Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Reggel randa köd volt. Nem vol kedvem még az ágyból kimászni sem. Most 15 fok van, ragyogó napsütéssel. Majdnem learattam a szigetet, de észbekaptam még időben.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Boldog névnapot Babám!


    Szorítok! Cirógasd azt a jó embört.
     
    -Anyu-, vízöntő, koko.54 és 8 más kedveli ezt.
  2. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, szép estét! :)
     
    -Anyu-, koko.54, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  3. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok !
    Szavaztam ! Jó éjt !
     
    -Anyu-, vízöntő, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  4. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia... gyönyörű Republic dal..itt is sütött a nap da ahol árnyék és szél ott hideg volt.
    Még 1-et kosaraztam...most aratok a 3 földről 1*1-be..úgyhogy keverek...de nem Gazdakörbe kell adni..:)
    Szia...köszi a paródiát :))) Szoktam mondani Rózinak gyere már erre...de látom ritkásan jön :(
     
    Utoljára szerkesztett: 16.2.23
    -Anyu-, vízöntő, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  5. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    Julikának/**jeje**/ boldog névnapot kívánok!
    [​IMG]
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    -Anyu-, vízöntő, koko.54 és 7 más kedveli ezt.
  6. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép estét!

    Cili,Mesi,Anna - köszönöm a köszöntőket!:inlove:
    -
    Vízöntö,köszi a szösszeneteket! :D Majd bemásolom a gyerekeknek,hátha valamelyiket még nem ismerik.xD
    -
    Cili,párodnak jobbulást! :)
    -
    Én most este 8 körül értem haza,akkor elvetettem az event magokat és irány messenger videóchatelni szüleimmel.Majdnem másfél órán át beszéltünk:inlove:,hogy közben átlopóztam a szigetre aratni és vetni egy kört. :D

    Voltam orvosnál,tegnap délutánra lett meg az utolsó leletem így ma délután megvolt a program.Talán nincs komoly baj :D
    Most kaptam egy beutalót csípő röntgenre mert valami fájdogál. Sokan kérdezték hogyhogy nem váltottam orvost mikor elköltöztem Komlóra.Egyszerű,mivelhogy nagyon elégedett vagyok a dokimmal! :) Bármi panasz van,azonnal írja is a beutalót stb. :)
    - Doki után befordultam fiamhoz,segített discord fiókot csinálni. Kérdi mi legyen a felhasználónév...mondom mittomén,találj ki nekem valamit :D Erre beírja "Jeje". Kérdi,jó lesz..és nevet :D Mondom,hát okéxD
    Aztán mondom ...tegyél mán be nekem valami profilképet...Hát kaptam egy narancsotxD
    Mondja,könnyű lesz megtalálni magam a listánxD
    Megjött a lánykám munkából,újságolja neki a fiam,hogy képzeld anyának van discordja,milyen menő mán... :D
    Aszongya jelöljem be őt.Mondom még nincs letöltve csak online tudok majd belépni. Mondom keressen rám..név Jeje és a narancsot keresse :D Kérdi...narancsot??? A jején meg se lepődöttxD Mondom,ja narancsot...Áron találta nekem:inlove:
    Aztán dumcsiztunk és eljöttem.Még nagyba buszoztam erre írja,hogy fogadjam már el a felkérését...Mondom várjááá máán,még csak most szálltam le a buszról...hazáig még van mit menni xD
    Aztán az volt az első mikor hazaértem,hogy beléptem elfogadni :inlove:
    Gyors aratás-vetés,majd dumcsi szüleimmel.Jól megnyaggattam volna őket is:inlove:
    -
    Na szavazok egy kört. napokba is szavaztam csak nem írtam. :D
    Nagyon szépek az új képek is:inlove:
    -
    Ja...Szellőcske...hogyhogy nem a gazdakörbe kell beadni ? Most nem úgy jön ki a dolog jobban? Még a csevegőt nem tudtam megnézni..
    -
    Jó éjt,mesés álmokat! :)
    -
    (Jelentés: Nagy hírem van! Most végeztem el a Kisálltakert feladatsort a gazdakörbe! :D Tizenakárhány év után ideje volt:D
    Hétvégén jöhet a Noé bárkája!8) )
     
