Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönöm..nagyon kedves vagy Gyöngy:) Biztos hasznát fogom venni..bele olvastam..legalább egyszerűen van leírva...így jobban érthető..:)))
    Szia... nahh arra már én is régóta fenem a fogamxD a májusfára...de majd elkopik :);). Szerintem lehetetlen küldetés mindenkinek össze építve..vagy külön..meg nagyon régi és senki nem adja..úgyhogy nézzed csak a képet8)...én is szoktam Mona Lisát nézni..hátha lesz egyszer.xD;):p
     
    jófarmerlány, cili53, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  2. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    En mar nagyon regen keresem,sok mindent adnek erte,termeszetesen kompletten,1 van mar meg kellene 5-6db:)
     
    cili53, Kuzdern, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Most értem ide, lemaradtam a cseréről teljesen.:(/VV/
    Köszönöm mindenkinek az ajándékot, nem küldtem senkinek semmi.:(/Régen fordult ez elő velem./:(
    A következő Csere-eventnél igyekszem majd pótolni!!!! ;)
    Kokokám, ha össze van építve, nem küldhető a Májusfa.:(
    "Szaladok" szavazni.
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    cili53, Kuzdern, **jeje** és 5 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Most volt kint 5 ajánlatom, denevérvető volt a cél. Persze ismét jönnek vissza majd a kitett cuccok. Legközelebb megint próbálkozok, de picit át kell gondolnom. Nem egyszerű.
    Minden esetre jöhetne már vissza a hajó. :D
     
    cili53, Kuzdern, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  5. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok újra!
    Mostanáig próbáltam szavazni, nem engedett.:(
    Kicsit késöbb majd újra megpróbálom.
    Jó éjt mindenkinek!

    Ui.Sikerült! :D
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.23
    cili53, -gyöngy-581, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  6. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jóóóó reggelt!
    [​IMG] Jövök szavazni...Köszönöm szépen mindenkinek az ajándékokat! :inlove: Itt 2 napja borult, most is esik.
    Djágasszág! Nagyon ügyi vagyol...Én is pakolásztam, meg nyári elő, téli elpakol.:p Ma futkosok.
    Apjuk! Én 2 pöttyöst adtam a vetőért... :)
    Igen az a baj, hogy a régebbi kitehetőket, ha össze rakták, (fejlesztették), akkor már nem küldhető...:oops:
    Nekem 1 szürke felhőm van, ahol a felhősort meg lehetett szerezni, és a kitehetőket duplán, de NEM CSERÉLHETŐ...:wuerg:o_O-.-
    [​IMG]
     
  7. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Jo reggelt!
    Vege a cserenapoknak,remelem sikerült mindenkinek amit akart,ha nem,majd a következö cserekor.
    En a pöttyösöket gyüjtögettem,meg amit sikerült:)köszönöm a ajandekokat-
    Lassan mar teli lesz.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.23
    pecástündér, szellorozsa, mimi és 8 más kedveli ezt.
  8. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Szakadt az eső egész éjszaka meg reggel is. A levegőt harapni lehet, és végre elállt. Azért sikerült egy gyors sétát tennem. A cipősszekrény is kész van, még a száradó dolgokat kell elpakolászni. Itt volt a lánykám és a vejkó is. Szegénykém orvosozik.Megint event lesz, de kihagyom, esetleg a szörfös kunyhóra rástartolok. Aki csinálja, annak hajrááááá!

    Event
    Segítség, ha találok,
    Szörfös kunyhó

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Nekem is van 2 összeépítve. Nem sikerül többet szerezni. Elképesztő a gombásod. Tetszik.

    Drágaszág! Majdcsak engedik egyszer. Ha van küldök.
     
    szellorozsa, cili53, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Annyit én is adtam volna érte, de amibe bele futottam, ott kétjegyű volt a darabszám. :( Tudom, hogy a megépített itemek sem cserélhetők. Viszont cseréltem egy olyat, amiről nem tudtam. Persze sok ilyen lehet.
    Felhőm az van nekem is üres, de csak a 333ó- ak. Azokat nem aktiváltam még soha. El is felejtettem, hogy vannak. :D Most, hogy végig görgettem az egészet, akkor láttam meg. Nem is foglalkozok azokkal.
    Tippem: 19720408 :D ;)
     
    cili53, jófarmerlány, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  10. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Igen Szellőcske,az almafa volt a legtutibb üzletem a sok közül.Kaptam érte jó pár egyéni kifutót...igaz még sose használtam olyat semmire,de jó üzletnek tünt :D
    Aztán a második legtutibb üzletem...kért valaki egy farmos víztartályért cserébe egy bahamás víztartálytxD
    Elfér még az az egy darab a több mint 700 mellett. Múltkor hirtelen ötletem jött...ugyanis azt hittem,hogy a víztartály kétkockás kitehető és rögtön megvettem kb 700 darabot...gondolván a felhőre szuper lesz.Aztán amikor akartam felpakolni a kétkockás felhőre...hiába tekertem ide oda...csak nem jött.Így kapcsoltam,hogy bizony nem kétkockás xD:wuerg:
    Úgyis gyűjtő vagyok...nem árt,ha van pár belőle...:music:xD

    Csináltam is az előbb egy gyors képet a múltkori és mostani cserékor szerzett kincseimről: :)
    https://kephost.net/p/OTMyNjA0.jpg
    -
    Kokó,elképesztő a Pöttyös rengeteg! :inlove:Gratulálok! :)
    -
    Anyu,gratulálok a denevérvetőhöz! :) Olcsón kaptad ahhoz képest amilyen árak voltak.
    Amin talán leginkább meglepődtem az az volt,hogy a Copacabana strandért kértek 2-3 Pannit.o_O
    Én három ajánlatot tettem ki denevérvetőért.
    1 db Pannit, 2 db pöttyöst, 2 pocok légyfogót. Senki sem adta :D
    Na majd legközelebb :)
    -
    Marika,jó volt olvasni a soraidat!:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.23
    Galadriel, cili53, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  11. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Köszi a infot,gondolkodom hogy csinaljam.
    Neked 1 több van mint nekem hmmm:)egyszer majd csak sikerül mint a tyukocska.
    Remelem a következö cserenapkor teli lesz,rozsa mosomedveodukat gyartok.
    Hüüüüü,van minden közte,en is gyüjtök mindent ami tetszik.
    A pöttyösök között van tölled is,köszi.
     
