Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szükeség van. Unom. Nemsokára jön a gyógytornász jól megkínozni, de ettől fogok megerősödni. A tanyámon nyogalom van és béke, A 15 farmos titokólból lett 1 db ékszerteknős, a szigetes 15 ólból semmi érdekes nem lett. Nem baj, a kötelezően kapott miatt van tűzhalam.

    Megyek majd szavazni, tegnap csak este tudtam.

    Zene:


    Én is szívtam már a kártyacsere miatt. Bosszantó, még jó, hogy a párodé műx.
    Igen MÁRCIUS van végre. Remélem az időjárás is ismeri a naptárat.
     
  2. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Március 1-jétől számoljuk a (meteorológiai) tavasz kezdetét ! Szerintem a legszebb évszakunk!:)

    [​IMG]

    Megvettem én is ezt az ajánlatot , nem volt ékszerteknősöm, sajnos sem tűzhal sem ékszerteknős nem lett több!:(

    Gratulálok Tündike @pecástündér a Fa fához!:

    Kiraktam tegnap 15 db piccolót 1 db gyepek ura és 1 db virágos dallamok a többi....gyorsan kiástam...../Varázsfa, Havermackó, Tündér termálforrás /.... hát..... említést sem érdemel::(

    A holnapi event : hát nem tudom...... ha csinálom csak a szezonpontok miatt....a nyeremények .... nem erőltették megmagukat ,ezért semmi extrát nem érdemes áldozni :(

    Megyek szavazni!
    .
     
    szellorozsa, koko.54, Ninett79 és 7 más kedveli ezt.
  3. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Event
    Segítség Baby72től

    Nem tudom, hogy csinálom-e. Semmi izgi kapomány.
     
    szellorozsa, koko.54, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  4. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép délutánt / estét mindenkinek! :)

    Köszönöm! :)
    Kitettem azonnal a jégszarvast,mert olvastam valamelyik csevegőben erről és már nagyon vártam :D
    Köszönöm! :)
    Én is gratulálok a szerzeményeidhez! :)
    Nekem a kötélhúzás és az ugrabugra lett meg felfejlesztve.Egyébként nagyon jók ezek a dekorok...csak nem adnak ládát xD
    Boldogságos Évfordulót Kívánok Nektek! :inlove:
    Akkor még én is benne vagyok a 8 napban...:music::D
    Boldog Névnapot Kívánok! :)
    Köszönöm! :)
    Én is gratulálok a gyopárhoz! :)
    Nem egyszerű feladat ez a gyopárvölgy:music:
    Gratulálok a Fa fához! :)
    Jobbulást Anyuszi! :)
    Gratulálok az ólakhoz! :)
    -- Nekem minden kisfarmon felkínálta ezt az ólas ajánlatot csak a nagyfarmomon nem...:music:
    Tűzhalam van már és a szezonosból is lesz egy. Viszont a szezonosból azt a Franklinia fát várom,mert olyanom sincsen és a szigetes legújabb fám sincsen még,de előbb utóbb úgyis beszerezhető lesz könnyen. :)

    -Párom kivett pár nap szabit mert nem akar múlni nála ez a megfázásos valami...engem nem fogott meg annyira.
    Én ma kezdtem dolgozni...már éppen ideje volt.Majdnem 3 hónapot voltunk állásidőn a fűtés miatt.Nagyon jó volt itthon,de azért az az élet rendje,hogy dolgozni járjunk.Amúgy jó volt megint emberek között lenni. Végig kell nyomni a 8 órát,de nem volt gond. :)

    -Ez a gyopárvölgy...uff... Végre alkottam egy jelvényt,hogy szerezzek még egy területet,erre nem tudok mit odaültetni mert nagyon lassan megy a humusz stb létrehozása. A megrendelő pedig elkezdte kérni a meggyet és tobozt vagy mit...nem is tudom még a nevét,mert ilyenjeim még nincsenek,azokhoz is jelvények kellenek.:wuerg:
    -
    Az eventet gondolom elkezdem majd,tetszik a felhő...Farmszint X 1000 Tp az egész jó.:)
    -Szavazok! :)
    -
    Kokóval,Yuceeval mi van?
     