    Utoljára szerkesztett: 17.2.23
    -Anyu-, jófarmerlány, vízöntő és 7 más kedveli ezt.
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...magamnak írtam...majd keverek malomba....:))) de utánna jahh.... nem (keverrek)... gazdakörbe kell beadni...azt hittem ha én is értem más is:)) félig magamban gondolkodtam...:)
    kihagytam szavakat...mi az a discort? olyasmi mint a facebok....szóval nagyon menő vagy:D...politikai hozzáállás nélkül ..;):D
    Még nem hallottam sosem...mindenki megtalál jeje..narancs.:) Jóéjt..,
     
    -Anyu-, jófarmerlány, vízöntő és 6 más kedveli ezt.
  8. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Jó reggelt!

    upload_2023-2-17_6-16-56.jpeg

    Na akkor tényleg benéztem amit írtál. :D

    Bocsánat,már elírtam,nem discort hanem diskord :D
    Nem hasonlít a facebookhoz,de csevegőprogram ez is.Inkább játékokhoz vannak különböző szerver szobák vagy mi...még én sem tudom,de lehet privátul is írni egymásnak :D
    Viszont fiam már ezt használja és ott lehet legkönnyebben elérni.Lányomnak is csak ezért van :D
    Jaa,nagyon menő lettem fiam szerint8) Haladok a korralxD
    És igen,politikamentes a narancs.xD Fiamnak az egyik kedvenc színe...csak úgy :)
    -
    Ma pároméknál dísznótorosdi...nem fogunk unatkozni...:sleepy:
    Nem sokat aludtam..szinte semmit mert bemajréztam mert mondta a doki,hogy talán nem vérrög miatt fáj e a lábam...Hát talán nem,majd a röngenből kiderül,hogy csontprobléma e vagy nem e...:wuerg:
     
    -Anyu-, jófarmerlány, Galadriel és 6 más kedveli ezt.
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Elég változékony idő van, jön derüre boru, majd vissza. Befejeztem az eventeket, a tenyésztőst is. a királynőt is. Nem kosarazok többet, visszapakoltam a farmot. Próbálok völgyezni, de niemigen haladok vele sehova.

    Megyek szavazni.

    Zene:

    SziaMiau! Régen láttunk, mesélj, mi törpént veled...
    Milyen jó kis családi program! A szüleidet hogy tudtad rávenni a videóchatre? Gat a gazdakörihez. Én is nagyon elhanyagoltam.
     
  10. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Nálunk is elég változó az idő, most éppen süt a nap!:)


    Tegnap elég gyorsan végeztünk, műtét lesz,május végén.:(

    Szia!

    "A Discord az a hely, ahol otthont teremthetsz a közösségeid és barátaid számára. Ahol kapcsolatot tarthatsz szöveges, hangos vagy videós beszélgetések révén."... igazából egy alkalmazás...

    Nekem is volt régebben, de töröltem, beszélgetésre inkább a Vibert vagy a WhatsApp-ot használom!:)

    Szia!

    Jó disznótorozást , régen anyuéknál is volt ,míg falun laktunk, nagyon szerettem főleg a hagymás vért reggelire, ebédre hurka, vacsora toros .... ....nagyon élveztem!:)

    Remélem semmi komoly bajt nem mutat a csípő röntgen sem!


    Elkezdtem tegnap du 15 körül az eventet és a gazdakörit megcsináltam , elég is volt a kosarazásból, nagyon " smucig" a királynö, emlékszem az elsőre, akkor még éjszaka is csináltam.... a régi szép idők !:)

    A tenyésztőst is megcsináltam, fákat visszaraktam a bahára!:)

    Aki még csinálja sok sikert!

