Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)/Tegnap is, csak rohanóban voltam!/
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, cili53, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  2. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    sziasztok, szép napot mindenkinek! :)
     
    **jeje**, Sali~*.*, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  3. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Felhős, esős idő van. Reggel még napsütés volt, szóval sétáltam egyet. Majdnem elfelejtettem az eventeket. A libással kész vagyok, amennyire akartam, a másikat most kezdtem el, remélem kész leszek gyorsan.
    Hol vagytok báránykáim?

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Szia Cicuka! Régen láttunk. Mesélj, mi van veled!
     
    **jeje**, cili53, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Kérlek röptess egy baglyot, nekem azt írja nincs ilyen gazda.:sleepy::oops:
     
    **jeje**, Sali~*.*.*, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  5. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)

    Salikám: klaramagyar, csupa kisbetűvel, így keresd.

    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, cili53, zsani_apja és 8 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az én baglyom Ms.AbyZu -nál nem ért célba! Vele szerettem volna felvenni a kapcsolatot.
     
    **jeje**, Sali~*.*.*, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  7. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jóóóó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazni... Itt éjjel óta szakad az eső... Legalább elmossa kicsit ezt a rengeteg pollent...Tenyésztős kész, Baltás nem érdekel. Jók legyetek.
     
  8. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Gratulalok a gyorsaknak,en meg csinalgatom a baltasat,a tenyesztest meg hetvegen ha,jol szamolom lesz 1tapos.:)
    Nalunk mar 2napja szep idönk vannak,ma pl:18-20 fok lesz,tavasz a ravasz:)megyek szavazni es szep kepeket nezegetni.
     
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Sötét, borult idő van, de nem esett. Gyorsan elmentem sétálni. Rakottkarfiolt fogok majd sütni, meg karfiollevest. Vasárnap pedig petrezselymes újkrumplit ubisalival. A hozzávaló nem érdekel, csak a köret. Kész lettem tegnap este minden eventtel, most béke, nyugalom van a tanyámon.

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem sikerült, már csak válaszolnod kellene!
    Bocsánat kedves topiklakók, de kénytelen vagyok itt üzeneteket váltani.
     
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Itt keleten tűrhető az idő, nem esik...fagyosszentek hétvégéje jön, mindenki vigyázzon magára :)
    Eventelek várom az 1 tápost...;)
    1 kis öröm nálunk is, a lányomnak igaz harmadszorra de sikerült az angol középfokú komplex nyelvvizsgája:)
     
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Gratulálok! Nem egyszerű dolog.
     
  13. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Gratulálok a lányodnak, csak így tovább, ma már a fiataloknak ha érvényesülni akarnak hát 1-2 nyelvet beszélniük kell.
    Még jó hogy nem vette kedvét hogy az első nem sikerült, szerintem csak biztasd hogy tovább, a lányom azt csinálta jó pár gyerekkel akinél látta hogy meg lehet az a nyelvvizsga, csak tanulni kellene egy kicsit többet, addig nem hagyta békén őket, míg rá nem jöttek ha tanulnak jönnek az ötösök, de az egyesek is ha nem. Meg volt a siker élmény ők saját maguk is beismerték hogy igen, márpedig meg lehet ezeket csinálni , de ma már semmi nincs erőfeszítés nélkül. Volt olyan gyerek nem is egy, aki akart nyelv vizsgázni de nem volt olyan szinten a tudása,annak meg is mondta hogy ezzel a tudással nem fog átmenni. de ők döntenek. Nem kell külön óra csak készülni kell minden órára.
    *****
    Szia!
    A baltás kész Farmerama 2023. 05. 12. 13_31_08 (2).png a tenyésztést én is 1tápossal akarom majd csinálni. de zombi juhom nincs elég, az úgy tűnik , bakkfitty.
    ezért mérges is vagyok. De hát a helyzet ez,
    Szép napot mindenkinek!
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Van egy farmom, ahol klara ajándékozó partnerem. Mostanában tényleg nem viszonozza, viszont nem írtam rá. Talán majd jön hír róla. :) Nekem írhattok, én válaszolok. :D ;)
    Megjött, ahogy gondoltam. :) Képzeljétek, amikor nálunk volt anyák napja, kb. egy hete, voltam a papírboltba és láttam tollakat, különféle felirattal. Legjobb anya, szeretettel anyának, stb... Vettem többet is, vittem muttinak is, gondoltam hasznát is veszi. Megnézte, mondta, hogy milyen jó tollat hoztál és vissza dobta a táskába. :D Mondom neki, hogy megnézhetnéd, mi van rá írva. Fejtetőn olvasta, vagyis próbálta, én már szét mentem. Végül is, volt egy kis öröm az arcán.
    Eventek letudva már tegnap, dobálni még fogok, ha megjövünk a városból.
    Nálunk két napja esik, nagyon nem szeretem. :( Nem bőrig, de átázott mindenem. Most viszont boltozás, aztán jön a baltázás. :D
     
