Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napt!
    Szürkeség van, tegnap esett is. Az eventtel kész vagyok, majd délután szétnézek cserefronton. Jó lenne, ha megírnátok kinek mire van szüsége, egyszerűbb lenne jó ajándékot küldeni.

    Nem tudok szavazni, még mindig.

    Zene:
     
    **jeje**, koko.54, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  2. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! 3 napja csak esik és esik az eső nálunk !
    Na már meg is bántam ezt az új terület kiváltást.
    Eladtam egy csomó ólat !
    Lehet már képet feltölteni a farmszépség versenyre !
    Jó csere berét mindenkinek !
    Szép vasárnapot mindenkinek !
     
    **jeje**, koko.54, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jóóóó estét!
    Új képeket lehet feltölteni... Köszönjük az infót Ildikóm.;)
    Szavaztam!!!!!;):)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.22
    farmercsaj, **jeje**, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét
    Szürkeség volt ma. Semmi kedvem semmihez. Köszönjük a sza vazót, de én sajnálom, hogy elvesztek a régiek, az Öcsié... Azért talán írhatott volna pár szót Farkasunk.
    Nem váltom ki a völgyet. Durcázok.

    -Anyu-, Farmercsaj: Szépikék a képek.

    Szavaztam. :p

    Zene:
     
    farmercsaj, **jeje**, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  5. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!-.-

    Nálunk reggel óta esik és szürkeség, délután olvasgattam a gyopárvölgyi visszajelzéseket kiváltottam, van csillagom bőven, de még nem jött meg a kedvem a termeléshez, kivárok.:)
    Sikerült nekem is feltölteni a képet, és szavaztam!:)
    Szép estét!
    .
     
    farmercsaj, **jeje**, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  6. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Cilikém, drágasszág! Szépek vagytok! :)Ment a szavi. Öcsi-ét vissza rakhatjuk. Meg kell keresni a képét, és megkérni Wolf-ot, hogy töltse fel...Még eventelek. Gratu annak aki végzett. Szép éjszakát.
     
    farmercsaj, **jeje**, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Végre lehet szavazni, .)
    Szavaztam, van akinél már havas táj, karácsony van, nagyon szépek a farmok. Nemsokára hozok én is!:)
    A cserével nem igazán foglalkoztam eddig, köszönöm az ajikat, Cilinek a Virágágyút, kokónak Andrét!:D
    Anyunak a Mikulás ajándékot! :)
    Ha valaki valamit szeretne, írjon bátran, ha küldhető máris küldöm, lehet bagolyban is, ha szégyenlős! :D
    Szép álmokat mindenkinek!

    upload_2022-12-10_23-3-22.png
     
    farmercsaj, **jeje**, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  8. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..én is szavaztam mindekiére...látom eltüntek a képek :eek:....nem baj majd mindenki visszatölti...így nekem is csak egy lesz.
    Bavallom őszintén én a tavalyit töltöttem fel:oops:;)8)...de igérem ha lesz időm csinálok újat :). Event haladgat még nincs kész.
    Utolsó másfél csík hiányzik szerintem még kell pár kört ültetni...jóéjt...

    Tp-é betakarítási bónuszt nyitottam s-et....azt hittem ládát ad...de tévedtem...:(
    2474 óra van Tp.... farm mezőkre:oops:...meg betettem egy karisütit...meg tavaszi koszorút...mert aratni készültem...nahh ha itt lehet bakizni akkor bakiztam...de macsak száguld össze-vissza ezerrel...másodpercenként 100 km. sebességelll:)
    Nahh aratok..
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.22
    farmercsaj, **jeje**, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én nem hogy szégyenlős, tiszta gátlásos vagyok. Viszont összeszedtem magam és érdeklődök, hogy nálad nincs feleslegbe Szívek királypálmája? Sejtem a választ, de soha nem lehet tudni. :D ;)
     
    farmercsaj, **jeje**, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nem veszett el semmi sem, a korábbi képek és szavazatok megvannak.
    De: elsőnek meg kell nézni, hogy a javítást követően minden jól működik.
    Amennyiben holnap este is rendben lesz minden, Öcsi képe visszakerül és a régi szavazó felület is elérhető lesz egy darabig (de szavazni nem lehet már ott).
     
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  11. yucee

    yucee Fórumszaki

    Sziasztok!