    Szép hétvégét !:)
     
  11. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép estét mindenkinek! :)

    Szüleimmel mindig videochatelni szoktunk. Nem elégszenek meg a sima telefon beszélgetéssel,mert látni akarnak...akkor megnyugszanak. Ha valami gond van és csak telefonon beszélnénk,akkor tudnék elhallgatni dolgokat.De amikor látnak és nem is említek semmit,hiába teszek úgy mintha minden oké lenne...látják rajtam,hogy valami nem stimmel. Olyankor addig faggatnak míg be nem vallom :D
    De én is így vagyok a gyerekeimmel,minden mimikából sejtem mi a szitu :)
    Általában skypeon csevegünk vagy messengeren,de most az én skypeom bedöglött,így csak a messenger maradt.
    Szüleim már elég régóta használják az internetet.Még a tévét is lemondták mert mindent neten néznek...hírektől kezdve,időjárás,szórakoztató műsorok,filmek stb. Mindig hívogatják apumat a tévészolgáltatók,akarnak rátukmálni ilyen olyan csomagokat,aztán élvezi őket lerázni mondván,hogy még tévéje sincsen. :D Ami való igaz,ugyanis egy nagy monitort vettek,az áll a tévé helyén és azzal van összekötve a laptop,ezáltal a laptop képernyőjét áthelyezik a monitorra és ott működnek nagyban :D
    Lassan profibbak mint én:inlove:
    -
    Megvolt a disznótorosdi.Ügyesek voltunk,délután kettő óra után végeztünk is,mindent lemostunk-elmostunk és jöttünk is haza.
    Mihelyt volt friss husi,tettük is oda sülni.Úgyhogy még finomat is kajáltunk közben. :)
    -
    Köszönöm Cili! :)
    Párodnak kitartást! Azért semmilyen műtét nem jó :(
    -
    Valóban a discord csevegésre is jó,viszont sok játék ott tart fenn szerverszobát (ezt még mindig nem tudom hogy mondják) és mint a fórum úgy működik. Tehát nincsen külön fórum,hanem ott tartanak fenn kapcsolatot a játékosaikkal.
    Nekem is van még egy játékom régről.Azt is fiam kezdte,aztán rám maradt. :D
    Na ott volt valamilyen fórum,de elég gáz volt...meg is szüntették nemrég,mert átköltöztek a discordra végleg.Korábban is fönt voltak már,csak még ott volt a fórum is. Na mivel az már nincsen,én is kénytelen voltam csinálni egy ilyen fiókot ha infó kéne.:wuerg:xD
    És ugye gyerekeim is ott vannak,főleg a fiam.Ő már szinte csak ott elérhető. :D
    Amúgy másra én sem használom. :)
    -
    Az eventtel lassan haladok,de ráérek.Most éjjelre ültettem egymagvú tököt.Múlt vasárnap kijutottam a gyopárvölgybe,de még nem tetszik. Nagyon sok pengőt költöttem,hogy teljesíthessek gazdaköri feladatokat a csillagokért és a dominós eventbe csillagos dominókat "is" gyűjtögettem,így jött öszze elég csillag. Azzal is kínlassan haladok,de ráérek vele... :)
    -
    Szavaztam :)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.23
    szellorozsa, -Anyu-, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  12. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Event halad lassacskan,öszinten,mar nem vonz ugy mint kezdetben,hol vannak a regi szep idök!
    Kedves Julika!
    Szeretettel boldog nevnapot kivanok!
    [​IMG]
     
    -Anyu-, cili53, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  13. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Jó reggelt mindenkinek! :)

    [​IMG]

    Köszönöm szépen! :)
    -
    Pörgettem party pörin sok hasznos dolgot.Most nagyon örülök!:inlove:
    Így szupitrágyázok pár kör eventgazt. :D
     
