Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok:)
    Itt is nagy a hőség, hoztam egy kis fagyit:)

    [​IMG] [​IMG]

    Háát én sajnos elmentem kocsival, légkondi nincs benne , de volt szauna......hazajöttem és félóra a légkondi alatt:)

    Tegnap letermeltem az eventhez a e.gazt összeszedtem a zsetonok ...ez a lövöldözés nekem nem jön be..... aztán kicsit eltévedtem ........ elegem lett... ma reggel befejeztem:)) sokat segített apja útvonala:)

    https://board-hu.farmerama.com/threads/helgrid-utazása-eventcsevegő.28036/page-5#post-1515423

    Szavaztam:)

    Ide másolom a tippelőst aki még szeretne velem játszani:)

    Tippeljétek meg mennyi TP hiányzik még a 273-as szinthez!
    A képet most mentettem:)
    [​IMG]
    A tippeket junius 27 szombat este 20 óráig lehet hozni!
    Aki a legközelebbit, tippeli, annak a nyereménye a következő cserenapkor:
    [​IMG]
    Sikeres tippelést mindenkinek!

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Tippek:
    1. SnéDóri: 14.000.000.000
    2. zsani_apja: 321.000.000.123
    3. vízöntő: 286.000.000
    4. Galadriel: 1.250.248.526
    5. GA-BI-O-Farm: 195.100.100.999
    6. feki13: 97.000.000.000
    7. koko.54: 75.000.000.000
    8. jófarmerlány: 1 111 111 111
    9. szellorozsa: 340. 000.000.000
    10.Kuzdern: 444.444.444.444
    8. jófarmerlány: 1 111 111 111
    9. szellorozsa: 340. 000.000.000
    10.Kuzdern: 444.444.444.444


    Tessék tippelni:)holnap este eredményhírdetés:)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.6.26, 07:35
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Kösz a fagyit, kell is a nagy melegben. Tegnap az unokám diploma osztóján voltunk Debrecenbe, a kocsiba volt légkondi,
    de a hőség kibírhatatlan volt az épületben. Mindenütt is folyt a víz rajtam, nyakamba vizes törülköző, ami sajna a fényképezkedéskor
    is a nyakamba maradt.xD
    Ma reggel elkezdtem az eventet, a gozokkal, felröpivel meg is lettem hamar és a játék nagy részével is, még a lődözés is
    ment rendesen, pedig féltem tőle, annyi mindent írtak róla.;) Viszont az utolsó rubinért meg egy ládáért bolyongtam
    rendesen:oops: Többször abba is hagytam, de végül sikerült.:)

    A tippem, 195.100.100.999
     
  3. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Párom és az ifjonc kimentek ma délután a strandra a kis bölcsis pajtársokkal ilyen anya gyermeke napot tartani, én maradtam a hűvös szobában. Nem kell oda férfi, ha 3 nő összeszabadul pletyizni! :D

    Tippelnék mert ez mindig jó buli:
    97.000.000.000 tp hiányzik még! :)

    Kitartást mindenkinek erre a melegre, vigyázzatok magatokra! :)
     
  4. koko.54

    koko.54 Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Köszönöm mindenkinek a dicsit a foci kepre,öszinten regi kep nem volt kedvem ujjat csinalni.Azert itt vagyok sokat csak az iras hümmmm.Nalunk is borzalmas melegek vannak,csak pihegek nincs semmihez kedvem.
    Tippem:75.000.000.000.tp
     
  5. jófarmerlány

    jófarmerlány Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Cilikém, az én tippelésem: 1 111 111 111 /csak, hogy könnyű legyen a számolás!/ :D
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Galadriel, cili53, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  6. szellorozsa

    szellorozsa Mindentudó orákulum

    Sziasztok...Cili tippem 340. 000.000.000
    Szavazok...koncerten voltam nem tetszett...uncsi volt...Dér Heni végére értünk...utánna Dánielfy és zenekara..kicsit összeszedett stílus volt nem egyéni...innen-onna szedve pl. Parno Graszt...Bohémia betyársz...Horváth Tamás..stb...meg nekem nem vót kisugárzása...
    De ez csak az én véleményem...közönségnek tetszett..lehet több sört kellett volna innom...( 1 pohár vót amugy csak megjegyzem ):D
    Megyek feküdni álmos vagyok..jóéjt..még szavazok..


     
    Galadriel, jófarmerlány, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    444.444.444.444 lenne a tippem ;)
     
  8. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Szép napot
    Borzasztó ez a meleg. Ha így marad, hétfőn sem megyek tornázni. Délután meggy dzsemet akarok csinálni, persza megy a kondi.Jó lenne családozni kicsit, de ebben a melegben én sehova sem megyek. Tegnap este befejeztem a kazamatásat. Nem lett kedvenc. Jó sokat kóvályogtam az alagutakban.

    Szavaztam.

    Zene


    Bátor vagy ebben a hőségben. Nálunk este 10-kor 32 fok volt.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.