Visszajelzés Neonfényes ólak V. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 16.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,
    A kulonbozo eresidos dekorokhoz annyit, hogy elsora a neon kutya jobbnak tunik mert 2x arathato, 3400 TP, a neon beka 1x 3350. A trukk a bonuszokban van, nem tudom pontosan hany ilyen bonusztargyunk van, a harkaly es a mopsz amit tudok, amik szinten napi 1x adnak bonuszt. Ha valakkinek van 2 harkaly es 1 mopsz, az 70% plusz.Igy a beka napi 1x aratva 5695 TP, a kutya 4590, mert ott a 70% bonusz csak az egyik aratasra lesz aktiv. Igy egy kitehetonek 1100 TP elonye van, 20 kitehetonek mar 22000 naponta. De ez mar csak a megszallott TP gyujtoknek ajanlott szamolgatas :D

    Az se elhanyagolhato persze, hogy ha valik csak napi 1x arat dekorokat:)
     
    Sonche, emocy91, -Fülemüle-70 és 12 más kedveli ezt.
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Melan!

    A bónuszokról >>ITT<< tájékozódhatsz.
    Ha hiszed, ha nem, egyre több az általad megszállottnak nevezett tp gyűjtő. Főleg, amikor már elérhető távolságban van egy bizonyos cél. 100 után nagyon meglódul a farmos szintlépés. 380 felett pedig már a bahán is szeretné a gazda mielőbb letudni a 20 szintet. :)
    Ezért javasoltam a számolást. ;)
     
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa


    Tudom, hogy vannak, csak a forumon altalaban rejtozkodnek, mert hamar megkapjak hogy a tp gyujtes nem is igazi jatek;)xD

    Az o kedvukert vazoltam egy gyors skiccet. Egyebkent en fogok kiszedni plusz kutyut, tudom, van jobb de nekem peldaul van meg hely 2x1-s kitehetoknek, mivel nem lehet csak 2x2-st kitenni mindenhova. Es varhatoan a 24 orast fogom a fent emlitettek miatt.
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan:) Jól számoltál, nincs is azzal baj, de ha ezek a kütyük 1x1-esek lennének akkor vígan mennék a harcba én is. :D Így csak kívülről nézegetem őket. :)
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egy azért nem árt belőlük mutatóba;)
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Most így csere után nem áll jól a szénájuk. :D
    Mire legközelebb lesz csere úgy el fognak értéktelenedni mint a neon ló. Addig ki fognak jönni sokkal jobbak.;) De ez csak az én véleményem, úgyhogy hajrá !:)
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az az egy kell emlékbe;) Én nem vagyok nagy cserekirály... hiszen előbb elajándékozom mint elcserélem:p
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Melán!
    Nem tartozik pontosan ehhez a topik témájához amit most írok, de mégis, hiszen az eventben nyerhető dekorokról van szó. A táblázatokat és a számolgatást sem szeretem túlzottan, de egyet tudok, hogy én a 24 órás dekorok felé fogok kattintani, ha egyáltalán kattintok valahová. Elárulom, hogy miért: a mostani cserenapok és a barátaim segítségével a farmom és a bahám is átállt a 24 órás aratásra ( a bahám már fél éve így működött eddig is) . Ennek több oka is van, egyet-kettőt írok csak ide: a biztonság amit érzek azzal, hogy biztosan tudok aratni este. A 12 órás dekorokat napi kétszer kéne aratnom, ami a munkám miatt eléggé kérdőjeles, hogy vagy sikerül, vagy nem. Ha kimarad a dél körüli aratás tp-t vesztek. A másik pontosan a harkály a pereputty és a mopsz amik szintén 24 órásak, vagy csak 24 óránként használom egy aratásra azokat. Megszállott számolgatás lenne ez nálam? Hát nem tudom lehet, hogy beidegződés, de biztos, hogy ha látom értelmét a tenyésztésnek a kötelezőn kívül is, ami ugye lakatokkal jár együtt, ha a 3 kiemelt állatot rakom terepbe, amit elkölthetek akkor a 24 órás dekorokat fogom kivenni a boltból. Dekorra nincs szükségem, nem töröm magam túlzottan értük. Minden attól függ nálam, hogy milyen eredményeim lesznek a tenyésztésnél... ami ugye eléggé kérdéses jelenleg és nem rajtam múlik.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kérdéses??? :music:hát tuti felfelé araszol:p ja hogy ugrást várunk:wuerg: Irgum burgum 8) lehet bennünk van a hiba:pxDxDxD
     
    osztrak12, Maszatka47 és Melan kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha Te látnád azt ami nálam kijön a terepből mostanában, akkor nem írtad volna ide ezt. :music::DMár akkor is örülök néha, ha nem visszafelé fejlődik mondjuk egy 3. szintűként berakott négy darab állatkám és esetleg csak alapokat kapok rá. Nagyon nincs kedvem tenyészteni és eddig nem hozta vissza sajnos semmi. Várom a csodát a tenyésztéssel kapcsolatban, csak nem akar rám találni, pedig addig nem csinálom amíg nincs benne örömöm. A kötelező részt a felhőig természetesen végigcsinálom, mert szeretném a felhőt és az ólakat, de, hogy utána mi lesz az nagyon függőben van .xD:cry:xD
    Sajnos az araszolást még nem tapasztaltam meg, de várom, ha lehet hétmérföldes csizmában is jöhetne:D:D
     
