Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Mesikém, Anyu jól írta, két képem futott egyszerre egy darabig, de az egyik törölve lett! ;)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -Anyu-, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    HAVAZIK! Ronda szürkeség, és apró pelyhekben, ritkásan, de esik a hó. Ma felfalom a maradék sóskát. Tegnap itt volt a húgom, becsokiztunk. Várom a délutáni evetet, nem bánom, hogy vége lesz.

    Megyek szavazni.

    Zene


    Már megszoktam, emlékszem, hogy a feltöltésnél történt valami. Nem baj, így nem vesztek el a pontok. Farkasunk javított. :p:inlove:

    ****************

    Event
    Segítség GA-BI-O-Farm-tól
     
    Utoljára szerkesztett: 4.4.23
    **jeje**, -Anyu-, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Tegnap szakadt a hó, ma ragyogó napsütés. Az április hozza a formáját. Eventelek majd a felhőig. Ez tetszik, van értelme. Ma grillezett sajt lesz sültkrumplival, majonézzel.
    Hol vagytok?

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
    **jeje**, koko.54, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  5. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia! Sziasztok!:)


    Nálunk is ragyogó napsütés, csak a szél fúj nagyon!:)

    Egész héten rengeteg futkosás,.....nincs sok időm a farmra, a hétvégén elég sok vendégem lesz, péntek du-án érkeznek Münchenből a férjem tesója és párja, szombaton Bp-ről az unoktesómék 4-en, hétfőig maradnak!:)

    Úgy tervezem, ma du elkezdem az eventet még nem tudom meddig jutok, a jövő héten pedig megcsinálom / szeretem az ilyen típusú eventet, csak időm lesz kevés/ a pörgetéstől függ ...hogy meddig a felhőig mindenképpen:)

    Sok sikert aki csinálja az eventet:)
    Megyek szavazni.
    .
     
    **jeje**, koko.54, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  6. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép napot! Sziasztok.
    Most fejeztem be a NAGY takarítást, 2 napja gürcölök... :wuerg:xD:cry: De nem baj! Most ragyog minden. ;)
    Az egyik kedvencem! Jajj de szeretem!:inlove: Mikor hallom a kocsiban üvöltve hallgatom!xD
    Most nézem event van... Na neki veselkedek... Holnap Balcsi, nyuszit lent ünnepeljük.
    Szavazok. Event elolvasva, kivégezve...:p Kihagyom.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.4.23
    **jeje**, cili53, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Próbálok higgadt lenni. :D
    Nos, kezdem az elején, ahogy anno Petőfinél olvastam.
    Nagyon hideg volt a héten. Mínuszokat nem írok, de minden nap nulla alatt volt a fok. nem is fokozom ezt tovább.
    Holnaptól szabin leszek, az idei évben most először veszem igénybe ezt a szolgáltatást. Év elején voltam, de az tavalyi volt és a túlórámra kaptam egy napot. Jogsim lejár szombaton, mellesleg jegyzem meg, hogy pontot teszek az életben eltöltött ötven évre. ;)
    Értse mindenki úgy, hogy szülinapom lesz. :D ;)
    A munkám továbbra is szeretem, sőt egyre jobban. Béremelés még nálunk nem volt, de ez sem tántorít el. :) Rátérek a farmra is egy picit.
    Gyopárhoz idő kellene, ami egyre kevesebb van. csinálom, ahogy a talicska beenged. :D nekem ez bőven elég ebből.
    A mostani eventtel elégedett vagyok. Ami most jön, azt jobb, ha zöldben látjátok a füvet is. :D Na szóval, 80 körüli játékkal végeztem, felhőt beüzemeltem, rákkincs egy aratásra ide adta az összes ládát, farmaranyfát egyenlőre nem tudom kitenni sehova. Röviden ennyi. ;)
    Anyám változatlanul problémás. Ez már jobban aggaszt. :( Tehetetlen vagyok, de majd az idő megoldja. ...remélem
    Lányom folyamatosan az autókat küldözgeti nekem, hogy mit kellene vennem. Bele sem gondol, hogy mi az élet. :D
    Csak egy adat. Biztos többen is kaptatok a számláról értesítőt a telefon üzemeltetőtől. Nálam ez + 12000 ft. Nem nagyon zavar, csak ezt meg sem hallja, amikor mondom neki. :D
    Mint a kifogyott toner a nyomtatóban. :D
    Van azért pozitív is. Szoktam bevonzani embereket. Ma ez hatványozódott. Olyan beszállítók jöttek, akiket már tíz, húsz, akár harminc ót éve sem láttam. nagyon jó volt. Alapból szeretem az embereket, még abutákat is, csak néha sok. :)
    Kérdésekre szívesen válaszolok!! ;)
     