  15. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Hideget hoztak a fagyosszentek , nálunk egész nap borult szeles az idő, néha szemerkélt az eső ... most is...
    Emese nagyon jó ötlet a petrezselymes újkrumplit ubisalival... nagyon szeretem:)

    A tenyésztős és a baltás event kész, a gazdakörit is megcsináltam , kiraktam 11 piccolot: 2db Jack, 2 db varázskalap 1db virágcsor
    1 db pöttyös , 1 db kicsobbanó öröm 1 végtelen kincskeresés 1 ingrid.....


    [​IMG] hát... meg vagyok elégedve..:)

    A hétvégén megrendezik nálunk a Mihály napi nagyvásárt ha nem esik a tesómat elcsalom ....bár nem az igazi már ...

    Norbi gratulálok a lányodnak a nyelvvizsgához!:)

    Gratula aki kész, sikeres baltázást aki még csinálja:)
    Szép hétvégét és jó pihenést:)

    .
     
    **jeje**, -Anyu-, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..én még majd most hajíntom el az első baltát:) Tegnap meg tegnapelőtt elment az időm a bankkal...első nap nem addig vót..tennap meg busszal mentem és elég sok idő volt...utánna shopping...:) igaz előttte nap is vót kicsi.:) Mer ugye itt nincs olyan bank be kell menni Miskócra:)
    Hát Apjok megnevetettél..azt hittem ilyen tollat tudod szinesek olyat vettél üdvölólappal a boltbólxD..falun szokta a hangos bemondó mikor jönnek a tollasok az utcákon...halló halló figyelem...kacsatollat..libatollat...hagyatékból maradt dunnát párnát...veszünk..halló halló figyelm :) Szóval írótollat vettél .:D
    Köszi az ajándék kiírást..maj vasárnap is írjad mer csak egy napos látom :)
    Itt is esik :( szemerkél....fújdogál...tegnap meleg volt.
    Gratulálok a láda nyereményekhez jók:) egy FA fa is jól mutatott volna...:) Itt Mihály-napi vásár ősszel van Debrecenben..vagy tavasszal is van Mihály nap:music:
    Nahh ráhajtok a baltára remélem az első sikeres lesz..meg 8-at kevertem eddig :( ennyi..de mAJD RÁHAJTOK :)
    Szavazok.
     
    **jeje**, -Anyu-, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Köszönöm a lányom nevében is..én is szeretem a petrezselymes újkrumplit, de azért a rántott hús is tegyük hozzá xD
    JÓ éjt...:)
     
    **jeje**, -Anyu-, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  18. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -Anyu-, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Elvileg 10:00- kor jön az egy tápos. Nálam már egész nap egy tápot kér. Remélem örökre bent ragad. :D Az is lehet, hogy valami elkerülte a figyelmem.
     
  20. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Ma már nincs olyan sötét, lehet később a napocska is előbújik. Várom Danikámat sétaügyileg, egyedül még nem merek elindulni. Majd sütünk egy kis újkrumplit, ha hazaértünk. A levegő kitisztult a sok esőtől, szinte harapni lehet.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Az én anyukám mindig azt mondta, hogy:" Nem kellett volna kislányom..." Midig morogtam, hogy csak egyszer örülne. Bárcsak újra hallhatnám!