    Ismét eltűntem fórumról, csak olvastam, pár napig belépni sem tudtam, mert nem működött a jobb felső sarok, kilépni sem tudtam, csak mindenből. Lányok jóideig elláttak teendővel, szépen sorban ment a hasuk. Jelenleg mindenki jól van, remélem így is marad.
    Egeres eventet egy feladatsor kivételével megcsináltam, felhő meglett.
    Szezonban elértem a hőn vágyott párducmacskát, még nem volt, így nagy az öröm.
    Mostani eventet csinálgatom, még 2 beadandóm van.
    Csillag hiányában ez az újdonság számomra elérhetetlen, de ahogy benneteket olvaslak, sokat nem vesztek.
    Én 1 algaevő harcsát és 1 jakot keresek, ill. 1 ambarella fát, sajnos lufi reménytelen mindenki csak keresi.
    Szép napot, kellemes adventet kívánok!
     
    farmercsaj, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szebbet, mint erre. Napok óta szürkeség, eső.... Ma cukkini főzeléket csináltam sült hússal, karalábé levessel. A családba beütött a filoxéra, köhögés, takonykór, hasmars.
    Termelgetek, kiraktam ezeket az új ólakat, elég csinosak.

    Szavaztam. :)

    Zene:


    ?? Macsak?? Száguld??o_O

    Köszönjük a munkádat. Eddig minden műx. Öcsit tedd vissza majd légy szíves.
    A jak úton van, a másik kettőből 1-1 van.
     
    farmercsaj, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  13. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia!

    Mindenből küldtem , ha szükséged van még valamire küldj egy baglyot!
    .
     
    farmercsaj, **jeje**, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  14. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia ...fácska egy van nekem is..de algaevőharcsát...meg jakot...alapba ..pirosban küldtem :)
     
    farmercsaj, **jeje**, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  15. yucee

    yucee Fórumszaki

    Nagyon szépen köszönöm mindhármótoknak! Tudom valamivel viszonozni? Vagy vaktába küldjek vmit.
     
    farmercsaj, **jeje**, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönjük szépen--elég ha örülsz...:) nekem nem kell semmi..:)
    Szia nekem van szivek királypálmája...de ha adsz érte 20 pankát...meg 20 rózsareményest...meg 10-12 pöttyösgombát akkor talán.xD
    de amugy meg én is kaptam anno...úgyhogy csak annak adnám esetleg ;):p.
    Ennyi jófej eggyütt a színpadon nem semmi..:)
    Igen a cica száguld mint egy tigris vagy jaguár...benn van az asztal alatt...de már mire oda nézek nem is látom hogy az ajtón kiszálguldott. Szeret harapdálni marni..:) de ha mondom FFFÁÁJJ azonnal nyalogatja. Reggel mindig puszit ad..állandóan ugrana mindehova mászna..de érti ha valamit nem szabad...éjfél körül lefektetem mondom jóéjszakát ...betakarom..utámnna szava nincs...
    Nagyon értelmes cica....mindent érez csinál mit az ember ha nem akarja hogy valamit csináljak vele..mancsát óvatosan arcomra helyezi..:) Sóhajt..álmodik...sok mindenben hasonlit az emberhez.
    PL. nagyon fél ha nyillik a folyosó ajtó..nem menne ki..fél megint elviszik :((( morog a kinti emberekre.
    Nahh elég a beszámoló nagyon bele jöttem...szerintem a szoba cicák..teljesen mások mint a kintiek.
    Tudom mer falun vagy 6 cicát etetek a szomszédból...azok teljesen mások. Event még nincs kész..
     
    farmercsaj, **jeje**, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért jó látni, hogy sikerült túlszárnyalni a hajós ajánlatokat is. :D Két évtizede nélkülözöm, ezt a maradék ötöt már túlélem nélküle is. :D ;) A de amúgy.... mondatodat nem értem teljesen, de legalább egyszer ezt is megéltük. :)
     
    farmercsaj, **jeje**, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  18. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia!

    Olvastam hogy ezt keresed: [​IMG] egyet tudok nélkülözni,:p ha kéred küldöm:)
     
    farmercsaj, **jeje**, yucee és 4 más kedveli ezt.
  19. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    A "de amugy" azt jelenti erre keletenxD...hogy kaptam télleg..és nem volna lelkiismeretem oda adni másnak....esetleg neki vissza .
    Virgácsos...:D
     
    farmercsaj, **jeje**, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ennyi nyuszit gyerekkoromban láttam. Mondjuk ezek szaporodnak, mint magasugró 50 m- en. :D ;)
    Te leszel a vágyaimat teljesítő néni! :) Nagyon szépen köszönöm!
     
    farmercsaj, **jeje**, Galadriel és 4 más kedveli ezt.