    Utoljára szerkesztett: 1.3.23
    szellorozsa, koko.54, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Köszi mindenkinek a köszöntést! :)
    Fura dolog motoszkál bennem már napok óta. Van egy beszállítónk, aki dadog. Több is van, de ez szegény egyre rosszabb. Ritkán jár, így még szembetűnőbb nekem. Nem megbántásként írom, mert ez aztán távol áll tőlem, de nagyon.
    Viszont azon agyaltam, hogy még soha nem találkoztam nővel, aki így beszél. Elég fura. Ezek szerint ez egy férfibetegség lehet? Már, ha annak lehet nevezni.
     
    szellorozsa, **jeje**, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Igen Apja az. Vigyázz, nehogy e-e-elkapd...:D
    Én is csak férfiaknál láttam ilyet.. De van akinek kifejezetten jól is áll. :) Olyan cukik. Az én sógorom is néha dadog, de érdekes, mert csak ritkán. Akkor jókat röhögünk, s ő magán is. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.3.23
    szellorozsa, **jeje**, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Általánosba volt egy srác az utcában, kettővel járt felettem. Mama már nem engedett ki két hét után játszani vele, mert teljesen átvettem tőle. :D Én teljesen jól tudok kommunikálni velük. Valahogy ráérzek, hogy mit akar mondani és befejezem. :) Munkahelyen főleg egyszerű, mivel itt csak a leadással kapcsolatos dolgok kerülnek szóba.
    Eszek egy kis madártejet. Tegnap meglepett vele feleségem. :) Nagyon imádom.
     
    **jeje**, koko.54, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  8. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét!
    Volt 1 futásom a dokimhoz, mert éjjel elkezdett fájni a hátam, nagyon csúnyán köhögök, láz, fejfájás, azt hittem tüdőgyuszi.:oops: De "csak" hörgőgyulladásom van, 1 kis influenzával megspékelve...:( 14 szemes antibiotikumot kaptam, meg köptetőt, meg csillapítót...
    Most még nagyon gyenge vagyok, egész nap aludnék... Eventet megnézem, nem tudom csinálom-e...Szavazok.
    JA! Akartam képet cserélni, lépésről-lépésre követtem amit Farkasunk írt, viszont a végén amikor írja,hogy katt.a a képcserére, az nekem nem jön be, mármint nem tudom legörgetni a lapot,mert nem engedi... Na majd ha jobban leszek majd szerkesztgetek...
     
    **jeje**, koko.54, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Keresnék egy szomszédot,(tudom, ez nem szomszédkereső, de olyan valakit szeretnék, akit ismerek valamilyen szinten) akinek van helye, jelöljön ha szeretne. Úgy látom Csocso végleg befejezte a játékot. A helyére keresek valakit. :)

    Drága szomszim! Gyógyulgass! Most jön a Tavasz, ne betegeskedj! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.3.23
    **jeje**, koko.54, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szürkeség, unalmas. Csak belekezdek ebbe az eventbe, igaz immel-ámmal. Nem kell a farmot szétrobbantani, a teliholdas meg nem kedvenc.

    Én is kínlódtam vele, már nem tudom végül mi segített. Gyógyulj gyorsan!
    Nagyon népszerű vagy...
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Emese!
    Igen, mert szellőrózsa már bejelölt, így beteltem. :)
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Halihó többiek, merre kószáltok?:p
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  14. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia Anyu...hát ez nem jó..szedjed a gyógyszert meg aludjál pihenjél....gyógyulást mielőbb.
    Szia...--én nem csinálom az eventet..nincs kedvem...:sleepy:aki olvassa adja át...;)nem kérek napiba felröpit...bármi más lehet .:)
    Igen későn járok fel este ide..és tennap jó késő este olvastam Ninettet és bejelöltem...:)
    Köszönöm az elfogadást...nállam van hely nem is tudom mennyi még..de nem vagyok fullon az biztos...:)
    Szia Annácska itt vagyunk...jó éjt..télleg írom a 10 piccolóláda termését..FA-fa az nincs :sleepy::(

    -1 varázskalap - 2havermackó- 2 pockos- 1 virágcsokor- 1 Pogo show- 2 pöttyös gomba- 1 virágos dallamok..