    -Anyu-, cili53, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  14. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Én is nagyon boldog névnapot kívánok, és jó egészséget!!
    graphics-roses-341365.gif
    Én a tenyésztőssel, és a királynős eventel végeztem.
    Farmerama 2023. 02. 18. 9_59_19 (2).png Farmerama 2023. 02. 18. 9_56_51 (2).png
    **********
    Más.
    Mi az? Az ABC betűi közt benne van, de családtag is??? nagy Í ( nagyi)
    Azért egy jó kis disznótorost én is meg bírnék enni. Hiába nyitom ki az ablakot ......
    Szüleidet üdvözlöm, remélem egészségesek,
    További szép napot mindenkinek!!!❤❤❤
     
    **jeje**, -Anyu-, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ronda szürkeség van, de nincs hideg. Megint beütött a fioxéra a családba. Most a lánykám és az uncsim lettek betegek, egymástól függetlenül. Az unokaöcsém Pesten lakik, a lánykámék 3 sarokra. Szép nyugiban farmozok. Megvan a meggyfa! Végre már történik valami a völgyben.

    Megyek szavazni.

    Zene:

    Le a kalappal a szüleid előtt. Könnyebb így a kapcsolattartás. Átérzem a videocset fontosságát. Én azt mondtam a lánykámnak a zűrös tinikorszakában, hogy meg se próbáljon megvezetni, mert sötétben, hátulról, a feneke állásából tudom, ha elhallgat valamit. Ez az anyai radar. A disznótorért irígy vagyok..... az a jó kis hagymásvér.....friss hurka-kolbász.... jajjjj!
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.23
    **jeje**, szellorozsa, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...így már értem8)...;)...télleg nem hallottam rólla diskord...pedig fiam informatikus..másik is ért úgy hozzá...de ilyenben nem nagyon...az informatikus fiam nincs is fenn ismerősnek a facebokon..nagyon nagyon régen írtam valami nem tetszőt neki ...hogy mit írt ki a közösben. Úgy letörölt mint huzatxD a facebokról...még a lapját sem láttam..úgyhogy nem nagyon érdekel mit hogy:D:inlove:...de nem is baj.;) szóval menő dolgok nállam kicsit kimaradnak. A párom noszogtat..had vegyen már áprilisban szülinapomra Okostelót...még eddig nem mondtam igent..jó nekem a kis régi telóm...de fotozás miatt téllen jó lenne..ezzel semmit nem lehet.
    Nem hiszem hogy nagy probléma lenne a lábaddal...sokat mész állsz...meg frontok...miért lenne trombozis...remélem hogy nem is az :inlove:. Ohh disznótor nem rossz...de nekem nem olyan jó emlékek vannak rólla..sosem mentem aznap reggel 8 -ra iskolába alsóba...reggel fél 8-ra már el volt gyomrom rontva...toros káposzta.....füle farkaxD...oszt pedig nem is szerettem...meg hagymásvér:sleepy:....nekem is a kedvenc szinem a narancssárga mint a fiadnak..politikai hozzáállás nélkül.
    Milyen ügyi vagy...Szia...hogy már végeztél a kosarassal...nekem még 7-8 ezer növény kell az utolsó állomásnál..
    Jó kosarazást mindenkinek...
     
    **jeje**, -Anyu-, vízöntő és 7 más kedveli ezt.
  17. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, szép hétvégét! :)

    Nem sok. Egyetem, munka, egyetem, munka. Kicsit kevés a szabadidőm a kettő miatt, viszont imádom őket, szóval nehéz, de ez van. :)

    Nálatok mi a helyzet? Ti hogy vagytok? :)
     
    **jeje**, -Anyu-, vízöntő és 4 más kedveli ezt.
  18. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, szellorozsa, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  19. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Halihó!
    Szavaztam. Jó éjt mindenkinek. :D
    Cuki lett az új képed. :inlove:
     
    **jeje**, -Anyu-, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  20. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szep vasarnapot mindenkinek!
    Gratulalok a gyors eventezöknek,nekem is sikerült most reggelre,a gyoparvölgyben is sikerült a 15 szint,estere inditom a 2-dik felhöt.
    Hüüüüü,szepre sikerült a borzok tanyaja;)nagyon ügyes es türelmes gyüjtögetö vagy.:)