Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    szép napot
    Szürkeség, bár néha kikukucskál a napocska. Nagyon ügyi voltam ma, már fél tízre kész voltam az ebéddel. Karfiollleves, cukkini főzelék, sültcsirke, és még egy rakottkrumplit is összeraktam. a tanyámon nyugi van, termelgetek, kapirgálok.

    Szavaztam.

    Zene:

    Cicákok? Egészség? Kis szóraka?
    Húúúúúúú! Ennyi borzot! :inlove: Képzelem milyen "illatfelhő" lengedez arrafelé. :pxD Nem kell a betörőktől tartani. :inlove:xD
    Gratula! Én az 5. szintig jutottam, de most azt hiszem hanyagolom csöppet.
     
    **jeje**, szellorozsa, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  2. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Azt gyorsan lezavarod, és kész.
    De ezek a kosarak tartalma hááát
    Farmerama 2023. 02. 19. 11_11_25 (4).png Farmerama 2023. 02. 19. 11_11_25 (3).png Farmerama 2023. 02. 19. 11_11_25 (2).png
    Naponta 8,18 db ehetek csokiból 9,84 db nyalókából12 db-ot
    Édes az élet nem de??
    unnamed (5).gif Mindenkinek!
     
    **jeje**, szellorozsa, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ma anyós, feleség névnap van nálunk. :)
    Lányom hozott anyának Francia macarónit. :D Egyenlőre még nem kóstoltam meg, mert az event jut eszembe, ami annyira nem ízlett. ;) Gyopároson még tartom az egy termelési helyet, viszont itthon találtam egy új átalakítót. :D Mindjárt jön a húsvét, muszáj volt cselekednem. ;)
     
    **jeje**, szellorozsa, -Anyu- és 8 más kedveli ezt.
  4. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Én még kb. 500 csillagnyira vagyok a gyopárostól, de érdekelne, hogy mire hatnak az ott megszerezhető felhők? Szeretném megtudni, érdemes-e kaparni azért, hogy kiváltsam a hozzáférést a gyopároshoz. A bölcs tölgynél ami számomra fontos volt azt kiváltottam, és azt szeretném felmérni, hogy érdemes-e inkább a gyopárosra gyűjteni a csillagokat, vagy adjam inkább a tölgynek ...


     
    **jeje**, Galadriel, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt, ha egy picit görgetsz megtalálod a felhők leírását. :)
     
    **jeje**, -Anyu-, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  6. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Szavaztam !
    Szép új hetet ! Jó éjt !
     
    **jeje**, -Anyu-, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -Anyu-, farmercsaj és 4 más kedveli ezt.
  8. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Köszi, hogy küldted a linket. Nagyon csábít a két felhő, de látom, rengeteg fát kell majd termelnem a farmon ahhoz, hogy egyáltalán el tudjak indulni, semmiből sincs pluszom.

     
    **jeje**, jófarmerlány, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot.
    Nálunk meleg, napsütés van. A hálóban nem fűtök, nem tudok melegben aludni. A lábam alakul, végalszom az éjszakákat, nem fáj. Fantasztikus. És éveket szenvedtettek.... A Macikám hogy örülne, lehet örül is valahol....
    A völgy nyögve-nyelve megyeget. Nem egy élvezetes játékrész. Olyan valószínűtlen dolgokat kellene megtermelni a haladgatáshoz, hogy elveszi a kedvem a reménytelenség.
    Képzeljétek! Valahogy összejött 10 piccolóm. Az első ötből LETT EGY FA-fa! Nagy az öröm.

    Megyek szavazni.

    Zene (Na ezt sem láttam még):


    Én először kitömtem a tölgyet. Az igazsághoz tartozik, hogy még így is rengeteg csillagom maradt.
    Köszi, nem kell vadászni...
     
  10. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok! :)

    Délig ragyogó napsütés,:) most esik az eső! :(

    Gratulálok a Fa-fához, hátha a második ötből is lesz egy, szurkolok!:))
    Jó a muzik, ezt én se láttam.

