yucee, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

halihoó!
    Ahogy látom, lesz cserenap péntektől. Tudom, hogy nem 100%. ;)
    Le is fogom cserélni a szezon 27.- et, 28.- ra, szombaton. :D

4. jófarmerlány

jófarmerlány Fórumőrült

5. Galadriel

Galadriel Fórumőrült

Szép napot

Szép nap van, süt a nap, de még hideg van. Marhahúsleves lesz nálunk, a lánykám főzi. Még mindig építkeznek. Nem is hiszem el, hogy valaha kész lesznek. Termelgetek. Ezt az eventet is csinálom majd, jó a felhő.

Megyek szavazni.

Event
    Segítség -BombadilToma-tól

Zene:

Utoljára szerkesztett: 5.10.22
  6. zsani_apja

halihoó!
    Ma kicsit vissza mentem az időbe. ET- vel nem találkoztam, de nem is ő volt a fő ok. :D
    Sok farmon, piacon jártam már, viszont egy kimaradt még a pályafutásomból. :D Ma rávettem magam, hogy indítok paár gazdát a mezőgazdaság megismerésére. ;) Annyira untam már az oktatási feladatokat, hogy valahogy rájöttem, hogy azt ki lehet hagyni. Kis idő után sikerült eljutnom a célomhoz, igaz még zárva az ajtó, de már a 3. szint megvan. :D Fogalmam sincs, mikor lesz ez megsokszorozva, de most csak az elindulás motivált. Teljesen élveztem a játékot. Azt nem mondom, hogy a Farmaranyfát übereli, de majdnem. :D ;)

7. jófarmerlány

jófarmerlány Fórumőrült

Sziasztok!
    Szavaztam.:)

Mesikém, mit meséljek? Jól vagyok, jól vagyunk a párommal, kicsit öregesen, de még nem vészes.:D Az Eventeket csinálom, jó kis időtöltés.:);)
    Köszi, hogy hoztad az új event-leírást és a segítséget!
    Marika, jó, hogy hoztál egy kis "pozitivumot" magadról.:music:

Hoztam "valakit":
    https://kepkuldes.com/images/4d786f7506f7a06360dacb135e5dc0ca.png

Szép álmokat mindenkinek!
    upload_2022-10-5_22-18-56.gif

kicsicica!!!, szellorozsa, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  8. Galadriel

Galadriel Fórumőrült

Szép napot
    Szép napsütéses nap van, fűtök a nyitott ablakokkal. Az új eventet csinálom.

Megyek szavazni.

Zene:

KÖSZÖNÖM! Sok boldogság van egy ilyen kis tündérnokedliben. Édesen alszik....

9. vízöntő

vízöntő Fórumfelvigyázó

10. -Anyu-

-Anyu- Fórumőrült

11. koko.54

koko.54 Fórumfelvigyázó

Sziastok!
    Jöttem eventet kezdeni,de ahogy olvasom, kesve kezdödik,varok az aratassal,sok sikert mindenkinek,
    Csere nap lesz,ha,tudok szivesen segitek,csak egy bagolyba kerül.

Edesen alszik,cuki.

jófarmerlány, Galadriel, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  12. **jeje**

**jeje** Fórum nagymestere

Szép estét mindenkinek!

Édesem,gyönyörű baba!:inlove:
    Betegeknek jobbulást!:inlove:
    -
    Apjok,reméljük nem szűnik meg a párod munkahelye...

Valóban most az a legborzasztóbb,hogy semmi sem biztos.

Én is azt hittem biztonságban vagyok az állami munkahelyemen...erre ők kezdték először a szigorításokat.
    Én még megúsztam,hogy csak áthelyeztek...de voltak akiket elküldtek.
    -A múlt hét nem volt könnyű a régi helyemen. Pénteken elbúcsúztatott a csapat.Kis kolléganőm annyira zokogott,hogy nekem kellett vigasztalnom,hogy nem veszít el.Ott sírt a karjaim között.Én erős voltam,itthon már kibőgtem magam.
    -Hétfőn kezdtem az új helyen.Öt perc alatt ott vagyok,mivel itt van az utcánkban...csak én nem akartam itt ragadni minden téren Komlón...legalább dolgozni tudtam menni Pécsre és munka után csavarogni kicsit a városba. Erre most 5 perc és meló...majd haza 5 perc és belezuhanok a hiányérzetbe...
    -Amúgy rendesek voltak velem az új emberek,vezetők.
    Egy Budapesti központ irányítja az összes telephelyet,azok helyeztek engem át.
    Itt még nagyobb szigor van,még kihangosítva se szabad zenét hallgatni.Nagyon nagyon nehezen telik egy egy-egy munkanap...
    - Nekem is hétvégén lesz osztálytali,de jeleztem,hogy nem megyek.Ez egyszer kihagyom...mert nem vagyok bulis hangulatban. Szívesebben leszek a gyerekekkel,úgy néz ki jönnek. Ez kell a lelkemnek:inlove:

13. zsani_apja

Sziasztok!
    Kukkoljátok meg az Aktuális aláírásomat. ;) Én már el is felejtettem, hogy kaptunk. :D

