Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka


    Szia!
    Neked szóljon most e dal, :inlove:
     
    koko.54, szellorozsa, cili53 és 8 más kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia Erzsike,

    Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen! :inlove:
    Szép muzsika, gyönyörű lovak...:)
     
    koko.54, szellorozsa, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  3. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép estét!

    Csinálgatom ezt a gyopárvölgyet. Már tudok előállítani alpesi gyopár magot. Eddig se szerettem,de most a növényültetéssel még rosszabb. Remélem nem lesz gyopáros event...:music:
    -
    Szavazok!
    Jó éjt,szép álmokat nektek!
     
    koko.54, szellorozsa, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    El csinálgatjuk. :) Nekem ez bőven elég már a játékban.
    -
    Köszi a szavazatot! :D ;)
     
    koko.54, szellorozsa, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  5. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Erzsike, én is köszönöm ezt a szép zenét!:music:
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, szellorozsa, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  6. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Jó reggelt!

    Nagyon is sok már a játékterület. Amikor a kezdetekkor a gyerekek kezdték a játékot akkor volt a főfarm,szédült szántó és a kergekert.Elég is volt.

    Te kaptál -1 pontot! 8)
    -
    Idenézzetek! Láttatok már összenőtt mesterségeket? Hát itt van:
    https://kephost.net/p/OTQwNzc4.jpg xD
     
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Meleg van, megy itthon a kondi. Már volt egy rövid sétám, de ma futkosós napom van (mert tudok futkosni). A tanyán béke és nyugalom.

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Kösz Babám! El vagyok kettyenve. Mindig ott turkáltam, ha nem tudtam, hogy mi micsoda.
    Szia! Köszönjük a segítséget. Aranyos vagy.
    Alulról kezdj ültetni, akkor haladósabb, és mag is kevesebb kell. :p:inlove:
    Tényleg sok a terület. Erre a völgyre szerintem semmi szükség nem volt. A többit kellett volna javítani, fejleszteni. Nekem csalódás.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.23
  8. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Itt vagyok! Sziasztok!
    Lent voltunk Balcsin, körbetekertük a KisBalaton-kört... 90 km... Délelőtt 10-től-du.-án 16.-ig legalább 6-8 megállóval...:wuerg:xD
    Elfáradtam. :p Már fent. Ma rohangálás, anyut viszem körzetihez, meg vásárolok, főzni is kellene valamit...
    Lehet spenót lesz lazaccal...;)
    Szavazok. Eventtel aki végzett gratula, aki csinálja annak Hajrá!:)
    Drága Jejebabám! Az a habcsókosfa az a levéltánc dekor...:D Mivel még +-os így nem akartam leszedni a fotózáshoz...;):inlove:
    [​IMG]
    Drágasszág! Csini lettél!:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.6.23
  9. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Köszi a zenét,jó kis muzsika ez...már rég hallottam. :)
    Én is alulról ültetek,hogy 4 kockára fussa egy magból. :D
    Azta Anyu,ti aztán fittek lesztek:inlove:
    Nagyon ügyik vagytok,90 km nem kevés :)

    Juujjj...Levéltánc,na most jól meglepődtemxD Még sose nem néztem animációvalxD Tényleg habcsóknak tűnt...na mondom ilyet se láttam még :D
    -
    Képzeljétek szombaton voltam a New Yorkerbe bámészkodni és megláttam egy One Pieces ( ez egy anime sorozat) pólót.Úgy megörültem neki,azonnal meg is vettem a fiamnak,el fog ájulni tőle :D
    Van ugyanis ez az anime ...amolyan japán animációs sorozat és fiam nézte.Addig nyaggatott,hogy nézzem én is,hogy a kedvéért én is rákattantamxD
    Megnéztem mind a több mint 1000 részt és izgatottan várjuk mikor adnak ki új részt,aztán átbeszéljük a fejleményeket .xD
     
    Utoljára szerkesztett: 26.6.23
    -gyöngy-581, koko.54, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..imádom ezt a számot...erre aztán lehet rázni :))
    Szia...legalább tudom hogy néz ki a turbó men....;)..köszi..
    Én még eventezek a növény meg lett csak fagyizni kell:) bal oldal szerintem nem lesz meg nem is néztem.:)
    Anyunak a habcsókos fa...nem cukorfa??
    nekem sincs tojásfőző időzítőm most láttam csak..biztos eventes tárgy...lehet rémlik valami mintha már csak láttam volna.
    Szia Emese....hát mi Pénteken este jól beleszaladtunk a vihar epicentrumába...:oops:
    Falun voltunk este olyan 8 körül....kör villám mindenhol de semmi zengés meg eső...elindultunk kocsival...még Hajdú-ba jártunk már elkezdett úgy esni meg fújt ...a villámlás éppen elment. Sok kocsi leállt...de előttünk lévő nem...menegettünk..úgy kopogot az eső azt hittem jég:eek: de nem volt..beléptünk Borsodba itt kicsit talán enyhébb volt..de szakadt mindnehol. Volt osztálytársamnak nagy diófáját tövestől döntötte ki. Szóval hál Istennek haza értünk...:sleepy:
    Szia Cilike ...hát az úgy van a 700 ft-os strandbelépő ...hogy 4-5 ezer körül van egész napos jegy a Termálfürdőbe...tavaly épült mellé szép hotel..szóval sok Szlovák átjár fürdeni meg sok külföldi is van..ha van pénzük akkor jöjjenek.
    Nekem van Városi kártyám..így egész napos csak 1200ft.....de mivel 2 óra után mentem így lett 700 ft.:D Szóval ha te erre jársz és betérsz ki kell nyitni a buksztárcád...;)
    Hát ha lesz gyopáros event ha nem..én még mostsem kezdtem bele ...:sleepy:
    Szia Anyu azt hittem a habcsókos fa a cukorfa...de látom ez is habcsókos mert nem járt még le a bónusz ideje..nem is láttam a habcsókot eddig..8)..mindig tanul a jó szántó-vető :)
    Szombaton voltam a múzeumok éjszakáján....kár hogy kevesen voltunk...megint nagy eső volt...így csak este 10-ig tartott.
    Tennap grilleztünk.. .a kisebbik fiam csináta...nekem a sült krumpli meg ubisali jutott..meg fagyi ez-az.
    Sikerült meginnom egy olyan sört amit 100 éve csináltak...de apjuk nem figyelt sietett...máskor mindent megnéz..
    Szóval ma vissza vittem blokkal...üresen és telin..de előtte volt eszem és elvettem egyet polcról bizonyítéknak:p
    Hívták a főnököt..én meg mondtam elszúrták a grillpartimxD...azt hitte az a sör van a kezemben amit vasárnap vettünk...mondtam nem...még mindig árulják...ez most vettem le a polcról..az enyémek a táskába...mondta dobjam ki..igen csak kettőt megittunk...nahh mindegy a pénzt vissza...meg persze a párom kicsit leszúrtam hogy ilyet vett mikor ezt nem is szeretem..én a sört szeretem nem az össze vissza hülye nevű ízű barna..meg búza sör...meg szűrt...stb...egyáltalán nem jön be.
    Nahh nem vagyok nagy ivó nehogy azt képzeljétek. De grillparti volt..:)
     
