Visszajelzés Napfényes óltörténetek event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 3.8.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bakker ez eddig fel sem tűnt;) De mindenképpen jó hír;)
     
  2. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :)
    Hoztam én is egy kis segítséget. Ezek a pajtából választható beadható termékek. Mind a négy karakternél azonos a mennyiség, és a választható beadandó is. A teljes mennyiséget nem adtam össze, a szintenkénti mennyiségek szerepelnek a táblázatban.

    Pajtából válaszható beadandóTermékHely
    300 cseresznyeFatermésFarmos
    300 ginkgoFatermésFarmos
    300 körteFatermésFarmos
    300 narancsFatermésFarmos
    300 olívabogyóFatermésFarmos
    300 szivarvirágFatermésFarmos
    200 aloe veraNövényBahama
    200 fahéjNövényBahama
    200 jamszgyökérNövényBahama
    200 kaktuszNövényBahama
    200 maracujaNövényBahama
    250 szőlőNövényBahama
    100 fehér liliomNövényFarmos
    150 articsókaNövényFarmos
    150 póréhagymaNövényFarmos
    200 pitypangNövényFarmos
    250 babNövényFarmos
    250 eperNövényFarmos
    2 angóragyapjúTerményFarmos
    2 bioragasztóTerményFarmos
    2 guanóTerményFarmos
    2 mosómedvemaszkTerményFarmos
    2 tehéntejTerményFarmos
    5 birka gyapjúTerményFarmos
     
    ladislaw11, mamka49, maszilva és 22 más kedveli ezt.
  3. tercsi33

    tercsi33 Járnitanuló

    ööööö végig olvastam , azt is amit írtatok. köszönöm ,hogy ilyen cukkerek vagytok és öszinték!!! ez lesz az elsö eventem amit valószinüleg kihagyok:p:p pedig kezdetektöl játszok ,pici kihagyással o_O:eek:
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem semmi amit csináltál, ügyesen összegyűjtötted a beadandókat :)
    Egy párat meg lehet oldani a piroskosárból is, de többségében nem, ha valakinek nincs a pajtájában, mert üres akkor elég sokat költhet a piacon, ha meg akarja venni.
    Sajnos a faterméseket nem lehet a piroskosárból megvásárolni, sem a terményeket. Nem voltam ma még a piacon, nem láttam az árakat, de gondolom a terményeknél jól elszálltak.
    No megyek és körül nézek segítek ott ahol szürkét látok, rakok ki párat :)
     
  5. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Köszi, aranyos vagy. De igazából csak össze raktam a négy táblázatot az event ismertetőből egy táblázatba, kivettem az ismétlődéseket, és az event növényeket. Így egyben látni, mi kell az eventbe, és mit lehet vinni a piacra. Én még egyelőre nem teszek ki semmit, majd ha már beindult az event :)
     
    ladislaw11, Zsike49, barbi021951 és 7 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most lehet némi csp-re szert tenni;) Csak ügyesen! Hajrá mindenki;)
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tudod, ha az lenne a fő célom, hogy meggazdagodjak akkor én sem tenném ki ma az árut, de nincsen csp-re szükségem, van belőle elég bőven listára pedig nem akarok kerülni, tehát nem gyűjtöm :)
    DE viszont én is voltam pici és futottam a piacra, ha nem volt valamim és lestem, hogy mikor is rak ki valaki. Amikor már megvettem akkor pedig megnyugodtam, hogy mindenem van. Tehát én segíteni szeretnék azokon a játékosokon akiknek valamiből hiánya van és most aggódnak, hogy nincsen. Csak a bioragasztóból kellett kitennem más minden van, egész szépen :)
     
  8. szotyi7907

    szotyi7907 Junior szaki

    sziasztok sokat beszéltek jack-rol mi akar az lenni van valami leirás rola valami bonusz gyorsito?
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt mindent megtudsz róla!
    :)
     
    PZoli64, barbi021951, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  10. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Szia Devil!:inlove:
    Megírnád nekem, vagy betennél egy linket, ahol a fákkal való nullázásról tájékozódhatnék?;):p
    Sajnos erről az infóról lemaradtam:oops: Előre is nagyon köszönöm!:):inlove:

    Az eventet 1 farmon megcsinálom. Mindig a 4 köröst választva.
    Szép estét mindenkinek!:inlove:
     
  11. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Akkor nem eventezünk? Aaaaa! ;)

    Hajtom én is inkább a narancssárga dáliákat Elvisz gatyájához.
    (Már elég ősz vagyok, de ebbe a hat gazdaköribe teljesen meg fogok őszülni: Elvisz pompás nadrágja, Energiatinktúra, Titkos hősök, Havasi katasztrófa, Szuperhős sztorik, Okosfüles nyaral. Ha ezek meglesznek, akkor tényleg a gazdakör királya leszek ... eccer.)
     
    Zsike49, mamka49, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  12. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia szomszédka :inlove: Ezek azok a kazdakörik, amikhez tonnányi növényt kell betenni, ugye? Én eventezek, csak új megközelítésben: nem növényt termesztek, és tp-s dekorokat gyűjtök, hanem csp-t a piacon :D
     
    ladislaw11, Zsike49, mamka49 és 11 más kedveli ezt.
  13. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    én is ezeket csinálom, de lassan megy a dolog.....majd egyszer elkészülnek, de addigra biztosan jönnek a következők...
     
  14. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Én is így gondolom
     
    ildiko44, jutka190226 és lovardatanya kedveli ezt.
  15. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    Igazán értékelem, hogy ilyen kihagyható eventet (eventeket) tesz be nyáron, szabadságolások alatt a BP. Semmi extra, felhő, stb., amiért fájna a szívünk. Mindenkinek jó maradék nyarat, aki eventezik, legyen benne öröme!
     
    ildiko44, levi5, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  16. feri465

    feri465 Haladó

    Sziasztok szeretnék érdeklődni hogy például a Gekkónál mindig csak abból a választható sorból lehet beadni,vagy akár lehet mind a 3 sorból beadni?
     
    Namiamano kedveli ezt.
  17. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Öhm... lemaradtam valamiről? Elárulod, hogy 0-zol a fákkal? Mert ez az infó nagyon izgalmas :)



     
  18. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Korábbi ilyen játékoknál a 3 megadott beadható termékből/terményből/növényből stb. egy fejlesztésen belül több fajtát is beadhattunk. A lényeg, hogy meglegyen a 12-es összeg.

    Példaként: megteheted, hogy beadsz 3 db 2 vonalkát előre lépőt (mondjuk a gekkónál az első fejlesztésnél 3 X 2 db guanót) és utána 2 db 3 vonalkát előre lépőt (2 x 5 db birka gyapjút). Ezzel teljesíted a szintet.

    Tehát a beadandók - egy indított fejlesztésen belül - kombinálhatók ennél a mechanikánál és a beadási sorrend is mindegy.

    Üdv: Nami.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen így működik;) Ez teszi igazán egyedivé a beadásokat;)
     
    Namiamano kedveli ezt.
  20. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia!
    Igen, ezekbe rengeteg növény kell. Annyi pozitívum, hogy mindegyikben van a végén 50 FA, illetve az utolsó háromban 2-2 Piccoló is.
    Néztem a jó kis táblázatodat, lehet, hogy piacozom egy kicsit, bár erre genetikailag alkalmatlan vagyok. Nem fejlődött ki a kereskedői vénám. xD
     
    Zsike49, Fätum, Lenczy és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.