Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    -Anyu-, jófarmerlány, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  2. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Norbi, szívből gratulálok.:D
    [​IMG]
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    cili53, -Anyu-, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  3. **jeje**

    **jeje** Fórum hercege

    Jó reggelt!

    Gratulálok a jó tippelőknek! :)
    Azért ennyi egyforma fa...nagyon durva. Mondjuk jobb mintha xl-ek jöttek volna...:wuerg:
    -
    Norbi,gratulálok az üres gazdakörhöz! :)
    Nálam ilyen sose lesz... Valahogy mindig kitalálnak újat és még ott a rengeteg régi. Majd valamikor a Noé bárkáját illene már kivégezni. :wuerg:xD
    -
    Emese,köszönöm, hogy ajánlottad a klienst! :inlove: Olyan gyors, hogy nincs időm pislogni se...mert a végén lemaradok valamiről. xD
    Mióta megcsinálták a laptopom, valahogy eszembe se jutott letölteni...előtte pedig nem volt érdemes. Igazából a böngészős játék jobban tetszik , mert ott van szép keret körülötte...itt meg semmi. Minden kilépés után átdob a böngészőbe és ha másik farmra akarok belépni...mindig újból meg kell nyitni. Kicsit zavaró, de ha akadásmentes...akkor megéri. :)
     
    cili53, -Anyu-, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Nálam még mindig a böngi a nyerő. :) Igaz, mást nem is próbáltam. :D
     
    cili53, -Anyu-, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  5. **jeje**

    **jeje** Fórum hercege

    Hali. Örülj neki, mert látványosabb mint a kliens. :)
     
    cili53, -Anyu-, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép reggelt!
    Köszönöm a gratulációkat
    :) és még talán az a szép benne, hogy sosem vásárolok a farmra...csakis abból gazdálkodok amit a rendszer ad...sok éven át én sem gondoltam ilyet, de most valahogy annyira közel kerültem hozzá, igaz segítséggel, hogy sikerült...sietnem is kellet 1 kicsit, mert ma jön az új gazdaköri feladat...szép napot.
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Szürkeség, borulás, de nincs hideg. Tegnap sütöttem egy kis császárhúst, az jó hidegen és melegen is, és csináltam joghurtsajtos fokhagymás laskagombát. Ma főzök hozzá egy kis tésztát és kész. Délután hoz a zöldségesem egy kis spenótot, imádom. Megyek mászkálok, mert szerintem esni is fog.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Mindegy, már eldöntöttem. Így valamivel jobb, de rengeteg gaz kell, és az egész farmot fel kellene dúlni.
    Örülök, hogy lendített valamit. A gazdakörit én is teljesen rapszódikusan csinálom, vagy nem. :)
    Ügyike vagyol!
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Köszi...itt keleten 9°C van, borús esős, és talán a hétvége sem lesz jobb...eventelek csinálom ami belefér xD
    1 kg mimóza szeletet süttetünk hétvégére, lesz mire rájárni...a páromnak nem nagyon sikeresek a sütései-.- így találtunk 1 cukrász lányt aki otthon csinálja, és az íze azok mennyeiek xD édes szájúak vagyunk, nálunk hamarabb fogy mint a hús ;)
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    ha iszol, soha ne vezess
    Reggel lesétálok, oda értem az autóhoz, eszembe jutott, hogy ittam egy kv- t és egy pohár vizet. Megint mehettem gyalog dolgozni. :D
     
    cili53, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    cili53, Galadriel, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én végeztem, ha ezt a felhőt meg kellett volna vennem szerintem soha sem lett volna ilyenem. Kegyetlen egy event volt még a javított kiadásában is.
    Olyan villám gyorsan pakoltam vissza a területeket, hogy amikor végeztem akkor jutott az eszembe, hogy húsvéti képet kellett volna készítenem:oops::cry:. No majd bontok, ha lesz határidő. Ugye az még nincsen? Megköszönném, ha valaki megírná, ha létezik nevezési idő :)

    *****
    Szavaztam.

    *******


    Én is szeretnék gratulálni itt is. A választásodon meglepődtem, de nem is lett rossz, huszáros megoldás :D

    [​IMG]

