Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Halihó!
    Sikerült a képet feltöltenem, de szavazni nem engedett. Majd estefelé újra megpróbálom.
    Event több farmon kimaxolva, megyek, kicsit rakosgatom még a virágokat az ajándékokért, ha már egyszer letermeltem annyi növényt hozzá. :)
    Mindenkinek kellemes délutánt kívánok.
     
    -Anyu-, **jeje**, koko.54 és 7 más kedveli ezt.
  2. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Ennél jobban nekem már csak a Vikidál féle változat tetszik :)



    Szavaztam, nagyon jók a friss képeitek!

     
    **jeje**, farmercsaj, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  3. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..hát van mit olvasni meg nótát hallgatni....jó mindegyik...drága Charly :)
    Nahh tennap délután csináltam a tenyésztőst...se Bomm se Bumm:oops:;)...de megcsináltam.
    Ezzel az eventtel 122-nél tartok...szerintem még 100 hiányzik a Felhőig a növény termelésben..a többi meg van...csak rakni kell.
    Nem nagyon volt időm mostanában. Hétvégén szülinapoztunk...de még hétközben úgy volt megbeszéltük elmegyünk valahová majd ünnepelni...(de drága lesz );)közben rájöttek
    Pénteken mán úgy vót...tálat rendelünk...nem sikerült nem vették fel telót. Haza jött Pestről a szülinapos...azt mondta ne rendeljünk tálat...mert a múltkor sem volt jó. Mondtam persze 1 órát itt állt kihült mer valakire várni kelett..Majd ők főznek apjokkal...xDxD..persze ismerős.
    Szombat délelőtt bevásárlás:wuerg:...sütés főzés..torta rendelve...ünneplés...
    Vasárnap husilves..stb...Mondom a páromnak amit vetettél velem szombaton 6 nagy szelet tarját amit mondtál jajj de jó lesz tepsiben nagy szelet burgonyákkal majd megsütöd itt van xD...sütöd mikor ???:D Néz mint ....rám
    Na fagyasszuk. 8)Kifáradtam...ma pestre el egyik...másik meg este vissza.
    Emese én is hordom egy néninek az ebédet..mindkét térde neki is műtve egyik régebben...persze külön műtve...hétvégén nem tudott lábra állni a gyógytornász nem tudja mit csinált vele..de nagyon rossz volt neki..:oops:
    lehet megerőltette..vagy ki tudja... majd ma megy megint hozzá.
    Az a lényeg neked jól csinálja és használ. Persze mindenkinek más...semmi sem egyforma.

    Olvastam Wolfot..mondom felmegyek és hátha tudom törölni a Karácsonyit...hogy maradjon csak a Valentin..ne legyen kettő. Sikerült is törölnöm a Karácsonyit...persze a szavazatok elvesztek.
    Utánna jutott eszembe hogy a Valentinest kelett volna törölni...maradt volna a karácsonyi...annak helyére megint feltöltöttem volna a Valentinost..és maradt volna a szavazat....dehát így alakult. Jó nekem a 8-ik hely;)is.
    Süt a nap...cicámnak nincs étvágya :music:...persze nyomorgassa a drágát aki itthon van...én tudom mi kell neki...játék:):):inlove:
    További szép délutánt...jó eventezést...ha valamit kihagytam majd megírom;)..meg picit még olvasgatok hátha valamit kihagytam tőlletek...:D
    Szavazok.
    Láttam nagyon szép két új képet..Emese..csodálatos...Pecástündéré nem különben :) Nagyon szép a gyűjtaményed...hát van mit irigyelnem;):)
    Ami a szív két oldalán van egyenes volnalban..az mi csoda??? kicsit malac fejhez hasonlít..bocsánat ha nem az...csak még ilyet nem láttam..:eek:
     
    Utoljára szerkesztett: 13.2.23
    -Anyu-, **jeje**, farmercsaj és 6 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Ez is jó. Nekem nagyon tetszik KK előadása.
    Köszi a beszámolót. Szegény szomid! Nagyon fontos, hgy szó szerint betartsuk az orvos által előírtakat. A képet el tetszett bazilikázni. Legközelebb előbb olvass, utána nyomkodj. Cicuka jól van? Csak tessék vele játszani, mert éhen hal!
     
    -Anyu-, **jeje**, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  5. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    [​IMG]
    Jó kis családi szülinapi szervezkedések, és kivitelezések. :) Deszeretem, a nehézségeivel együtt is. :inlove:
    Köszi a dícséretet. :) Nem kis meló volt összeszedegetni. :)
    Malacfej. :) : smoldering hozott róla infót ide, ezt tudom mutatni róla.
    [​IMG] [​IMG]
    Érési idő:22:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 3300 TP/BTP (kihelyezéstől függően)
    Tárgy mérete: 1x1
    Kihelyezhető: farm, szédült szántó, erdei tisztás, kerge kert, baha ültetvénye, esőerdő, zuhatagok szigete, kincses sziget, kísértetjárta kúria, felhő
     
    -Anyu-, **jeje**, farmercsaj és 6 más kedveli ezt.
  6. macskafarm

    macskafarm Junior szaki

    Sziasztok ! Szavaztam ! Jó éjt mindenkinek !
     
