Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia :) Nagyon köszönöm a tájékoztatót.. :)
     
    jófarmerlány, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  2. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  3. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Végre süt a nap. Az ember kedve is más. Rengeteg vudutű kell még, azt hiszem valamit elszámoltam. Mindegy, majd megpróbálok valamit kavarni. Jövő héten elkezdhetem terhelni a lábamat. Nagyon szeretnék már kiszabadulni a lakásból.

    Meyek szavazni, bár biztos nem enged még, mert tegnap megcsúsztam, és elég későn jutottam oda.

    Zene:
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  4. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép szombatot! Sziasztok!
    Itt 1000 ágra süt a nap, madarak visítanak, tiszta tavasz...;) Tegnapi estém volt a csúcs, majdnem mentő lett belőle... Nagyon rosszul voltam... Ma jobban, de még elfáradok nagyon hamar... Nem sikerül a képcsere. Jöhetne Wolf segíteni. Lefotózom mi a gondom...

    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2023/03/04/0231d3e5e733a678a30c5b26a6c9e547.png

    Amit bekarikáztam az ami nekem nem jelenik meg! Kiválasztom a fájl-t, és nem tudok tovább menni...:oops:
    Eventet csinálom. Szavazok.

    Szia.

    Túl nagy képedet linkké alakítottam a fórummotor kímélése érdekében.
    (A megengedett maximális képméret ezen a fórumon 550 x 300 (szélesség x magasság) pixel.
    Megértésedet köszönöm, Othep
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.3.23
    **jeje**, cili53, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Pihizz, gyógyulj.
    Nekem sikerült.
    0. kilépsz minden futó ablakból, de a kereső egy üres ablakkal legyen nyitva, és törlöd a gyorsítótárat (ctr+shift+del, minden)
    1. belépés
    2. feltöltött farmképem kezelése
    3. katt a kiskép alatti naracs módosításra
    4. katt a nagy kép alatt a feltöltött farmkép módosításara, ekko egy új oldal nyílik
    5. katt a képre
    6. katt az új farmkép kiválasztása-ra
    7. katt a tallózásra (a gépedről is lehet feltölteni)
    8. katt a narancs új farmkép feltöltésere, ha nem látszik a gomb, ctrl és a - jel egyidejű megnyomásával, vagy a ctrl és leffelegörgetés az egér középső gomdjával le kell kicsinyíteni az oldalt.
    9. megjelenik "Az új farmkép sikeresen feltöltésre került! Bezárhatod ezt az ablakot. Az új farmkép egy frissítést (F5) követően megjelenik, (amennyiben nem, törölj gyorsítótárat a böngésződön belül)."
    10. ezt az ablakot bezárod
    11. kilépsz minden futó ablakból, de a kereső egy üres ablakkal legyen nyitva, és törlöd a gyorsítótárat (ctr+shift+del, minden)
    12 menj vissza a szépségoldalra, ott kell legyen az új képed.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.12.23
    **jeje**, cili53, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  6. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Halihoó!
    Ma korán keltem, feleségem nappalos, ilyenkor felkelek én is vele. tegnap úgy is elaludtam 8- ig. :D Hajnal kettőtől sokszor felébredtem, valami idegen anyag akart távozni belőlem, segítettem neki. :D Talán négyszer is kimentem, de sikerült vissza aludnom mindig.
    Nos, két dolog, amivel elvagyok mostanság. Első, hogy Gyopinál próbálom maximálisan kihasználni a tárolókat. Hat darab sárgabarack van kint, amikor délután learatom, nem kell tovább foglalkoznom a területtel.
    Másik, hogy gyűjthetem a rémtököket. Nem sok értelme van, de az egyik kedvenc itemem. ;)
     
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Visszatért a szürkeség, bár azért kicsit világosabb van. Ma morzsabál lesz nálunk, kitakarítom a hűtőt. Kész vagyok az eventtel. Az a 12 órás horrorgaz meghozta a tűket.
    A betegek remélem gyógyulnak.

