Visszajelzés "Neon éj parádé" event csevegője - 2021. december

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Lassan fél óra eltelt az indulás óta, de nem tölt be a játék!
    • Lassan indul a játék? Akkor kelj fel a székből, nyújtózz egyet, énekelj egy dalt és... voilà!
    Igen ezt is kipróbáltam, énekelgettem:

    Többszöri éneklés és próbálkozás után sem indul.
     
    missuzy_53, ursa11, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  2. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    marcsi152, kutyaszálló, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    2021. december elsején 14:37 órakor a központi információt módosították a Cápatanya 5. szint neon építéséhez.
    Nem 2 fehér cápa, hanem 2 megalodon cápa az összetevő a városbéli műhelyben az ól előállításához.


    Az event ismertetőjét eszerint módosítottam.

    Köszönjük a jelzéseket, amik hozzájárultak a módosításhoz!
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Event kész;) Jöhet a további láblógatás;)
     
  5. vica011964

    vica011964 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A tenyésztésnél csak én nem tudom beállítani, hogy hányat szeretnék? Inaktív a gomb. Ezer kattintgatásra nincs időm!
     
  6. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Vannak munkásaid? Elvileg akkor tudsz egyszerre többet indítani. Ha nincsenek, csak egyenként.
     
    vica011964 és Nagyii58 kedveli ezt.
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A tenyésztés során kétfajta gépet használhatunk.
    A berakásnál a tenyésztő robot segítségével tudjuk bepakolni úgy a tenyésztendő állatokat, hogy ne egyenként kelljen a 4-4 állat tenyésztését elindítani, és hozzá a szupertápot meg bájitalt adagolni.
    Amikor kész a tenyésztés, akkor az aratógéppel tudjuk leszedni, hogy ne kézzel kelljen soronként kattintva learatni.
    Nézd meg kérlek, hogy a tenyésztő robotod aktív-e?
     
    maszilva és vica011964 kedveli ezt.
  8. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Event kész ! Sikerült egy szép ugrást csinálni:) 4 sima pocokból kaptam egy pocokficsúrt.:inlove::music:
     
    Hahacska, kutyaszálló, Mica67 és 4 más kedveli ezt.
  9. vica011964

    vica011964 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a válaszod, igazad van. Évek óta előfizetek a segítő munkásokra, csak azzal játszom. Az arató és a többi ideje még nem járt le, csak a tenyésztő. Most újra megváltottam a munkásokat, így remélem már működni fog.
     
    Rizstej és Nagyii58 kedveli ezt.
  10. vica011964

    vica011964 Utánpótlás-írogató

    Igen, igazad van, köszönöm a válaszodat. Mindegyik robot működik még, csak a tenyésztőnek járt le az ideje, ezt nem vettem észre. Újra előfizettem, most már minden rendben van. Köszönöm.
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  11. berzsi1

    berzsi1 Járnitanuló

    én pirosorrú pocokból lett egy pocokcsibész
    viszont arany kockát a két körből csak 17 kaptam
     
    kutyaszálló és Nagyii58 kedveli ezt.
  12. Gazdasszony

    Gazdasszony Kivételes tehetség

    Szia tenyésztettem 132 cápát és kockakeverő poharat kaptam sz upertápot is 2 db-ot vont le ugy emlékezem hogy 1 db-os szuper Itrágyával megy ma a játék ID33224951 Gazdasszony
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ma nincs egytápos tenyésztés:(
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Gazdasszony!
    A szuper akciós napok: https://board-hu.farmerama.com/threads/szuper-akciós-nap.21790/
    Az akciók kezdete várhatóan: 2021. november 30. (kedd) 10:00 óra
    Az akciók vége várhatóan: 2021. november 30. (kedd) 22:00 óra

    Sajnos, ez tegnap véget is ért.
     
    magdi06 és Nagyii58 kedveli ezt.
  15. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Event kész, a tenyésztések elég jól sikerültek, ami viszont negatív, hogy tenyészállatot is kellett beadnom, mivel nem volt elég alapállatom! De sebaj, majd pótlom őket! Szupertáp készletem "kissé" megcsappant, de majd az is pótlódik a malomból, ládákból és a kerékről:) A neon ólból lóistálló lett. Volt már, de az ilyesmi mindig jól jön!
    Tenyésztésre fel, aki még nincs kész és szeretne, a többieknek jó kis láblógatást!
     
    Feca29, GA-BI-O-Farm, Maffin71 és 2 más kedveli ezt.
  16. Gazdasszony

    Gazdasszony Kivételes tehetség

    Szia lehet hogy rosszul emlékeztem de 132 cápát tenyésztettem és keverőpoharat kaptam ezt nem adhatom be a tenyésztésbe kérlek légy szíves utána nézni köszönöm ID33224951 Gazdasszony
     
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Gazdasszony!
    Az arra jogosult kollégám ellenőrizte, és megállapította, hogy nem valós a jelzésed. Lehet, hogy valamit elnéztél?
    132 cápafajta tenyésztésnél kaptál 132 db távcsövet.
    Ha megnyitod az eventablakot, akkor fent középen látszik, hogy mennyi távcsöved van:
    upload_2021-12-1_17-44-2.png
    A kockavető pohár, ami a kockázatos eventben hasznosítható, nem minden tenyésztésből érkezik, a leírásban tenyésztésekből közepes százalékos arány olvasható.
     
    Gazdasszony kedveli ezt.
  18. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Én most nem kapkodtam 8)
    Miután elfelejtettem egytáposan bepakolni, így most vittem végig az egészet, lila szívet sem adtam nekik, ráértem.
    Kész vagyok, nincs mit hozzáfűzni. :)
     
  19. ADAMRIKA

    ADAMRIKA Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! mennyi tenyésztés kell az event végig viteléhez? kevés a szupi tápom.
     
  20. Gazdasszony

    Gazdasszony Kivételes tehetség

    Szia elnézést a zavarásér elfelejtettem megnézni csak gépel szedtem le és a pohrakat láttam az feltünö volt az event órát elfelejtettem megnézni még egyszer elnézést a zavarásért Gazdasszony
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.