Négy láng csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 19.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamszi70

    mamszi70 Haladó

    Nekem viszont már a nyúlból van elegem, ritka feladat, amiben nem szerepel, tudom, hogy szapora állat, de " van másik"
     
    pukinyúl, times84, meszimarsi és 4 más kedveli ezt.
  2. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Nem a rejtvény a probléma mint mondottam, hanem a megfejtés nem konkrétan kiírásának lehetősége. A krumplileves legyen krumplileves, ahogyan Kádár mondta. Így a fórum olvashatósága annyira nem egyértelmű azon az infós részen.
    Most komolyan, tudvalevő én sem friss reges vagyok, de régen (mégpedig nem is oly' régen) ez bizony közel sem volt így. Tudom változások vannak, de ott meg lehet nézni mennyire beszűkült a jelenlevők száma és nem azért mert "lusták" a userek és azért nem mennek oda. Ezzel az eddigi "olvass vissza" okafogyottá vált és aki akkor lusta volt visszaolvasni meg a mostani helyzet közel sem ugyanolyan. Most rá lehet utalva az ott levők PM válaszára ameddig bírják és nem telítődnek túl PM ügyileg - és ha igen akkor mi lesz. Ez biz' ebben az infó rendszerben bizony sokaktól elzárja az infót a fórumon.

    Persze vannak alternatív megoldások, mint mondottad pont azok amik igen "értékesek" lennének zártak vagy nem publikusak így esély sincsen a bekerülésre. Nekünk meg itt van a fórumunkon egy saját nyelvű lehetőség ha tud az ember "chineghe" nyelvezetül. Sokaknak ez a nyelv azért nem annyira egyértelmű.
     
    jógazda76, pukinyúl, Erzsike5110 és 3 más kedveli ezt.
  3. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Írtam egy hosszú hozzászólást, de töröltem, mielőtt elküldtem volna.
    Csak reménykedni merek, hogy sokkal többen vannak a játékot élvezni tudók, a gangot (a cinegézést) kedvelők, a modik munkáját megbecsülők, mint az örök elégedetlenkedők.

    Az event nagyon tetszik. A nyeremények listája pedig több mint kielégítő! ;)
    Természetesen meg kell csinálnom!!!

    Azért ez már enyhe túlzás! Mégha zölddel írtad is!!!
     
  4. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Elég régóta játszom már ezt a játékot!
    Nem igazán járok se a gangra, se jósdába!
    Amikor elolvasom egy event ismertetőjét, azonnal eldöntöm, hogy elkezdem-e, vagy hagyom a francba!
    Nem síránkozok, úgy se ér semmit!;)xD
     
    Magdusnéne, kekmaci75, pukinyúl és 21 más kedveli ezt.
  5. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Jó ideje olvasgatok a gangon. Hozzászólni sokáig nem "mertem", egyrészt mert nagyon összeszokott társaságnak tüntek a gangosok, másrészt mert mindig nagyon le vagyok maradva. De ha többszöri olvasás után sem sikerül megfejtenem a dolgokat, kérek segítséget és sosem hagyják válasz nélkül! Így viszont érvényesül a "kaparj kurta..." kezdetű szólás, olvasgass, előbb-utóbb rááll a szemed, de ha nem, akkor is lesz, aki segít. De piszkálni őket, csak mert rászánják az időt...nem szép.
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia ;)
    Én hiszem hogy többen vannak ... csak ők halkabbak mint az elégedetlenkedő kissebbség ;)
    - Én sem mindig értek cinegéül ;) De akkor kérdezek .... Ezt még az orosz tanárom sulykolta belém ... " ha nem értesz valamit ... inkább KÉRDEZZ , minthogy balgaságot fordíts ;) ! "

    Ez a szeretem eventek közé tartozik ;) Főleg nyeremény ügyileg ;)
     
  7. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez nagyon tetszik, és találó is. Nem az a lényeg, hogy ki hová született, hanem az, hogy mit tesz meg azért, hogy minél tájékozottabb legyen.
     
  8. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    A zöld kérlek szépen chineghe volt - a disznó legyen disznó ne pedig "födettúródagonyázó". Ne balettozva keljen átadni az infót nekem ez a problémám. Ha valakinek ellenvéleménye van az ne legyen már mindig "elégedetlenkedő" billoggal.
    Már bocs, de nem túl régen (nem kell sokat visszamenni az időben) a pletyka részleg nem ennyi volt, hanem egy sokak által látogatott hozzászólt fórum. Nem véletlen csappant meg a létszám és ez nem a rejtvényfejtés miatt van hanem a végeredmény közzétételének sokak számára érthetetlen módja miatt. Senki nem akarja, hogy más kaparja neki ki...
     
    jógazda76, pukinyúl és ulmo12 kedveli ezt.
  9. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Sziasztok! Már volt róla szó,de 2x2000 izzó bogyó kell. Azaz 4000. Holnapig ki kéne javítani. Modik? 7.,és 16. sor.
     