    Szia!
    Nem rossz a két felhő , de nagyon jó és hasznos a 5. szint elérése után, a Jégszarvas dekor (+100% fatermés)

    Fűrészmalomba igen sok farmos fák, ólak, növények kellenek és ezekből az Ácsműhelyben tudsz fát barkácsolni!


    Szia!

    Milyen volt a Francia macaróni , ilyet még nem ettem !:))
    Mi is névnapoztunk a barátnőm Zsuzsa.


    Egész délelőtt a kardiológián ültem , új háziorvosunk van , lejárt a jogsim és elküldött, minden renben csak a vérnyomásom volt kicsit magas 150/70 /nem csodálom annyit vártam hogy jól felhúztam magam , :(( holnap meg a szemészetre megyek... az előző háziorvos megmérte a vérnyomást olvastam, fizettem ...és megkaptam az orvosit!:))

    Szavaztam. :)
    .
     
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekünk annyira nem jött be. Egyszer meglehet enni, de ez csak az én véleményem. :)
    Előbb értem haza, pici túlóra volt. Ennyit a teliholdasról. Csoda, hogy eszembe jutott. :D Learattam és kész.
     
  12. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Úúú, a +100% fatermés teljesen elkerülte a figyelmem, jó, hogy szóltál! Akkor irány teljes gőzzel a gyopáros! Már "csak" kb. 350 csillag választ el tőle, ma egy halom gazdaköriből kiszedtem vagy 150-et - igaz, meg is nyirbáltam a CSP készletemet! :)

    ... és így lesz szó szerint a karácsonyi (csoki)Mikulásból Húsvéti Nyuszi!! :) :) :)

     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.2.23
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, **jeje**, farmercsaj és 4 más kedveli ezt.
  14. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Hááát Jóóóó reggelt!:D:inlove:
    Reggel 7-től olvastam vissza...:wuerg:xD Megjöttünk. Tegnap 1 napig utaztunk...:eek: Még kóválygok..
    Szigikém! Jó volt olvasni... Gyere már sürűbben! Írjál mi újság.;)
    Köszönöm a virágost! Meg a tippelős játékot! Utólag is Boldog névnapokat! Még nem tudom előre, vagy hátra de indul a hét...:wuerg:xDMegyünk Hannáért, bevásárolni, főzök-mosok...Szavazok.
    Gyönyörűséges képeket csináltatok!:inlove:
     
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ezerágra süt a nap. Betojt a mosogatógépem, reggeltől szerelte a szerelő, és holnap még visszajön. Nem vagyok boldog. a tanyámon béke és nyugalom honol, termelgetek. Kínlódok a völggyel. Alig várom már, hogy mehessek mászkálni. Elegem van a bezártságból.
    Megyek szavazni.

    Zene:

    Köszi a gratut. Jó, hogy mondtad ezt a dekort, mert tök elfelejtettem. Gyorsan ki is raktam. Nem baj az, ha rendesen megvizsgálnak, inkább derüljön ki a baj, ha van, mint rosszul legyél.
    Én sem szeretem.
    Ügyi vagyol! Hajráááá!
    Drágaszág, hát isten hozott itthon! Jó volt? Kipihentétek magatokat? Hol láttad Szigi hsz-ét? Nekem elkerülte a figyelmem. Kutyuli biztos boldog lesz.
     
    koko.54, **jeje**, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  16. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Itt! Szivem.:inlove: Nagyon jó volt, de a végefelé már honvágyam volt...:p Láblóbálás volt! ;) Hanna úgy örült, hogy becsurizott...:inlove::inlove::inlove:
     
    koko.54, **jeje**, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Aha. Inkognitóban jár-kel köztünk. Elkerülte a figyelmem az utolsó mondat, de mivel nem volt ismerős a gazda..... Eszem a boldog buldog szívét!
     
