Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szebbet. Itt szutyarék idő van, kiválóan alkalmas szekrénypakolásra. Dél köröl jön a gyógytornász, majd vele sétikálok, bár ebben az időben nem sok kedvem van hozzá. Van még fél piacos (isteni) krémesem, benyomom, hátha lesz egy kis boldogság-hormonom. A tanyán béke van. Kiraktam egy rakat titkosat, fát, ólat. Majd meglátjuk miért güriztem. A piccolók eddig nem jöttek be: haver, fényakámi, pogoshow... Csak egyesével rakom ki, mert nem akarok rombolni.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Semmi rémes. Én voltam figyelmetlen. Kell az a kis vigyorgás ebben a vacak időben.
    Hát ez a kutyika! Tüneményes. Neked mindig építkezni kell? Hol a Tónál, hol otthon? Nem irígyellek.
     
    koko.54, **jeje**, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  2. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Mi vagyunk a Mézgáék...:wuerg:xD Mindig mindent IS csinálunk...Ha kész, találunk valamit amit átalakítunk...:D
    [​IMG]
    Drágasszág! Ha 0-ázni szeretnél állatokkal, kipakolod amit szaporítani szeretnél, pörgess sokat, PP-t, ahogy Cilikém írta, pakold be a rekeszbe az ólas bónuszt, ha van gyepek ura aktiváld, amennyi csak van, és felhő nélkül 5 virágfestést aktiválsz, és 10 órán keresztül nullázhatsz... Rengeteg kakád lesz, a piacon eladod, figyeld a tárolód, és rengeteg tápra lesz szükség. Nagyon szép kis pajta töltést lehet csinálni.;) Ha van felhőd (ami nem tudom melyik...) akkor elég csak 4 virágfestés. Én akkor szoktam amikor tudom, hogy nem megyek sehova, és neki ülök... Nagyon uncsi, de megéri... Én Top-ra szoktam általában gyűjteni, de a piacra is eladok, meg pikk-pakk készek az állatos gazdakörik...:)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.23
    koko.54, **jeje**, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  3. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok! Szia Anyu!:)

    Mekerestem a fejlődési taktika topickban Toma írását amit nullázás előtt érdemes elolvasni:)

    https://board-hu.farmerama.com/threads/fejlődési-taktika.11014/page-238#post-1280818

    Nálunk még mindig esik és elég hideg van... hát visszakapcsoltam a fűtést...

    Szép estét, szavazok!
    .
     
    koko.54, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    18.000 ezer növényből megvan a kockadinnye nullázásához a bónusz...;)

    [​IMG] a többi már nem is kell...xD
    5 nagy cserép beadás, és mindegyik adott bónuszt:)
     
    koko.54, pecástündér, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  5. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia:)

    Nagy szerencséd van!:D

    Nem emlékszem mennyi növényt használtam, de 6 jegyű volt,és mind a 9 pipa :pxD én is az voltam mert a szupertrágya imádat az utolsó volt a sorban:(

    [​IMG]
     
    koko.54, **jeje**, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nálam így jöttek a bónuszok 2,1,3,7,6...még ilyen könnyen nem ment a nemesítés ;)
     
    cili53, koko.54, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, **jeje**, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Délutánra felszakadozott a felhőzet, végre. A nap is kikandikált. Álmosság tört rám. No de! Holnap event a szigeten. Még nem döntöttem, hogy csinálom-e.

    Event
    Segítség -BombadilToma-tól

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Köszönöm mindkettőtöknek. Majd, ha lesz á energiám... Szerintem ezért nem csináltam még. 10 óra.... Majd.

    Mázlista, vagy ügyesség?
     
    cili53, koko.54, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  9. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Az eventekkel készen lettem, éppen időre.:D:wuerg::cry:
    Mesike, köszi az infókat a holnap induló játékról, reggel NEM learatni a Bahamát! :p
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    cili53, koko.54, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Bosszankodom, mert reggel szakadt az eső, így nem mentünk hosszú sétára,[ most meg süt a nap. Várom a gyógytornászomat, jól meg fog gyötörni. Főztem egy kis sárgaborsó főzeléket. Ezer éve nem ettem., nem is főztem, pedig szeretem.
    Fogom az evetet csinálni a felhőig biztos.

    Megyek szaazni.

