Visszajelzés Napfényes óltörténetek event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 3.8.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szió!
    Azért is örültem az írásodnak, mert miután elolvastam az ismertetőt, jöttem a csevegőbe, csak olvastam,olvastam és számomra érthetetlen volt, mi is van ebben az eventben? Azt hittem bennem van a hiba, nem látok valamit, ami akár hasznos is lehet számomra
    Aztán olvasva Téged gondoltam mégse csak én érzem úgy, hogy nyári szünire akarok mennixD
    Tehát szabi vanxD
     
    karippa, lovardatanya, marcsi152 és 17 más kedveli ezt.
  2. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    Sziasztok!

    Hát első ránézésre ez nem az én eventem, így lehet nem is nagyon erőltetem. Van ilyen :) Terményekkel még sehogy se állok, majd legközelebb jobb lesz talán. Elsőre nekem a táblázat is kaotikus, hogy a beadandókból pontosan mennyi is kell. De piacon kéne bevásárolgatnom ahogy nézem, annyira még nem vagyok gazdag szerintem :D

    Jó játékot mindenkinek!
     
    marcsi152, peter1022, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó terv;) Rövid érésű növény zöld csepp... + bónusz;) Jó lesz ez;)
     
  4. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Köszi a jelzést!

    A régi, - pontosítás előtti - eventleírással számoltam. Javítottam.

    Üdv: Nami.
     
    peter1022, jutka190226, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  5. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Pont ezen gondolkodtam én is, mert holnap dokihoz kel mennem és csak este érek a farmra, de akkor legalább nem vesztek semmit, csinálom amit szeretnék...(pajtatöltögetés) Ha tudom el is adom, mert eléggé gatyán állok a nagyértékű anyagokból. Mindenkinek köszönöm a számolást de ezt most kihagyom:):)
     
    peter1022, PZoli64, -Erbrow- és 9 más kedveli ezt.
  6. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia! Sziasztok!

    Szinte biztos hogy én is kihagyom ezt az eventet:) /a kezdetek óta játszom, ez lesz a második/
    Péntek hajnalban elutazunk az event ismertető után , könnyű volt meghoznom ezt a döntést!

    Sikeres eventezést aki csinálja!:)
     
    ildiko44, marcsi152, peter1022 és 17 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem is értem miért kapunk felhő helyett dekort:wuerg: Reméljük az újabb múzeum előszele:p
     
    ildiko44, peter1022, -Erbrow- és 4 más kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Labdázás[​IMG]3.41:0016.000
    +
    1 Romantikaláda II.
    +
    100% TP/BTP bónusz
    a fákra
    05:00 órán át
    1x2felhőkre, minden területre
    házi kedvenc futtatóba is
    (kivéve a teliholdas területek)
    Sziasztok. 1 szempont a láda szerelmesinek :D
    Igen alapvetően egyetértek Gabival Fátummal Tomával szóval a többségel aban hogy ez az event alapvetően akár a pecázás ,szezon, akár a kitehető szempontjából kihagyható.o_O
    Viszont jelenleg olyan szinten vannak milliárdjaim hogy a piacra termelés nem oszt vagy szoroz:music:Ha ugyse tudom elkölteni:wuerg::D
    Valamint ez a 2 terület termelés kiesése a napi rutinból se meghatározó.:music:
    Szóval játszom mert csak:pxDÉs az állatkákat is fel kell nevelni:)
    Azt hiszem Nami terve a legválaszthatóbb számomra azt még mérlegelem hogy gyorsítom is vagy csak a3 kör:music:( köszi);):)
    1 apró ötlet. Ha a 4 kitehető mondjuk 1 irányba adna bónuszto_O ( mindegy melyik de azonosan felhasználható)alighanem sokkal vonzónbb lenne;) mert ennyi kitehetőt nem tudunk figyelni jellemzően:wuerg: :music:és önmagukba nem érnek sajnos túl sokat:(
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22
    karippa, lovardatanya, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Pláne, ha nem TP szorzós lenne, a terményekre hatna, akkor érdemes lenne értük kapálni ;)
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    No azért lelkesebben kapálnék;)
    Az ember folyton cserélgethetné, ezeket a dekorokat:music: nálam egyenlőre stabil helyük lesz a menübe...:wuerg:
     
    ildiko44, peter1022, ladislaw11 és 7 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Gabi.Igen nyilvánxDA menyiség elöny kézelfoghatóbb:)
    Mondjuk én is aki Fákkal Állatokkal és Növénnyekkel is 0 zok,o_O és gyűjti a (terményes gyórsítókat is;) )annak azt hiszem olyan pajtakészletei vannak hogy önmagában akkár a tp is lehet esetlegesen szempónt mint cél:music:

