Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. farmercsaj

farmercsaj Fórum nagymestere

Sziasztok !
    Szavaztam!
    Jó éjt!

vízöntő, **jeje** és zsani_apja kedveli ezt.
  2. ballamarika44

ballamarika44 Fórum parancsnoka

Sziasztok.
    Anyu köszi a játékot, Cilli53 neked meg Gratulálok a jó tipphez.
    A következő játékhoz az én tippem 496 db.
    Emese vigyázz magadra és, most még óvatosan a tornával, meg ne eröltesd.
    Apjuk nem vagy egyedül, nálam is megint rossz a játék. Én most cseréltem internet
    szolgáltatot. Mindenkinek szép álmokat Marika

vízöntő, pecástündér és **jeje** kedveli ezt.
  3. **jeje**

**jeje** Fórum nagymestere

Szép estét mindenkinek! :)

Köszönöm szépen! :)
    Csak ha minden rendben.Sokat pihenjél :) ,a twistet te még hagyd ki egyenlőre! :D
    Köszönöm! :)
    -
    Én is mindenféle kontrollra mászkálok. Pénteken voltam laborba és mammográfián. Ma voltam lábhajlat ultrahangon mert nekem is már 2 hónapja fáj ,de nem talált semmit a doki így még nem lehet tudni mi az oka. Holnap megyek hasi ultrahangra,kiderül mennyit változott a máj cisztám.Másfél éve volt 6-7 centi,remélem nem nőtt...ne kelljen leszívni valami hosszúúú tűvel mert akkor bemajrézok. :D Aztán hónap közepén tüdő röntgen. Mivel még nem dolgoztam,kértem mindenhová beutalót...elintézni amit kell. :)
    -
    Az én lánykám gyógyszertárba dolgozik több mint két éve.Ősszel volt az utolsó vizsgája,amit sikeresen elvégzett így immár gyógyszertári szakasszisztens lett. :)
    Fiam is elvégezte a sulit,öt évet ment. Ő pénzügy és számvitelt fejezett be,de ez nem érdekli. Még lehet más irányba is tekinget. Neki sem volt szalagavatója,mert akkor is tombolt a kovid.Mondjuk ő nem bánta,hogy elmaradt. :D

Egy kis romantika: :D

Ja...szavaztam már korábban. :)
    Jó éjt,mesés álmokat.:inlove:

Utoljára szerkesztett: 1.2.23, 21:38
    vízöntő kedveli ezt.