    Mindenkinek szép álmokat, jó éjszakát kívánok :)
     
    cili53, Galadriel, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  12. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia én is gratulálok a pipa gazdakörikhez...nállam ilyen sosem lesz. Látom azé a férfiak szorgalmasabbak...Apjok is szokta az összes gazdakörit elvégezni. Vagy jobban ráérnek a férfiak mint a nők;):D...vagy télleg ilyen szorgalmasok vagytok...:);)
    Máskor ne öntsél a vizes pohárba más fehér szinü vizet;)xD...vagy megint nem értettem az észjárásod :) de inni meg kellxD
    Gratulálok az event befejezéséhez..én még nem kevertem semmit...csak ültetés...lehet nem is leszek kész...:eek:
    Nincsen határidő...még kezdés sincs...Anyu még ráér...márc. 31 húsvét. A-nyuszi még nem jött el..;)
     
    cili53, -Anyu-, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  13. kasszás

    kasszás Utánpótlás-írogató

    halihoó!
    Jól értetted. szellőcske. Úgy történt, ahogy írtam. :) Beültem a kocsiba és mentem dolgozni. :D
     
    szellorozsa, cili53, -Anyu- és 2 más kedveli ezt.
  14. **jeje**

    **jeje** Fórum hercege

    Jó reggelt!

    Emese,köszönjük a muzsikákat! :inlove:


    Nem csak apjuk...hanem Gyöngyünknél is üres szokott lenni a gazdakör, ha jól emlékszem. :)

    Igazából én azért nem tudom kiüríteni a gazdakört, mert az eventek mellett képtelen vagyok ennyi növényt,állatot, terményt termelni. Emellett ott van a rengeteg tenyésztős feladat. Azt még tudnám is teljesíteni, ha lenne milliónyi szupertápom. :D

    Tényleg..elfelejtettem megköszönni a tippelős játékot...Köszönjük Gyöngy ! :inlove:
    A képversenynél ha lesz játék kihirdetés, ott le lesz írva minden infó.
    -
    Gratulálok akik végeztek már az eventtel! :)

    Apjuk ennyi PP-vel és bónusszal,gondolom pár óra alatt kész is voltál. xD

    Mondjuk én erre az eventre biztos nem pörgettem volna el ennyit, még ha lett is volna annyi PP-m.
    Amúgy elkezdtem...de valóban nem nagy durranás. Már ha a piccolot ki tudom venni, már azzal is elégedett lennék...de azért végigcsinálom. xD
    -
    Szavazok! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.2.24
    szellorozsa, cili53, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    igen a gazdaköröm teljesen üres, most dolgozom le a csíkosmókust :)
    Egyébként 2021.07.31.-én ürítettem ki először, de régen is volt ez már :)
    Köszönöm az infókat a képjátékról, ezek szerint még ráérek a következő event utáni ürességben is alkotni :), remélem azt jobban fogom élvezni és vidámabban állok neki a képkészítésének is :D

    Hoztam nektek egy kis gyorsítót, egészségetekre, és szép napot kívánok mindenkinek:

    [​IMG]
     
    szellorozsa, cili53, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    A gazdaköri feladatok most hirtelen azért ment, mert ahogy írtam négyen segítettek...nélkülük nem lettem volna meg, és látod itt az új gazdaköri...a lórival és a fehér liliommal voltam bajban :)
     
    szellorozsa, cili53, **jeje** és 3 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szürkeség van, ezt nem szeretem, de hát február van. Vettem igazi spenótot, az lesz a kaja. Vágva, nem dzsazsálva. ;) Délután mászkálok, ha nem esik az eső, bár eléggé lóg a lába.

    Megyek szavazni.

    Zene.


    Gratula az eventhez, én spóroltam. Nincs még versenykiírás, nem vagy elkésve.
     
    szellorozsa, cili53, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Emese!
    Köszönöm szépen a megnyugtató választ.
    Imádom a spenótot, meghoztad hozzá a kedvemet, azt hiszem, hogy a héten én is beveszem az étlapra :) Nem frissen csak úgy fagyasztva, de úgy hiszem, hogy akkor is jól fog esni, jó fokhagymásan szeretem :D
     
    szellorozsa, cili53, **jeje** és 4 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Nagyon éhesnek kell lennem, hogy megegyem a spenótot :wuerg:inkább sóska, félédesen :p
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Norbi :)
    Meg tudlak érteni a spenót és a sóska is a legmegosztóbb főzelékek közé tartozik, már a gyerekek között is :) Az emberek többsége vagy szereti, vagy utálja őket, de olyannal még nem találkoztam aki mind a kettőt szeretné.
     
    -Anyu-, szellorozsa, cili53 és 3 más kedveli ezt.