Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. cili53

cili53 Fórumprofi

Sziasztok!

A reggeli hideg után enyhülés és ragyogó napsütés :)
    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a meglepi ajándékokat, !!:)remélem nekem is sikerült néhányótoknak egy kis örömet, meglepetést szerezni! :);)

Az egyik nagy kedvencem a Piramis, köszönöm! :)

Szia!:)
    Tegnap este sikerült elérni a 15. "gyopárszintet" lehet , hogy igazad leszxD ............. reggel végig arattam.....
    mivel a gazdaköröm üres , a farmon és a bahán csak fák vannak, kb 15 perc , még a piros kosár is belefér...igy nincs semmi teendő , néha egy egy event...ami nem nagy kihívás.... marad a gyopár ha van kedvem....és reggel volt... megcsináltam!xD

Sokat sátoroztam , anno :pxD de ezt a "Tábori életet" én sem ismertem , csak Kokónak kerestem, sikerül is négy.....mivel nem vagyok gyűjtő mindjárt tovább ajándékoztam!:)

Remélem Emesének nem kell egésznap ott ülni a varratszedésen és minden rendben lesz, jöhet a torna:)

Szép hetet mindenkinek!
    Megyek reggel elmaradt a szavazás!:)
    .

farmercsaj, zsani_apja, **jeje** és 3 más kedveli ezt.
  2. szellorozsa

szellorozsa Fórumőrült

Szia nem semmi gratulálok :)
    Mán megint gondom van a képfeltöltéssel..csináltam valentinos képet...tudom elveszik a szavazat...és megint 2 példányba töltötte:eek::oops:...megpróbáltam törölni az egyiket..de addig meddig csináltam hogy akkor meg a karácsonyit tette fel.:(csak 2 pl.-ba akarja.
    Nem értem miért akarja 2 példányba a múltkor is úgy volt.:sleepy:

farmercsaj, zsani_apja, **jeje** és 3 más kedveli ezt.
  3. pecástündér

pecástündér Haladó

Drága Ninett!
    Kicsit zokon vettem a feltételezést..... :(
    [​IMG] [​IMG]
    10 terület van, ahová a virágágyút ki lehet tenni, 11 terület, ahová a denevérvetőt.
    Régóta hajtottam őket, hogy minden területre legyen 1db belőlük.
    Virágágyúm pont 10db volt, denevérvető 11db.
    A 10 virágágyúból hidd el, semmiért nem adtam volna sem neked, sem másnak. :)
    Láttam hogy kerested, belefutottam a 3 virágos ajánlatba a léghajón, levettem volna neked ha kéred.
    Nem kellett, levettem magamnak. Elfér a pajtámban.
    Ezeket, és az ilyen szívemnek kedves dekorokat nem adom a léghajón virágosért sem, hiszen azt bármilyen új fáért, ólért megkapom.
    Adom viszont cserébe akkor, ha valami olyan dekort látok meg, amibe beleszerelmesedek. :)
    Nem ragozom tovább....

A tippedet rögtön könyvelem. :)

Üdv.: pecás

farmercsaj, koko.54, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

Galadriel Fórumőrült

Szép napot
    Süt a nap, de kutyahideg van. Hazaértem végre. Minden ok, de még nem terhelhető, víz egy hét múlva érheti... A völgyet uncsinak tartom, azért néha kapirgálok.

Megyek szavazni.

tippElek: 623 db

Zene:

Vigyázzatok magatokra. Farkas linkjét brraktam a szavazóba.
    Tudod az MB-s ahol tud segít.
    Köszi az infot.
    Aranyos vagy, gyere gyahrabban...
    IgenÍ4 Remek csapat. Lehet ám csatlakozni....
    Grat a völgyes szintedhez. Nem volt egész, csak fél nap. ;)

farmercsaj, koko.54, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

Ninett79 Fórum elő legendája

Szia!
    Feltételezés? Ezt nem értem...
    Nem kell zokon venni. :(Nem arról van szó,hogy nem kellett, egyszerűen nem volt 3 virágosom.( Bár annyit nem is adtam volna érte) Tetszik érteni? :)

Utoljára szerkesztett: 6.2.23, 20:10
  6. **jeje**

**jeje** Fórum nagymestere

Szép estét mindenkinek! :)

