Visszajelzés Neon tengerparti buli - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 13.7.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Szia!!
    Nem haragszom, ...de ezek a képek akkor még nem jelentek meg!!;) Igen, a találgatásaitokat olvastam, az akkor hozott kép szalamandrát és skorpiót ábrázolt!! ...igen tényleg régen, de igaz volt!:wuerg: Az értelmi szintem rendben van, csak idő hiányban szenvedek!!!:p
    Majd télen többet olvasom a pletyiteket,;) ugyanis a nyarat az unokám,:inlove: a 18 napos dédunokám :inlove: és a vv kertem lefoglalja!!!:D:inlove:

    Jó játékot mindenkinek!:inlove:
     
    mini76mini, jutka190226, Bátyus és 5 más kedveli ezt.
  2. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Köszönöm, írtam egy help topicba:)

    Elnézést mindenkitől, de nem bónuszláda volt, hanem piccolo!!!! Ezért olyan fontos, hogy megtaláljam a jólelkű gazdatársat:inlove::inlove::inlove:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.7.22
  3. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Szia!
    Azért ne szaladj a fülészetre!!!:D ...a füles téves volt!!!;)
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Mióta a sámlit "elpakolták", azóta csak felületesen nézem az új topikot. sajnos Nem nagyon merek írni sem, nehogy másnap keresgélnem keljen a hozzászólásomat. :D ;)
     
  5. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Na megnyugvás. Amikor először néztem, nem jelent meg a lapozás az ajándékoknál. Napok óta vacakol a játék, de azt hittem, a gépem a hibás, hogy állandóan frissíteni kell. Most olvasom, hogy sokaknál probléma. Ezért ki-beléptem, most már az ajándékozási lista is látható több napra visszamenőleg. Köszönet mindenkinek, aki velem foglalkozott az elmúlt fél órában, megtaláltam a drágát!!!!!:inlove:
     
  6. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Szia!
    Nagy meglepetés ért amikor benéztem a pajtámba és 581 szalamandra kukucskált ki:D
    A teknősből gyorsan kiraktam 39 db-ot.Egy rózsaszín 20 piros a többi narancssárga.Négyszázezer fölött van a piacon az ára:music:
    Szeretem a neon ólakat csak sokszor elfelejtem kirakni őketxD
    Sok sikert mindenkinek az eventekhez:)
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam 11.000 az alja a teknősnek. nem is vettem egy darabot sem ennyiért. :D ;)
     
  8. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Szia!
    Tényleg?Akkor én nagyon drága piacon vagyok:D
    Én a helyedben gyorsan felvásároltam volna mindetxD
     
  9. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    Az 5-ös piacon mindkettő 200.000 csp jelenleg. A pajtámban Szalamandra 875 kukucskál, de teki csak 475. Jelenleg nem szándékozom neon ólat építeni. Igaz rózsa gördeszkára gyúrok, de még nem vagyok elég izmos hozzá :) Ami érdekes, a kerék egyetlen piros tekit adott eddig.
     
  10. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Ezek közül a szupertáp vásárláson és az eventen kívül, az akciók délelőtt 10-től játékban vannak.
    Aki akar eventtől függetlenül, egy tápért, farmpengőért, baby-bommal tenyészteni az már megteheti, ha elindul a tenyésztelep, akadnak vele némi gondok, de pár frissítés után úgy ahogy beindul.
    :)
     
    jutka190226, genka53, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex :)
    Én még nem próbáltam tenyészteni, de megyek és pár frissítésig jó vagyok, megpróbálom mire megyek vele xD:cry:xD
    Kéne még pár arany szalamandra, mire kezdődik az event :)
     
    jutka190226, genka53, fakír1020 és 2 más kedveli ezt.
  12. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Sziasztok! Sikeres eventkezdést mindenkinek! Nálam a séma buzgó bari talicskázás F5 utána napraforgópörgés F5 belépés az aktuális területre! Következő terület előtt ugyan ez! Egy Farm 1 óra! Állatok bekészítve! A tenyésztés meglesz ! A másik a hétvégi ilyen tempóban kétséges?
     
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A „Neon tengerparti buli” tenyésztős event élő, online.

    Kérjük, 14:00 órakor mindenki lépjen ki a farmjáról.

    A visszalépést követően ellenőrizzétek a Hírek menüt, az eventórát is az event játékba kerüléséről.

    Fontos a precíz előkészítés, a feltételek előteremtése a teljesítés megkezdéséhez.

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    fakír1020, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok! Event lassan kész;) Jó volt, jöhet a következő;)
     
    GA-BI-O-Farm és böbe764 kedveli ezt.
  15. 1süni

    1süni Haladó

    Sziasztok!Nálam nem működik az event!:cry:
     
    böbe764 kedveli ezt.
  16. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Nálam nem csak az event, de az egész játék siralmas! Várom a javulást.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.7.22
  17. bözsi2955

    bözsi2955 Utánpótlás-írogató

    Semmit nem tudok berakni a tenyésztésbe álandoan forog a virág hiába lépek ki be!!!!!
     
  18. ica1956

    ica1956 Járnitanuló

    Sziasztok nálam se működik!! Gratula annak aki már kész is. Már 3szor ki léptem és semmi változás. Tud valaki valami jó tanácsot adni??? További jó játékot..
     
  19. wancsybaba

    wancsybaba Járnitanuló

    Kézzel learattam a tenyésztéseket, majd ismét azt mutatja, hogy beértek. Frissités, frisittés, de nem használ,
     
  20. suzi56

    suzi56 Járnitanuló

    Ez nagyon durva, hogy állandóan ki-be kell lépkedni!! Nem tölt be az event, egyáltalán nem tudok tenyészteni. Miért nem lehet megcsinálni már ezt a játékot normálisan, az ember tiszta idegbeteg lesz!!!
     
    mini76mini, ildiko44 és soresne kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.