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    jófarmerlány, **jeje**, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  9. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok! Jobban vagyok... Végre már. Most kicsit konyházok, meglátom meddig bírom.;)
    Így csinálom drágasszág, de amint írtam a 8-as pontnál nem adja be az új farmkép feltöltését! Csak tallózni enged, kiválasztom a képet, és nincs új farmkép feltöltése! Nincs gördülő sáv oldalt, nem tudok letekerni...-.-:(
    Megmutatom! Azért fotóztam bele az eszköztáram alul, hogy lássátok NINCS narancs új farmkép feltőltése gombom!!!:oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 5.3.23
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Nekem le kellett kicsinyíteni, ctrl+- (mínusz) és akkor láttam a gombot.
     
    jófarmerlány, **jeje**, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  11. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Köszönöm szépen a segítséget! Sikerült! :inlove:
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    [​IMG]
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...jó hogy megoldódott...mindjárt nézem a képet anyu..és szavazok..Gyönyörű Anyu...te már előre készültél...Húcvét tavasz meg napfény...nagyon jó lett :)
    Emese én is szeretem Janis Joplin...van egy másik kedvenc blues..jazz énekesnőm..nem találtam meg van 2-3 nagyon jó dala ami nagyon tetszik...csak már régen hallgattam...de majd megtalálom...most csak ezekez hoztam ez sem rossz...fiuknak is biztos tetszik.;)



    tps://www.youtube.com/watch?v=p-1_Ev5J79U
     
    **jeje**, cili53, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  14. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Anyuszinál megérkezett a nyuszi! :D;)xD
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  15. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt! Sziasztok.
    [​IMG] Köszönöm a képes gratukat, nagy nehezen Emesém megoldotta... :inlove:Eszembe nem jutott volna, hogy le kell kicsinyíteni a képet, hogy lássam a gombot...:wuerg::)
    Jövök szavazni. Majd később...
    Eventet még gyűröm, aki kész annak gratula.;) Már sokkal jobban, kicsit jövök-megyek ma már.
    Visszajött kicsit a hideg, de mondják a Tavaszt jön már!:)
     
    **jeje**, szellorozsa, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ki-kikacsingat a nap, de felhős idő van. Dühöngök, mert a család lejárja a lábát a gyógyszeremért, és sehol nincs, helyettesítő nincs.....Ma is csirkepöri lesz az ebéd, de előtte meg kell dolgoznom érte. Jön a gyógytornász, és ma elkezdjük terhelni a lábam. Végre. Muszáj mindent betartani, mert a sebész azt mondta, hogy ő mindent megcsinált jóra, csak én tudom elcs3szni. Szóval szigor van. A völyben túl vagyok kicsivel a 8. szinten. Nagyon teperek a 10. szintig, mert ez nekem uncsi.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Húúúúúú! Ezek remek nóták! Gitározni is tud a csajszi, nem kicsit.
    Anyuszi miindig előre szalad egy csöppet, így nógat bennünket....:p:inlove:
    Örülök, hogy jobban vagy. Szépet alkottál megint. :inlove:
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Kibontottam a hat Piccolómat:
    • Virágos dallamok
    • Pocok légyfogó
    • Levéltánc
    • Ingrid tanítványa
    • Virágos dallamok
    • Virágos dallamok
    Ilyen sorrendben. Sámán módszerével, hamar, gyorsan. :D ;)
     
    **jeje**, koko.54, farmercsaj és 6 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Nem erőltette meg magát a ládikád. Azért lehetett volna rosszabb is.
     
    **jeje**, koko.54, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  19. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, Kuzdern, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  20. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazni... Ma is futkorászok, meg mosok...:wuerg:xD Most csak a múlt heti göncöket...Meg vasalok;)
    Később enged szavazni.
     
    jófarmerlány, **jeje**, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.