    **jeje**, -gyöngy-581, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  11. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, -gyöngy-581, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  12. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Most éppen elborult, de meleg van. Reggel sétikáltam, virágoztam. Ma pihi van, tegnap szétfutkostam magam a hőségben. A tanyán nyugalom és béke, valószínűleg kihagyom ezt az eventet. Unom a parancsra kapálást, és a kapományoktól sem jöttem lázba.

    Event
    Segítség, kabocatanyatól.

    Megyek szavazni.

    Zene:

    Hú! Zajlott ám az élet nálatok! Néha jól esik egy kis söröcske, na persze nem a lejárós fajta. Én szeretem a búzasört citrommal, jó hidegen. Grillezésnél nálunk is előkerül. ;)
     
  13. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét!
    Jövök szavazni.
    Köszönjük drágasszág az ismertetőt. :)Nekem is kimarad az event...;)
    Sok dolog van a VV-ben...
     
  14. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Egy kicsit lemaradtam a olvasassal,sikerült behozni:)köszönöm a zeneket tetszettek.Emese,köszi a event infot,ez is kimarad mint az elözö,nincs sok idöm.A gyoparost csinalgatom,mikor hogy van kedvem,nem is igen haladok vele.Sok sikert a eventezöknek.
     
  15. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Mesike, köszi az eventismertetőt, sok sikert az eventezőknek! ;)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Nagyon lehűlt a levegő, de élvezem. Reggel sétáltam a szemerkélő esőben egy jó nagyot. Nyár van, mindenféle futkosnivaló van. Az eventet kihagyom, szóval béke és nyugalom van a tanyámon.

    Megyek szavazni.

    Zene:
     
  17. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok:)

    Az event késedelmes indulásáért, kódot kaptunk:)
    Sikeres eventezést:)

    Ha a FAILAGAIN kódot használjátok, akkor 60 db Szupertrágya és 30 db Kacsa Kata szupertrágya, 40 db Szupertáp, 3 db Partypörgetés kerül farmotokra.


    A kód mostantól érvényes, felhasználói fiókonként egyszer igényelhető, és 2023. július 1. (szombat) 23:59-ig érvényes.

     
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Köszönjük, kis szemfüleske.
     
  19. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét!
    Jövök szavazok.
    Befejeztem a fogorvosozást, jött helyette más orvosozás.:oops: Anyu cukros lett...Beütötte az ujját, (szerintem a mosogatónál, nem nagyon emlékszik), és nem akart gyógyulni. Elvittem a sebészetre, azonnal beutalták a Traumatológiára, mértek cukrot, 20-as volt...:eek: ott kis műtéttel feltárták, összevarrták, 2 nap múlva kötözésre vissza, ez volt Vasárnap. Azóta, sebészet mindennap, kötözés, háziorvos elküldött, labor, dietetikus-hoz, vettem cukormérőt, és inzulint is kell adni...Szegénykém. Reggel vérvételen voltunk. Úgy meg van ijedve.. Nem ért semmit, mit ehet, mit nem, mikor mit kell beszedni. Ja! Antibiotikumot is kapott... o_O Pffff... Kicsit most besokkkkkkaltam...
    Most csak a VV lesz. Jók legyetek, majd igyekszem jönni...:sleepy:
     
    **jeje**, szellorozsa, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Anyóca, együttérzek veled, sok-sok erőt és kitartást kívánok hozzá!
    Cilike, köszönjük a kódot!
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    **jeje**, szellorozsa, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  21. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    Megint nagyon meleg van. Takarítás, mosás-főzés. A tanyán béke van. Próbáltam mindenkinek azt küldeni, amit szeretne, de nem biztos, hogy sikerült.

    Event
    Segítség, PZoli64-tól

    Megyek szavazni.

    Zene:


    Jajj szegénykém! Még jó, hogy kiderült, így legalább kap kezelést. Nincs itt a világ vége, vígasztald meg. Jó, hogy a kezén lett a seb és láttad. Vigyázzon magára, ne sérüljön sehol. Van az a biotron (vagy mi) lámpa, azzal nagyon fel lehet gyorsítani a gyógyulást. Nem csodálom, hogy sokkkkk. Ölellek benneteket.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.23
    **jeje**, szellorozsa, cili53 és 4 más kedveli ezt.