    **jeje**, cili53, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Én most intéztem jogsit és személyit...10 és 7 évre kaptam őket...jó még ilyen fiatalon az életxD
     
    **jeje**, cili53, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Azám. Majd megtudod, ha ezt a kort eléred. :D
     
    **jeje**, cili53, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, cili53, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  11. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    1 gif006.gif 2 unnamed.gif Mindenkinek sok puszi.
    Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek, a lányoknak sok locsolót, a fiúknak sok piros tojást,
    Nem utolsó sorban jó pihenést , kellemes kikapcsolódást.
    3326_gifi.gif 2079631rk4q601a3jgg.gif
    ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
     
    **jeje**, koko.54, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Már megint nem küldtem el reggel a hsz-m. Tiszta zizi vagyok. Nagyon hideg napunk volt. Takarítás befejezve, sonka megfőzve. Torna, lépcsőzés, séta, este bicikli. Holnap kaszinótajás készítés báránypöri főzés, tzatziki, zellerkrém leves...... Az event kész, a felhő beüzemelve. Ha van időm még kapirgálok, de a célt már elértem.

    Voltam szavazni.

    Zene:


    Boldog szülinapot.
     
    **jeje**, -Anyu-, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Zseni-apu, boldog születésnapot kívánok, szívből-szeretettel!:);)
    [​IMG]

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Még aludnom kell rá kettő napot, de köszönöm előre is! :)
     
    jófarmerlány, **jeje**, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  15. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szép estét mindenkinek.
    Jelentkezem,de olyan zsúfolt a napjaim, Az idő meg nagyon randa hideg.

    Szeretnék mindenkinek nagyon boldog Húsvéti Ünnepeket Kívánni.

    Apjuk neked meg még boldog Szülinapot is.Eddig csak ballagtak az évek,
    de innentől már kocognak és 20 év múlva elkezdik a szaladást. Megérted akkor meg is tudod.
    Az eventet csinálgatom , Szép álmokat Marika






     
    jófarmerlány, **jeje**, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..Isten éltessen sokáig ! Látom kicsit számot vetettél egy félévszázaddal...legalább még egyszer ennyit kívánok egészségben boldogságban ! :)
    Szia köszönjük a sok nyuszit tojást :)..neked is kívánok sok locsolót de kölnivel...boldog ünnepeket !
    Szia..te már jól állsz a dolgokkal..sonka megfőzve..én pénteken főzöm..igaz tilos húst enni legszigorúbb nagyböjt...holnap sütök linzert...meg Hólabdát..:D már ha karácsonykor nem süthettem..most bepótolom...az idő passzol hozzá :)
    Szülinapos nóta meg klip nagyon jó...a két botos bácsika...jó nyomta...az is vót vagy 90-en :) Édesek voltak.
    Szia Marika... neked is kívánok Boldog Húsvétot a családod körében ...:)
     
    **jeje**, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Északon esik az eső, havas eső, hó...jó kis Húsvét ez [​IMG] ;)
     
    **jeje**, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  18. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia.. látom arra járt a télapó:D itt tegnap esett..de estére átváltott esőre.
     
    jófarmerlány, **jeje**, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  19. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Kellemes Húsvétot!


    [​IMG]



    Sokat és Boldogat! Az Isten Éltessen! @zsani_apja !

    [​IMG]
    .
     
    **jeje**, koko.54, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  20. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szürkeség, hideg. Reggel úta konyházok. Jött segítség is, kellett is. Zellerkrém leves, báránypöri, nokedli (majd frissen), tzatziki, rétes lesz a menü. Kaszinó tojás is készüit, meg majonézes torma is. Ma is játszottam 3 játékot. Nem hajtom már.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    KELLEMES HÚSVÉTOT MINDEN BETÉRŐNEK
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 7.4.23
    jófarmerlány, **jeje**, koko.54 és 4 más kedveli ezt.