    Zene:


    Jó, hogy szóltál. Remélem csak az ültetvény a fontos, mert a többit learattam.
     
    cili53, jófarmerlány, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  11. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Az eventindulás nálam is késett.Az előbb ültettem el a 8 órás eventgazt.Meló miatt választottam a hosszú érésű növényt.
    Nem szeretem a bahás eventeket,de azért csinálom.

    Én se nulla perceztem még állatokkal,ugyanis ha akartam volna se tudtam volna. 4 virágfestésem van és nincs olyan felhőm ami kiváltaná az ötödik virágfestést. Na persze több ezer tápom sincs. Majd egyszer...

    Szavazok.
     
  12. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét! Sziasztok!
    Megjöttem a fog dokitól, még 4x biztos mennem kell...Alakulok...;)
    Én is nekikezdtem az eventnek, a hosszút betettem komfortba...:wuerg:xD:cry: Mindennel megszórva 8 óra az aratásig...:oops:
    Ügyes voltál -Anyu-:wuerg:xD
    Itt beborult, hideg szél fúj, olyan álmos lettem...:sleepy:
    Egész héten legeltünk ahogy Drágasszágom mondaná...:):inlove: Sóskafőzelék sült virslivel, burival, Brokkolikrém leves füstőlt sajttal, Kínai rakottkel, holnap kapros tökfőzelék. Nyami.
    Szavazok. Erre figyeljetek! Néztem is miért ilyen kevés a szezonosnál a megrendelők száma...o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 17.5.23
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    cili53, szellorozsa, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Egész éjjel szakadt az eső. Most is vacak idő van, így a reggeli séta kimaradt. Dél körül jön a gyógytornász, hátha vele tudok majd sétálni. Nekiálltam szekrényeket pakolni, mosok orrba-szájba.... Ma nem főzök, maradt még főzelék, sütök hozzá valamit. Csinálom az eventet, én is komfortba 8 órást raktam. Nincs kedvem öökké itt ülni a gép előtt. A felhő a cél.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Nekem meg csak 3 virágfestésem maradt, nem tudom miért, de a gyepek urát gyűjtöttem..... No, de majd, ami késik, nem múlik.
    Jó az úgy Drágaszág, csak ne felejtsd el az ananászos sütit.
     
  15. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Nem felejtettem, beraktam még karácsonyit, meg fehér ártatlanságot, így komfortban a 8 órás szupikakival, 5-6 óra...most már 1x1-en tolom, kacsa-katázok is, így 1,5 óra a palack bambusz.;)
    Szavaztam! Jóéjt!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.23
    -gyöngy-581, cili53, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  16. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eventet en is csinalom,hajra mindenkinek.
     
    -gyöngy-581, cili53, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ma túlóráztam, fél 8 után léptem le. Ennyit a tegnap pörgetett bónuszokról. :D Na mindegy, amikor beléptem, minden borult.
    Majd holnap befejezem, már csak a rövid érésű kell, felhő tegnap meglett.
    Nagyon hideg van a héten. Rengetegen jönnek leadni, így nem sok időm van fázni, csak amikor haza jövök, akkor jön ki rajtam.
    Holnap Zsani mennek a Balcsira este, talán jó idejük lesz, hétvégére már azt mond Zita.
    Feleségem sütött túrós rétest, amire haza értem. Egyik nap emlegettem, de csak úgy. Azt hiszem, ez még szerelem. :D ;)
     
  18. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    szellorozsa, cili53, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Ma sem végzek az eventtel. :( Lányom már egy ideje autót szeretne. Most a napokban talált egyet Bükön. Lezsíroztunk mindent, munka után megyünk, megnézzük. Hiába mondtam, hogy búvárkodnom kellene még, nem hatotta meg. :D

    halihoó, gyurmika!! :)
     
    szellorozsa, cili53, koko.54 és 2 más kedveli ezt.
  20. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!:wuerg:xD
    [​IMG] Nálunk már korán szúnyoghálót szerelnek, pakolászok, rámolok. Hétfőn festés...:eek::eek::eek:;)
    Eventet nem sokára befejezem, már csak uszony kell...Kb. 400 darab.
    Kügggyetek sok-sok úúúúúszooooonyt!:wuerg:xD
    Szavazok, ha engedi...majd később.
    Apjuk! Kódot is hozzál már... Alig bírlak kisilabizálni...xDxDxD