Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:) Érdekes a Különleges ábra, szavaztam azért rá, majd kiderül kit/mit takar.:)/Szerintem apja van mögötte.:D/
    Szellőcske, jó ötlet, ha valaki írna Kokonak, aki tud németül, hátha kapnánk választ rá.Legalább annyit, mi van vele, jól van-e? /Sajnos nekem "kimaradt" az idegen nyelv tanulása az életemből.:(/
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ragyogó napsütés, de csípős a levegő. Bizonyára felmelegszik később. Már csavarogtam egyet, de még fogok is. Jövőhéttől fogovosozás jön. Élvezem az eventtelen időszakot. Nem hiányzik, na.

    Event
    Segítség
    , GA-BI-O-Farmtól

    Szavaztam. Tényleg lehet Apja bolondozik velünk. Nem bánnám, ha rakna fel valami képecskét.

    Zene


    Rózsaszálam! Jó ötlet, hiogy írsz neki németül. Én nem tudok ezen a nyelven. Úgy tűnik valaki csinálja a farmot, mert 100%-on van, de nem válaszolt a levelemre. :(
     
    Utoljára szerkesztett: 3.4.24
    koko.54, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..jó akkor majd megírjuk neki.
    Emese szerintem már nincs ilyen piros villogás...vannak kisfarmjaim alig vagyok...nahh most kettőn játszottam...de sohasem villognak állandó teli zöld. Mikor Tina elment akkor sem villogott hogy nem járt ...csak eltűnt.
    Szerintem csak akkor tudnánk meg hogy jár-e fenn valaki hogy figyeljük zöld-e a pont....fenn van -e. Én egy pár napja figyelem mindig piros. :(...tehát nincs fenn senki..:(
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szellőcske nekem van olyan szomim, akinek a hőmérője csak félig zöld. Ha van prémiuma, akkor napi 1 belépéssel elég tp-t szerez hozzá, de be kell lépni valakinek.
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A szomszéd aktivitási hőmérőjére sajnos nem lehet bízni a megfigyelést, mivel a funkció már régóta hibásan működik.
    Van olyan szomszédom akiről tudom, hogy már nem játszik hosszú idő óta, mivel sajnos elköszönt tőlem, de a hőmérője azóta is telezöld.
    Nem töröltem, mert legalább nem keres meg senki sem jelöléssel akit nem szeretnék. Akit meg szeretnék szomszédomnak ő neki úgyis írok és bagolyban kérem fel.
    A legjobb ötlet az, ha írtok neki egy levelet, esetleg a fordító segítségével, ha valaki olvassa, talán válaszol is rá és kiderül mi van vele.
    Reméljük nincs nagy gond.
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  6. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    Reggel-délelött NEM learatni a Főfarmot és a Szédült szántot az eventkezdésig, a felröppenők miatt !!!

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Napsütéses jóidő van. Ma takarítós napom van, főzni még mindig nem kell, tele a hűtő. Ezt a baltás eventet valószínűleg kihagyom. rengeteg gaz kell hozzá, és most elég volt az eventekből.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Már többször írtam koko.54-nek, hogy hiányzik. Remélem a német szövegre valaki válaszol.
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  8. **jeje**

    **jeje** Fórum hercege

    Szép estét!

    Emese,köszönjük a zenét.:inlove:
    -
    Eventet elkezdtem de még nem merültem bele...nem is nagyon van még kedvem hozzá.Majd alakul...talán holnap.8)
    -
    Szavaztam!
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én végeztem az eventtel, élveztem minden percét, üzemelnek a felhők, van amelyiket már arattam is :). Még érik két terület e-gazom eljátszom a csillagos érmékért :)
    *****
    Szavaztam :)

    Mindenkinek szép álmokat, jó éjszakát kívánok :)

    upload_2024-4-4_20-40-53.jpeg
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Napsütéses szép idő van. Már mászkáltam egy kanyart, de még fogok is. Friss spenótra fáj a fogam, szóval főzök. Tegnap Zsuzsink átjött megszeretgetni ;). Még tart a szünet, így el tudott jönni. Suliidőben lehetetlen. Napi 7-8 órája van, plusze edzés, tanulás.... aztán bezuhan az ágyba. Csak eventelek, de remélem ma befejezem.

    Megyek szavazni.