    -Anyu-, cili53, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  12. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sok mindenre úgy futottam rá,azt se tudtam,hogy létezik.Direkt a dekorokat és rózsa terményes ajánlatokat néztem.Aztán megkerestem a dekor képét,hogy érdemes e adnom érte vagyont vagy se és ami tetszett kinézetre,azt kiváltottam. Jól megfogyott a készletem,de nekem megérte.Lett még rózsaszínű rodeo ranchom is,ami szintén még nem volt,de most csak dekorokról akartam képet készíteni mert kíváncsi voltam milyen animációval. Csak néztem,néztem...nagyon aranyos minden amikor mozognak össze vissza :inlove:
    -Igen,néztem is a képeden vajon melyik lehet amit én küldtem múltkor és megtaláltam jobb oldalt alul...pont ott van mögötte egy sárga kis virág :D
     
    szellorozsa, -Anyu-, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  13. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Julika, nagyon jó az új képed a kincseidről! :D
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.23
    szellorozsa, Kuzdern, **jeje** és 6 más kedveli ezt.
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Jó idő van, bár jó párás a levegő. Tornáztam, sétáltam. Ma borsóleves körömpör, salátával a menü. Csak nekiveselkedek ennek az eventnek, pedig nem sok kedvem van hozzá.

    Event
    Segítség, genka53-tól
    Szörfös kunyhó

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Gratulálok a kincseidhez. A napórát is most szerezted? Arra fáj a fogam.
     
  15. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam! Nagyon jók lettek az új képek, én is csináttam újat...:p
    Djágasszág! Mi a baj a csajszikáddal? Miért orvosozik?
    xDxDxD itt magamban, olvaslak titeket, itt volt a cserenap, senki nem kért semmit, most meg írjátok mi minden lenne jó...:wuerg:xD:inlove: Na következő cserenapra tessék listát írni!;) Kokokám! Ügyi vagy! Nekem is csak az van a világító tornyos-on...:)
    Eventnek neki kezdek, aztán majd látom...
     
  16. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Köszike :)
    -
    Szellőcske és Anyu,nagyon szépek az új képek!:inlove:
    -
    Igen Emese,most szereztem a napórát talán a csere utolsó fél órájában.Még 1x átnéztem a léghajót és akkor láttam meg.Néztem,néztem aztán továbbléptem...sokallottam a 3 Pannit érte.:wuerg:De csak piszkálta a csőrömet és visszamentem érte xD
    -
    Anyu,nem írtuk mit keresünk mert senki nem keresett semmit...csak szemezgettünk :D
    A napóra,denevérvető és hasonló itemek nem ajándékozni való holmik. Ilyesmit nem illik kérni :music:xD
    Mindenki magának kell,hogy beszerezze.:D
    De írhatok majd listát ,első helyen a Denevérvetővel,aztán fagyöngyös puszi,Naszredin,virágágyú stb :D
    -
    Mindig szoktam nektek küldeni az új fából vagy ólból...most 2 új fa vált cserélhetővé de sajnos nem volt belőlük sok így nem tudtam küldeni.:oops:Pár elment a cserékre is.1 frankliniám maradt és 3 pikkelyfa...úgy,hogy utóbbiból kaptam egyet ajiba egy szomszédomtól.
    -
    Tegnap estefelé kitettem 21 titokólat bahára és lett 1 hiéna ólam.Eddig még nem volt. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.6.23
    -gyöngy-581, szellorozsa, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Semmi komoly, de néha muszáj a dolgoknak utánajárni. Az álmok nem kívánságok ;):inlove:

    Nagyon ügyi vagy. Régóta vadászom, de nálunk nincs is. Szerencsés vagy a titokóllal. Én 27-t raktam ki és egy sem lett. Na ezért nem adok a titkosakért egy petákot sem.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.6.23
  18. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Nálunk most szakadó eső, dörgés, villámlás:(

    Nem volt túl sok időm a hétvégén ezeket sikerült cserélni :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Kerestem én is a denevérvetőt 6 virágosért , de nem sikerült , lehet most ez a sláger:)
    Julika a következő cserén írj rám és küldök egy virágágyút, 2db tudtam cserélni , így már van 3 db:)

    Az eventet csinálom, jól sikerült a pörgetés, ma le tudom termelni az eventnövényt , holnap focizok:)
    Sikeres eventezést aki csinálja:)
    Szavaztam.
     
  19. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eventet elkezdtem a ladak miat,sok siker azoknak akik csinaljak,hajra.Szavaztam,a uj kepek tetszenek,nekem is kellene mar ujat csinalni.
    Köszönöm,cserenapra csinalom a listat,de felek hogy üres lesz a vilagito tornyosod;)
    Gratulalok a kincseidhez es a szerencsedhez is,hogy sikerült a hiena ol,majd csak sikerül nekem is.
    Emese,igy vagyok en is vele,ugy sincs szerencsem ezert nem is veszek mar,regen olykor volt,aztan egyszer csak vege lett.
    En is talalkoztam többször is a naporava a hajon,na ja,most mar tudom hogy keresed:)
     
  20. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó