Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Betegek remélem mindenki meggyógyult!
    Sajnos engem is elkapott valami nyavaja , nyomom az ágyat , erőtlenség, fejfájás, hidegrázás, ha nem javulok holnap doki!:(

    Van 2 db cserenapon küldöm @-Anyu- [​IMG]

    Vasárnap ,/akkor még elég jól érztem magam/ sikerült kiszedni a valdemárból a piccolot, a muszklinost csináltam begyakoroltam , [​IMG] nálam a többi nem nagyon működik!

    Szép napot, szavazok!
    .
     
    vízöntő, broza, -Anyu- és 8 más kedveli ezt.
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Maradt a szürkeség, de nincs hideg. Öröm van a családban, unokaöcsémnek megszületett a kisfia. Nagy boldogság egy kis jövevény. Ma töltöttkáposzta lesz az ebéd. A tanyámon nyugalom és béke. Termelgetek, kapirgálok. A völgyet is csinálgatom. Irdatlan lassan haladok.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Kis Mosó Masa! Ennyi gönc nincs is!
    Gyógyulgass gyorsan. Én is a macsekot szoktam csapkodni, bár újabban a léggömböket hajkurászom. A piccolót kiszedtem (havermackó) de több varázslóakármi nem kell. Annyira nem jó a kapománya, hogy helyet foglalhasson.
     
    vízöntő, broza, -Anyu- és 8 más kedveli ezt.
  3. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép estét!

    Szavaztam. Anyu és Emese nagyon szépek lettek az új képek.:inlove:
    -
    Minden betegeskedőnek jobbulást! :)
    Engem is megfogott kicsit ,de nem vészes.Tudok menni dolgozni.Kicsit égő lenne mindjárt a munkakezdés után pár nappal táppénzre menni.xD
    -
    Szellőcske,nagyon cukik voltak az ikrek!:inlove:
    -
    Az eventtel már hétfőn végeztem. Valdemárnál csak a picolo ládát vettem ki én is.Nagyon nem ment most a kalapálás a macseknál.Azt szoktam csinálni máskor is,néha bepróbálkozom a többi játéknál is,de nagyon rosszul megy mind.Hát most egyik se ment:wuerg:xD
    -
    Gyopárnál most szereztem meg az alpesi vörösfenyőt.A 6-os szinten vagyok.Lassan megy,de nem is fogott meg egyáltalán.:wuerg:8)

    -
    Ne felejtsétek el! Holnap lesz ólválogatás akció és lehet szerezni Szivárványos pisztráng meg Algaevő harcsa ólat is! :D


    Jó éjt mindenkinek,mesés álmokat!:inlove:

    (nekem is van 1-2 szomszéd helyem,de nem akarok idegent)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.23
    stb_farmer, vízöntő, broza és 9 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szépek lettek az új farmképek!:D;)
    Zseni apu, boldog névnapot! :)
    [​IMG]
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.23
    **jeje**, Kuzdern, vízöntő és 8 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Nagyon szépen köszönöm!
    Nem gondoltam volna, hogy valaki tudja a második kereszt nevem. ;) Nagyon megleptél, köszönöm! :)
     
    **jeje**, Kuzdern, jófarmerlány és 9 más kedveli ezt.
  6. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazni...

    Cilikém! Gyógyulj gyorsan! :inlove: És nagyon szépen köszönöm, előre is! Viszonozni fogom.;)
    Drágasszág! De jóóó! Gratulálok a kis bébihez! Nincs is jobb dolog mint egy kis életke!:):inlove:
    Köszönjük az infót! És kitartást! Le ne robbanj. S Én?!?? Jöhetek szomszinak????:inlove:xD
    Na most megvagy te kis Géza Tamás!:wuerg:xD:inlove:
     
    **jeje**, Kuzdern, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Még mindig szürkeség van, nem szeressem. Tegnap ÖTYE volt nálam, jót dumálgattunk. A élet senkit nem kímél, mindenki cipeli a maga keresztjét. Ma tornaórám is lesz. A tanyán béke és nyugalom, termelgetek.

    EVENT
    Segítség mamarygentől.
    Segítség PaySkintől


    Megyek szavazni.

    Zene:


    Gratula az eventhez, meg a piccolóhoz. Grat a fenyőhöz is. Köszi a gratut, de ez egy régi képem, de muszáj volt valami gyorsan előkapni, hogy tudjak segíteni. A ládás cuccust jó, hogy hoztad, mert már teljesen leszoktam róla, soha semmi izgi nincs benne.
    Azért te is óvatos legyél, mégcsak most épültél fel.

    Hogy te mikeket tudsz!
     
    Utoljára szerkesztett: 8.3.23
    **jeje**, Kuzdern, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  8. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Szeretettel Boldog Nönapot!
    [​IMG]
     
    **jeje**, Kuzdern, jófarmerlány és 10 más kedveli ezt.
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Nagyon köszönjük ezt a szép köszöntést.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    **jeje**, Kuzdern, jófarmerlány és 8 más kedveli ezt.
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..Cili...Jeje remélem már jobban vagytok..nőnapon tessék virulni..:)
    Emese gratulálok a kis jövevényhez..biztos drága a kis cseppség..jó az nagyon ha bővül a család...:)
    Köszi az eventet ...lehet csinálom ha lesz időm...ezt nem csináltam.