    -Fülemüle-70, Swordfish, Gio és 8 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kb én is ezt tervezem... :p Én csak 4 azonos állatkát terelek be... :wuerg: mert a guta ütögetne ha buknék a keveréseno_O
     
    brozsa, Gio, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Boom alatt soha sem kevertem még akkor sem amikor jól keveredtek a szintek.
    Viszont pár hónappal ez előtt ha valaki azt mondja nekem, hogy eljutok odáig, hogy már 5 hónapja nem rendelek egy csomag tápot sem -még az új tenyésztésnél sem- nem hiszem el neki. De sikerült elvenni a rendelési kedvemet elég alaposan.
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ŐŐŐŐŐŐ hát erre nem nagyon lehet mit mondani:(
    Sajnos szerintem sok nagy tenyésztő van így:(
     
    Gio, Kata_rzis, osztrak12 és 4 más kedveli ezt.
  14. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Kukori:)

    Na igen az 1x1 a kovetkezo kihivas, mert abbol is eleg sok hely marad feltolteni. En most a mitikus party poriseket vadaszom azokra a helyekre, azoknak mar egesz jo TP-je van, nem a legjobb de mellette adnak mas hasznos cuccot is. Nem sokat, de nalam a sok kicsi sokra megy.

    Szia Gyongy, Ez is egy szempont, amit nagyon is megertek :) nalam sok aratas marad ki hasonlo dolgok miatt, ugyhogy ugyes voltal, hogy igy ossze tudtad szedni cserekor a cuccokat hozza, gratula hozza:)
     
  15. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Ez az event nagyon jó, könnyed, laza, spórolós, de megérő event. Tulajdonképpen 90 szuper táppal 3 neon állat nyerhető, amit cserenapon pannira lehet majd váltani :) Ezzel el is mondtam mindent az eventről. :) 100-100 állat marad, a többi mehet is a piacra táppal együtt sok pengőért :) :)
     
    Swordfish, Gio, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  16. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    Sziasztok!
    Szép napot mindenkinek!
    Betettem tíz tenyésztést kíváncsiságból! 4 egyforma barba birka ment be!
    Eredmény: 3 azaz három db pengő!!!!
    ugrás: egy db csupasz juh!
    Runa: 2*4 db alapállat!
    NOS
    A neoneventböl még nem tudom így mi lesz! Többet nem is akarok próbálkozni!
    :(
     
    -Fülemüle-70, Swordfish, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  17. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Verem a fejem és gondolkodom így is, úgy is.xD
    Minden boom-nál tenyésztünk egyebeket is és nem csak amit kér adott feladat. Megnéztem most a Pajtámat is.
    Simán 6 db állatból például meglenne a 675.000 PÉ-ú Szamaras feladat,ha nem kellene a 45 db piros szívecske.:mad:
    3 db csacsi kong 3x220.000, 2 db zenés szamár 2x6.700 + 1 alap szamár 2.400,mely összesen 675.400 PÉ-ű állat és akkor még nem is tenyésztettem és szupitápom se fogyott.:mad: Ugyanez a helyzet hasonlóan a strucc és a hal esetében is.:pxD
    HALLÓ BP ! xDMinden tenyésztős eventnél marad ki állat, de boom-kor tenyésztve más is.xD Tudjátok?:mad:
    Csak úgy bátorkodom kérdezni,hogy miért nem vezetitek be a "Minden állat mellé Szerelemlakat vagy Címer"-t és akkor "most potyára" nem kellene kidobni (ha neki állok egyáltalán) a felhőig 540 db szupitápot,mert vissza felé nem adjátok oly szívesen.>:(xD
    A félre értések a mutogatások, beszólások,..........stb előtt leszögezem,hogy bőven van szükséges állatom,tenyésztett is és több sz.tápom is,mint ami kell vagy kellene most.:inlove: Ezért is méreg ez a piros akármi megint.>:(Össze gyűjteni sem lehet,mert eventek után maradékot beváltsák mindig a nagy semmiért.:mad: Imádás vagy BP, de a játék készítőid még inkább!xD:cry:xDxD(utolsó mondat nem komoly és magatokra ne vegyétek l)xD:cry:xDxD
     
    Csabigazda, Swordfish, mucus252 és 3 más kedveli ezt.
  18. Okkkay

    Okkkay Fórum ismerője

    Javítsatok ki légyszi, de ugye a tenyésztéseket be lehet már most pakolni? Holnap délután learatva a most beküldött szamarakat már kapok lakatot a számra?
     
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Jókat kuncogok az írásaitokon.xDNekem fogalmam nincs kell-e nekem neon ól, mert ugye rózsa meg van belőlükxDNa már most, az új bahán meg van két terület, de a negyediket akkor tudom megcsinálni, ha kész a harmadikxDTápom van vagy 300 dbxDÉrdekes leszxDxD És ha valaki belevág a negyedik parcellába az bukta?Nem értem én ezt öreg fejemmelxDVagy akinek nincs kéz a harmadik terület, azt nem engedi a rendszer??
     
    Utoljára szerkesztett: 16.8.17
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Be lehet rakni és holnap le is lehet aratni 2 után, de én megvárnám az aratással a boomot. De ha sürgős , akkor 2 után aratáskor már kapod a lakatot.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.