    Zene (kincs)


    Gratula, ügyi vagy.
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  12. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..hát eddig még semmi válasz...és akárhányszor rápillantok Koko logoójára a mókuskára mindig piros pont van :( Reméljük azért jelentkezni fog..nem a kórházi ágyat nyomja :(

    Nahátmán...végeztél?? én még 4-et lőttem :);) vagy én vagyok lusta...vagy te fürge..van rá tippem mi is igazán...;)xD
    Nahh de kicsit kapkodni kellene már..nem is néztem mennyi növényke kell..
    Szavazok egyet...:D
    Teszt gazdának gyűlik a szavazat 14 van...emeli is rá a kalapját...:)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.4.24
    koko.54, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórum császára

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, -Anyu-, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    kicsit borus az idő, de meleg van, a madarak fütyülnek, szóval tetszik. Tegnap itt volt a halasi haverom. Jót dumáltunk, jól megetettem. Kész lettem tegnap ezzel az eventtel. A 3 felhő miatt csak megcsináltam.Megyek mindjárt csavargázni. Jók legyetek.

    Megyek szavazni,

    Zene:


    Akkor marad a szorítás, várakozás. Talán egy modi meg tudná mondani, hogy belép-e mostanában.
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Itt minálunk is 14°C van gyenge esővel...a Magyar Nemzeti cirkusz ellátogatott a városunkba :) a párom rávett, nézzük már meg az előadásukat...soha életemben nem voltam cirkuszba:D így ez lesz a délutáni program....
    Szép hétvégét mindenkinek...ja és dobálgatom a baltákat is...xD
     
    koko.54, szellorozsa, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Akkor biztos jó élmény lesz. :) Baltát ne vidd a cirkuszba. :D
    Én meg arra nem emlékszem, mikor voltam utoljára. Talán amikor a gyerekek kicsik voltak.
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Jó szórakozást délutánra a cirkuszhoz :)
    Ha szerencséd lesz még baltadobálást is láthatsz, talán lehet tanulni az artistáktól valamilyen új technikát.
    upload_2024-4-6_14-21-14.jpeg

    Addig is bűvölheted ezt a táblát, hogyan is kell célba találni :D
    Szép hétvégét Neked is :)
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  18. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Farmerama 2024. 04. 06. 9_26_34.png Letudva , a Piccoló na mit adott na na na hát Pogó show ,>:(
    Dobáltam én már eleget..... dobáljon már más is ..xD;)
    kiváltottam a fákat ólakat no ott is meglettek a java xxl-es mandula stb..:mad:
    Szép hétvégét mindenkinek
    unnamed (1).png unnamed (1).png
     
    koko.54, -Anyu-, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  19. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Rá se ránts! Az utóbbi pár piccolóból 3 azaz 3 db pogóm lett, meg némi levévéltánc, meg pancsolás. A 12 db titokfámból 1 db tomiro xxl, és 6 db (50 %) cj xxl. Ezért nem veszek pízé illyesmit.
     
    koko.54, cili53, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  20. **jeje**

    **jeje** Fórum hercege

    Szép estét!

    Felhívás tippelős játékra! :D


    upload_2024-4-6_20-20-11.jpeg

    A képet pár perce mentettem el.

    Mennyi Tapasztalatpont kell még a következő szintlépéshez?

    Aki legközelebb jár a valósághoz, annak a nyereménye egy "Pöttyös ernyőgomba" ! :)

    -Tippelni 2024.04.25-én este 7 óráig lehet itt a topicban.
    -------------------------------------------------------------
    A játék szabályai:
    Egy játékos csakis egy farmról tippelhet !!!
    A játékot elsősorban az itteni topiclakók részére hirdessük ki, valamint az ide olykor befordulók is beszállhatnak. :)
    Ismeretlen farmerek a játékunk tisztasága miatt nem vehetnek részt, mivel ha bárki részt venne, akkor nem tudnánk kiszűrni a több farmmal próbálkozókat. Megértéseteket köszönjük. :)
    ----------------------------------------------------------
    Egy konkrét számot kell leírni , amit tippnek szántok !!!

    ************************************************

    A tippek:

    Zsani apu : 720.000.027

    Vízöntő : 9.000.000.000

    Gyöngy : 4.200.000

    Anyu : 2.679.154

    E_mese : 1.253.500.000

    Cili : 4.444.444

    Kuzdern : 5.555.555

    Szellőrózsa : 45.000.000

    Koko : 444.444.444

    Jófarmerlány : 555.555.555
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.24
    szellorozsa, koko.54, cili53 és 7 más kedveli ezt.