Visszajelzés Neonfényes ólak V. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 16.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Okkkay

    Okkkay Fórum ismerője

    Növénytermesztős eventkor jól jön, hogy napi 1 alkalommal jössz a farmra és egy 2x2-ről 4-6 db trágyát is kapsz, amit aztán el lehet adni a piacon. Nekem legalábbis több növényes eventkor így lett pénzem, amit aztán a piac más részein el is költöttem, és 29/30-nál tart a Legendám :D (Sőt: más is valószínűleg így gondolkodott, már ami a neonnal trágyát termelést illeti, mert ló, tehén, ilyesmi nagy mennyiségben volt a piacon.)

    Tervem szerint mindhárom állatból végigcsinálom a neon ólig, utána még egy-két 24-órás kitehetőt beszerzek. Hogy melyiket, még nem tudom, talán a hal*a legszebb. Szupertápom van bőven, mert az utóbbi néhány tenyésztős eventet csak ímmel-ámmal csináltam.


    *Ja nem, a halnak az óla tetszik de nagyon. Akkor majd még kitalálom....
     
  2. aragorn*

    aragorn* Haladó



    köszönöm válaszod, ezt eddig is értettem............ha viszont jól olvasom a kommenteket, ezeket a neon ólakat később is fel lehet építeni
     
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    A 6 nap öt éjszaka, mindent visz. xD

    Én behúzom a féket 270 tenyésztésnél. A kitehetők nem hoztak lázba.
    Szamarat egyáltalán nem is fogok. A strucc és a hal majd megoszlik.
     
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Szia!

    A területek felszabadítása csak sorban lehetséges. Az, hogy melyik módszerrel akarod a következő területet kiváltani, tetszőleges.

    http://hu.bigpoint.com/farmerama/bo...tagok-szigete-az-új-bahamarama-terület.15288/


    Pontosítottam a bejegyzésemet!/mamarygen
     
    Utoljára szerkesztett: 18.8.17
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Professzor Uram, bedugtad végre ide is a csőrödet? :)
    Nagyon hiányolom az ismertetőből hogy hány másodperc az event. :D:D
    Nooo, a szamarat meg miért nem?
     
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Van belőle elég.
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Pfff... csak ennyi? Elég szűkszavú voltál. :D
     
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Így nem fedi el a lényeget.xDxDxDxD
     
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hát így tényleg nem tudtunk meg semmit. :D:D
     
    Swordfish, ljanika6, Gio és 5 más kedveli ezt.
  10. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!Most van ám zűrzavar a fejembe!:oops:Nem tudom,hogy mi a célja a BP-nek,aki nem bírja az hagyja abba?Ennyi mindent egyszerre, azt már most eldöntöttem,hogy egyikbe sem kezdek bele!Nem nyugtat ha nem idegesít már ez az egész:mad:.Ne haragudjatok de ezt most ki kellett írnom magamból!:cry:Nem lesz zuhatagosom meg semmim sem, de nem fogom magamat idegesíteni!:sleepy:
     
    emocy91, osztrak12, szekulagábor és 5 más kedveli ezt.
  11. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Szia!
    Olvastam a fákra ható bónuszok-nál,a kacsa kata 35%-al csökkenti az érés időt.Sajnos nálam nem csökken.Ez hiba vagy te tévedtél?
    Választ előre is köszönöm.
    Rájöttem.Rossz képet tettél ki.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.8.17
    Swordfish és Maszatka47 kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Kacsa Kata turbótrágyája rövidít.
    Kacsa Kata szupertrágyája több tp-t és több termést ad.
     
    -Fülemüle-70, taga1, osztrak12 és 11 más kedveli ezt.
  13. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Mivel?
    Egymástól függetlenek,van,amelyiket nem kell időre megcsinálni.
     
  14. Okkkay

    Okkkay Fórum ismerője

    Az tény, hogy mostanában elég sűrűn vannak az eventek. De a mostanival mi gondod? Tenyésztesz 45 készletnyi "event állatot", bedobálsz, és lesz három értékes ólad. Ha a teljeset végig akarod csinálni, akkor egy felhősorért cserében kifoszthatod a pajtád és a kasszádat. DE!!!! Ez legalább egyáltalán nem olyan event, mint pl. a medvetenyésztős volt, hogy csak akkor érdemes belekezdeni, ha végig is hajtod az egészet.


    A zuhatagot nemrég tették hozzá a játékhoz, persze, hogy szinte mindenki rávetette magát. De akármikor vezették volna be, természetes, hogy közben / utána ment volna event, mert olyan nincs, hogy semmilyen event ne legyen.
     
    osztrak12, -Fülemüle-70, taga1 és 11 más kedveli ezt.
  15. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Tetszik az event épp annyi tápom van, ami kell, bár kicsit sajnálom mind eltenyészteni, mert nehéz visszatölteni. Viszont az eddigi neonosok mind megvannak, így ki nem hagynám. A neon boltos dolog nem izgat (neon béka és társai). A sziget miatt én is kesergek, mert a 3. területemhez sok farmpengő kell még, így azt addig folytatni nem tudom. Ez van, kivárom az én időm :D
    Tenyészteni pengőért nem fogok, mert kevés az arány.
     
    osztrak12, Okkkay, Maszatka47 és 7 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem kell tenyészteni a pengőért. Most jön a nublonos, oda csak pajtát kell üríteni. :D
     
  17. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Szia [​IMG] tisztelet a tiéd :D ezt jól meg írtad a véleményed ;)
    Egy eventet nem szétszedni és ócsárolni:eek: hogy mibe kerül [​IMG] beadom a terméket vagy nem :eek: [​IMG]
    Mindenki saját maga döntése a farmja mi tud elbírni:D
    Sok sikert mindenkinek ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.8.17
    Maszatka47, Okkkay, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  18. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok! :)
    Már várom az új neon ólakat, de ennek ellenére kivárom a Boomot, mert nem kerget a tatár, jók lesznek azok a villogó ólak péntek este is. ;):D
    Addig legalább szép sorban kiváltom a Zuhi-szigi 4., és 5. földrészét, és megcsinálom a 6.-hoz a feladatsort. :D:inlove: Emiatt a holnapi nap talán kicsit húzósabb lesz, de egyébként semmi sietség, mert az sosem eredményez jó dolgot. ;)
    Menet közben viszont elkapkodom az aksikat, és amíg érik a Bahán a sok időkorlátos cucc, addig etetgetem a nublonokat. :)
    Ja, meg azért ki-kinézek a piacra, kérnek, vagy keresnek-e neonizálandó, vagy 1., 2. szintű tenyész állatokat xD.
     
  19. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    [​IMG]
    Figyelem!!!! Aki csak a neon olakat akarja, csupan 15-15 event allatot kell tenyesszen. A kitehetokert kell 45-ot tenyeszteni. En is most olvastam mikor mar beraktam 45-45 allatot. Mindeniket a harmadik feladatig kell a neon olakert teljesiteni.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.8.17
  20. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Nem tudok dönteni, hogy most legyen felhő vagy ne legyen!
    Szeretem a felhőket (132 aktív felhőm van) nincs velük sok gond, helyet nem fog, viszont most amit ad pluszba az egy vicc, a befektetett cuccokért cserébe, 5 csillag 3 banán és 10 pengő, szerintem 5 éve is többet lehetett kapni!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.