  10. viri72

    viri72 Utánpótlás-írogató

    Engem olyan kérdés foglalkoztat, hogy a lámpásokat akkor érdemes megnyitni, ha már minden megvan?
     
  11. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    sziasztok! csak annyit szeretnék mgkérdezni az aratás cimszó alatt a fák is adnak felröpit vagy csak az ültetett növények? mert nekem nem tiszta. köszi.
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  12. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek, frissítsd fel a fórum oldalát és ellenőrizd az összesítőt.
     
    _Cygnus_, sziszi1965 és Pharmer500#2 kedveli ezt.
  13. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Pacimaci, szép napot ! ... már javítva lett a sorokban is, és az összesítőben is. Sikeres bingózást kívánok.
     
    _Cygnus_ és sziszi1965 kedveli ezt.
  14. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A tesztelési eredmények szerint mindenből kaphatunk felröppenőt.
     
    Marika312, Gio és sziszi1965 kedveli ezt.
  15. ilona2749

    ilona2749 Törekvő

    Szép napot! Vajon lesz baby boom hétvégén,mert sajnos magyar szürkém nincs,és a piacon is elfogyott,segítsetek kérlek..köszi
     
  16. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    köszi!
     
  17. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Bármikor kinyithatod őket, amikor neked tetszik.
     
    stellácska26 és sziszi1965 kedveli ezt.
  18. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Pontosan tudom, mit jelent, ha valaki zölddel ír. Számomra a túlzás az volt, hogy még Kádárt is idecitáltad, aki bizonyára jót nevetne, ha látná, hogy chineghe lett a sokat idézett mondásából. xD
    Az én olvasatomban az "elégedetlenkedő" az a személy, akinek kizárólag ellenvéleménye van. De ilyen nyilván nincs a fórumon...
    Megyek, felkészítem a farmomat a felröpikre. Csak nehogy learassam idő előtt! :)
    A cédulát már kitűztem a monitorra...
     
  19. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Most tegyük félre az egyéb rajongói oldalakat, mert messzire vezet és kusza is a dolog - de nyugodtan félretehetjük, mert azok számításba vételével csak még inkább kidomborodna a jelenlegi rendszer előnye...
    Szóval tehát egyéb oldalak nélkül:

    Az egyenlőség (esélyegyenlőség) most is adott, csak más alapon.

    Azelőtt mindenkinek egyenlő esélye volt, hogy az eventkiíráskor épp online legyen. Az átlagnál "egyenlőbb" esélye volta azoknak, akik - nem bántásképp, csak bejáratott formula szerint - "egésznap a gép előtt ülnek".
    Most mindenkinek egyenlő esélye van, hogy idő előtt hozzáférjen az infóhoz. Az átlganál "egyenlőbb" esélye van azoknak, akik - nem fölvágásképp, csak bejáratott formula szerint - "értik a cinegézést".

    A két esélyegyenlőség között egyetlen különbség van: az első pusztán vak szerencse vagy eleve adott/nem adott életmód kérdése; a második fajta esetében meg tudsz tenni azért, hogy Te is az "egyenlőbbek" közé tartozz.

    És ha vkinek egyik "esélyegyenlőség" sem jön be, még az is jobban jár, mert vmivel kisebb kilengés van a piaci árakban azáltal, hogy a "felkészülési időszak" kitolódik, néhány óra helyett több nap vagy akár egy szűk hét - ezáltal nem olyan "vad" a változás, hanem némileg "kisimul"...

    (Megj.: jelen esetben, akinek nem lesznek milliói/szupertápja a szürkékre, annak alternatív lehetősége van rozmaringgal/alap marhával megkeresni a rávalót...)
    (Megj.2: a másik oldalról, azért pletykákkal a tarsolyban sem fenékig tejfel az élet, mert azért az ördög sokszor a részletekben rejlik, és pontos paraméterek ismerete híján azért olykor mellé lehet trafálni, szóval a részinfók alapján sem lehet tutibiztosra menni...)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.10.15
  20. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

     
    Pharmer500#2 és MamaMeseKertje kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.