Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Eltünt a cuki képed a szépségoldalról. Ahhoz,hogy lecseréld, nem kell törölni. Meg lehet változtatni, van hozzá segítség :)
    Katt rá :
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mutasd-a-birtokod.16215/page-34#post-1308076
    Szép lett ez a kép, ha nem szólsz a jelekről én észre se vettem volna :)
    Sajnálom, hogy nem jött össze a kunyerálás, legközelebb biztos ráérnek. :)
    Kokó, örülök, hogy előkerültél. A dekorokat én tudom küldeni cserékor. Majd egyeztetünk, bagolyban jelezd pontosan melyik kell. :)
    -
    Szellőcske, jobbulást kívánok ! :)
    -
    Szavaztam.
    *******************************

    Tippelős játékunk !
    Katt rá, Kokó...te is tippelj! :)
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ms.AbyZu képe már tegnap sem volt fent a szépségoldalon, nagyon sajnálom, mert szavaztam volna rá, nekem tetszett. Nem is értem miért törölte vajon?

    Köszönöm, a baj az, hogy nekem észre kellett volna vennem, de én sem láttam meg :) Majd a következő képemet felteszem, csak legyen olyan szép e-gaz, mint ez volt :)

    ******
    Szavaztam.
    *****
    Mindenkinek szép álmokat, jó éjszakát kívánok!
    upload_2024-4-15_23-50-20.jpeg
     
  3. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nálunk még szép. Süt a nap, madarak ordibálnak. Megyek mászkálni. Délután végre vége lesz ennek a napi eventnek. Nem kedvenc, túl nagy kötöttség.

    Megyek szavazni.

    Zene (kicsit szomorkás, de gyönyörű)


    Ms.AbyZu: ahogy **jeje** írta, nem kell törölni a képet, mert akkor bukod a szavazatokat, és megint 0-ról indul. Lehet cserélni a képet.
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Sajnos nálunk már nem az szakad a hideg eső, fúj az északi szél és fázom..
    Amit az eventről írtál abban mélységesen egyetértek veled, én sem szerettem.
    Nem kért sokat a beadandókból, de az időnket nagyon beosztotta, nagy kötöttség volt. Remélem ma már vége is lesz. 1330 növény felszaporítása és beadása nem túl nagy kérés, gyorsan meglesz. Aztán akkor lássam legközelebb amikor a hátam közepét. :D

    Megyek főzni, további szép napot kívánok mindenkinek.

    [​IMG]
     
  5. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Nálunk is hideg lett11°C én is fázom , hideg északi szél .
    Kedves főzőcskézők hozok egy egyszerű receptet.
    Nutella krém.
    300g török mogyoró ( az a gömbölyű)
    50g porcukor
    60gkakaópor
    1 teás kanál olaj
    1 teás kanál vanília aroma
    Egy serpenyőben jól megpirítani a mogyorót, konyha ruhára önteni, a sarkait összefogni jól átdörzsölni, a mogyorót össze turmixolni, utána bele a porcukor, kakaó por, az aroma, és az olaj, ezekkel össze turmixolni és kész is. üvegbe önteni.
    *********
    Jó hogy jelentkeztél, nem volt teljes a csapat nélküled, remélem jól is vagy.
    Na de mit, adjatok már ötleteket......
    *********
    Ja azért csak megcsináltam a tenyésztős eventet , csak piszkálta a csőröm. 5c9246d71e8bcf0656fa8475b767c6ab.gif vidám napot mindenkinek.
     
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Halihóóóó!
    Kész ez a .... event. Végre.
    Megyek kipakolom a felhőre.
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Csirkebecsinált leves volt és Gundel palacsinta ebédre :)
    Gratulálok a felhőhöz!
    Én is megkönnyebbültem, hogy vége lett :)
     
    szellorozsa, Galadriel, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  8. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Gratulalok a gyorsaknak,nekem is sikerült,meglett a felhö es 3 dekor.Kedves **jeje** cserenapkor majd jelenkezem,az elsö 2-tö kellene elöre is köszi.Nalunk is csunya hidegek lettek,tegnap ejjel igen nagy vihar volt.Kedves Gazdasszonykak,mindig olyan jokat föztök,szivesen egy meghivast elfogadnek:)En is szoktam fözögetni,de mindig mas a ize,odahazaiaknak jobb izük van,lassan mar illö volna hazalatogatni,csak az ut ne lenne hosszu.
     
    szellorozsa, Kuzdern, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  9. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    Egy gyors tipp egy egyszerű ebédhez: Milánói makaróni, Karfiol leves. Ma nálunk ez volt.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Kuzdern, Dolphin, Galadriel és 2 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én tippem a makaróni. :D :)
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok :)
    Ez lesz a mai menü :)
    Már az este megvették a fiúk hozzá a darált húst, és hozták haza, a spagettivel együtt, hogy ezt szeretnék enni ma. Levesből maradt, azzal nincsen gondom.

