Visszajelzés Nászutas sziget - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 21.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! A felhőm reggel óta üzemel, még egy aratás és meglesznek a piccolók is.Kényelmes tempójú jó event volt jöhet máskor is. Kellemes időtöltést annak aki kész van aki még ültet annak is meglesz ne csüggedjen.
     
  2. szikat73

    szikat73 Junior szaki

    Jó reggelt Gazdatársak :inlove:
    Statisztika a 29 pikkolóból: virágcsokor 1, végtelen kincskereső 1, levéltánc 4, multitasking4, fényfesztivál1, pöttyös gomba 2, varázskalap3, jack ajándék 1, tündér termál3, kicsobanó1, ingrid 2, pogó2, haver mackó1, gyepek ura2, élőholt kincs1 összességében mem rossz8):inlove:xD , de FA vagy varázsfa elerült :( a titkosan szokásos :sárga, narancs és cápa rózsaszín ;):) de hogy ne legyek off : sikerült 1 bónuszt pörgetnem és zöld cseppeim bánják , de be akartam fejezni vasárnapig ;)8)aki még küzd , kitartás van még idő befejezni :inlove:
     
  3. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Tegnap beüzemeltem a felhőt, most bontottam a piccoló ládákat (a korábban nyert két darabbal együtt): varázskalap, pöttyös ernyőgomba, gyepek ura, Ingrid tanítványa és két végtelen kincskeresés lett a jutalom :)
     
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Kint süt a nap nyár van, ez ez igazi nászút...felhő megszerezvexDirány tovább az extrákért:D
    Délután fagyizót kell keresni:)
     
  5. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Jelentem délutánra beértek nálam is a ládák, melyekből az alábbi "csodák" lettek: Pöttyös ernyőgomba; virágs dallamok (ezek azonnali hatállyal törlésre kerültek :D) Pogó show (túléltem volna ha nem kapok), illetve egy Fényfesztivál (ez legalább egészen jól adja a TP-t :D)
    Noh hát semmi olyan kiemelkedő, de azért nem rossz az utolsó kettő
     
  6. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Haladok, haladgatok, csak az állandó leállás már az agyamra megy. Belépéskor, minden kattintáskor leáll minden. A reggeli induláskor 3x kell ujratölteni, mire lehet játszani vele. Lehetne ezen valahogy változtatni?
     
    inanna11 és jutka190226 kedveli ezt.
  7. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Napi szinten többször takarítod a gépedet, CCleaner-rel.
    Megpróbálod a játékot másik böngészőben is, ha nem a klienssel játszol.
    Nem terheled játék közben, más oldalak böngészésével a gépedet, internetedet.
     
  8. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Kicsit lassan ugyan, de eljutottam a felhőig, be is üzemeltem. A többi már sétagalopp. Tenyésztettem, kockáztattam, 3 ninja, és egy őrméh, megadta a mézes méhet. Jó helye van nálam, ha szükségem lesz szupertrágyára, akkor beadom a levesmester feladatba.
     
  9. stefi49

    stefi49 Haladó

    hány játékig lehet elmenni, köszönöm
     
  10. milanzs

    milanzs Rutinos

    Még két csokiszirup kell...
     
    jófarmerlány és jutka190226 kedveli ezt.
  11. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

  12. stefi49

    stefi49 Haladó

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.9.21
    jófarmerlány és incimami kedveli ezt.
  13. csillus35

    csillus35 Törekvő

    Nálam kikelt örömömre az első Jack, a sokadik pongo show, virágfestés, kukacoskodás és varázskalap. Volt már rosszabb is. Kényelmes event volt, jól adta a felröpit és már felváltva nőhetnek az új növények.
     
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    Nászútnak vége...1 kis vásárfiát is beszereztem amerre jártam;)

    Havermackó...Virágos dallamok...Ingrid tanítványa...Gyepek ura...xD
    Nekem ez most így sikerült...legyetek jók:D
     
    szellorozsa, Mogyi, jófarmerlány és 9 más kedveli ezt.
  15. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Nekem pöttyös ernyőgomba, levéltánc és 2 élőholt kincs jött. Soha rosszabbat. Kitettem 16 volga titkost is, de a gyalogkakukk továbbra sem tisztelt meg csak régi sárga és narancs ólak jöttek. Jöhet a következő.
     
    szellorozsa, Mogyi, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  16. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Még 6800 növény kéne, de azt letermelni lehetetlen már, szóval felhő nem lesz ebből. Sebaj, engem meglepett, hogy egyáltalán eddig kibírtam. Gratulálok mindenkinek, aki végzett!
     
  17. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Nálam a pöttyös gomba egymillió TP felett ad bónuszokkal. Ki nem törölném.
     
  18. elsolking

    elsolking Fórummogul

    kár volt éjszaka hosszúznom, röpi túltengésem lett. A ládákból: gyepek ura, varázskalap, virágos dallam, multi. egész jók
     
    jófarmerlány és jutka190226 kedveli ezt.
  19. reményhalacska

    reményhalacska Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Légyszi írjátok meg hogy hol találom a Piccoló láda leírását hogy melyik tárgy mit ad belőle.
    Előre is köszönöm:)
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Ezek fejlődhetnek ki .

    A "Piccolo" titokzatos ládából az alábbi dekorok fejlődhetnek ki:
    NévHol található róla információ?
    Virágcsokor (+)>>KATT<<
    Kicsobbanó öröm (+)>>KATT<<
    Fényfesztivál (+)>>KATT<<
    Pogó show (+)>>KATT<<
    Levéltánc (+)>>KATT<<
    Havermackó (+)>>KATT<<
    Jack ajándéka (+)>>KATT<<
    Gyepek ura (+)>>KATT<<
    Virágfestés (+)>>KATT<<
    Kukacoskodás (+)>>KATT<<
    Multitaszking zseni (+)>>KATT<<
    Ingrid tanítványa (+)>>KATT<<
    A varázskalap (+)>>KATT<<
    Tündér termálforrás (+)>>KATT<<
    Végtelen kincskeresés (+)>>KATT<<
    Virágos dallamok (+)>>KATT<<
    Pöttyös ernyőgomba>>KATT<<
    Pocok légyfogó>>KATT<<
    Élőholt kincs>>KATT<<
    Varázsfa>>KATT<<
    Farmaranyfa>>KATT<<
    .
     
    Magdusnéne, Mogyi, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.