Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

  2. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Nagyon szépek lettek a kincses képek, ügyesek vagytok.
     
  3. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szep gyüjtemenyek,tetszik.
     
    **jeje**, -gyöngy-581, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Kincs, ami nincs. Nem tudok ilyen képet csinálni. :D
     
    **jeje**, -gyöngy-581, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  5. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...itt is eseget már két napja...
    Hát én elmennék Koko a kertedbe gombát szedni ha megengeded xD;)gombaszakértőt nem kell hívnod mindegy milyen:D.
    Gratulálok hozzá..így aztán lehet nyargalni :)
    Szia..látom nállad is mindig zajlik az élet...de így a jó hogy szeretteid körbe vesznek.
    Nekem is kellene szekrény meg minden rámolás...el vagyok mindig maradva:( :eek: Esi esik itt is.
    Szia köszi a dicséretet :) gratulálok a napórádhoz...igen ritka kincseske...nagyon szép lett a kincsesképed :)
    Majdnem írtam neked hogy küldök én neked fagyöngyös puszit...van egy vagonnal ....de megnéztem 1 van:music:.
    Úgy rémlett régen lehetett venni FA-ért.. úgy mint a bálintnapi tehénkét...meg ilyeneket. Fagyöngyöst nem lehetett ?? ti hogy emlékeztek. Ez a denevérvető látom nagyon menő:) nekem nincs de biztos nem is szép dekor:pnincs haszna a képen :)xD
    Látom jót csereberéltél...gratulálok az új óladhoz..

    Szia:) nagyon jókat csere-berélgettél..;) Hat virágos dallamot adtak egy vendigóért:eek:? kicsit nem vót lüke ez a csere-berés...xD
    Szerintem nagyon jól jártál vele..vendingód még lehet később....mézeskalácsszív is szép..:) Napóra is klassz ügyes vagy...:)
    Én is termelek szaporítok még nem fociztam..
    Vagy most hogy van a csere oldal a bal oldalt kaptad igaz?? és a jobbot adtad...mer ha nem így van...akkor bocsánat nem lüke senki :)
    Szia Anyu...hát betörnék a kincseskamrádba..de gondolom 6 lakattal védettxDés lézercsíkok jönnek mennek bennexD:inlove:

    Szia Apjok..biztos akadnak azé neked is kincseid..nem vagy te olyan kispályás;) Most látom van itt Anyu meg Apu :)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.6.23
    **jeje**, -gyöngy-581, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Mi vagyunk a farm Frédi és Bénije. :D De jó, hogy említetted. ;)
    Kokonál láttam ezt a sok pöttyöst. Úgy elkezdtem viszketni, mondtam feleségemnek, csináljon gomba pörit. :D Nincs itthon, de most csinál lecsót. :) Nem hiába, még is csak megfogtam az anyós lányát! ;)
    Nincsenek nekem olyan kincseim. Ami van, azokat kedves gazdáktól kaptam. Tudhatnád, hogy kezdőként nem egyszerű. :D
    A hajó meg már nem az én világom. Valahogy mindig rossz ajánlatokat teszek, valószínű. Időzni meg nincs türelmem.
     
    **jeje**, -gyöngy-581, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  7. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Itt ül a 007-es a kamra polcán, egy gombnyomás és aktiválom...Gyere csak gyere...:wuerg:xDxDxD
    [​IMG]
    Igen. Farmanyu, és Farmapu.:pxD
     
    **jeje**, -gyöngy-581, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  8. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Gyere csak gyere Szellöcske,Anyutol kölcsön kerem a 007-est:)
    Szia Apjok!
    Igen a kezdet mindig nehez,egy kis ügyesseg a többi megy magatol.En a nagy reszt hajon cserelem,figyelem mit keresnek,ha nincs probalom azt keresni.Igaz egy kis idö kell es türelem,(türelem aranyat er)
     
    **jeje**, -gyöngy-581, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  9. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Norbinak, kicsit megkésve nagyon boldog névnapot kívánok!
    [​IMG]
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -gyöngy-581, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Kedves Őrző-védő KFT.!xD
    Ezen belül F-anyu...F-apu...és Koko.
    Látom féltve őrzött kincseiket olyan jól őrzik....nincs esélyem semmi.xD:p. Üdvözlet a Főnöknek xDxD csak sejtem ki.;)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Én azt hittem Apjok... hogy te is egy ősrégi játékos vagy és sok a retro cuccod...de majd lassacskán megszaporodnak..:)
     
    **jeje**, -gyöngy-581, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Az ősrégiek lemaradtak rólam. Ősrégiként emlékezhetnél rá. :D Azok, inkább olyanok, így pontos, nem nagyon kerülnek már hozzám, bár optimista vagyok.
    Ahogy látom a vagyonőr igazolványt is meg kell csinálnom. :D
     
    **jeje**, -gyöngy-581, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  12. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Szavazok, ha lehet...Pörgettem PP -ket, most termelem az e-gazt 1000-el.:)
    Persze, hogy régi játékos! Imád ugratni minket..;):wuerg:xD Teli van mindenféle kincsekkel, főleg FA fákkal...xDxDxD
     
    **jeje**, koko.54, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Eddig szép volt, de most beborult. Jelentem KÉSZ a szekrényezés. A cipős is. Még a gardrobszekrény fiókjai vannak hátra, hosszabbítók, madzagok, kütyűk, a nemtudomhogymicsodaezértnemmeremkodobni ... Főztem egy jó kis lecsót, nagyn ráizgultam., jól föl is faltam. Na jó maradt még a reménybeli kosztosnak is. Kész vagyok az eventtel, van még kb 2 körre való gazom, ha lesz hozzá felröpi eljátszom, ha nem... A felhő a kunyhó, meg a piccoló megvannak. Pár dolog még átkerült a raktáramba ;)

    Megyek szavazni és csodálkozni.

    Zene:


    Majd legközelebb megbeszéljük. A fél/egész farmom nem adom ;)

    Nagyon jól sikerült a kép, volt türelmed kivárni, hogy közel azonos helyzetben legyenek a kekszes valamik. Nagyon tetszik.
    Ez az ügynök nálam is elfér.
    Nagyon jó taktika, de türelem.... na az nincs.
     
    **jeje**, -gyöngy-581, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ennyi Item van, ami Kincset rejt. :D ;)
     
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Köszönöm! ;)
     
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Kac kac. Szellemesnek tetszik lenni....:p:inlove:xD
    Sok boldogságot, így utólagosan.
     
    **jeje**, Kuzdern, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  17. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..igen biztos földalatti alagútban tárolja őket. xD A FA fájai meg Dunántúlról..Békéscsabáig nyúlik;)xD
    Szia..super volt a klip amit hoztál...hát igen a Beatles munkásságát minden nagy művész elismeri:inlove:
    Szia...Jajj de aranyos az a sok kincsesteknőxD..ez még a legszegényebb gazda polcán is rogyadozik:p
    Élőholt kincs 64 db...ez már döfi:D...azé csak nem teccik olyan szegényesnek lenni;)xD.
     
    **jeje**, Galadriel, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Baccus. Elfelejtettem átírni Halott kincsre. :D
     
    **jeje**, Galadriel, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  19. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    **jeje**, zsani_apja, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  20. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eventet csinalom es lassacskan haladok,hajra-hajra mindenkinek.
    Emese Anyu,gratulalok ügyesek vagytok:)
    Szia!
    Utolag,minden jot kivanok.
    Gratula a kincses gyüjtemenyedhez,azokat a regi kincses dekorokat,ajcsiba kaptad.:)
     
    **jeje**, zsani_apja, Galadriel és 4 más kedveli ezt.