Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Nahh ..nahhh..tévedés...te küldted volna szerintem a pálmáért....nem kéne neked cavinton ;)xD.

    Igen igen kedves Jeje..csak elírás volt :)) onnan várom a fákkal az erdőn.....szédültön dekorok van:)) de köszi...
     
    Galadriel, koko.54, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem szedek gyógyszert hál Isten, de lehet igazad van. Egy pálmát akartál küldeni két Pannival. :D Már eszembe jutott. ;)
     
    pecástündér, Galadriel, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Még ma is, csak szavaztam "volna"! :(
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    zsani_apja, Galadriel, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  4. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..jahhh télleg.. igen igen...csak én is elfelejtettem hogy kinek...xD;)
     
  5. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt
    [​IMG] Előreláthatólag Dec.19-23 között lesz szavazó...Eventet tegnap befejeztem, Ráérősen...Ma futkorászok.
     
    jófarmerlány, cili53, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  6. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Jo reggelt mindenkinek!
    Event kesz,hul a havacska minusz 3-4 fok,mar 3 napja szep feherben öltözött a taj.Köszönöm a ajandekokat,nem sikerült jo a csere,igaz nem is volt sok idöm.Asszonyka probalkozot,ne szolj szam,nem faj fejem:),majd maskor jobban sikerül.Csinalom ezt a uj Gyoparvölgyet,igem maceras.
    cili53,Gazdasszonykanak nagyon szepen köszönöm a Monoklis tyuk dekort.
     
    jófarmerlány, yucee, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Gyönyörűen süt a nap. Ma morzsabál lesz nálunk, maradékot ebédelünk. Holnap orvosozok. Még mindig nem völgyezek, drága, bonyolult. Termelgetek szépen, tatásan.

    Majd szavazok, ha lehet.

    Event
    Segítség Baby72-től.

    Zene:


    Köszi az infót.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.12.22
    jófarmerlány, koko.54, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  8. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Jó tenyésztgetést holnap!;)
    Szép álmokat mindenkinek!
    [​IMG]
     
    cili53, Kuzdern, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  9. yucee

    yucee Fórumszaki

    Sziasztok!
    Most végre ide tudtam jönni, nem mindig működnek a jobb felső gombok a játékban...
    Sajnos az event nem sikerült most keksz és növény is hiányzott, így felhőm nincs a dekorokhoz, ez így sikerült.
     
    cili53, jófarmerlány, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét
    Hideg van, borult idő. Kinyúltam az orvososdiban. Január végén lesz a másik lábam porondon., addig is emezt már terhelhetem. Az új év orvoshozjárással fog kezdődni. Vérvétel, ftg, ekg.... De látszik a cső vége.

    Szavazni még nem lehet.

    Zene:


    Rá se ránts! Majd a következő....

    *****

    A felhő megvan, az automatákra várok, hogy kész legyek.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.12.22
  11. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Jobbulast a betegeknek,eventet csinalom,tenyeszgetek de semmi nagy ugras,sok sikert mindenkinek.
     
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Nálam se volt semmi ugri-bugri, csak a brekkencs ugrált a káposztásban....

    [​IMG]
     
  13. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Kaposztat en is szeretem,töltött,husos,kaposztas tetasan:)
     
  14. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Befejeztem én is az eventet, mármint a felhő megvan, csak majd ne felejtsem el beszedni a bérleteket...:wuerg::p
    Nálam rendesen megy a játék, jól számol, elég gyors...
    Drágasszág! Hamar túl leszel rajta, aztán versenyt futsz az uncsikkal...;):inlove:
    Kis babócánk növöget, olyan cukker...:) 2 óránként cicmózik, alszik, eszik, ordít...:wuerg:xDNagy hajas baba...:inlove:
    Szép estét!
     
  15. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    De jó, hogy benéztem olvasni, így nem felejtettem el az automatákat leszedni.
    Már amelyiket engedi, mert a 1. pályán a felső automata hiába van beérve nem lehet begyűjteni.
     
    koko.54, cili53, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szürkeség és hideg van. Azért izgulok az újabb műtét miatt. Az automatákat sajnos elfelejtgetem aratni, így abérletnek hiján vagyok. Termelgetek, állatozok.

    Szavaztam volna.... a reményhal...

    Zene:


    A játék nálam is jól szuperál. Sok öröm van egy babuciban. Jó nektek és neki is. A szeretet sokszorozódik...

    Nálam simán aratható volt.
     
    yucee, koko.54, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  17. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...Emese megint jó nótákat hoztál...pláne a bluest;)...biztos rendbe lesz minden majd..ez is ugyan olyan sikeres lesz mint az előző.
    Szia... majd hozzál már rólla képet..persze hacsak lehet..:) biztos kis aranyoska jó ha van a családba kisbabuci.
    Ma délután... napközi után.. jön fel a két kis csaj cica nézőbe:D...most pakolászok..meg nutellás palacsintát akarok sütni..remélem lesz belőle valami. Ők is nagy cicásak.

    Tanácsot akarok kérni tőlletek : Mikor volt a Boom nem tenyésztettem úgy gondoltam hétvégén..de igen ám de akkor az automatáknak lőttek :( nem tudom addig aratni. Fontos dolog mer akkor este megcsinálom a tenyésztést Boom nélkül...(nem várok szombatig..jó ha kibirom holnapig xD) Zalatnai Cini ) xD. KÖSZÖNÖM a választ .
     
    koko.54, cili53, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szellőcske! A felhő az 1-2 szinten megvan az automaták nélkül is. Örülök, hogy tetszenek a muzsikák, legalább neked. ;)
     
  19. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Jön 1 új hal a bahára...
    Drága Rózsaszálam! Tenyésszél ( Szerintem minél előbb) mert az automata nem kell, csak a 3.-ik szinthez, és az 1-2 szinthez kéri a tenyésztésből jövő felröppiket, viszont 8 óránként tudod aratni az automatákat, és a 3.-ik szinthez kell azért sok bérlet...
    Pici babát majd megmutizom.;)
    Voltam mais futkorászni, még kell sok minden a karihoz... Bérleteket arassátok!:p
     
    koko.54, cili53, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönöm nektek az információkat :inlove:.
     
    koko.54, -Anyu-, Galadriel és 2 más kedveli ezt.