    Köszönjük szépen kedves Koko..hogy eszedbe jutottunk:inlove: nagyon szép a dal meg virág is:)
    megyek bolt..főzés...
    Holnap este megyek a templomba...katolikus szertartás szerinti házzasági kötésre. Utánna étteremben vacsora...kis ünneplés.
    Nem leszünk sokan 12-en...kicsit izgulok...tennap fodrász holnap kozmetika:) A hajam kimélem..de főzni kell:oops:xD.
    Szép délutánt.
     
    **jeje**, Kuzdern, jófarmerlány és 8 más kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!Férjhez mész drága? :)
     
  12. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Köszönjük Koko-kám!:inlove:

    ********************************************************************************
    Nőnapi ajándék!

    Gratulálok édes Rózsaszálam! :)
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 8.3.23
    **jeje**, Kuzdern, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  13. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Hüüüüü,de igazad van,:oops:szegyeld magad koko,olykor felejcsik vagyok;)
     
    **jeje**, Kuzdern, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  14. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia:) Már fiatal koromban egyszer férjhez mentem...református szertartás szerint...mert akkor jó volt nekem az is...mivel a párom református volt.
    Régebben belépett az életemben a Hit...és 4-5 éve szerettem volna a katolikus templomban..... mivel oda járok és az vagyok.... Áldozni.
    De nem lehet ...mert katolikus szerteatás szerint nem vagyunk összeházasodva.
    Négy éve tervezem már...és most úgy gondoltam itt az ideje:) A férjem is tudomásul vette.;)
    Elősször úgy volt mi meg tanuk és kész..de mikor megtudtam hogy templomban kell az oltárnál a szertartás tartani akkor bővült a kör..és a nővéremék..2 fiam..stb.
    ..mer én azt hittem a plébánián lesz majd ..nem gondoltam tamplomban...de jó lesz ez így...mert csak így lehet.
    Szóval ezért...nem most vagyok ifjú menyasszony;):)...meg el se váltam.
    Cuki egy kép Anyu:)...köszönöm a gratut...
     
    **jeje**, Kuzdern, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Most értem végre! Gratulálok az ismételt házasságkötésetekhez. Azért csak lesz egy kis dáridó.

    [​IMG]
     
    **jeje**, Kuzdern, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Óh, értem. Azért gratulálok. :) S sok boldogságot a továbbiakban is. :)
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak ne Lajcsival legyen, mert akkor zárt ajtók mögött lesz. :D ;)
    Szia!
    Nem volt ez titok. Most legalább már rajtam kívül is tudja Paár ember. :D
    Szia!

    Gratulálok, kis menyasszony!
    *****
    A HIT miatt nem gondolnám, hogy össze kell házasodni. Templomhoz sem kötném. Nos, ez az én véleményem, csak bepötyögtem.
    Szívesen elmesélném az életem ezen szakaszát. .. is. ;)
    A lényeg, hogy további sok boldog éveket kívánok nektek! :)
    *****
    Boldog nőnapot szeretnék még kívánni!
    Zolikat pedig Isten éltesse!
     
    **jeje**, Kuzdern, vízöntő és 8 más kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az uncsitesóm is Zoli volt, mindig azt mondta ez nemzetközi Zoltán nap, nem nőnap. :) Meghalt már sajnos, jó fiatalon... :(
     
    **jeje**, vízöntő, -Anyu- és 7 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Az nem jó, ha valaki fiatalon megy el. :( Amikor bevonultam, az egyik osztálytársam pont kimaradásra ment. Mondtam neki, ott alszok az ágyadban és majd holnap keresek magamnak. Sajnos már nem jött vissza, autó balesetet szenvedtek. 20 éves volt. :(
    Anno mi is megünnepeltük a Zoltán napot. :) Amikor még tinik voltunk. :D idős tinik
     
    **jeje**, Kuzdern, vízöntő és 8 más kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..hát biztos lesz de zene az nem hiszem...este 10-ig van nyitva az étterem:) A két kis iker sem nagyon értette hogymi?? mi nem vagyunk fiatalok;):D.
    Szia...köszönöm szépen :)
    Teljes mértékban igazad van :) Hit miatt nem kell összeházasodni ... De nállam a Hit kb. 15 éve fokozatosan alakult ki mint egy folyamat....az hogy katolikus templomban járok tudomásul kell vennem hogy szigorú szabályok vannak...és áldozás csak így lehetséges. Lehetne életem végéig is hogy nem házasodom újra...és nem járnék áldozni....ez nem volt kötelező..magam döntöttem.
    De mindenki szinte jár ki az oltárhoz...és olyan megnyugvással jönnek vissza mikor magukhoz vették az ostyát. Direkt nem írtam mi az ha magadhoz veszed az ostyát...kit veszel magadhoz.... nem akarok belebonyolódni ....úgyis érti mindenki :) Annyira :inlove:...hogy még nevét is félve mondom... Nahh szóval értelek téged..meg gondolom te is.
    Te is írhatsz rólla..persze csak annyit amennyit lehet...ezek nagyon belső dolgok.
     
    **jeje**, cili53, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.