**jeje**, yucee, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  14. -Anyu-

-Anyu- Fórumőrült

Szép estét!
    Kód!!!!
    Most nézem... Apjuk már hozta...:p:D

Utoljára szerkesztett: 6.10.22
    **jeje**, yucee, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  15. szellorozsa

szellorozsa Fórumőrült

Sziasztok...szia...jöttem mán én is :) Jajj de drága kis babuci..nagyon tündérke :inlove:.
    Olvasgatom végig az olvasni valókat :) Látom azért történtek dolgok mindenkinél.
    Szia...hát sajnálom de majd csak megszokod ezt az új helyet is...néha ruccanjá be Pécsre :)
    Emese megint jó nótákat hoztál megint...egy nem annyirra jön be..de az az én bajom :)
    Nagyon super volt a 3 napos osztálytali Lellén. PÉnteken a 6 vidéki csaj ....zuhogó esőbe felszállt Miskolc Tiszaiba..mire Lellére értünk már jobb idő lett.
    Aki szervezte várt ránk a peronon..piros lábtörlővel meg rózsaszirommal.:inlove::D. Megérkeztünk az apartmanba már főtt a bográcsba fini pörkölt krumpli. Elfoglaltuk a szobákat jó hülye helyet választottam.:sleepy:egymás meelett ...meg felettem is hosszába két csaj. Szóval mellettem 10 cm.re horkolás...fejem felett 10 cm-re horkolás..az melett horkolásxD. Egy perc alatt elaudtak..én meg 2 óra múlva se..:) megfordítottam néha őketxD.
    Szombat este lementem a bőrkanapéra a társalgóba.
    Péntek este nagy mulatás..tánc...stb.
    Szombaton jött az oszifőnök 88 éves ! Tatáról..hozta osztálytársunk...ebéd halészlé...estefelé 2 személyes tálak. Utánna sok beszélgetés még mindig kaptunk útravalót Ica nénitől:inlove:. Utánna éneklés..és megint tánci. Ilyen pálinka olyan pálinka.. mondom én nem keverem a birset.. almát.. cseresznyét.. vegyest.. mindennelxD
    Vasárnap reggel reggeli..utánna vissza rámolás asztal szék poharak evőeszközök...és Délben indulás.
    23 -an voltunk..ebből 17 osztálytárs.
    Nahh mi vidékiek 6 -an megint indultunk vonattal...hát volt jó kedv...néztek is jövet-menet xD. De azt mondták a társak... úgyse látnak többet:music:..ehhez képest városival utaztunk a Keletiből Miskolcra.
    Haza értem nagy rend volt:D:D:inlove:..párom patisszont rántott ennyi...de jó volt.;)
    Ennyi a beszámoló..sok minden lehet kimaradt:music::D.
    Be tudtam felhőig fejezni az eventet késéssel...a mostanit is csinálnám..majd ha kezdődik.
    Látom azért ti sem unatkoztatok ....most megyek majd szavazni.

**jeje**, yucee, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

jófarmerlány Fórumőrült

Sziasztok!
    Szavaztam.:)

Hivatalos jelentés a holnap induló eventről és a többi, elmaradt akciókról:

Közlemény erről

Szép álmokat mindenkinek!

**jeje**, yucee, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

Galadriel Fórumőrült

Szép napot.
    Szép vénasszonyok nyara van. Mindjárt kezdem a kégli fűtését. Kiírták a hivatalosba, hogy mi mikor kezdődik. Figyelni kell.

Megyek szavazni.

Zene:

Babám! Jó lesz az, meglátod. A gyerekek mindenre gyógyszerek.
    Jó kis bulika volt. Örülök, hogy jól sikerült. Kell ilyen néha, és a régi osztálytársak nem öregszenek, ahogy mi sem...
    Annám köszönöm. Nem vettem volna észre.

**jeje**, yucee, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  18. kicsicica!!!

kicsicica!!! Kivételes tehetség

Sziasztok, szép napot nektek! :)

A Kód most nagyon jól jött, köszönöm az infót!

**jeje**, yucee, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  19. -Anyu-

-Anyu- Fórumőrült

Sziasztok!
    Szavaztam! Annám! Csodaszép lett a farmod, és tetszik az avatárod, és a bannered!;):inlove:
    Cserenap van, ha kerestek valamit szóljatok!
    Jejebabám! Azért örülök, hogy hipp-hopp közel vagy a munkahelyedhez, meglátod itt is jó lesz, csak idő kérdése.;)
    Rózsaszálam! Akkor jól sikerült a találka! Örülök. Jó az osztálytársakkal találkozni, és látod otthon is minden ok volt...
    Cicuka evett-ivott?!?!:wuerg:xD:inlove:

Utoljára szerkesztett: 7.10.22
    **jeje**, koko.54, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  20. kicsicica!!!

kicsicica!!! Kivételes tehetség

Cserével kapcsolatban én trutyiszörnytócsát, macskatündérlakot és zombijuh kifutót keresek.

Ti is írjátok meg, mire lenne szükségetek, ha van szívesen küldök/cserélek a fentiekre. :)

**jeje**, koko.54, Galadriel és 3 más kedveli ezt.