    -Anyu-, **jeje**, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...nem nagyon van étvágya..szerintem sokat evett múlt héten lehet túl etettem :(( Játszogat amugy...meg minden...remélem elmúlik..
    Szia...igen így már hallottam denevérvető :) azt hiszem Apjok meg Koko is írt rólluk:) csak így egymás mellett nem ismertem fel.
    Én is elég gyűjtögető vagyok...:) szeretem őket ide-oda tenni ha képet csinálok :)
     
    -Anyu-, **jeje**, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  8. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Event regen kesz,csak ugy termelgetek.
    Nezegettem az uj kepeket,nagyon szepek,igen nagy gyüjtögetök vannak itt,nagyon örölök es igen tetszenek a sok szep gyüjtemenyek,hajra,igy tovabb.
    Emese,gratulalök a szavazatok megtartasahoz,ügyes vagy.
     
    -Anyu-, **jeje**, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    A napocska ki-kikacsintgat a felhők mögül, hideg nincs. Most éppen süt a nap, derüs a helyzet. Termelgetek, rendezkedek. A völggyel egyhelyben toporgok. Nagyon unom.

    Megyek szavazni a sok szép képre.

    Zene:


    Ilyenem nincsen. :cry:
    Nem nagy ördöngősség, sorról-sorra követtem a leírást.:p
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  10. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Nálunk is ragyogóan süt a nap szép idő van!

    Nagyon szépek az új képek, ügyesek vagytok!:)

    Sajnos most nem nagyon érek rá , a párommal az orvost járom, :( urológia szakrendelés,..ultrahang , CT úgy néz ki van egy nagyobb és egy kisebb... veseköve, 3 éve műtöték... előtte meg 5 éve . ..sajnos újra...csütörtök déélután derül ki.... nagyon elhagyatott ilyenkor.:(

    Megígérem ahogy lesz időm készítek én is egy új képet!:)
    Megyek szavazni és gyönyörködni....

    Kód: VALENTINESFEB23
    A kódot farmonként egyszer lehet beváltani február 15. (szerda) 23:59-ig.


     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Vigyázz rá! Pasiból van, és ez irtó macerás. Szegény párom is végigkínlódta. Köszi a kódot.
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  12. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Szavaztam! Köszi a kódot Cili !
    Jó éjt mindenkinek!
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  14. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...köszönjük a codot..:) jobbulást kívánok párodnak...hátha most nem kell műtét...elhiszem hogy elhagyatott...már harmadjára ez van...:(
    Pátyolgassad...:inlove:
    Szavazok.
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  15. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Gyors gyógyulást a párodnak!
    Szorítok, hogy minél kevesebb fájdalommal járjon a gyógyulása.
     
    -Anyu-, koko.54, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  16. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Azért zajlik itt minden családban az élet, ahogy olvasgatlak titeket. De remélem mindenkinél szépre jóra, fordul minden segítsük egymást amiben lehet. Ügyesek vagytok amit láttam képeket.
    **********
    pár fárasztó ( vicc )
    Hogy mennek át a halottak a kerítésen?
    Hulla hopp.
    Miért mennek a halottak a boltban ?
    Élesztőért.
    Mi a helyzet az intenzív osztályon?
    Eszméletlen.
    Hogy hívják a jegesmedvét Német országban ?
    Der medve.
    Mindig ott van a kocsmában, és nincs keze lába, hogy hívják?
    Törzsvendég.
    No ennyi elég is lesz, sokan nem szeretik az ilyen vicceket. Az görget.
    ***********
    Indul a királynős event, ki csinálja? Kinek milyen programja van a héten?
    Sőt a tenyésztős is.
    További szép napot, mindenkinek. (akinek esetleg szomszédja Egérke, írja már meg neki illenék már jelentkeznie) hiányzik a leltárból.
    a g17.gif Maci.gif
     
    -Anyu-, koko.54, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    "Ragyogón süt a nap, szikrázik az fény, de a szívem szomorú, ha Rád gondolok én...."


    Event
    Segíség kukori80tól.

    Az eventet csinálgatom a szigeten. A felhő tetszik.

    Megyek szavazni.

    Köszi a vicceket.
     
    -Anyu-, koko.54, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  18. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Szavaztam !
    Jó éjt mindenkinek !
     
    -Anyu-, koko.54, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  19. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok! Jó reggelt!:)

    Nagyon hideg a reggel -9 fok!


    Boldog névnapot Juli! @**jeje**, !

    [​IMG]

    Délután megyünk vissza a dokihoz, mindenkinek köszönet!:)

    Az eventet valószinű reggel kezdem!

    Sikeres kosarazást!
    .
     
    -Anyu-, szellorozsa, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  20. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Szorítok nektek! Szavaztam.
     
    szellorozsa, koko.54, cili53 és 5 más kedveli ezt.