    Hát szerintem lehetett volna rosszabb is ..)
    A virágcsokor már megint elfelejtettem mit ad...virágos dallamok gondolom sok TP-ét. Mostanában nem raktam ki piccolóládákat.
    Jó éjszakát. Szép álmokat ...ne izguljatok van ki vigyáz rátok :)
    A rendőrség mindig éber ::inlove: Íme a képek ! :)

    https://kepkuldes.com/image/xoMioB
    https://kepkuldes.com/image/xoMTIN

    Őrzünk és védünk ! :inlove:
    https://kepkuldes.com/image/xoMYJf
    https://kepkuldes.com/image/xoMgFy

    Farsang volt az iskolában...:D gyerekek kérték az intézkedést...;):D
     
    jófarmerlány, **jeje**, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  15. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia szellorozsa!
    Íme a 2 dekor:

    Virágcsokor
    [​IMG]
    Érési idő: 22:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 1925 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint 1 db Farmmunkás kupon (1 óra)
    Tárgy mérete: 1x1
    Kihelyezhető: minden területre (a teliholdas területeket kivéve)
    Learatható: 30-szor

    Játékba kerülés ideje: >>2018. július<<

    Tematikus felhő tartozéka: >>Eldorádó felhősor<<

    Tematikus felhő tartozéka: >>Arkádia felhősor<<

    - A Farmárudába kínálatába került 2023.02.08 -

    Virágos dallamok (+)
    [​IMG]
    Aratható 5 alkalommal!
    Szükséges szint:3
    Érési idő: 21:00 óra
    Amit ad: szint x 50 CSP
    Mérete: 1x1
    Kihelyezhető: minden területre, kivéve a teliholdas területekre
    Felhőre nem helyezhető.


    A speciális tulajdonságát elveszített dekor tulajdonságai:
    Virágos dallamok
    [​IMG]
    Érési idő: 21:00 óra
    Amit ad: szint x 145 TP/BTP kihelyezéstől függően
    Kihelyezhető: minden területre, a teliholdas területeket kivéve.
    A speciális tulajdonságát elveszített dekor felhőre is kitehető.

    Játékba kerülés: >>Ládás válogatás 2019.09.<<
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Maradt a szürkeség. Megfőztem, csint-csont leves, csirkepöri, nokedivel. Vittem levest a szomszédasszonynak, mert beleesett a podegra. Lázas beteg, fullákol. A leves majd segít. Majdnem elkavarodtam mikor mennyi mit kell darálni ehhez az eventhez. Ha a farmon lenne nem csinálnám. A völgyben nehezen de haladgatok. Már 4 féle fám van.

    Megyek szavazni, ha enged.

    Zene:


    Édesek! Így már nem is félek. Marcona redőrök vigyázzák az álmom. Nagyot nőttek a lánykák.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.3.23
    jófarmerlány, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Finiket főztél. :)Én is holnap leveskét tervezek főzni, nyakkal, csirkelábbal,töltelékkel minden földi jóval. S mellé rakott krumplit képzeltem. De azt úgy utálom.. Mármint imádom, de azt,hogy mindent külön kell megfőzni, áhhhh. Na de fini lesz. :)
    A Gyopáron hanyadik szintet taposod? :)
     
    **jeje**, -Anyu-, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Én a múlt héten rakottkrumpliztam. Imádom. Pancsos a készítése, tényleg. A 7 szint közepén járok. Még sok kell a 8.-hoz. Végre a völgyből is ki lehet lépni...
     
    jófarmerlány, **jeje**, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Én most értem a 10. szintre. De innentől kézifék behúzva! :)Amúgy is olyan monoton az egész... Uncsi...
     
    Utoljára szerkesztett: 3.3.23
    jófarmerlány, **jeje**, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  20. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Gratula. Én is azt céloztam be. Nem régen kezdtem, 2-3 hete. Uncsi szerintem is.
     
    jófarmerlány, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.