Visszajelzés Neonfényes ólak V. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 16.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kicsike4142

    kicsike4142 Járnitanuló

    Minden meg van..

    Milyen kitehetőre gondolsz? Amit lehetett a feladatban, az mind meg van.. Felhő és a neonok is.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.8.17
  2. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    szia
    szerintem a neon üzletben található neonos kitehetőkre gondolt: neon béka, neon denevér, neon kutya:p
    mindegyik darabja 45 szerelem lakat:)
    cserenapon el tudod majd cserélni őket másra, de ez csak akkor él,ha addig nem kapunk magasabb értékű kitehetőket:music:
     
    Fenyvesi1010, genka53, Swordfish és 2 más kedveli ezt.
  3. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Szép napot kívánok neked! Akkor az nagyon jó, csak azért írtam a felhőt, mert olvastam róla, hogy valamelyik gazda. Tévedésből a kitehetőket váltotta ki és a felhőt meg nem tudta. Kívánok neked és minden gazdának, a játékban sok sikert!!
     
  4. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia Leho drága!:)
    Ezt akár ki is lehetne plakátolni, annyira "aranyköpés"! ;) :D:inlove:
     
    Fatther, Gio, Leho69 és 4 más kedveli ezt.
  5. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Ez király :D
     
    Leho69 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  6. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Szerintem a játékot az teszi teljessé, ha mindenből kiveszed a részed. Számomra nem szórakoztató, hogy csak vegyek és eladjak. Szoktam piacolni elég gyakran de én a termelésből is kiveszem a részem. Megnézném én azt a gazdát aki a 100-as felett vásárlással teljesíti a gazdaköriket, pláne amikor horror áron van fent 1-2 esetleg tucatnyi kínálat , melynél 1eladási tétel max 100 db. Én ha szintet lépek a gazdaboltban megveszem a 100 db-ot azt a 3 kertemen 2*2 talajon bevetem minden jóval megspékelve, majd az idő függvényében pl. 8 -9 órásoknál a rávonatkozó finomságokat (gabonára, virágra, zöldségre és egyébre ható kotyvalékkal felgyorsítom az érést, éjszaka meg jön a hosszú idejű. Változatosság kedvéért időnként bevetem amiből lefogy a készletem.
    Ahogy a nóta mondja:"mindenki másképp csinálja". Nem volt szándékom senkit megbántani, sem kioktatni csupán a véleményemet vetettem sorokba.
     
    alpha58, Fenyvesi1010, kovacstne és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.