Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Ez nagyon szuper, szépen fejlődsz, lassan már a futó bajnokságra is benevezhetsz,sajnos én még mind ezek előtt járok.
    A műtétem előtt most én is minden nap gyógytornára járok, erősödjenek az izmaim.
    Vigyázz magadra...... csak türelem....... én mondom aki nagyon is türelmetlen, nem tudom hogy ,hogy viselem majd. a teréz.jpg ❤❤❤
     
    **jeje**, cili53, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  2. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia gratulálok a 8-as szinthez..én még nem nyitottam meg a völgy kapuját :) Köszönjük az infirmációkat..lehet hétvégére hagyom 1 táposra...remélem lesz :)
    Közben hallgatom a ZZ top-ot...super a klip.. super a dal...:) erre lehetne táncra perdülni:inlove::D.
    Szia biztos jó lehetett a koncert..voltak meghívott vendégek is gondolom...Presser...Koncz Zsuzsa...vagy ehhez hasonlók...Katona Klári már nemigen lép fel..vagy Adamis Anna...vagy senki lehet.:) De Zorán tud a sok dalából egy jó két és fél órás koncertet adni.
    Szerintem most turnézik errefelé is mintha láttam volna kiírni..Polgáron.
    Nagyon ügyes vagy már akkor..jól megy a lépcsőzés...:inlove:
    Itt tegnap borus kicsit esős..ma süt a nap de hideg van és nagyon fúj a szél...az ember mérges egész héten szabin van és nem tud menni falura dolgozgatni.
    Szavazok.
    Szia Erzsike most láttam te is írtál. Drága Teréz anya..mennyirre igaz amit idéztél tőlle. A környezetedben a legjobb tenni ..segíteni...
    Misszióba nem kell menni..kinyitod az ajtód és ott a Misszió.
    Ezzel persze nem értékelem le a missziós munkát nagyon szép dolog.
    Mikor én ezt az idézetet hallottam 1-2 hónapja..már két nap mulva rám is talált itt a segítség kérése. nahh szavazok.

    Szia a te írásodat is még csak most láttam :( Köszönöm szépen a gratulációt :)
    Remélem már meggyógyultál :)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.3.23
    **jeje**, cili53, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    **jeje**, cili53, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  4. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok !
    Szavaztam !
    Jó pihenést mindenkinek !
     
    **jeje**, cili53, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  5. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szióka Topiklakók!
    Az event kivégezve.

    Hát türelem az kell. Nem kevés. Nagyon jól teszed, hogy tornázol, főleg a combizmokat kell erősíteni, meg figyelni, hogy ne merevedj el. Nagyon be kell tartani majd, amit a műtét után javasolnak. Az én dokim azt mondta, hogy ő megcsinálta jól, csak én tudom elrontani.... Mikor operálnak? Van már időpontod?
    Szerintem is jó kis bulinóta ZZ Top. A Zorán koncertért meg irígy vagyok. Lesem a netet, hátha valaki felteszi és megnézhetem.
    Ügyike! Gratula!
     
    **jeje**, cili53, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  6. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, szellorozsa, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  7. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok! Jó reggelt!:)

    Ragyogó napsütés, több mint egy hétig nyomtam az ágyat!:(

    Szép hétvégét:)
    Szavazok!
     
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szikrázó, napsütés, madárordítás, meleg. Végre!!! Imádom a tavaszt. Már túl vagyok a lépcsőzésen. Egyre jobban megy, de még egyedül nem merek nekiindulni. Borzasztó lassan halad ez a völgy, de hogy nem fogom hajtani, az biztos. Uncsi. A tanyámon nyugalom és béke, termelgetek, állatozok.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    De jó, hogy meggyógyultál végre! Mit sikerült begyűjtened, ami így levert?
     
  9. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia!

    Szerintem valami ócska vírus,vagy baktérium amit összeszedtem, még a covid alatt sem voltam beteg, de ez most nagyon megviselt, 39fokos láz nem tudtam nyelni, fájt a torkom, fülem meg mindenem.....:( csak az antibiotikum segített ...... valószínű inkább baktérium volt!

    Most olvastam, hogy a nyáron nálatok is lesz Zorán koncert, nálunk ősszel lesz!
    A Kossuth-és Liszt-díjas énekes – zeneszerző és kiváló zenésztársai nyitják meg a Szegedi Szabadtéri Játékok 2023-as újszegedi koncertsorozatát június 28-án!
    .
     
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Örülök, hogy sikerült kikecmeregned. Azért hagyj magadnak időt a megerősödésre is. Remélem oda már el tudok menni. Bár az ülés.... Köszi, hogy szóltál.
     
