Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Napsütéses szép idő van, de hideg szél fúj. Most megint a dokikat járom, éves kontrollok. Eddig minden ok. A tanyámon béke és nyugalom, befejeztem az eventelést.
    A képfeltöltés a szépségoldalra jelenleg nagyon macerás. Írtam Farkasunknak, ha lesz ideje biztos megreparálja.

    Megyek szavazni.

    Zene (egy kis mongol hörgős metál):


    ;)
    Gratula!!!! Megértem, hogy te is befejezted. :)
     
    szellorozsa, cili53, aida2330 és 5 más kedveli ezt.
  2. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Julcsikám!
    Ez ez ez ...... szuper.
    687d70bf2cafe24e4fbdb0a2e22c26da.gif 3Sc4.gif a nyuszi hozta biztos mert jó kislány voltál:D:inlove:

    d789b681bc1a02210fd20bed7f36b3f04f847cc6.gif Ezt a FA fa kérdést azért beszéld meg apjával de psssztxD:wuerg:( Jól van na apja, de nem hagyhattam ki)


    3326_gifi.gif Nyuszi hopp FA fát elkapott.xD;):D
     
    szellorozsa, cili53, aida2330 és 5 más kedveli ezt.
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét!
    Jöttem szavaztam. Eventet befejeztem végig vittem a bal oldalt, a jobb oldal már nem foglalkoztat.
    Jeje babám! Gratulálok!
    Köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat, mára elég tűrhető lettem, estére rekedek be, és fájdogál a fejem, amúgy már jobban vagyok.
    Gyönyörű idő lesz nyuszikor, mi itthon leszünk, mert kutyulizunk.:inlove:
    Drágasszágom! Igen buci ő is, ő egy mini boulé, ami azt jelenti, hogy fele akkora lesz mint a Hanna...Hanna most lesz 3 éves, és 12 kg, mondjuk ő egy HULK kislány, mert az "apja" 10 km-et gyalogoltatja mindennap....:wuerg:xD Amy-ke meg felnőtt korára lesz vagy 5 kg.
    Most 3 hónapos lesz, és olyan kicsi, hogy szemüveget veszek fel, hogy lássam...xD Arról nem beszélve, hogy olyan színű mint a nappali köve...:eek:o_OxD
    Két bolondjóska! Egész nap fogyatékoskodnak...:wuerg:xDxD
    Hozok képet...
    Csak hogy lássátok a különbséget...:):inlove:
    https://kepkuldes.com/images/fbf693e99962b0453294532ec530ec1f.jpg
    https://kepkuldes.com/images/80cca06aa33dd4ea4e33efa09771ca91.jpg
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.24, 20:47
    szellorozsa, Galadriel, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Anyóca, aranyos ez a minikutyus, elhiszem, hogy elvannak, egész nap megy a hancur.xD:p
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    zsani_apja, -gyöngy-581, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Napsütéses, szeles idő van. Rohanok orvosozni, jók legyetek, vigyázzatok magatokra ;)

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Azta! Nagyon cuki-muki! És olyan beszédes is?
     
  6. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...tiszta életerő ez a Jagger...ez a mozgás már ..nagyon super..igaz még fiatal volt de akkor is..a sérók superek nagyon tetszenek :)
    Szia... jujj de nagyon gratulálok..gyarapszik a pénzes láda :) jó hogy volt segítség...
    így van be kell őket vonni ez is háztartási munka..;)xD
    Szia.... nem nagyon szeretem a metált...de ez kimondottan tetszik :) eredeti figurák..meg a hangszerek ...a fiúkák is..;) meg az egész úgy összhangban volt...megmutattam a páromnak fiamnak..nekik is tetszett ..:)
    Szia...apjok látom nem ragált a fára..biztos tojást fest húsvétra;)xD...hát ez a farmarany fa milyen szép..:sleepy:;)kár hogy még egy sincs nekem..nem baj...majd csak erre is dől majd egyszer..;):p Nyuszi hopp nagyon ari :))

    Szia...jajj de aranyosak...hát ez picike..milyen kis drága...:) látom itt sincsenek elkényeztetve a kutyusok pokrócon alszanak ;):inlove:
    milyen jó igy nekik ketten..:)
     
  7. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Drága Szellőcske!
    Bizony Isten elküldeném neked az egyiket nekem is 2 db van ha lehetne küldeni.
    A Virág vasárnapos képet, nagyon köszönöm, szép emlékeket idézet fel bennem.
    Apja szerintem nem a leg jobb passzban van, vagy tényleg ennyire megváltozott.
    unnamed.gif
    ************

    Drága Anyu !

    Hát nekem ez a kutyulis képhez bizony nagyító kellet , ez tényleg egy csecsemő, nagyságú , neki még pólya és cumka való.
    Én is kutya bolond vagyok, úgy hogy hozzál minél több képet, sztorikat a kutya babáról.
    joUP4K8ZhxXiGXdQyTjf1uNBWNY@196x107.gif *

    *************
    Jó húsvéti előkészületeket kívánok mindenkinek.
     
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    jófarmerlány, zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.
  9. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Galadriel, -gyöngy-581 és aida2330 kedveli ezt.