    koko.54, **jeje**, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  18. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok....Szia Jeje...kicsit megint el vagyok maradva az írással...biztos nagyon jó lehetett otthon neked a szüleiddel.
    Most már jöhet majd a tepertő meg a füstölt kolbász ;)..ezeket én is szeretem.
    Szia Annácska nagyon cukik a borzocskák.. a képen:):inlove:..van vagy 30 amit számoltam a szerelmes borzból..nahh meg a többi..:)
    Gratulálok a gyopárföldhöz nekem még mindig kell csillag...addig csak benneteket olvaslak.
    Szia..ez sem semmi nóta...Presley-nek ez a sejtelmes mosolya....jajj nem semmi ;)
    Ohh hát gratulálok a FA-fához....végre már adogatnak nekünk is...nekem is van most 7 piccoló... hozzájön majd a kosarasé az az 1..és lesz nyóc:D. Kiteszem majd én...hátha nő ki belőle nekem is ...:)
    Én sem láttam még a klippet..Sher nagyon csini volt...Jakson inkább maradt volna ilyen a kinézetével:sleepy::inlove:Super nagyon ahogy énekelnek és táncolnak mozognak..
    Szia növényem bőven meg van..de még kell kosarazni a felhőig :)) Köszi a biztatást.. Hagyd meg Karácsonyra az édességet...;)
    Szia még sem ettem ilyet..de amugy meg lehet... csak más volt a neve;)
    Még nekünk is van csoki mikulás...kicsit fejbe kellene már ütni..;)
    Cili remélem minden rendben jogsi újítva...nem baj az ha úgy adják a jogsit ha jobban megnézik az embert...jobb félni minden megijedni:)
    Hát szia Anyu...megjöttél...barnán vagy fehéren:D mindegy az a lényeg jól éreztétek magatokat.
    Most már kézbe a kapa.. ásó ;)...de kóválygás közbe ha véletlenül rálépsz a gereblyére biztos felismeredxD;):inlove:mi az...o_O
    Kis Hannácska eggyem meg hogy örülhetett nektek:inlove:.
    Igen én is láttam Szigit... BögyörőzőGyőzőként névvel:eek::D....inkább Jejének írt..úgy rémlik...de minket is üdvözölt...:)
    Nahh jó sokat írtam..közben állandóan forgolódtam..egymás után jönnek a gólok a Reál Madrin meccsen:eek:. Nekik szurkolok..kedvencem Modrics ...Szavazok..
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.23
    koko.54, Kuzdern, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  19. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Kuzdern, szellorozsa, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  20. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép napot mindenkinek! :)

    [​IMG]
    -
    Nagyon szépek az új képek! A régiek is! :inlove:
    -
    Annám,neked is fent maradt a régi képed is. :)
    -
    Köszönöm szépen! :)

    Köszi,én is büszke vagyok rájuk :inlove:
    Na ezen a fenék álláson nagyon jót nevettem:DxD
    De jó,hogy végre fájdalom nélkül vagy:inlove:
    Hatalmas gratu a Fa fához!:inlove:
    Már éppen ideje volt! :D
    Na végre meggyüttél!!!:inlove::D
    Bizony,jó volt! :)
    -
    Az eventet hétvégén befejeztem,utána kitettem ilyen-olyan ólakat mindenhová,mert a gazdakör miatt kiürült a raktár. Sok mindenből vettem a piacon,rengeteg milliót elköltöttem,de vannak olyan állatok amiket horror áron árulnak...azokat azért nem vettem,inkább tenyésztek magamnak párat míg nincs event.
    A gyopárvölgybe 3-as szinten állok és nagyon állok mert irtó lassan lehet haladni.Nem is baj,úgyse lenne idő rá,hogy többet foglalkozzunk vele.A többi farmrész is már a gyopár nélkül is éppen elég sok.:wuerg:
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.23
    koko.54, zsani_apja, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.