Négy láng csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 19.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

  2. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    A magyar eventismertetőben se tatu, se varjútojás nincs.
    Hiányolom, hogy nincs kiírva miből jöhet a felröppenő.
     
    mimike és Farmer*54 kedveli ezt.
  3. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    -orgona-, ada77201, hóóvirág és 4 más kedveli ezt.
  4. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Már hogy lenne, mi nem ezen a bolygón lakunk, sőt annyira elmaradottak vagyunk, hogy még net sincs nálunk.:music:
     
    nemethpgabi, kekmaci75, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  5. hamuska

    hamuska Fórum ismerője

    Szervusztok!Felreppenő minden aratásból jön. Fa ás állat,terményes és növény mind aratásnak számít? Köszönöm a választ
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  6. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia:)
    Még itt vagyok egy kicsit:
    Szentjánosbogár zászló

    [​IMG]

    A szentjánosbogár zászló minden aratásból jöhet (értelem-szerűen a kitehető ajándékok most sem adnak, valamint a Kerge Kert és a kincses sziget sem, ám ha az alábbiakban bemutatott Varázsfa a Kerge kertben vagy a Kincses szigeten áll, az ott is event-felreppenőt ad az esemény ideje alatt).


    A Varázsfa ez alatt az event alatt aratásonként 1 szentjánosbogár zászlót fog adni.
     
    pukinyúl, genka53, kisszakács75 és 8 más kedveli ezt.
  7. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    A különleges nyeremény a videóban van "részletezve" most ennyi jutott.
    A felröppenő esete meg nem mindegy, event induláskor derül ki (nemrég is akkor derült ki az ólak vagy a terményesek nem adnak semmit). Hiába írják ki mire adja a felröppenőt, ha élesbe meg valami kimarad (nagyjából ez volt a probléma az előzőbe is).
     
    pukinyúl, genka53, Ecóka1 és 2 más kedveli ezt.
  8. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Nem bántás volt. Nekem Digi Tv-van. és megkérdeztem a szolgáltatót, miért nem jó az óra. Ezt a választ kaptam. Az adás romániából jön és náluk nincs nyári időszámítás. :(
     
    Uzsi911, kekmaci75, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  9. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A tesztelési eredmények szerint mindenből kaphatunk felröppenőt.
     
    kekmaci75, genka53, -orgona- és 8 más kedveli ezt.
  10. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Akkor a leírás vagy a videó a mérvadó?
     
  11. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Üdv.
    Érdeklődnék, a tisztánlátásom érdekében:
    Ha nem foglalkozok az alakzatokkal, hanem balról jobbra. szép sorban az összeset kigyújtom, akkor a végén a létező összes ajándékot megkapom?:p:oops:
     
    Lillapilla73, kekmaci75, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  12. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, jól értelmezed.
     
    kekmaci75, genka53, -orgona- és 11 más kedveli ezt.
  13. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Amennyiben a lámpásokat olyan alakzatban gyújtjuk meg, hogy kiadják az egyik mintát, akkor annak a mintának a jutalmát is megkapjuk a lámpás meggyújtásáért járó ajándékon felül.
    Minél több lámpást gyújt meg valaki, annál több mintája lesz készen. A kész mintákat egy zöld pipa fogja jelezni számunkra. Ha egy lámpás teljesítésével egyszerre több alakzat is készen lesz, természetesen minden alakzatért járó jutalmat megkapunk egyszerre.
    Amennyiben valaki minden jutalmat szeretne bezsebelni, az összes lámpást meg kell gyújtania.
    A felhősor megszerzéséért minden feladatot teljesítenünk kell, mivel az utolsó, minden lámpást tartalmazó alakzathoz tartozik jutalomként, akárcsak a tatulak.
    Ha valaki válogatni szeretne a nyeremények közül, mert nem akar (tud) minden feladatot teljesíteni, akkor a lámpásokért járó jutalmak és az alakzatok teljesítéséért járó ajándékok alapján eldöntheti, pontosan melyik lámpást szeretné meggyújtani.
    A taktika tehát csak akkor kerül előtérbe, ha valaki úgy dönt, nem szeretné az eventet maximálisan teljesíteni. Onnantól egyéni ízlés kérdése, milyen sorrendben és mennyi lámpást kíván meggyújtani valaki.
    Az, hogy milyen sorrendben, mennyi idő alatt teljesíti valaki a feladatot, nem befolyásolja a nyereményét.
    ;).
     
    Cyra65, kekmaci75, genka53 és 15 más kedveli ezt.
  14. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.
    Valószínű nem kéne kinlódni az .....a cinegézéssel és akkor mindenki tiszta lappal indulhatna az eventkiírás pillanatában. Bár mire kicinegézik én már akkor sem vennék/vettem 1 darabot sem. Kitenyésztem és nem fogok milliókat kihajítani.:) Igyekszem ezután minden tenyésztésnél többletet csinálni és nem adom el a felesleges tenyészállataimat. Habár eddig így csináltam már, ott szívok mint most is, amivel el vagyok maradva.
    Azt nem tudom miért kell kiszivárogtatni állandóan az eventek hozzávalóit?!:eek:
     
    pukinyúl, imike911, nektarin és 4 más kedveli ezt.
  15. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    A videó tartalmazza azt a "szöveges" leírás amiben a különleges nyeremények vannak. Most a lista a videó, nem üti egymást a két dolog.
     
    -orgona-, Pharmer500#2, _Cygnus_ és 2 más kedveli ezt.
  16. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Ez az időzóna, náluk már 1órával előbb tartanak.
     
    sziszi1965 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  17. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Köszi szépen!:)

    Baby--köszi, azt olvastam, de most az 1/2 állapotú agysejtjeimmel nem voltam biztos..;)
     
    imike911, GA-BI-O-Farm, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  18. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szerintem is így lesz a legjobb, meggyújtjuk szép sorban, aztán egyszer csak bedől a sok nyeremény. xD Aki pedig extra izgalomra vágyik - már azon túl, hogy nincs elég szürke marhája és kong a piac -, próbálgathatja az alakzatokat. ;)
     
    imike911, ada77201, hóóvirág és 5 más kedveli ezt.
  19. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Romániából vagyok, csak tudom tán, hogy van nyári időszámítás nálunk is. Amúgy az ismertetők egyszerre jelennek meg, most valószínű elfelejtettek szólni a románoknak és németeknek, hogy egy órával a tervezett után tegyék ki az ismertetőt.
    Mert ha nem itt szivárogtatják, ahol mindenki hozzájuthat, akkor a rajongói oldalak szivárogtatják ki. Mióta eventezek, ez mindig így működött.

    Vásárolni lehetett. 5 perccel az ismertető megjelenése előtt még megvettem az összes tarka és szürke marhát a piacról.:D
     
  20. betjoli

    betjoli Fórumprofi

    Szia!
    Olvasom a gangot, azt is tudtam hogy kell csak nem számítottam ekkora mennyiségre .
    Egyébként köszi
     
    -orgona-, sziszi1965, -happy58- és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.