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia...akkor csak nem sikerült hamar kijönnöd belőle :( de az a lényeg hogy már épülsz fel...de azért óvatosan..még azért pihengessél.
    Nekem a covid alatt volt ilyen tünetem mindkétszer.. úgy fájt a torkom hogy azt hittem valami penge van ott nyeléskor.
    Az elsőnél láz is volt. Nem csináltál tesztet?...habár nem sok értelme van...olyankor a fenének van kedve bármihez is....pláne arra nem hogy menjen valahová.
    Kicsit engem is mintha valami..de hátha nem lesz semmi:) Ma itt is sütött a nap..melegecske volt..de én nem mentem falura csak az ember..nem akarok megfázni..remélem húsvétkor mindenki egészséges lesz...karácsonyt sem tudtuk taratani a nővéremékkel :(
    Szavazok...tenyésztőst eddig nem csináltam...csak el ne felejtsem :):eek:
    Kedves Jejétől ma kaptam ajándékba egy olyat hogy : Nagy ajándék hajsza
    Nem tudom honnan lehet ezt küldeni mert egyik farmomon sem láttam....de köszönöm szépen csak nem tudom mi az...:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 17.3.23
    farmercsaj, koko.54, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  12. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Figyelmedbe ajánlom a Szomszédok ajándékozása eventet, itt mindent megtalálsz róla, amit tudni szeretnél az ajándékozással kapcsolatban:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/szomszéd-ajándékozás-2023-március.23380/
     
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    farmercsaj, koko.54, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  14. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia ..köszönöm szépen az ismertetőt..:) a szomszéd ajándékozót azt tudtam csak még nállam nem jött sorba a piccolló..meg a nagy ajándékozási hajsza...de ha lesz akkor már tudom hogy mi a jutalma ...:) Köszönöm..jóéjt :)
     
    farmercsaj, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ragyogó napsütés van. Kész az ebéd, spenót sültcsirkével. Nagyon vágyom már rá, legszívesebben legelnék. Nyugalom a tanyán és béke. Termelgetek. A völgy is haladgat, de nagyon nehézkesen.

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    farmercsaj, koko.54, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  16. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép napot mindenkinek!

    Szellőcske,szívesen. :)
    -
    Az előző eventet nyugisan csináltam és a végén meg lett a piccolo láda is, Varázskalap lett belőle.
    A tenyésztőset még nem kezdtem el,majd holnap az egy táposnál. :)
    -
    Emese nagyon ügyi vagy,hogy már ennyit tudsz lépcsőzni. :inlove:
    -
    Szavazok! :)
     
    farmercsaj, koko.54, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  17. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Ha lejár a gyógytornám, amiből még van 7 nap, utána minél előbb azt mondta a dokim.
    Azért sokat jelent a rendszeres torna, no meg itthon is tekerem a szoba biciklit.
    Első nap hát erőlködtem mint egy igás ló, majd ki szakadtak a comb tőből a lábaim, 1 hét alatt rengeteget fejlődtem, azt mondta a gyógytornászom, de még a fájós térdem mindig nem érte el a 100%-ot ha kinyújtom egyenes sarokkal.
    ************
    Olvastam hogy sokatok benguláskodott, ez nem való........itt a tavasz no meg a tavaszi munkák.Mindenki minél előbb gyógyuljon meg.
    ************
    Hát egy Zorán koncerten én is szívesen részt vennék ( ha bírnék ) szeretem a dalait.

    *************
    A tenyésztőset én is holnap akarom befejezni, 1tápossal.
    **************
    Annácskám!
    Veled mi van, nem nagyon írogatsz????
    *************
    088fb13ddc66816d4e58a3f3c254be2fg.jpg
    Sziasztok! És nem utolsó sorban jó egészséget mindenkinek!❤❤❤
     
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Erzsike! Ne halogasd, mert én pl. 2 évet vártam az első műtétre, és ez alatt teljesen lepusztultam, torna ide, torna oda. Az első műtét után célszerű fél evet kivárni... szóval ne halogasd, jelentkezz be, kérj időpontot. Serintem. A műtét után megszűnt minden fájdalmam, a térdemé és a lábszáramé is, nincs kattogás, recsegés, ropogás. Hajráááá! Ja, a tornát, biciklit abba ne hagyd!
     
  19. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Erzsike, nem vagyok egy nagy írogató, így igaz.;):p
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, farmercsaj, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  20. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ragyogón süt a nap, szikrázik az ég.... Ma családozás lesz. A húgomék mennek babanézőbe. Sajnos én még nem tudok. Hozzám a gyerekek jönnek. Remélem az uncsik is rámérnek. ;)
    Ezzel a szomszédajándékozossal sok gondom van. Nem mindig tudom ki minek örülne igazán, meg aztán ugye elég változatosak a küldhetők. Termelgetek, lehet tenyésztek is kicskét.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Sajnos. Azért néha pár szót írhatnál magatokról. ;)