    Ön nyert, hogy mit azt még nem tudom :D, de majd kitalálom :)
    ******
    Odakint jelenleg a hőmérő 6 fokot mutat és nagyon nagy a sok esőtől a párásság. A szél már nem fúj. Szóval sajnos nincs jó idő.
    ******
    Szavaztam tegnap is és ma is fogok, majd egy kicsit később, ha már enged.
    ******
    Hoztam egy kis kávét, egészségetekre :)

    [​IMG]
     
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Csípős hideg lett, esett az eső, de a levegő kitisztult, szinte harapni lehet. Mászkáltam egy nagyot, jól kilpve, mert hideg van. Ma torna is lesz. Most elegem lett az eventekből.

    Megyek szavazni.

    Zene


    Jajjj! Híztam egy kg, pusztán az olvasástól ;)
    Pedig szívesen látunk.
    Na, ma milcsi lesz nálam.
    Kopaszon?

    *****-

    Event
    Segítség genka53tól

    Azt hiszem kihagyom. Macerás, a teljes farmot bombázni kéne, hozadéka sem falrengető, de drága.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.4.24, 13:29
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Csupasz makaróni. :D Imádom felszippantani. :D
     
    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos


    Szia, sziasztok!

    Hű értem, rendben.:music:
    Elutaztam Kint vagyok Mosbachba, haza jövök jövőhéten ki teszem, lett új kép is.
     
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia Koko..én is küldök neked dekort én is végig csináltam majd szóljál cserekor melyik hiányzik..:)
    Hát lehet én is kihagyom..mondjuk a felhő jó lenne. meg még mindig nyűglődik ilyet nem nagyon akarok helyre jönni..:sleepy:
    Hétfőn meg temetésre megyek meghalt egy osztálytársam:(...tavalyelőtt mellette lévő heverőn aludtam a találkozón...úgy szerettem..:(nahh nem vagyok valami jó passzban..fekszem kicsit...;)panaszláda bezárva...
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Jobbulást kívánok, vigyázz magadra :)
    Kíváncsian várjuk, örülök, hogy hírt adtál magadról :)
    *****
    szavaztam :)
    ******
    Mindenkinek szép álmokat, jó éjszakát kívánok :)
    [​IMG]
     
    Galadriel és jófarmerlány kedveli ezt.
  17. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szellőcske, ne legyél már beteg ilyen, szép "Nyári" időben.;)Gyors gyógyulást kívánok!
    Mai menű: Leves maradt tegnapról, a milánóit "magáévá" tette a kisebbik lányom.:p
    Ki kellett találjak valamit a leves mellé, a palacsintára esett a választás.Van még pár, tavalyi fincsi baracklekvárom, na azzal isteni lett.:D

    Kokokám, igaz minden szavad, a hazai ízek a legfinomabbak!

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Galadriel és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Egész éjszaka szakadt az eső, most is esik. Mondjuk itt az Alföldön már nagyon hiányzott. Ezt az eventet biztos kihagyom. Nagyon idekötne a géphez, és a kötöttségből most elegem van.

    Megyek szavazni.

    Zene


    Gyógyulj gyorsan. A temetés nem jó buli. Lelkileg megviseli az embert. Légy erős.
    Várjuk az újdonságot.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia! Sziasztok
    No ugye, ugye? :)
    A palacsinta egy joker étel, mindig elő lehet húzni a kalapból és nagyon fincsi :)

    A mai ebédtervem: Leves vegyes zöldségből, csirkepaprikás galuskával. (galuskát csinálni olyan nem szeretem munka, túl sok a mosogatni való utána, de enni viszont igen. A mosogatógépbe sem lehet betenni s keverő és szaggató eszközöket, nehezen szánom rá magam a készítésére)
    Nálunk volt belőle bőven, de hiába, ha közben erős Északi szél fúj és kiszárít mindent. Viszont a fű nő, füvet kell nyírni...
    Hideg van a hőmérő 18 fokot mutat a lakásban .
    Reggelire jól fog esni egy csésze forró tea. Hoztam nektek is:
    [​IMG]

    Szép és sikeres napot kívánok mindenkinek, jó eventezést azoknak akik nekiállnak :)