Szavaztam. Szellőcske,nagyon szép az új képed is!:inlove:
    -
    Már lesem tőletek az új dekorokat a képeitekről. :D
    -
    Kokó,nem semmi a gyűjteményed! Gratulálok hozzá! :)
    -
    Emese,csak ha minden rendben van! :inlove:
    -
    Pecástündér,neked is durva gyűjteményed van! Ennyi virágágyú és denevérvető! :D
    Mit tudnak? A denevérvetőt én is vadászom egy ideje de még nem jött össze.Nem is tudom mire való...csak jópofa és azért szeretnék :D
    De ha hoznád mutatóba a virágágyú tudását is,akkor megköszönném...még lehet én is akarni fogok olyat is :D
    -
    Este a csere vége felé még tudtam szerezni a léghajóba Rózsaszínű Pehelytoll gyűjtőt, Pulykalábas festőtelepet és Csacsi kovácsot!!! :D

Utoljára szerkesztett: 6.2.23, 16:25
    farmercsaj, Kuzdern, koko.54 és 2 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

Szia!
    Majdnem összejött a gazdakör mára. :D Gondoltam, hogy kérek egy darabot a piacra, de ezt már én is viccesnek találnám. ;)
    Gyopit én is csinálom, amíg farmozok. Nem nagy kunc, főleg ahogy nekem az időm engedi. Reggel és ilyenkor lépek be, ennyit megengedhetek magamnak a csapvíz mellett. :D

Hál Isten, még reggelente szoktam sátorozni, de az itemet akkor sem ismertem. :D ;)

Utoljára szerkesztett: 6.2.23, 16:44
    farmercsaj, koko.54, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  8. **jeje**

Milyen ügyesek vagytok,hogy ki tudjátok üríteni a gazdakört! :)

Én rettenetesen el vagyok vele maradva. Ahogy emlegettétek a gyopárvölgyet,gondoltam belesek ma hátha pár dolgot le tudok szállítani csillagokért és nagyot néztem,hogy két új fás feladat is van.o_O Eddig nem találkoztam még ezekkel a fákkal...gondolom volt megint újfajta titokfa csomag,nem olvastam őket. xD
    Már kicsit unom,hogy ilyen gyakran vannak új fák és ólak...nem tudom már követni.:wuerg:xD
    1274 csillagom van úgy,hogy farmpengőért is megvettem amit lehetett a farmárudában. Úgyhogy egy ideig még nem gyopározok...xD
    -
    Amúgy ahogy nézegettem a feladatokat,most láttam,hogy a nekem hiányzó műhelyekre is ott lehetett szert tenni.Nem hiába nem volt nekem semmi azokból,mivel nem csináltam..:oops:o_O

farmercsaj, koko.54, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  9. farmercsaj

farmercsaj Fórum nagymestere

Sziasztok . Szavaztam . Jó éjt.

zsani_apja, koko.54 és **jeje** kedveli ezt.
  10. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia kedves **jeje**!
    Hoztam a 2 dekort, hogy fogalmad legyen arról, hogy milyenek.:)

A Denevérvető az "Ágyuk" kategóriájá tartozik, 2019.10.29. került játékba, 79 FA lehetett megvenni, korlátlan darabszámmal
    Aktíválásakor színes szellemek röppennek fel.
    Denevérvető

Érési idő:22:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 3300 TP/BTP (kihelyezéstől függően)
    Tárgy mérete: 1x1
    Kihelyezhető: farm, szédült szántó, erdei tisztás, kerge kert, baha ültetvénye, esőerdő, zuhatagok szigete, kincses sziget, kísértetjárta kúria, felhő

A Virágágyú 2020.03.29.-én került játékba, 79 FA lehetett megvásárolni, korlátlan darabszámmal.
    Aktíválásakor színes virágok röppennek fel a kihelyezett területen.
    Virágágyú

upload_2023-2-6_21-57-56.png

Érési idő: 22:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 3412 TP/BTP
    Tárgy mérete: 1x1
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület, Gombaerdő és Kísértetjárta kúria)

koko.54, **jeje** és Ninett79 kedveli ezt.
  11. **jeje**

Szia!

Köszönöm szépen! :)

Nem is kerestem rá,mert nem gondoltam,hogy van animációs bemutató. Ez így szuper! :inlove:
    -
    Egyáltalán nem emlékszem ezekre a vásárlási akciókra.Kihagytam éveket is,lehet ez is akkoriban volt. :)

koko.54 és smoldering kedveli ezt.
  12. jófarmerlány

jófarmerlány Fórumőrült

Sziasztok!
    Csak bekukk.
    Jöttem Dórikának/jucee/ boldog névnapot kívánni! :)

upload_2023-2-6_22-17-31.jpeg
    Szép álmokat mindenkinek!

koko.54 és **jeje** kedveli ezt.
  13. **jeje**

Én is Kívánok Boldog Névnapot Dórinak! :)

koko.54 kedveli ezt.