    De tény és való nem hiszem 1db tp -kitehető aratását bármilyen 0-zás elött figyelném:wuerg::cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22
    ildiko44, marcsi152, peter1022 és 6 más kedveli ezt.
  12. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Szia! A Romantikaláda II nagyon jó. Én ezért csinálom végig az eventet. A többi dekor engem sem érdekelne, de ez az utolsó, így végigcsinálom. 77 romantikaláda II-ből lett 22 szupertáp, 32 KKT, 105 SZTrágya, 16 FP, 26 KKSZ és 16 Luxus bájital.
     
    maszilva, peter1022, Gio és 9 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sok kicsi sokra megy;) Csak ne lennék hely szűkében... persze azért ennek a dekornak majd szorítok helyet!
     
    ildiko44, peter1022, -Erbrow- és 3 más kedveli ezt.
  14. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Én komolyan írtam, hogy köszönöm ezt az eventet. Ha úgy állnék, mint ahogy Te, akkor valószínűleg én se törpölnék rajta, hogy csináljam -e? De nem ez a helyzet. Kimaradt egy évem+az év eleji TOPal, úgy leamortizáltam a pajtám, hogy még mindig van mit pótolni. Az egy év kihagyás+ a TOP nem tett neki jót. Van célom, van min dolgoznom úgy, hogy ez az event, függetlenül attól, hogy kihagyom, nekem most egy áldás.:) De mindez nem számítana, ha olyan dekorok lennének amik a termelést segítik, és nem a TPt. Az az egy romantika láda, pedig nekem nem ér annyit, hogy beáldozzak érte erőforrásokat pld. szupertrágyát :) De ez most csak az én taktikám erre az eventre. :) Mellesleg ahogy Gabi írta ezt lehet egy szabdságolós eventnek is tekinteni. Sokan mennek, vagy vannak most szabin/utaznak el valahová. Nem fogja semmi hátrány érni őket ha ez most kimarad, tehát nincs min izgulni. Akinek pedig van dolga a farmon, (mint nekem is) annak van/lesz mit csinálni. Aki pedig úgy dönt belevág, neki is lesz feladata. Ergo, akár csinálja valaki, akár nem ennél az eventnél nincs rossz döntés. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22
    lovardatanya, maszilva, inanna11 és 15 más kedveli ezt.
  15. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok. Először is köszönet a sok jó ötletért és számolásért. Ez az event most kimarad, mert olyan üres a pajtám, hogy kong. Csp meg szintén gyér mennyiségben van. Sokat költöttem a növény vásárlásra. Pajta töltögetés lesz. Jó játékot az eventezőknek, és jó pihenést a nyaralni menőknek.
     
    lovardatanya, ildiko44, peter1022 és 2 más kedveli ezt.
  16. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Rég jártam csevegőben. Sajnos engem sem került el a covid, de már túl vagyok rajta.
    Köszönöm a matekot, de ez az event nekem nem éri meg, hogy bármit is lebontsak ennek érdekében.
    A felhő az talán, ha lett volna, de kimaradt.
    A kuponok sem hoznak lázba, egész jó a készletem:
    [​IMG]
    Erre az eventre semmit sem pazarolok el.
    Aki elkezdi és csinálja azoknak sok sikert kívánok!
     
  17. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Én is nyitottam pár ládát. 132 láda eredménye ez lett:
    [​IMG]

    Az arányok hasonlók, mint Nálad.

    A 41 órás érési idejű Labdázás dekor - ideális esetben - 182 X aratható évente.

    Üdv: Nami.
     
    lovardatanya, maszilva, inanna11 és 13 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én sem figyelem, sőt a felhőket sem:music: Mindig meglepetés, hogy éppem mi mire hatxDxDxD
     
    ildiko44, peter1022, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    xD:D:DHát 600 valahány felhőnél;)
    Szia. Amint írtam is értem söt egyetérte is értek vele.:)
    Akinek hosszú távú terveibe ez az event nem ad lényeges + , teljesen jogos.:music:
    Speciel nekem nincsenek Top one céljaim;), emiatt mondjuk az 500-ért is csak kb X mennyiséget adok be feltehetően hiába van mondjuk jóval több is...:music:..( Persze ezt az adott juti módosíthatja , de ezt nem tartom valószínűnek:music:)
    A gazdaköröknél se számít ez a 2 terület mert ami kellene az nincs piacon o_O,amit termelni tudok az meg van bőven:)
    Ergo ha ezt az eventet kihagyom se történik semmi lényeges emiatt miért ne játszak..;) Nagyjából ennyixDxD
     
    lovardatanya, inanna11, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  20. Sziguska

    Sziguska Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Kicsit megkönnyebbültem, hogy olyan event jön, amit kivételesen kihagyhatok.
    Így nyugodtan megyek pihenni egy hosszú hétvégére, nem kell mindig időre gépnél lenni.:music:
     
    lovardatanya, marcsi152, peter1022 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.